درباره ما :

“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با کریستال ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.


مانا در زبان پولینزیایی به معنی نیروی بی‌حد و اندازه‌ی حیات بوده، همان چیزی که در کلیه تمدن‌ها و زبان‌های دنیا به آن اشاره شده است که بهترین و نزدیک ترین معنی آن در فارسی کلمه “ آگاهی ” که مرز میان زندگی و مرگ هر موجودی است.
آگاهی را‌ به زبان ساده تر می‌توان به “روح “ تشبیه کرد، روحی که درون هر یک از ما بوده که پس زمان نیستی از کالبد ما خارج می‌شود.

لوگوی سایت مانا جم

مجموعه مانا جم این افتخار را دارد که از سال ۱۳۹۷ در زمینه ی ارائه کلیه خدمات طراحی، تهیه و تولید، مشاوره و فروش انواع کریستال ها و سنگ های نیمه قیمتی و تزئینی، زیورالات، سنگ های ماه تولد و انواع راف های کلکسیونی به هموطنان عزیز یاری رسانده است زیرا که تهیه اینچنینی محصولات عمل بسیار دشوار و زمان بری می‌باشد. ما بسیار خرسنیم که شما را در این امر یاری میکنیم.