خواص سنگ تورمالین سیاه

تورمالین سیاه؛ محافظ

در زیر طاقِ محافظ تورمالین سیاه ایمن هستید و حتی بدترین کاهنده انرژی هم نمی تواند آسیبی به شما بزند. تورمالین سیاه یکی از قدرتمندترین کریستال هایی است که برای حفاظت و از بین بردن انرژی منفی استفاده می شود. کمک می کند تا مرزی را بین خودتان و دیگران قرار دهید تا انرژی های ناخواسته به سمت تان نیاید. وقتی این سنگ را در چهارگوشه اتاق می گذارید، حفاظ هایی را ایجاد می کند که مانع از تحلیل انرژی می شوند.

 

معرفی خواص شفابخش کریستال تورمالین سیاه

این نوع سنگ کریستال ، کریستال عالی برای همه انسان هاست چون سنگ بادی گاردی (محافظ) است که وظیفه ی حذف انرژی منفی و مراقبت در برابر آن را به عهده دارد. به عنوان جواهرات از آن استفاده کنید، یا در داخل خودروی تان قرار دهید، در جاهای مختلف منزل تان، نزدیک کامپیوتر قرار دهید. واقعاً این سنگ کریستال از کریستال های ضروری برای همه افراد و همه مکان هاست و باید در کالکشن کریستال ها قرار بگیرد.
این سنگ مثل اسفنج عمل می کند، همه انرژی های منفی اطراف را به خودش جذب می کند. این خصوصیت محافظتِ تورمالین سیاه است که با جذب آنها، سنگ می تواند مانع از این شود که انرژی های ناخواسته به خانه شما، ذهن، جسم و روح شما وارد شوند. بخاطر این قابلیت پاکسازی منفی ها،این سنگ کریستال از اعضای اصلی آیین پاکسازی روزانه شما باشد تا همه انرژی های راکد را رها کند.

تاریخ و افسانه

تورمالین از دوران قرون وسطی تاکنون وجود داشته است. ولی تا قبل از اواخر سال 1800 محبوب نشده بود. قبل از اینکه تورمالین نامی برای خود دست و پا کند، قدرت آن فقط برای کسانی که با آن کار کرده بودند بدیهی بود. بسیاری از افراد درمانگر، بومیان افریقا و قبیله های بومی امریکا تورمالین را همراه خودشان حمل می کردند تا در برابر خطرات از آنها محافظت کند.
در قرن هجدهم، تاجران آلمانی جنبه دیگری از این سنگ را کشف کردند. اینکه مالیدنِ سریع سنگ تورمالین سیاه آن را از نظر الکتریکی شارژ می کند. پس از کشف این خصوصیت، از این نوع کریستال برای جمع آوری گرد و غبار از روی پیپ شان استفاده کردند.

منشأ و منطقه

تورمالین سیاه در افریقا، برزیل، پاکستان، امریکا و بسیاری جاهای دیگر در سراسر دنیا یافت می شود.

 

مفهوم کریستال تورمالین سیاه

مفهوم این کریستال به رنگ مشکی تیره آن مربوط است. بخاطر این رنگ تیره، این سنگ انرژی بسیار قدرتمند و توانایی دارد تا بدون اینکه حتی انرژی خودش را دخالت دهد، انرژی های منفی را جذب کرده و هم از شما و محیط تان محافظت کرده و پاکسازی نماید. این سنگ با چندکاره بودنش، کاری کرده که همه افراد به آن نیاز پیدا کنند.

محافظت

خصوصیات شفابخشی این سنگ کریستال برای مقاصد مربوط به محافظت خیلی معروف است. مفهوم کریستال تورمالین سیاه انرژی شما را در محفظه ای قرار داده و انرژی ناخواسته و ضعیف را که از دیگران، مکان ها و شرایط مختلف به سراغ تان می آید دفع می کند. اجازه دهید این سنگ انرژی های منفی را برای شما دفع کند تا فقط انرژی هایی با حال خوب، شما را در فرکانس بالا نگه دارند.
مفهوم کریستال تورمالین سیاه نه تنها از قدرت شخصی شما محافظت می کند، بلکه حفاظت از خانه شما را هم به عهده دارد. دقیقاً همانطور که بین انرژی شما و محیط مثل فیلتر عمل می کند، برای خانه شما نیاز همین کار را انجام می دهد تا بدی ها را بیرون از خانه نگه دارد. این نوع کریستال یکی از قدرتمندترین مواد معدنی برای جذب تابش الکترومغناطیسی است که آن را بهترین گزینه برای قرار دادن کنار کامپیوتر و دیگر لوازم الکترونیکی می کند.

پاکسازی انرژی

با اینکه محافظت برای سلامتِ روحی و جسمی شما ضروری است ولی انرژی منفی همچنان می تواند راه خودش را به داخل پیدا کند. در چنین مواردی شما همچنان می توانید با این سنرای پاکسازی انرژی و حذف انرژی های منفی از سیستم تان کار کنید.
مفهوم کریستال تورمالین سیاه ذهن، جسم و روح شما را تصفیه می کند و هر چیزی را که باید رها کنید به خودش جذب می کند. برای همین، با دیگر سنگ های پاک کننده انرژی تفاوت دارد.

 

 

نحوه استفاده از کریستال تورمالین سیاه

چطور از کریستال تورمالین سیاه برای حفاظت استفاده کنیم؟

قوی ترین راه برای استفاده از خواص تورمالین سیاه این است که برنامه کریستال برای خودتان درست کنید. با پوشیدن جواهرات کریستال تورمالین سیاه، حمل کردن سنگ و قرار دادن آن در محیط تان، می توانید از خودتان و محیط تان محافظت کنید.
وقتی به منظور حفاظت از تورمالین سیاه استفاده می کنید، این جمله تأکیدی را بکار بگیرید: از من و خانه ام محافظت کن.

چطور از کریستال تورمالین سیاه برای پاکسازی انرژی استفاده کنیم؟

رای پاکسازی انرژی تان، یک برنامه کریستالی برای خودتان تنظیم کنید که شامل پوشیدن جواهرات تورمالین سیاه، حمل کردن آن در جیب یا کیف و همینطور قرار دادن آن سنگ در محیط تان باشد.
وقتی با تورمالین سیاه برای پاکسازی انرژی تان کار می کنید، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من همه انرژی های ناخواسته را رها می کنم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 × = چهار

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

بستن
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...

سبد خرید فروشگاه

بستن

ورود به سایت

بستن

یا

اسکرول برو به بالا