وبلاگ

سنگ ماه تولد دی

سنگ ماه تولد دی

برج جدی

دی ماهی عزیز تو جاه طلب هستی. سخت کوش، صبور و وفادار هستی. متولدین ماه تولد دی شاید از دید برخی افراد، یکدنده و کله شق به نظر بیایند ولی دی ماهی ها دقیقاً می دانند که چه می خواهند و حتی می دانند که دیگران چطور باید رفتار کنند. متولدین دی که با نماد بز شناخته می شوند، ذاتاً پیرو قانون هستند برای همین به مجموعه ای از انجام کارها نیاز دارند. برای متولدین این ماه اولویت اصلی خانواده است. با استفاده از سنگ های برج جدی، برای شگفتی های جدید در زندگی تان آماده باشید.

سنگ های متولدین ماه دی

وقتی بهترین سنگ ها و جواهرات برج جدی مثل گارنت، سودالیت، آزوریت، کریزوکولا، رودوکروزیت و مون استون را در محیط تان قرار می دهید با نصورت فلکی برج جدی ارتباط برقرار کنید.

گارنت با انرژی متعادل کننده اش به بهتر شدن متولدین ماه تولد دی ماه و چشم انداز مثبت در زندگی کمک می کند.

سودالیت یکی از سنگ های ماه تولد دی ماه است که به متولدین این ماه کمک می کند تا با نوعی پذیرش و اعتماد به خود، خودشان را به بهترین وجه ممکن ارائه کنند. متولدین این ماه نیاز به کنترل کردن دارند، و همین امر ممکن است باعث شود که احساسات شان را مسدود کنند به همین منظور سنگ سودالیت به آنها کمک می کند.

آزوریت یکی دیگر از سنگ های برج جدی است که احساسات را متعادل می کند و همین امر شفافیت و توانمندی ذهنی را سبب می شود.

کریزوکولا سنگ دیگری می باشد که به عنوان فردی که متولد دی ماه است باید در کلکسیون خود داشته باشید است. این سنگ چاکرای قلب را باز کرده و آن را فعال می کند. انرژی بخشنده و آرام کریزیکولا متولدین ماه تولد دی ماه را از انرژی های منفی رها می کند تا بتوانند به سمت آغازهای جدید حرکت کنند.

رودوکروزیت سنگی است که به متولدین ماه تولد دی حمایت موردنیازشان را می دهد تا به خودپروری برسند.

مون استون از انرژی الهی زنانگی حمایت می کند.

(در کنار این سنگ ها میتوان به چشم ببر، آمیتیست، تورمالین سیاه، کوارتز دودی، کوارتز شفاف، فلوریت، مالاکیت، آکوامارین، آرگونیت، اونیکس سیاه، شانگیت، جاسپر منظره و جاسپر اقیانوسی به عنوان سنگ های فرعی دی ماه اشاره کرد.)

سنگ ماه تولد دی

رنگ سنگ ماه تولد دی

آبی

در قلمروی مواد معدنی، طیف رنگ های متنوعی وجود دارد که با خواص شفابخش سنگ ها ارتباط دارند. وقتی بتوانید مفاهیم و اثرات شفابخش مختلف آنها را درک کنید، این قابلیت را دارید که با سطح عمیقی از صورت فلکی ارتباط بگیرید. انرژی متعادل سازی و انرژی دهنده رنگ قرمز از نماد بز حمایت می کند. سنگ های آبی مثل سودالیت و آزوریت، به متولدین دی ماه کمک می کنند تا به روشی باز و صادقانه ارتباط برقرار کنند و مهارت های رهبری آنها را تقویت می کند.

سبز آبی

سنگ های سبزآبی مثل کریزوکولا انرژی چاکراهای قلب و چاکرای گلو را دارا هستند و برای ارتباط مؤثر از روی دلسوزی و عشق تلاش می کنند.

صورتی

سنگ های صورتی مثل رودوکروزیت به متولدین دی ماه کمک می کنند تا دریچه قلب شان را به سوی همه نوع عشق باز کنند و اجازه دهند که با همدردی و هماهنگی با دیگران پیش برود. برج جدی، عنصر زمین است و همین امر، آنها را بسیار واقع بین می کند.

سفید

سنگ های سفید مثل مون استون، باعث تحول معنوی در فرد می شوند و او را از محدودیت های زندگی روزانه خارج کرده و به سمت احتمالات نامحدود هدایت می کنند.

سنگ های ماه تولد دی

چطور از سنگ های ماه تولد دی استفاده کنیم؟

سنگ ها وقتی که پاکسازی شده و دوباره فعال می شوند، به بهترین نحو کار می کنند. در قلمروی مواد معدنی، سنگ ها همه انرژی های محیط اطراف شان را چند برابر بیش تر می کنند. برای همین پاکسازی کردن سنگ از انرژی و برنامه ریزی های قبلی خیلی اهمیت دارد. برای اینکه بهترین نتیجه را بدست بیاورید توصیه می کنیم که سنگ ها را بطور روزانه برای دستیابی به هدف مشخص بکار ببرید. جمله تأکیدی یا عبارت خاص به شما کمک می کند تا هدف تان برای هر یک از انواع سنگ ها شفاف تر باشد.

تکنیک های پاکسازی مؤثر زیادی وجود دارد که می توانید استفاده کنید. برخی از روش های موردعلاقه کاسه های تبتی، صفحه شارژ سلنیت، دود گیاه مریم گلی، نور خورشید یا ماه است. با توجه به سختی سنگ موردنظرتان، آب نمک هم می تواند برای پاکسازی انرژی مورداستفاده قرار بگیرد.

وقتی سنگ ماه تولد دی ، از انرژی ها و برنامه ریزی های قبلی پاکسازی می شود، برای هدف جدید پذیرنده و آماده است. وقتی برای سنگ برنامه ریزی می کنید، به شما گوش می دهد و آماده است تا موقعی که به آن و حمایتش نیاز داشتید به نزد شما بیاید. برای متولدین دی ماه که جاه طلب و سخت کوش اند، سنگ های جواهرات راهی ساده است برای اینکه بطور مداوم به خواص شفابخش سنگ ها دسترسی داشته باشند


محصولات مرتبط

(روی متن کلیک کنید)

آمتیست

سودالیت

کریزوکولا

مون استون

رودونیت

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

 

 

یک نظر در “سنگ ماه تولد دی | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 4 = هشت

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه