خواص سنگ پیریت

پیریت؛ آهنربای پول

پیریت که معمولاً بخاطر شباهتش به طلا به آن ” طلای ابلهان ” هم گفته می‌شود، یک گنجینه متافیزیکی است. پیریت علاوه بر جذبِ ثروت و فراوانی، انرژی محافظت کننده بسیار قدرتمندی هم دارد. ماهیت فکری سنگ پیریت فقط فیزیکی نیست، بلکه می تواند به شما نشان دهد که کدام رفتارهای تان مانع موفقیت تان می شوند. بدین ترتیب باعث می شود شما به چیزی که نیاز دارید بیش تر آگاه شوید و تغییر کنید تا در نهایت فرکانس شما با فرکانس ثروت آور پیریت یکی شود.

 

معرفی سنگ پیریت

هر چیزی که بدرخشد طلا نیست ولی این سنگ درخشان، دست کمی از طلا ندارد. کریستال پیریت برای اداره و محیط کارتان از ضروری ترین سنگ هاست چون نماد واقعی ثروت و شانس است. این سنگ، بخاطر رنگ طلاییِ گول زننده ای که دارد به ” طلای ابلهان ” هم معروف است.

اگر انگیزه ندارید یا احساس ضعف می‌کنید از پیریت کمک بگیرید و از طریق این سنگ که عنصر زمین را تحت کنترل درمی آورد دوباره با طبیعت ارتباط بگیرید. این سنگ شما را به زمین متصل کرده و انرژی قدرتمندش هم روح شما را با کائنات همسو می کند. اگر آماده اید که به سمت اهداف و آرزوهای تان قدم بردارید، اول از همه با کمک انرژی فوق‌العاده پیریت یک مدیتیشن عالی انجام دهید.

 

پیریت

 

مفهوم سنگ پیریت

پیریت که در دوران باستان بسیار پرطرفدار بوده از ریشه ” PYR ” که در زبان یونانی به معنی آتش است گرفته شده است. این سنگ آتشین، نماد انرژی مردانه و حرارت سوزان جنسی است که در عمق چاکرا چشم سوم قرار دارد. پیریت با داشتن این انرژی مردانه نماد موفقیت و فراوانی است. همچنین بهترین کریستال برای دکور محل کارتان می‌باشد. فقط کافی ست روی آن تمرکز کنید و بعد هم اهداف و قدرت فوق العاده ی این سنگ را به یاد بیاورید. فرقی ندارد که هدف تان افزایش تمرکز است یا تقویت انرژی، چون این سنگ کریستال پیریت آنچنان عزم و اراده ای به شما می‌دهد که می توانید از عهده ی همه نوع کارهای چالش بر انگیز بربیایید.

پیریت مثل پدری که همیشه مراقب فرزندش است از شما حمایت و محافظت می‌کند و شما را در تصمیم‌های تجاری و کاری تان راهنمایی می‌کند. پیریت را مثل مشاور مالی یا مربی‌ تصور کنید که به شما کمک می‌کند تا فقط به آرزو کردن اکتفا نکنید بلکه آنها را عملی کنید و بجای تماشای موفقیت دیگران، حرکت کنید و پیام های پیریت (قدرت پشتکار و‌ تعهد) را جامعه عمل بپوشانید.

 

خواص شفابخشی پیریت

برای اینکه انرژی قدرتمند و محافظ این سنگ‌ را تحت کنترل درآورید، شما موقع استفاده از این سنگ برای رسیدن به رفاه و سعادت، اعتماد به نفس تان را بالا می برید. ترکیب سنگ های دیگر با پیریت نیز بسیار مفید است چرا که بر اساس اصول هندسه مقدس باستانی، تشکیل شبکه کریستالی می‌تواند انرژی و ارتعاشات پیریت را تقویت کند.

قدرت شبکه‌‌ کریستالی کمک می‌کند مغز شما بهتر کار کند و افکار جدیدی به ذهن تان برسد. افکار قدیمی همان نتایج قدیمی را دارند که با استفاده از شبکه کریستالی می‌توانید از دست این الگوهای فکری قدیمی خلاص شوید. همچنین می‌توانید سنگ های خوش شانسی دیگری مثل سیترین، یشم یا منشور کوارتز شفاف را با پیریت ترکیب کنید تا اثر آن بیش تر شود.

 

 

مدیتیشن با کریستال پیریت

طبق روش سنتی ذِن، آن ها را روی یک پارچه سفید بگذارید بعد برای اینکه فضا برای یک جلسه مدیتیشن پر انرژی و الهام بخش آماده شود، یک شمعِ روشن کنار سنگ ها بگذارید. قبل از شروع جلسه فضای اتاق را با دود گیاه مریم گلی پاک سازی کنید؛ این روشی است که بومیان آمریکا صدها سال برای پاکسازی و زدودن آلودگی ها استفاده می‌کردند. در طول جلسه ۲۰ دقیقه در سکوت کنار سنگ‌ها بنشینید و روی اهداف تان تمرکز کنید. برای رسیدن به موفقیت باید آن را از ته دل بخواهید. پیام جایگاهی که در آینده می‌خواهید به آن برسید را برای سنگ ها بفرستید. تصویری که از اهداف تان دارید باید بسیار واقعی و با جزئیات کامل باشد، هدفتان چه پول باشد چه یک کیف لوکس و چه قدم زدن روی شن های ساحل یک جزیره زیبا. حالا اجازه دهید با هر بازدم که انجام‌ می‌دهید، پیریت انرژی های منفی و محدودیت هایی که در گذشته برای خودتان ایجاد کرده‌اید را بیرون ببرد. در حالی که بازدم انجام می‌دهید جملات مثبت را با صدای بلند بگویید؛ کلماتی مثل آرامش و ثروت را تکرار کنید و با تکرار کردن عباراتی که حس خوب به شما می‌دهند هر روز جملات تاکیدی را تمرین کنید. هرچه عمیق تر مدیتیشن کنید خصوصیات شفابخشی پیریت به شما کمک می‌کند که با اطمینان بیش تر تمرکز کنید و به این اطمینان برسید که آرزوهای شما به واقعیت تبدیل خواهند شد. پیریت به افزایش حس رضایت و قدردانی تان هم کمک می کند.

 

 

 خواص سنگ پیریت

مثل یک محافظ که شما را از خطر های جانی حفظ می‌کند این سنگ هم شما را از انرژی ها منفی دور نگه‌ می‌دارد و فرکانس‌ های منفی محیط را دفع می‌کند. پیریت یکی از بهترین سنگ های فنگ شویی برای جذب پول و فراوانی است. این سنگ غالبا به شکل مکعبی یا خوشه‌ای وجود دارد و علاوه براینکه به دکور شما درخشندگی می‌دهد انرژی مثبت آزاد می‌کند. همچنین به افرادی که از بی‌نظمی رنج می‌برند کمک بزرگی می‌کند. به گفته وین دایر متخصص خود‌یاری و فیلسوف : «موفقیت چیزی نیست که به آن برسید بلکه باید خودتان را با آن هماهنگ کنید». با استفاده از پیریت فرکانس خودتان را با فرکانس موفقیت هماهنگ کنید و به سادگی راه رسیدن به موفقیت و پیشرفت را طی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 × چهار =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

بستن
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...

سبد خرید فروشگاه

بستن

ورود به سایت

بستن

یا

اسکرول برو به بالا