وبلاگ

نکات مهم برای استفاده بیشتر از یک جواهر سنگی

کار با چند کریستال و جواهر

معمولاً از ما می پرسند که آیا می توانیم چند جواهر را با هم بپوشیم یا همزمان از چند جواهر سنگی شفابخش با هم استفاده کنیم؟ پاسخ ما به اینگونه سوالات مثبت است. البته چند راه ساده هم هست که می توانید مطمئن شوید حداکثر انرژی ممکن را از سنگ ها دریافت می کنید.

 

تک تک سنگ ها را بشناسید

قبل از اینکه انواع جواهر سنگی را ترکیب کنید، ابتدا به استفاده یکی از آنها بپردازید. برای اولین قطعه جواهر یا کریستال هدف گذاری انجام دهید و به مدت 10 روز استفاده کنید. دقت کنید که انرژی آن چطور بر روز شما، ذهن و روح تان اثر می گذارد. بعد برای دومین قطعه هدف مشخص کنید و به مدت 10 روز به تنهایی بپوشید. مجدداً به تغییرات انرژی خوب دقت کنید.

 

هدف گذاری کرده و از جواهر سنگی  استفاده کنید که با هم خوب کار می کنند

موقع کار با جواهر سنگی شفابخش، خیلی مهم است که فقط بر روی یک هدف و سنگ هایی که همگی خصوصیاتی دارند که برای دستیابی به هدف تان کمک می کنند، تمرکز کنید. برای مثال، اگر به دنبال این هستید که رفاه بیش تری به زندگی خود وارد کنید، می توانید دستبند ثروت مانا جم را به همراه دستبند انرژی بپوشید. این دو قطعه متفاوت هر دو برای رسیدن به یک هدف از روش های متنوع استفاده می کنند. وقتی برای هر یک از جواهر سنگی هدف گذاری می کنید اهداف را در راستای موضوع کلی حفظ کنید.
از استفاده همزمان خیلی زیاد پرهیز کنید

به خاطر داشته باشید وقتی با سنگ ها و جواهرات مانا جم کار می کنید در واقع بر هدف گذاری آنها و تجلی کردن شان کار می کنید. اگر همزمان به دنبال چند جواهر سنگی  مختلف بروید انرژی تان را بجای اینکه روی یک چیز کلی اختصاص دهید، بین چیزها مختلف توزیع می کنید. هر زمان اگر بر روی تنها یک هدف و نیت تمرکز کنید تغییرات بزرگ تری را متوجه خواهید شد.

 

جواهرات سنگی خود را عاقلانه تغییر دهید

اگر شما هم مثل ما باشید، پس یعنی چند نوع جواهر سنگی مختلف از مانا جم دارید و کالکشن تان در حال گسترش است. شاید چند قطعه جواهر یا سنگ داشته باشید که با شما تقویت می شوند و بطور مداوم نیازهای شما روزانه تغییر کنند. برای ماه جدید هدف گذاری کنید و در سراسر گردش ماه با سنگ معنادار کار کنید.

البته می توانید سنگ یا جواهر پشتیبان هم اضافه کنید. برای مثال، اگر هدف شما آوردن موفقیت و ثروت بیش تر باشد، شاید بخواهید از دستبند رهایی استرس استفاده کنید تا احساس آرامش بیش تری بدست آورید. اگر چه هدف هر قطعه متفاوت است ولی یکی دیگری را حمایت می کند.

جواهرات را در سمت درست بدن خود بپوشید

سه کانال انرژی در بدن شما وجود دارد و پوشیدن سنگ یا نگه داشتن آنها در طرف های مختلف بدن به روش های متفاوتی اثر خواهد گذاشت. وقتی سنگ های مشخصی را به مچ چپ خود می بندید تغییرات درونی را تجربه می کنید. وقتی سنگ هایی را بر مچ راست خود می بندید به بهره وری و کنترل انرژی که به محیط بیرونی وارد می کنید کمک می کنند.

طرف راست بدن تان بیش تر راجع به این است که شما در دنیای بیرونی چطور اقدام می کنید. برای اینکه تصمیم بگیرید دستبند را به کدام دست تان ببندید باید بیش تر به خودتان دقت کنید و کانال انرژی را که بیش ترین معنی را شرایط شما دارد عمیقاً بشناسید.

با بازدید از فروشگاه سنگ ها و جواهرات شفابخش مانا جم سنگ های متناسب با اهداق خود را انتخاب کنید و بپوشید.


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

دستبند آمیتیست

جواهرات سنگی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− دو = 1

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

آدرس فروشگاه

یوسف آباد، میدان فاطمی، مرکز خرید پرنیان، طبقه منفی 2، واحد 5، فروشگاه مانا جم

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه