لپیدولیت؛ خواب عمیق

با کمک لپیدولیت وارد فاز بعدی زندگی تان شوید. با انرژی تحول آفرین این کریستال، می فهمید که می خواهید در این زندگی به کجا برسید و چه تغییراتی نیاز هست تا به آنجا برسید. لپیدولیت در مراحل آشفته زندگی شما را هدایت می کند و در جهت مسیری مثبت و مداوم قرار می دهد. تغییرات مشکل هستند ولی با کمک لپیدولیت می توانید راحت تر به تعادل و نشاط و سرزندگی برسید.

 

چرا به لپیدولیت نیاز دارید؟

اغلب احساس نگرانی و عصبی بودن می کنید؟ ضربان قلب تان سریع تر می تپد یا نفس های تان کوتاه تر شده است؟ در تمرکز کردن مشکل دارید؟ همه اینها می تواند نماد اضطراب باشد. بجای اینکه اجازه دهید اضطراب در زندگی تان دخالت کند، با کریستال لپیدولیت کار کنید تا اضطراب شما را کنترل کند و مانع از تشدید آن شود.

 

 

معرفی خواص شفابخشی کریستال لپیدولیت

یکی از بهترین تثبیت کننده های خلق و خو در بین کریستال ها، لپیدولیت است که مقدار زیادی لیتیوم دارد و داروی ضداضطراب به حساب می آید. برای تهیه آن نیازی به نسخه ندارید و عوارض جانبی آن هم احساس آرامش و نشاط در مواقع آشفته و استرس زاست. با کمک خواص شفابخشی لپیدولیت به خصوص در زمان هایی که اثرات منفی استرس آزارتان می دهد می توانید روح و ذهن خود را به تعادل برسانید.
خواص کریستال لپیدولیت هشیاری بیش تری را به وضعیت فعلی شما می افزاید. با تمرکز بر احساسی که در حال حاضر دارید می توانید از نگرانی هایی که در رابطه با آینده دارید، یک قدم به عقب برگردید و فقط به همین نفس فعلی خود دقت کنید. آرامش و آسودگی خاطری که لپیدولیت فراهم می کند به شما کمک می کند تا نفس های عمیق تری بکشید و روی راهکارها تمرکز کنید، بنابراین بجای اینکه کاری کنید اضطراب کل وجودتان را دربربگیرد، می توانید منشأ اضطراب تان را پیدا کنید.

 

تاریخ و افسانه

اسم لپیدولیت از ترجمه یونانی فلس می آید که به ظاهر فلس دار آن اشاره می کند. در سال 1861 این کریستال کشف شد و آن زمان ها بخاطر رنگ اسطوخودوس آن، لیلالیت نام داشت. نسبت به هر ماده معدنی دیگر، لیتیوم بیش تری را دارا بود. از آنجایی که لیتیوم عناصر ارزشمندی را در خود جای داده، همیشه تقاضای زیادی دارد.

 

مبدأ و منطقه

لپیدولیت در استرالیا، برزیل، کانادا، جمهوری چک، ژاپن، روسیه، سوئد و امریکا یافت می شود.

 

 

مفهوم کریستال لپیدولیت

مفهوم کریستال لپیدولیت به رنگ اسطوخودوسی این سنگ ارتباط داشته و به چاکرای چشم سوم و تاجی مربوط است. به همین دلیل است که کریستال لپیدولیت قابلیت خوبی در آرام کردن ذهن و آزاد کردن روح تان دارد.
همین خصوصیاتی که باعث می شود لپیدولیت برای رهایی از اضطراب عالی عمل کند، باعث شده که برای دستیابی به خواب عمیق هم سنگ بسیار خوبی باشد.
یکی دیگر از راه های مناسب برای ارتباط با لپیدولیت، این است که با آن تمرین مدیتیشن انجام دهید. به آرامی با سنگ بنشینید و در انرژی شفابخش آن تنفس کنید.

کنترل اضطراب

وقتی استرس به سراغ تان می آید، احتمالاً کار سختی است که به حالت آرامش خود برگردید. در چنین مواقعی از کریستال لپیدولیت خود استفاده کنید. ویژگی های شفابخش این سنگ به یادتان می آورد که یک قدم به عقب بردارید و به تنفس معمول تان برسید. لپیدولیت نه تنها سنگ قوی برای هشیاری است بلکه بخاطر لیتیوم موجود، به متعادل شدن احساسات تان هم کمک می کند.

خواب عمیق

آیا افکار، اضطراب ها و برنامه کاری هایی که باید انجام دهید شب ها شما را بیدار نگه می دارد؟ اگر ذهن همیشه بیدارتان، باعث می شود که شب ها خواب راحتی را تجربه نکنید، زمان آن رسیده که کریستال لپیدولیت را وارد اتاق خواب تان کنید. این سنگ کریستال به شما کمک می کند تا ذهن تان را آرام کرده، افکارتان را خاموش کنید و کمی استراحت نمایید.

 

 

نحوه استفاده از کریستال لپیدولیت

چطور از لپیدولیت برای کنترل اضطراب استفاده کنیم؟

روش موردعلاقه ما با استفاده از خواص کریستال لپیدولیت برای کنترل اضطراب، پوشیدن جواهرات لپیدولیت، حمل کردن آن و قرار دادن در فضا است. با انجام اینکارها می توانید به کلی از اضطراب دوری کنید.
جمله تأکیدی هنگام استفاده از کریستال لپیدولیت برای کنترل اضطراب این است: من از دست اضطراب رها می شوم.

چطور از لپیدولیت برای دستیابی به خواب عمیق استفاده کنیم؟

برای اینکه به خواب عمیق و راحتی دست پیدا کنید، برنامه کریستال لپیدولیت تدارک ببینید که شامل پوشیدن جواهرات لپیدولیت، حمل کردن آن در کیف یا جیب تان باشد و یا آن را در محیطی که بیش تر قرار می گیرید بگذارید.
جمله تأکیدی هنگام استفاده از کریستال لپیدولیت برای دستیابی به خواب عمیق، این است:

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 − = دو

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

بستن
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...

سبد خرید فروشگاه

بستن

ورود به سایت

بستن

یا

اسکرول برو به بالا