خواص سنگ آمتیست

آمیتیست؛ چشم شهودی

همانطور که بعد از یک روز طولانی و سخت برای رفع خستگی و آرامش به اسپا می روید، آمتیست هم همان کار را برای شما انجام می دهد. آمتیست اسپایی است که به شکل سنگ درآمده. به انرژی آمتیست اجازه دهید تا استرس روزانه را که نمی گذارد شب ها خوابِ راحت داشته باشید، دور کند.

آمتیست با همکاری چاکرای چشم سوم و تاجی به جسم تان کمک می کند تا به خواسته های ذاتی مثل آرامش برسد. علاوه براین، آمتیست با چشم سوم شما هم کار می کند تا با ارائه ی راهکارهای بصیرت انگیز به مشکلات، ذهن را متعادل کند.

 

چرا به آمتیست نیاز دارید؟

تابحال بعد از یک روز خسته کننده یا وسط یک وضعیت آشفته، آرزو کردید که کاش حتی شده برای یک دقیقه آرامش و سکوت داشته باشید؟ یا دنبال این هستید که با بینش و آگاهی درون تان ارتباط برقرار کنید؟ یا می خواهید از نظر معنوی، انرژی تان را افزایش بدهید؟ اگر جواب تان به هر یک از این سوال ها مثبت است، شما به آمتیست نیاز دارید.

آمتیست در کلکسیون هر آدمی که عاشق کریستال هاست، یک بخش ضروری ست.

 

آمیتیست

 

معرفی خواص شفابخشی کریستال آمتیست

خواص کریستال آمتیست مستقیماً با چاکرای چشم سوم (مرکز بصیرت و معنویت) و چاکرای تاجی (همان چاکرایی که ارتباط ما با کائنات را کنترل می کند) ارتباط دارد. این مراکز انرژی می توانند به رنگ بنفش وابستگی داشته باشند، برای همین می توان گفت که کریستال آمتیست سنگ بسیار قدرتمندی ست برای متعادل سازی و فعال کردن چاکراهای چشم سوم و تاجی. وقتی با کریستال آمتیست کار می کنید تا آرامش و آگاهی معنوی را وارد زندگی تان کند، کم کم درمی یابید که چرا آمتیست یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین کریسنال ها در سراسر جهان است.

 

تاریخ و افسانه

آمتیست، بخاطر رنگ بنفش پررنگش، با باکوس (خدای شراب یونانی) همبستگی دارد. ظروف نوشیدنی های بزرگ که برای آب و شراب استفاده می شد معمولاً از همین آمتیست به دست می آمد. زنان متأهل رومی معتقد بودند که پوشیدن آمتیست باعث می شود بیش تر وفاداری شان را حفظ کنند. کلئوپاترا هم گفته که حلقه ای از جنس آمتیست را با طرح خاص، پوشیده است.

آمتیست یکی از دوازده سنگ قیمتی ست که دیوارهای بهشت را در کتاب مکاشفه (کتاب مذهبی) خط کشی کرده است. در کلیسای کاتولیک روم، رنگ خالص آمتیست با شراب تغییرشکل داده به خون مسیح، ربط داده شده است. آمتیست نماد یک سنگ قیمتی برای راهبان بوده و در بسیاری از مراسم های تشریفاتی شان جای گرفته است.

 

منشأ و منطقه

آمتیست در برزیل، کانادا، هند، ماداگاسکار، نامیبیا، روسیه، امریکا، اروگوئه و زامبیا یافت می شود. پررنگ ترین آمتیستی که پیدا شده متعلق به اروگوئه بوده است.

 

مفهوم کریستال آمتیست

آمتیست برای هر کسی که عاشق کریستال هاست، یک سنگ ضروری ست. مفهوم کریستال آمتیست برای اهداف مختلف قدرتمند عمل می کند. این سنگ آرام بخش، ذهن شما را آرام می کند، ذهن آرام هم برای خواب بهتر، مدیتیشن و بطور کلی بهتر شدن زندگی تان کمک می کند. فرقی نمی کند که چه کسی هستید و چه اهدافی در زندگی دارید، کریستال آمتیست همیشه در همه جوانب زندگی حامی شماست.

بعضی از معروف ترین فایده های سنگ کریستال آمتیست برای فعالیت های معنوی ست. مخصوصا عمیق تر کردن ارتباط با خود واقعی و فعال کردن بصیرت تان. علاوه بر کمک به حس شهودی، مفهوم کریستال آمتیست برای رسیدن به آرامش درونی به شما کمک می کند و باعث می شود راحت باشید و استراحت کنید دقیقاً موقعی که خیلی به آن احتیاج دارید- مثلاً قبل از خواب، در طول شرایط پراسترس، یا قبل از شروع مدیتیشن.

با اینکه خیلی هم برای خصوصیات حفاظتی اش معروف نیست، ولی تلاش می کند انرژی شما را تحت نور بنفش خود درآورده و از روح شما محافظت کند. این سنگ آمتیست انرژی شما را افزایش داده و روح تان را در وضعیت راحت قرار می دهد.

 

رسیدن به آرامش درونی با آمیتیست

خواص کریستال آمتیست کمک می کند که ذهن، جسم و روح شما آرام شود. این اثر آرام بخش باعث می شود که به وضعیت تعادل برگردید حتی اگر عوامل خارجی باشند که آرامش تان را بهم  می زنند. سنگ کریستال آمتیست دامنه انرژی شما را از انرژی های ناخواسته پاک می کند تا بتوانید با آرامش درونی ارتباط بگیرید و مابقی را پشت سر بگذارید.

خواص شفادهی کریستال آمتیست مخصوصاً به فضای سر ارتباط دارد و تمام تلاشش را می کند تا هر گونه تنش، نگرانی و استرس را از شما دور کند. این سنگ، کمک می کند تا همه آشفتگی های ذهنی را را پاک کنید یا درهم بریزید و بعد از دست شان خلاص شوید. وقتی آرام هستید بهتر می توانید به آرامش ذهنی برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 4 = پنج

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

بستن
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...

سبد خرید فروشگاه

بستن

ورود به سایت

بستن

یا

اسکرول برو به بالا