درباره ما :

“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با کریستال ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

مانا در زبان پولینزیایی به معنی نیروی بی حد و اندازه ی حیات است همان چیزی که در کلیه تمدن ها و زبان های دنیا به آن اشاره شده است که بهترین و نزدیک ترین معنی آن در فارسی کلمه “ آگاهی ” می‌باشد که مرز میان زندگی و مرگ هر موجودی است آگاهی رو‌ به زبان ساده تر می‌توان به “ روح “ تعریف کرد. روحی که درون هر یک از ماست و ما زمانی از بین میرویم که این روح از ما خارج شود.

لوگوی سایت مانا جممجموعه ماناجم این افتخار را دارد که از سال ۱۳۹۷ در زمینه ی ارائه کلیه خدمات طراحی، تهیه و تولید، مشاوره و فروش انواع کریستال ها و سنگ های نیمه قیمتی و تزئینی، زیورالات، سنگ های ماه تولد و انواع راف های کلکسیونی به هموطنان عزیز یاری رسانده است زیرا که تهیه اینچنینی محصولات عمل بسیار دشوار و زمان بری می‌باشد. ما بسیار خرسنیم که شما را در این امر یاری میکنیم.