وبلاگ

شش سنگ صورتی که هر مشکلی قلب تان داشته باشد، درمان می کند!

سنگ های صورتی: خصوصیات شفابخش، کاربردها و مزایا

 

سنگ های صورتی

سنگ های صورتی

صورتی، رنگ عشق است و نماد لطافت و مراقبت. از سنگ های صورتی می توانید برای حل کردن هر گونه مسائل مربوط به قلب استفاده کنید.

جاسپر اقیانوسی عشق شما نسبت به خودتان را تقویت می کند چرا که باعث می شود به یاد بیاورید که قبل از هر چیز، خودتان را اولویت قرار دهید.

اوپال صورتی همدلی را سبب می شود و احساسات تان را به ثبات می رساند تا عکس العمل مفرط بروز ندهید.

رودوکروزیت احساس ارزش بخشیدن به خود را در شما تقویت می کند تا خودتان را به عنوان انسان جذابی که دیگران می بینند شناسایی کنید.

رودونیت باعث می شود بخشش کنید. هم خودتان و هم دیگران را ببخشید.

رز کوارتز شما را سرشار از عشق، دلسوزی و درک می کند.

کونزیت قلب و ذهن شما را با هم اتصال می دهد و در نتیجه وضعیت ذهنی و عاطفی شما با هم همسو می شود.

مزایای سنگ های صورتی

سنگ های صورتی

سنگ های صورتی

صورتی، رنگ جهانی عشق است و با خودش احساساتی نظیر میل و اشتیاق، لطافت و آسایش به همراه می آورد.

گفته می شود که سنگ های صورتی قلب تان را گرم و روح تان را نرم می کنند. این کریستال ها به آرام شدن عواطف تان کمک می کنند، جسم تان را آزاد کرده و اطراف شما را با انرژی رشد و پیشرفت احاطه می کنند. بسیاری معتقدند که سنگ های صورتی عشق و ارزش به خود، پذیرش خود و انواع عشق را شامل می شوند. شدیداً توصیه می شود که اگر به دنبال جذب رابطه عاشقانه جدیدی هستید یا می خواهید آتش عشق فعلی تان شعله ورتر شود، کریستال های صورتی را در اطراف اتاق خواب تان قرار دهید.

سنگ های صورتی موردعلاقه ما برای پوشیدن و استفاده در فضا، رز کوارتز، تورمالین صورتی، رودونیت، اوپال صورتی، رودوکروزیت و کونزیت هستند. راه های بی نهایت زیادی برای استفاده از این سنگ های قدرتمند چاکرای قلب وجود دارد و در بین این سنگ ها، هر کسی به طور طبیعی جذب یکی از این سنگ های صورتی می شود. موقع انتخاب بهترین کریستال مخصوص خودتان، به غریزه تان اعتماد کنید. قلب تان به شما خواهد گفت که کدام سنگ برای شما انتخاب صحیحی است. اگر برای شروع، راهنمایی خواستید چند نکته درباره کریستال ها را در ادامه مطالعه کنید:

رز کوارتز

یکی از مشهورترین و قدرتمندترین کریستال های عشق است. دریچه قلب شما را به سمت انواع عشق می گشاید. از عشق به خود گرفته تا دوستی و … .

مدیتیشن کردن با سنگ های رز کوارتز به گونه ای است که حس می کنید با حباب های انرژی عشق احاطه شده اید. چاکرای قلب شما را فعال کرده و ذهن، جسم و روح تان را با انرژی مثبت و بالابرنده پر می کند. گفته می شود که اگر چندین سنگ رز کوارتز را در حمام قرار دهید پوست تان را نرم تر کرده و ظاهر جوان تر و زیباتری به شما هدیه می دهد. این کریستال های صورتی را در خانه، محل کار قرار دهید تا عشق، روابط همسو و رومانتیک را ارتقا دهد.

رز کوارتز

رز کوارتز

گفته می شود که اگر کریستال رز کوارتز را در اتاق خواب بگذارید عشق جدیدی را جذب کرده و عشق رابطه فعلی را شدت می بخشد. همچنین گفته می شود که استفاده از رز کوارتز در وان حمام به تعادل رسیدن احساسات و آرام شدن کمک می کند.

تورمالین صورتی

تورمالین صورتی امواجی از عشق، لذت و مثبت نگری را در زندگی تان جاری می سازد. به باز شدن چاکرای قلب کمک کرده و به تعادل رسیدن عواطف شما سبب می شود. این کریستال ارتعاش یین و زنانگی بسیار قدرتمندی را با خود حمل می کند.

رودونیت

رودونیت

در حالیکه تورمالین سبز و آبی انرژی مردانگی بیش تری با خودشان دارند. این ویژگی زنانگی جذاب باعث می شود که خانم ها تمایل بیش تری به داشتن تورمالین صورتی در فضای شان از خود نشان بدهند.

اوپال صورتی

اوپال صورتی آرامبخش، شفای درونی، تعادل عاطفی و شفای مسائل مربوط به قلب را افزایش می دهد. اگر از عشق خود جدا شده و در حال شفایافتن هستید، یا اگر عزیز خود را از دست داده اید، اوپال صورتی از بهترین سنگ ها برای مدیتیشن کردن در چنین شرایطی است چرا که کمک می کند هر یک از خاطرات دردناک تان را تفکیک و تجزیه کنید. برای تغییر الگوهای رفتاری تان این سنگ ها را با خودتان حمل کنید. یا مواقعی که حس می کنید احساسات تان غالب شده اند، برای رسیدن به تعادل عاطفی آنها را همراه خود داشته باشید.

اوپال صورتی

اوپال صورتی

برای اینکه بیداری معنوی در شما سرعت بگیرد، لازم است با اوپال صورتی مدیتیشن انجام دهید. با اوپال صورتی و دیگر کریستال های صورتی شبکه کریستالی بسازید و آن را در فضای خانه خود قرار دهید تا روابط تان با خانواده را تقویت کرده و از نو خلق کند.

رودوکروزیت

سنگ رودوکروزیت را همراه خودتان حمل کنید تا عشق و اشتیاق بیش تری را به دنیای تان بیاورد. این عقیده وجود دارد که این کریستال های صورتی، با افزایش عشق به خودتان، سطح اعتماد به نفس و عزت نفس را در شما بالا می برد. اینها برای شفابخشیِ عاطفی سنگ های قدرتمندی به حساب می آیند و شما را تشویق می کنند تا در لحظه حال زندگی کنید.

رودوکروزیت

رودوکروزیت

رودوکروزیت را در اطراف تختخواب تان قرار دهید تا زندگی جنسی تان بهتر شود. گردنبند رودوکروزیت را به گردن بیندازید تا در مواقع نیاز جسارت و حمایت را برای تان به ارمغان بیاورد. برای اینکه در شرایط عاطفی سخت احساس آرامش بیش تری تجربه کنید، آن را نزدیک قلب تان قرار دهید.

یاقوت کبود صورتی

بسیاری افراد یاقوت کبود را با رنگ آبی می شناسند ولی یاقوت کبود صورتی سنگ کمیاب و خاصی است و این قابلیت را دارد که شما را از ذهن تان خارج کرده و به سمت قلب تان روانه کند. سنگ های صورتی به شما کمک می کنند تا با لذت و مثبت نگری به گذشته بنگرید.

یاقوت صورتی

یاقوت صورتی

چاکرای قلب را فعال می کند و همین خودش، چشم انداز سالم تری را بر زخم های عاطفی قدیمی سبب می شود. وقتی با یاقوت کبود صورتی ارتباط برقرار می کنید اجازه دهید که با انرژی عشقی که دارد این شهامت را در شما ایجاد کند که تاریکی ها را پشت سر بگذارید و روشنایی ها را ایجاد کنید.

کونزیت

یکی دیگر از سنگ های صورتی که بایستی در کلکسیون صورتی خود داشته باشید، کونزیت است که انرژی آن به حل شدن موانع عاطفی کمک می کند در حین اینکه با ارتعاشات آرامبخش از قلب شما مراقبت به عمل می آورد. مواقعی که استرس و اضطراب دارید، با کونزیت ارتباط بگیرید تا روح تان را به فضایی آرام و امن برده و بازیابی کند.

کونزیت

کونزیت

این سنگ های صورتی برای بیدار شدن قلب به سمت عشق جدید –مخصوصاً اگر مدت طولانی ست که رابطه عاطفی تجربه نکرده اید- کمک کننده هستند. اگر قلب تان شکسته، شهامت جدی می طلبد که دوباره بخواهید با قلبی گشاده، عشق را تجربه کنید. کریستال کونزیت را در کلکسیون خود جای دهید و بگذارید انرژی آن به شما کمک کند که در طول مراحل اولیه رابطه، روابط بلندمدتی را ایجاد کنید.

لپیدولیت

یکی از بهترین سنگ های استرس و اضطراب، لپیدولیت است که از خصوصیات شفابخشی برای کاهش علائم بیش فعالی برخوردار است. یکی از شگفت انگیزترین روش های دسترسی به بیش ترین سطح شفابخشی، این است که پس از سپری کردنِ وضعیتی که شما را تحت فشار قرار داده این سنگ را موقع حمام، در داخل وان قرار دهید.

لپیدولیت

لپیدولیت

در طول روز پرمشغله و هیجان انگیز، به این سنگ چاکرای قلب آرامبخش اجازه دهید که سیستم عصبی تان را آرام کند. بعلاوه، این سنگ، برای بی خوابی درمان بسیار مؤثری است چرا که باعث می شود ذهن بیش فعال خاموش شود. در واقع، یک خواب خوب و راحت، یکی از مهم ترین جنبه های فرآیند شفابخشی است که لپیدولیت را به شفابخش قدرتمندی تبدیل می کند.

کدام کریستال ها صورتی هستند؟

بعضی از محبوب ترین سنگ های صورتی رز کوارتز، اوپال صورتی، جاسپر اوشن، رودوکروزیت، رودونیت و کونزیت هستند. برخی از کریستال ها و سنگ های صورتی که شهرت کمتری دارند شامل یاقوت کبود صورتی، آمتیست صورتی، کلسدونی صورتی، کلسیت کوبالتوی صورتی، دانبوریت صورتی و موکاییت صورتی می باشند.

کریستال های صورتی به چه چیزی شهرت دارند؟

مفهوم اصلی سنگ های صورتی، شفابخشی قلب، گشودن قلب، جذب و تقویت فرکانس های انواع عشق می باشد.

قدرتمندترین کریستال صورتی کدام است؟

رز کوارتز معروف ترین و قدرتمندترین سنگ های صورتی در سراسر دنیاست.

اسامی کریستال های صورتی به چه معنی هستند؟

دو مورد از سنگ های صورتی محبوب رودونیت و رودوکروزیت است. مثل درخت گلدار رودودندرون (خرزه هندی) همگی با rho شروع می شوند که از یونان باستان –rhodon به معنی رُز- نشأت می گیرد.

قدیمی ها هم مثل ما، شیفته ی این رنگ صورتی-رُزی غیرقابل مقاومت بوده اند. دیگر سنگ ها فقط کلمه صورتی را قبل از جزء معدنی اصلی خود دارند چرا که نوع خاصی از آن سنگ است: برای نمونه، آمتیست صورتی و یاقوت کبود صورتی.

 

 

محصولات مرتبط

کوارتز صورتی

پیریت

کارنلیان

هماتیت

کوارتز شفاف

(روی عکس کلیک کنید)

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 × هفت =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

حراج آخر سال ماناجم را از دست ندهید تخفیف تا 50 درصد!!!!

خانه
فروشگاه