وبلاگ

چرا باید تورمالین سیاه را داشته باشید؟

تورمالین سیاه

بسیاری از شما دوستان همیشه می پرسید که کدامیک از سنگ های شفابخش برای رهایی از ترس، خشم، اضطراب یا هر نوع انرژی سنگین در طول این زمانه متغیر به دردتان می خورند. تورمالین سیاه یکی از سنگ هایی ست که به جذب آن احساسات سنگین کمک کرده و کاری می کند که آن را رها کنید. بدین ترتیب، احساس سبکی و آرامش بیش تری خواهید کرد.

چهار روش برای استفاده از تورمالین سیاه

1- برای رهایی از ترس و اضطراب، از این تجسم فکری با تورمالین سیاه استفاده کنید

اینکار خیلی ساده است و به شما کمک می کند تا از ترس، اضطراب و هر گونه سنگینی رها شده و فضا را با نور و آرامش پر کنید.
دو قطعه تورمالین سیاه را بگیرید و در دستان خود قرار دهید. تصور کنید که طنابی مستقیماً به مرکز زمین می رود و انرژی شما را به زمین محکم متصل می کند.
بعد تجسم کنید که پرتوهای نور سفید به مرکز بدن شما، بالای سرتان می روند. و در نهایت شما را با انرژی خورشید ارتباط می دهند. و بعد با خدا، روح، کائنات (انرژی صفر) – یا هر چیزی که شما آن را نام گذاری می کنید- ارتباط می گیرید و آن انرژی را با خودتان به جسم و مرکز قلب تان برمی گرداند. حالا شما با بالا و پایین ارتباط برقرار کرده اید.

تورمالین سیاه را در دستان خود نگه دارید و رها کنید. از شر همه نامعلومی ها، اضطراب ها، یا هر چیزی که در زندگی تان وحشت و بیم ایجاد می کند رها شوید. اجازه دهید که تورمالین سیاه تمام تاریکی ها، ناراحتی، رنج و اغتشاش را جذب کرده و از بین ببرد.
اگر می خواهید گریه کنید، گریه کنید.اگر می خواهید فریاد بزنید، فریاد بزنید. و اجازه دهید به انرژی زمین جذب شوند. پس از اتمام کار، تورمالین سیاه را زمین بگذارید و از آن بخاطر انرژی اش قدردانی کنید.
بعد چشمان تان را ببندید. دست تان را روی قلب تان بگذارید و از خودتان تشکر کنید. تک تک سلول های جسم تان را که با نور مملو شده اند تجسم کنید.
این تکنیک ساده را می توان طی چند دقیقه انجام داد و وقتی به اتمام رساندید احساس خواهید کرد که کوله باری سنگین از روی دوش تان برداشته شده است.

تورمالین سیاه

برای خرید راف تورمالین سیاه روی عکس کلیک کنید.

2- شیشه ای برای از بین بردن انرژی منفی ایجاد کنید

خصوصیات حذف انرژی منفی نمک دریا و تورمالین سیاه را با این شیشه جادویی ترکیب کنید تا محیط تان با پتانسیل بالا به ارتعاش خود ادامه دهد.

به یک شیشه (بانکه درب دار)، نمک دریایی و آب کافی برای پر کردن نصف شیشه و یک عدد تورمالین سیاه نیاز دارید. پیشنهاد می کنیم که قبل از انجام اینکار، با مریم گلی عمل اسماج انجام دهید.

1- پنجره ها را باز کنید و پرده ها را کنار بزنید تا حداکثر امکان هوای تازه و نور خورشید به فضای شما وارد شود.
2- درب جلویی یا ورودی خانه را جارو زده و تمیز کنید.
3- اجاق گاز خود را تمیز کنید. اینجا، نماد زندگی سالم و امور مالی شماست.
4- تورمالین سیاه را در هر دو دست خود نگه دارید و برای انرژی محیط خود، هدفی ایجاد کنید.
5- تا نصف شیشه را با آب پر کنید. تورمالین سیاه و نمک دریایی را به آن اضافه کنید.
6- شیشه را در ناحیه مرکزی فضایی که می خواهید پاکسازی کنید قرار دهید.
7- به مدت 24 الی 48 ساعت شیشه را در همانجا قرار دهید.
8- پس از اتمام این مدت، سنگ را از آن خارج کنید. بشویید و حداقل برای 48 ساعت آن را در بیرون زیر نور خورشید قرار دهید تا پاکسازی شده و دوباره شارژ شود.
9- ترکیب آب را در توالت خالی کنید. و رفتن انرژی های منفی را تماشا کنید.
10- شیشه را پاکسازی کنید و بعد دست های تان را بشویید.
11- تا هر چقدر که لازم است این عمل را تکرار کنید.

3- با قرار دادن تورمالین سیاه در چهار گوشه اتاق های خانه و دفترکار انرژی شبکه ای بسازید

این شبکه تورمالین سیاه کارهای متعددی می تواند برای شما انجام دهد: انرژی فضا را به زمین اتصال می دهد، انرژی های منفی و سمی را جذب کرده و با سپر محافظ اتاق را درزگیری می کند. اگر احساس می کنید که انسان هایی با انرژی منفی به فضای شما ورود می کنند یا مدام تصادف یا تأخیرهایی رخ می دهد، ضروری است که اینکار را انجام دهید. این شبکه محافظت در متعادل کردن انرژی و دفع کردن انرژی هایی با ارتعاش ضعیف کمک می کند.

تورمالین سیاه

4- تورمالین سیاه را بپوشید یا همراه خود در کیف و جیب تان حمل کنید تا شما را از حمله های روانی یا خون آشام های انرژی محافظت کند

تورمالین سیاه یکی از بهترین سنگ ها برای محافظت است و یک راه قدرتمند برای محافظت شما از انرژی منفی ایجاد می کند. همچنین به قرار دادن محدوده مرزی بین خودتان و دیگران کمک می کند، بنابراین شما انرژی دیگران را جذب نمی کنید و خودتان آنها را خلق می کنید. اینکه نسبت به دیگران، مهربان، دلسوز و مسئولیت پذیر باشید یک چیز است، ولی اینکه انرژی کسی دیگر را به انرژی خودتان تبدیل کنید چیز دیگری ست، چون ممکن است شما را دپرس و مضطرب کرده و یا انرژی تان را تخلیه کند. پوشیدن گردنبند تورمالین سیاه بطور روزانه می تواند به حفظ این محدوده مرزی کمک شایانی کند.

گردنبند تورمالین سیاه

برای خرید گردبند تورمالین سیاه روی عکس کلیک کنید.

چطور از تورمالین سیاه استفاده کنیم؟

اگر فکر می کنید که چطور می توان از تورمالین سیاه با دیگر تکنیک ها استفاده کرد، چند محصوص سنگی محبوب و چند تمرین پاکسازی جانبی را در اینجا معرفی می کنیم تا در صورت تمایل، روتین تندرستی خود قرار دهید.

شمع سنگی محافظت

شمع ها اثر پاکسازی فوق العاده ای برای تک تک اتاق ها دارند و جلوه آرام و گرمی به اتمسفر اضافه می کنند. شمع سنگی محافظت با قطعه تورمالین سیاه، موم نارگیل و اسانس تازه ای از مریم گلی و اسطوخودوس اثرات پاکسازی را به سطح عمیق تری از تصفیه سازی و محافظت می رساند.

شبکه محافظتی در سفر

وقتی تعطیلات را در هتل یا در خانه ای سپری می کنید شاید در ظاهر همه چیز تمیز باشد ولی این احتمال هم هست که انرژی کهنه ای از مسافران قبلی در آنجا وجود داشته باشد. برای ایجاد این شبکه محافظت می توانید با قرار دادن تورمالین سیاه در چهار گوشه اتاق انرژی باقی مانده از مسافران قبلی که در فضا انباشته شده را پاکسازی کنید.

تورمالین سیاه را چطور پاکسازی کرده و مجدداً شارژ کنیم؟

حالا که می دانید چطور از تورمالین سیاه استفاده کنید، مطمئن شوید که با پاکسازی و شارژ انرژی سنگ قبل و بعد از هر جلسه تراپی، اثرات آن را به حداکثر می رسانید.
استفاده از این روش های پاکسازی خصوصیات آن را نسبت به برنامه ریزی های جدید پذیرنده می کند. همچنین این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا هدف تان را برای حفاظت تورمالین سیاه از منفی هایی که به زندگی تان ورود می کنند (همینطور از خودتان، از دیگران یا هر دو) تقویت کنید.

اسماج مریم گلی
یکی از تکنیک های موردعلاقه پاکسازی تورمالین سیاه که از سنت های دیرینه از قبلیه های قدیمی برگرفته شه استفاده از دود مقدس مریم گلی است. خواص پاکسازی آن این قابلیت را دارد که به سرعت انرژی های راکد و کهنه را جذب کرده و دور بیندازد. همچنین عطر و بوی خانه شما را فوق العاده عالی می کند. مریم گلی را می توانید هم به صورت تنها و در ترکیب با چوب پالوسانتو بکار ببرید که سطح بیش تری از پاکسازی انرژیکی را سبب می شود و رایحه شیرینی دارد. برای کمی تنوع، می توانید کندر را هم شامل شوید.
یکی دیگر از روش های پاکسازی و شارژ خواص محافظت کننده تورمالین سیاه، آوردن آن به طبیعت است. انرژی حیاتبخش خورشید پتانسیل پاکسازی و شفابخش فوق العاده ای دارد. تورمالین سیاه را با قرار دادن در زیر نور خورشید کامل حداقل به مدت 4 ساعت درخشندگی جدیدی ببخشید. همراه با حمام آفتاب، تورمالین سیاه یا دیگر سنگ ها در کالکشن تان را می توانید با اسپای نور ماه پاکسازی کرده و تجدید نمایید. سنگ های خود را حداقل به مدت 4 ساعت یا بیش تر، در زیر نور ماه قرار دهید تا انرژی شان با انرژی تجدیدکننده درهم آمیزد.

 


 

محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

تورمالین سیاه

تومالین سیاه


اسماج


دستبند آمیتیست

جواهرات سنگی

 


 

 

امیتیست

سنگ ها


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 − دو =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

حراج آخر سال ماناجم را از دست ندهید تخفیف تا 50 درصد!!!!

خانه
فروشگاه