خواص سنگ لاجورد

لاجورد؛ نگهبان خرد

لاجورد این امکان را به شما می‌دهد که با کمک ارتعاشات بالای انرژی که دارد، توانایی های روحی تان را کشف کنید. همچنین با خرد و آگاهی‌ای که این سنگ به شما می‌دهد هشیاری شما افزایش می یابد. مسائل بی‌اهمیت را کنار بگذارید و برای رسیدن به روشنایی تلاش کنید و سرنوشت‌تان را خلق کنید. این سنگ فهم شما را افزایش می دهد. مخصوصا برای کسانی که در خودشناسی و ابراز وجود مشکل دارند، مفید است.

 

مفهوم سنگ لاجورد

هنگامی که با فرکانس های بالای لاجورد ارتباط برقرار می‌کنید به شما کمک میکند ذات معنوی خود را بشناسید که باعث می‌شود از توانایی ها و استعدادهای ذاتی‌تان استفاده کنید. وقتی از انرژی لاجورد بهره ببرید باعث می‌شود سرنوشت حقیقی و دلیل خلقت خود را پیدا کنید. به لاجورد، “نگهبانِ خِرَد” میگویند؛ چرا که می‌تواند با تابش نور حقیقی به درون انسان باعث شناخت ویژگی های درونی انسان شود.
با دانستن ویژگی های خاص این سنگ آبی راحت‌ تر می‌توان با آن ارتباط برقرار کرد. رنگ آبی این سنگ نماد درک و آگاهی است و به متحول شدن انسان کمک می‌کند. در دوران رنسانس رنگ آبی کبود برای مردم مقدس بود؛ به همین دلیل در نقاشی لباس مریم مقدس و سایر نقاشی‌های کلیسا‌های قدیمی اروپا به کار رفته ‌است.

چیزی که لاجورد را به یکی از سنگ‌های قدرتمند در قلمرو سنگ‌ها تبدیل می‌کند ترکیب آن با رگه های گوگرد، طلا، کلسیت سفید و همچنین پیریت است که هرکدام به کریستال‌های خوش شانسی معروف اند. لاجورد با چاکرای چشم سوم که مسئول امور روحی و درونی است، مرتبظ است. زمانی که از لاجورد به عنوان جواهر استفاده کنید یا با آن مدیتیشن انجام دهید می‌توانید با مصریان باستان ارتباط برقرار کنید و به جهان معنوی متصل شوید.

کلئوپاترا، ملکه مصر باستان و نماد مد و زیبایی از پودر لاجورد به عنوان سایه چشم استفاده میکرد. در مقبره توتنخامن و بقیه فراعنه مصر نیز لاجورد بکار رفته که توانایی آن در اتصال دنیای مردگان به دنیای زندگان را نشان می‌دهد.

اگر شما جذب این سنگ شده اید نشانه این است که روح شما بدنبال تغییر و تحول است، تحول روحی هم با خودشناسی و کشف ذات درونی خودتان شروع می‌شود. هنگام مدیتیشن با لاجورد، این سنگ با آشکار کردن حقیقت درون باعث گسترش قدرت تفکر می‌شود. لاجورد یا نگهبان خرد به شما در رسیدن به خودآگاهی و شناخت دنیای اطرافتان کمک می‌کند.

 

 

وقتی که به فرکانس های بالای لاجورد متصل می‌شوید اماده شوید که درهای شگفتی جهان به روی شما باز شود.

لاجورد با سبک کردن روح و داشتن ویژگی‌های عنصر آب یک انتخاب خوب برای مدیتیشن است. با پاکسازی و شارژ این سنگ محیط را برای یک جلسه خوداگاهی بی نظیر اماده کنید. یک مدیتیشن سریع پنج دقیقه‌ای می‌تواند انرژی لاجورد را بصورت کامل به شما منتقل کند.

همچنین می‌توانید برای افزایش اثرات آن گیاه مریم گلی خشک شده را بسوزانید (مثل رسم بومیان آمریکا). دود مریم‌ گلی انرژی های منفی را جذب کرده و محیط را پاکسازی می‌کند.
در حین مدیتیشن شروع کنید به ارام کردن روح، ذهن و جسم خود. بعد روی نفس هایتان متمرکز شوید. بگذارید ذهن تان کم کم از افکار خالی شود. بعد از آنکه ذهنتان آماده شد، افکارتان را روی لاجورد متمرکز کنید و از آن بخواهید جواب سوال هایتان را بدهد و با روشن کردن درونتان آشفتگی ها و دودلی‌ها را از بین ببرد.

لاجورد به شما کمک میکند خودآگاهی خود را افزایش دهید و هدف اصلی زندگیتان را پیدا کنید. برای مصریان باستان هدف ساخت هرم‌های عظیم و آرامگاه‌های پیچیده بود و برای شما میتواند هر چیزی که دلتان میخواهد باشد. وقتی خودتان را بهتر بشناسید استعدادهای پنهان شما فعال می‌شود. همچنین اگر آرامش نداشته باشید با کمک انرژی لاجورد به آرامش می‌رسید.

 

خواص سنگ لاجورد

مانند دیگر سنگ‌ها و کریستال‌های آبی و بنفش لاجورد با چاکرای چشم سوم ارتباط دارد، چاکرایی که مرکز درک، آگاهی و خرد است که پاک و فعال بودن آن موجب تسهیل تفکر و بهبود تصمیم گیری در زندگی روزمره می‌شود . مصریان باستان همچنین اعتقاد داشتند لاجورد بینش، درک درست و سایر خصوصیات ذهنی را تقویت می‌کند.

استفاده از لاجورد در مدیتیشن باعث می‌شود ارتعاش های این سنگ به ذهن و جسم تان انرژی شفابخشی بدهد و اثرات مثبت زیادی دارد. بدلیل اینکه این سنگ‌ چاکرای چشم سوم را تحریک می‌کند درمانگران از آن بجای آسپرین در درمان میگرن و سردرد‌های مزمن استفاده می‌کنند.

پیشنهاد می‌کنیم در طول مدیتیشن، لاجورد را همراه‌ با سنگ های دیگری مانند فیروزه و سودالیت روی پیشانی‌تان بگذارید. سپس درحالیکه تصور میکنید یک پرتو درخشان شفابخش در سرتاسر بدن شما پخش می‌شود یک دم عمیق انجام دهید. موقع بازدم فکر کنید همه ی افکار بد مثل رودخانه‌ای که به دریا می‌ریزد از بدنتان خارج می‌شوند.

لاجورد سنگ مناسب افراد خیال‌پرداز و علاقه‌مندان به رمز و راز ستارگان است. چرا که انرژی لاجورد به شما کمک میکند خودتان را بشناسید و با خودتان و و محیط اطراف و مفاهیم عمیق آن آشنا شوید. وقتی با لاجورد مدیتیشن انجام می‌دهید این عبارت تأکیدی را تکرار کنید: من خودم را میشناسم. سعی کنید این مدیتیشن شفابخشی را روزانه انجام دهید. این تمرین، ارتباط شما را با بخش های پنهان وجودتان افزایش می‌دهد.

 

 

لاجورد همچنین با داشتن اینکلوژن های طلایی رنگ پیریت که با انرژی های خورشید مرتبط است، میتواند به تعادل چاکرای شبکه خورشیدی کمک کند. وقتی دو چاکرای شبکه خورشیدی و چشم سوم با یکدیگر در تعادل باشند اراده شما با اراده کائنات یکی می‌شود.

لاجورد با تقویت چاکرای شبکه خورشیدی اعتماد به نفس شما را در فعالیت‌های روزمره بیشتر می‌کند. ما پیشنهاد می‌کنیم برای مدیتیشن، لاجورد را در محل چشم سوم (بین دو ابرو) بگذارید. همانطور که با انرژی آن ارتباط برقرار می‌کنید تصور کنید نور در بدن شما جریان پیدا کرده و شما را را به هدف تان می‌رساند. همچنین انرژی تسکین دهنده آن استرس را در پایین پیشانی تان کم می‌کند.

منشور‌ لاجورد ابزار شفابخشی بسیار خوبی است و بدلیل شکل خاصی که دارد باعث تقویت انرژی می‌شود. آنها را درخانه‌تان یا محل استراحت تان قرار دهید و بگذارید محیط با انرژی آن اشباع شود. راه دیگر این است که کاغذی که روی آن هدف تان را نوشته اید زیر منشور کریستال لاجورد بگذارید. انرژی لاجورد به کمک شما خواهد آمد.

برای استفاده دائمی از اثرات لاجورد می‌توانید از گردنبند آن که با پوست تماس پیدا می‌کند استفاده کنید که موجب تقویت اعتماد به نفس شما هم می‌شود. از لحظه‌ای که لاجورد با پوست گردن و سینه شما تماس پیدا کند می توانید اثر تدریجی اما قدرتمند آن را روی روح و ذهن احساس کنید. چرا که انرژی از این نقطه بدن به سرعت در کل بدن پخش می‌شود.

برای مشاهده فروشگاه کلیک کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 3 = نُه

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

بستن
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...

سبد خرید فروشگاه

بستن

ورود به سایت

بستن

یا

اسکرول برو به بالا