معنی کریستال ها

درباره سنگ ها و کریستال ها

سنگ های قیمتی و کریستال ها به توازن روح، جسم و ذهن کمک می‌کنند. سنگ ها هزاران سال در تمدن های باستانی مانند مصر یا آزتک ها به شکل جواهرات، لوازم تزیینی و… به کار می رفته که توانایی آنها در رفع مشکلات ذهن و جسم را نشان می‌دهد.

اعضای بدن انسان و ذرات کریستال های شفابخش هر دو با فرکانس خاصی دائما در حال ارتعاش‌اند. بدن ما می تواند انرژی حاصل از ارتعاش این سنگ ها را جذب کند و به کمک آن ارتعاشات ذرات بدن را تقویت کند. به همین دلیل هنگامی که سنگ های شفابخش در تماس با پوست هستند اثرات آنها بسیار بیشتر می‌شود. از طریق تماس با پوست ،انرژی سنگ به درون بدن جریان پیدا می کند و جریان انرژی درون بدن را هم روان می‌کند.

همچنین کریستال ها باعث ارتباط افکار خودآگاه با جسم می‌شوند. افکار تاثیرزیادی روی انسان دارند. وقتی می‌توانید بهترین نتیجه را بگیرید که سنگ ها را برای تغییر خاصی برنامه ریزی کنید. افکار ما می‌توانند قدرتمند باشند چراکه افکار انرژی ها را کنترل می‌کنند و انرژی ها به دنبال افکار می‌روند. وقتی که در این فرآیند از سنگ ها و کریستال ها استفاده می‌کنید، فرکانس آنها  موجب تقویت افکار و اعمال شما می‌شود

معنی کریستال ها

سنگ ها به دلیل شکل گیری در دل زمین در طول میلیون‌ها سال وتغییر حالات و دگرگونی های فراوان شان،علم و قدرت زیادی همراه خود دارند. تنها وقتی می‌توان به درستی از قدرت هر یک از سنگ های قیمتی استفاده کرد که با خصوصیات و طبیعت تک تک آنها آشنا بود. همه این سنگ ها باعث شکوفا شدن توانایی های بالقوه انسان و رسیدن او به اهدافش می‌شوند؛اما هر کدام از سنگ ها انرژی و ویژگی های خاص خود را دارند.

برای استفاده از حداکثر خواص درمانی این سنگ ها باید سنگی که برای شما مناسب ترین است انتخاب کنید. پیدا کردن سنگ درمانی مناسب ،کار سختی نیست.تنها کافی است سنگی که بیشتر جذبتان می‌کند بدون وسواس انتخاب کنید. برای اهداف درمانی خاص سنگ های خاص وجود دارد. شما می‌توانید برای تقویت اثر سنگ از انواع مختلف سنگ یا کریستال ها با همدیگر استفاده کنید،با این کار انرژی ارتعاشات سنگ ها با یکدیگر ترکیب شده و اثر آن چند برابر می‌شود.

درباره کریستال ها

همه ی کریستال های شفا بخش هدف های یکسانی را دنبال میکنند، درواقع به ما در جهت بالا بردن توانایی های خودمان کمک میکنند. در طبیعت صد ها نوع سنگ و کریستال وجود دارد که هرکدام خواص منحصر به فرد خود را دارند.

برای آشنایی بیشتر با هر یک از این سنگ ها میتوانید در جدول زیر طبق حروف الفبا سنگ مورد نظر خود را پیدا کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره خواص سنگ ها روی دکمه زیر کلیک کنید.

 انواع اشکال کریستال ها

 

گوی ها

گوی ها سنگی اجازه می‌دهند که انرژی به همه جهات منتشر شوند. یک گوی یا کره بخاطر متقارن بودنش، تعادل، ارامش و انرژی های آرام بخش را در محیط خود به ارمغان می‌اورند. مدیتیشن با یک گوی احساس عمیق و کاملی را به وجود‌ می‌آورد، انگار جهان را در کف دستان خود نگه داشته اید. گوی ها تمام وجود شما را هم جهت می‌کنند و شما را به انرژی محیط پیرامونتان متصل می‌کنند.

راف ها یا سنگ‌ های خام

راف ها یا سنگ های خام مثل کوارتز ، انواع عقیق و غیره به تکه سنگ های گفته می‌شود که به صورت طبیعی از زمین درامده اند و در حالت طبیعی خود باقی مانده اند که مزیت ارتباط برقرار کردن در سطح عمیق تری را دارند. راف ها انرژی ملایم و منسجمی دارند که می‌توانند در محیط اطراف یا وضعیت روحی شما تاثیر شگرفی بگذارند.

سنگ های ورقه‌ای یا اسلایس

اسلایس ها سنگ های نازکی هستند که برش خورده اند و‌ صیقل داده شده اند که زیبایی درون سنگ ها و ساختار بینظیر آنها را نشان می‌دهد. شما میتوانید از این قطعات شگفت انگیز به عنوان دکوراسیون استفاده کنید. اسلایس ها باعث ایجاد ارامش در محیط اطراف شما می‌شوند.

هرم ها و منشور ها

هرم ها یا منشور ها معمولا به عنوان ابزار شفابخشی استفاده می‌شوند. منشور ها بخاطر نوع برش و ساختارشان در انتقال دادن انرژی عالی عمل می‌کنند . کوارتز که به عنوان سنگی شناخته می‌شود که توانایی پاک سازی و تصفیه کنندگی انرژی منفی را دارد، شکل منشور آن خاصیتش را چندین برابر می‌کند

خوشه ها یا ژئود ها

ژئود ها با تشکیل حفره های پر از بلور یا خوشه های کریستالی زیبا دارای فرکانس های قدرتمندی هستند به طوری که حتی یک قطعه ژئود یا خوشه کوچک می‌تواند تاثیر ارام بخشی داشته باشد و همچنین باعث پاکسازی انرژی منفی محیط شود

سنگ های تامبل شده

سنگ های کوچک رودخانه‌ ای یا به اصلاح تامبل شده شایع ترین شکل برش و صیقل در کریستال ها و سنگ ها هستند. در این شکل کریستال ها در قطعات کوچک با شکل ها مختلف که عموما به صورت بیضی هستند، به صورت سطحی صاف و براق به کار می‌روند. این فرم از کریستال ها نامنظم هستند و اندازه های آن ها در بیشتر موارد کوچک هستند.

کریستال‌ها و طالع بینی:

یکی از راه‌های پیدا کردن سنگ مناسب برای شما کمک گرفتن از طالع بینی است. طالع بینی با استفاده از حرکات و موقعیت ستارگان و سیارات اثرات آنها روی افراد مختلف را مشخص می‌کند. با کمک گرفتن از این روش قدیمی و همچنین دانستن خواص درمانی سنگ های مختلف می‌توانید بهترین سنگ را برای خودتان انتخاب کنید. برای مثال سنگ پیریت،انرژی متولدین ماه مرداد را تقویت میکند و برای متولدین این برج سنگ مناسبی است.

کریستال و طالع بینی

کریستال‌‌ ها برای هدف‌ های مختلف

هنگام انتخاب سنگ مناسب، هدفتان از استفاده از سنگ را هم درنظر داشته باشید. در وبسایت ما فهرستی از سنگ ها و اثرات هرکدام از آنها، از تقویت سلامتی و بهبود روابط بین فردی گرفته  تا موفقیت و افزایش تمرکزمطالب وجود دارد. ارتعاشات فرکانس بالا و پر انرژی این سنگ ها می تواند کمک بزرگی به شما برای رسیدن به اهدافتان کند. چه هدفتان دور شدن از افکار منفی یا جذب عشق باشد , چه زندگی کردن در رفاه. سنگ‌ها همچنین به شما کمک می‌کنند که روی اهدفتان تمرکز کنید، روحتان را پاکسازی کنید و انرژی های راکد درونتان را به جریان بیاندازید.

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه