سنگ ماه؛ کریستال سرنوشت ساز

تابش شیری کریستال موون استون، بیان کننده ی عطوفت و مهربانی، این باور هست که عاشقان را به هم نزدیک تر می کند. موون استون سنگی جادویی است که شما را با الهه زنانگی و الهه درون تان ارتباط می دهد. کمک می کند تا انرژی ماه که درون شما ساکن است فعال شود تا در وضعیت متعادل تری قرار بگیرید. موون استون مثل یک راهنما عمل می کند تا به شما کمک کند هر کاری که لازم است انجام دهید تا به تعادل و سلامتِ بیش تری برسید. موون استون همان نوری ست که در تاریکی پیدایش می شود.

چرا به سنگ ماه نیاز دارید؟

تاکنون از خودتان پرسیده اید که هدف تان چیست؟ فکر کردید که آیا آن زندگی که مدنظرتان هست را تجربه می کنید یا خیر؟ وقتی احساس گمشدن می کنید یا مطمئن نیستید که چه مسیری پیش بگیرید با کریستال موون استون ارتباط بگیرید تا به شما کمک کند که هدف زندگی تان را آشکار سازید.

معرفی خواص شفابخشی کریستال موون استون (سنگ ماه)

سنگ ماه

سنگ ماه

ارتباط با کریستال موون استون، این سنگ اثیری و رؤیایی، به شما کمک می کند تا درخشندگی نور ماه را حس کنید که به چاکراهای شما تزریق می شود و به فرکانس بالاتر هدایت می کند. انرژی قمری کریستال موون استون، آسمان شب و چرخه پایدار آن که تاریکی را به روشنی می بخشد، به یاد ما می اندازد. اگر احساس گمشدگی می کنید و نمی توانید روشنایی و امید را در پایان ببینید، بگذارید کریستال شفابخش موون استون نور مسیرتان را روشن کرده و شما را هدایت کند.

تاریخ و افسانه

به راحتی می توان فهمید که چرا اسم این کریستال موون استون نامگذاری شده است. در افسانه هند باستان اینطور آمده که سنگ موون استون، پرتوهای گیر افتاده ی ماه را در خود نگه داشته است. در رم باستان اینطور تصور می شده که موون استون درخشش مرواریدی خودش را از نور ذخیره شده ی ماه می گیرد. یونانیان باستان هم اسم های الهه ماه (سلن/ سلنه) و الهه عشق (آفرودیت) را با هم ترکیب کرده و اسم این کریستال را آفروسلن گذاشته بودند. موون استون به عنوان سنگ مسافر هم معروف است چون مسافران معتقد بودند که موون استون از آنها محافظت می کند و نور آن مسیرشان را روشن می سازد. موون استون سنگ خوش شانسی فقط برای سفرکنندگان نیست، بلکه معتقدند برای همه خوش شانسی می آورد.

مبدأ و منطقه

موون استون در استرالیا، برزیل، بُرمه (میانمار)، هند، ماداگاسکار، مکزیک، سریلانکا، امریکا و بسیاری جاهای دیگر یافت می شود.

مفهوم کریستال موون استون

مفهوم سنگ کریستال موون استون با انرژی ماه در ارتباط است. روشنایی پرتوهای این سنگ، مسیر شما را روشن تر می کند تا به هارمونی و بالانس بیش تر برسید. کریستال موون استون با الهه درونی که نماد نفسانیت و باروری است هم ارتباط دارد. این انرژی به شما کمک می کند تا به ریتم طبیعی خودتان برگردید و پنهان های درون خود را کشف کنید. این کریستال برای هر کسی که می خواهد با حس حیاتبخش و زنانگی درونش ارتباط برقرار کند مفید است.

کشف هدف تان

دقیقاً مثل بسیاری دیگر از کریستال های سفید، موون استون هم ارتعاشات بالایی دارد. این فرکانس بالا باعث می شود که شما هم به هشیاری بالاتری از وجود خود برسید. کریستال موون استون پرنور، کسی که شما هستید و چیزی که می خواهید را آشکار می کند و باعث می شود بیش تر خودتان را کشف کنید.
فرقی نمی کند که در حال تغییر شغل هستید، یا ماجراهای جدیدی را دنبال می کنید، یا به تغییر اساسی در زندگی تان فکر می کنید، با سنگ کریستال موون استون ارتباط برقرار کنید تا شما را در این مسیر همراهی کند.

آشکار کردن هدف

یکی از قدرتمندترین راه ها برای آشکارسازی اهداف این است که فرآیند آشکارسازی را با چرخه قمری همسو کنید. چرخه طبیعی ماه این فرصت را برای شما مهیا می کند که اهداف جدیدی را تنظیم کرده و اهداف فعلی تان را در فواصل مختلف این چرخه تقویت کنید. از آنجایی که مفهوم کریستال موون استون قدرت ماه (مخصوصاً ماه کامل) را تحت تسلط خود درمی آورد، یک ابزار قدرتمند برای تجلی به شمار می رود.

نحوه استفاده از کریستال موون استون

چطور از موون استون برای کشف هدف استفاده کنیم؟

روش پیشنهادی ما با استفاده از خواص کریستال موون استون برای کشف هدف، این است که برنامه کریستال ویژه برای خود بسازید. این برنامه کریستال شامل پوشیدن جواهرات کریستال موون استون، حمل کردن سنگ با خودتان و قرار دادن آن در محیط تان است. بدین ترتیب همیشه می توانید از نور هدایت کننده آن در همه مواقع بهره مند شوید.
وقتی برای ارتباط با هدف تان، با کریستال موون استون کار می کنید، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من هدف زندگی ام را زندگی می کنم.
چطور از موون استون برای تجلی هدف استفاده کنیم؟
برای اینکه اهداف تان آنطور که تاکنون رخ نداده، آشکار شوند، باید برنامه کریستالی برای خودتان خلق کنید که شامل پوشیدن جواهرات موون استون، حمل کردن آن در کیف و جیب و قرار دادن آن در فضای تان باشد.
وقتی با کریستال موون استون برای متجلی شدن هدف تان کار می کنید، این جمله تأکیدی را بکار بگیرید: من اهدافم را از فرکانسی بالا متجلی می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 3 = نُه

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

بستن
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...

سبد خرید فروشگاه

بستن

ورود به سایت

بستن

یا

اسکرول برو به بالا