وبلاگ

خواص نمک هیمالیا

خواص نمک هیمالیا

هزاران سال است که خواص نمک هیمالیا موردتوجه قرار گرفته و بسیار خوب مستندسازی شده اند. تمدن های اولیه از این نمک به منظور جوان سازی و آرامش، کمک به آرامش حال شان، استفاده می کردند. بقراط، که در بین سال های 370 تا 460 قبل از میلاد مسیح زندگی می کرد، اولین کسی بود که متوجه اثرات شفابخش آب دریا و سم زدایی بر دست های زخمی مرد ماهیگیر شد و آن را کشف کرد. آب شور دریا، نه تنها خطر عفونت را کم می کرد بلکه درد را هم رهایی می بخشید. با همه قدرت های شفابخش طبیعی سنگ های نمکی هیمالیا زمان آن رسیده که همه دوستان تان را به حمام نمک هیمالیا دعوت کنید!

بسیاری افراد معتقدند که اثر سم زدایی حمام نمک، با سه روز روزه گرفتن برابری می کند. وقتی در حمام نمک می نشینید، نمک هیمالیا بدن و انرژی شما را سم زدایی کرده و انرژی های منفی را به آب حمام می برد. در عین حال، مواد معدنی مفید نمک به پوست تان جذب می شوند. نمک بیش از 84 ماده معدنی و عنصر دارد که اسیدیته و التهاب را در جسم تان کاهش می دهد. استفاده از این سنگ نمک های هیمالیا سطح پی اچ پوست تان را در حالت اعتدال نگه می دارد، گردش خون را افزایش داده و حس و ظاهر پوست تان را بهتر می کند. پوست تان بعد از این حمام درخشش خاصی به خودش می گیرد. شاید حس کنید که بعد از حمام نمک پوست تان احساس خشکی می کند، ولی دقیقاً برعکس این حالت، اتفاق می افتد. نمک، بازسازی سلولی و حفظ رطوبت را افزایش داده و پوست خشک و تحریک پذیر شما را ترمیم می کند.

فواید حمام نمک هیمالیایی، انرژی شخصی شما را پاکسازی و احیا می کند. هر گونه شکاف موجود را اصلاح کرده و موانع را از بین می برد. با پاکسازی جسم شما از هر گونه منفی نگری، تعادل عاطفی، ذهنی و روحی برای تان ایجاد می کند. از دیگر خصوصیات نمک هیمالیا این است که خواب را تنظیم کرده و استرس را رها می کند. همینکار باعث ایجاد هماهنگی کلی در روزهای زندگی تان می شود. هر وقت خودتان را آشفته، گیج و مضطرب یافتید، حتماً حمام سنگ نمک را امتحان کنید. بعد از آن حمام احساس سبکی و آرامش بیش تری خواهید داشت.

چیزهایی که برای حمام نمک هیمالیا نیاز دارید:

وان حمام
سنگ های نمک هیمالیایی (پیشنهاد می کنیم دو تا چهار سنگ نمک را در وان قرار دهید.)
لیوان آب که در طول حمام بنوشید.
شمع (در صورت تمایل)

از آنجایی که این یک حمام پاکسازی انرژی است، پیشنهاد می کنیم که قبل از این حمام، دوش بگیرید بنابراین هیچ گونه شامپو و صابون در این حمام ترکیب نخواهید کرد. وان را با 15-20 سانتی متر آب پر کرده، بعد سنگ های نمک را اضافه کنید. بعد آب وان را هم بزنید تا سنگ ها تقریباً کامل حل شوند. بعد وان را پر از آب کنید. برای حمام سم زدایی می توانید به مدت 20 تا 30 دقیقه در وان بمانید. در طول حمام از آب نوشیدنی که آماده کرده اید، بنوشید تا احساس کم آبی نکنید. پس از این مدت، دقت کنید که خودتان را شستشو ندهید، بلکه اجازه دهید پوست تان بطور طبیعی خشک شود. همچنین پیشنهاد می کنیم که بعد از این حمام هم به مدت 20 تا 30 دقیقه استراحت کنید، این حمام نمک ها فوق العاده قدرتمند هستند.

برخی افراد مایل هستند که این حمام نمک های شان را با چرخه قمری هماهنگ کنند. چون به آنها گفته شده که این حمام ها در طول ماه کامل و ماه جدید بسیار قوی تر عمل می کنند. حمام با سنگ نمک هیمالیا در طول ماه کامل بسیار شفابخش است چون پتانسیل شفابخشی آن در بیش ترین حد خود قرار گرفته و جذب مواد معدنی در این موقع، افزایش می یابد. در طول ماه جدید، انرژی پاکسازی در اوج خودش است، بنابراین بدن شما هم بیش ترین قابلیت برای سم زدایی کامل را در اختیار دارد. ولی در کل، حمام سنگ نمک هیمالیا همیشه و در هر زمانی، شفابخش است و سم زدایی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت − 4 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

ارسال رایگان!!! برای سفارش بالای 600 تومان

خانه
فروشگاه