وبلاگ

سنگ ماه تولد شهریور

سنگ ماه تولد شهریور

برج سنبله

شهریور ماهی عزیز تو منطقی و متعادل هستی. به مادر طبیعت، یعنی زمین متصل هستی. مهربان و از خود گذشته ای. به هر کجا که بروی انرژی مثبت می پراکنی. ولی برای متولدین شهریور که آدم های حساسی هستند، باز کردن دریچه قلب شان به روی افراد دیگر، شجاعت فوق العاده ای می طلبد. ارتباط با سنگ ماه شهریور و انرژی های مکمل آن شهامت و حمایت موردنیاز برای بیرون رفتن از منطقه راحتی را فراهم می کند و اجازه می دهد که دنیای درونی را با دیگران سهیم شوند.

خصوصیات شفابخش منحصربفرد سنگ برج سنبله انرژی محافظ ایجاد می کند و فضای مطمئنی را فراهم می آورد تا به دنیای پرخطر و ماجراجویانه قدم بگذارند. وقتی قابلیت های سنگ سنبله و جواهرات آن را کشف کنید جادو را به زندگی خود راه می دهید.

سنگ های ماه تولد شهریور

برج سنبله در هر شرایطی می تواند به آرامش و صلح دست یابد. متولدین شهریور این کار را با بالانس کردن خصوصیات ذاتی شان و نماد طالع بینی مثل جاسپر قرمز، کیانیت، یشم و فلوریت انجام می دهند.

جاسپر قرمز با فرکانس های متعادل کننده و پایدار محافظت معنوی را برای متولدین شهریور ماه ایجاد می کند.

کیانیت این ویژگی ها را با متعادل سازی چاکراها و ایجاد حفاظ پرانرژی بزرگ نمایی می کند.

یشم چاکرای قلب متولدین شهریور ماه و را فعال می کند.

فلوریت نعمت و فراوانی را به زندگیتان سرازیر می کند.

(در کنار این سنگ ها میتوان به آمازونیت، کلسیت سبز، عقیق خزه ای، عقیق شجر، آونتورین سبز، زبرجد، کریزوکولا، موکائیت، آمیتیست، هولیت و گارنت به عنوان سنگ های فرعی فروردین ماه اشاره کرد.)

سنگ های ماه تولد شهریور

رنگ سنگ ماه تولد شهریور

قرمز

قلمروی سنگ های معدنی طیف رنگ های بسیار زیبایی را در خود جای داده که هر یک خواص شفابخشی و منحصربفردی با فرکانس های هر سنگ دارد. سنگ های رنگ قرمز، که نیروی حیات دارند، به متولدین شهریور انگیزه شور و شوقی جدید به زندگی می دهند متولدین شهریور وقتی که احساس تمرکز، اطمینان، منطقی بودن داشته باشند در بهترین وضعیت خودشان قرار گرفته اند. به همین دلیل است که سنگ های قرمز و انرژی قدرتمند و محافظ آنها بهترین دوست برای شهریور ماهی وفادار و صبور است.

سبز

نماد طالع بینی برج سنبله یا متولدین شهریور، فضاهای بیرون و سرسبز را دوست دارد و همین امر، باعث می شود سنگ های با رنگ سبز بهترین راه برای ارتباط با طبیعت باشد. نمونه سنگ های سبزرنگ، مثل یشم و فلوریت به آرامی، چاکرای قلب را باز کرده و متولد شهریور را تشویق می کنند تا چیزهای جدید را امتحان کند. رنگ سبز سمبل رشد و آغازهای جدید است و تفکر خلاقانه را در ذهن فعال متولدین شهریور حمایت می کند.

آبی روشن

رنگ شفابخش دیگر برای نماد برج سنبله، آبی روشن است که تأثیر آرامبخش و تسلی دهنده دارد. سنگ کیانیت هم با فعال کردن چاکرای گلو به ایجاد ارتباط شفاف و باز کمک می کند.

چطور از سنگ های ماه تولد شهریور استفاده کنیم؟

تجربه ثابت کرده است که اگر تمرین روزانه و برنامه ریزی سنگ با هدف مشخص انجام شود بیش ترین و بهترین عملکرد را از خودش نشان می دهد. متولدین شهریور می توانند سنگ را با هدف معینی که در راستای روح منحصربفرد برج سنبله قرار دارد، برنامه ریزی کنند و به نتیجه برسند. وقتی سنگ برنامه ریزی شود هر موقعی که نیاز داشتید به شما گوش می دهد و آماده کار است.

بهترین خصوصیات متولدین شهریور با پوشیدن جواهرات ویژه این ماه، می تواند بهبود پیدا کرده و شفا یابد. سنگ های برج سنبله انرژی های مختلف و خواص شفابخشی متنوعی دارند که از قابلیت ها و موهبت های منحصربفرد متولدین شهریور حمایت کرده و آنها را تشویق می کند.

سنگ های قیمتی همه انرژی های محیط پیرامون خودشان را چند برابر بزرگ می کنند. برای همین باید بطور روزانه آنها را پاکسازی کرده و دوباره راه اندازی کنید تا اثرگذاری شان افزایش یابد. روش های پاکسازی مختلفی وجود دارند که می توانید استفاده کنید ولی دود گیاه مریم گلی، نور خورشید یا ماه، صفحات شارژ سلنیت از تکنیک های مورداستفاده ما هستند.

پس از تصفیه و فعال سازی مجدد سنگ، از برنامه ریزی های قبلی پاک شده و برای هدف جدید شما آماده می شود. می توانید هدفی را که در راستای ویژگی های منحصربفرد نماد طالع بینی تان قرار دارد تنظیم کنید. هر چه بیش تر راجع به خواص شفابخش سنگ ماه شهریور و مفهوم آن بدانید بهتر می توانید در سطح عمیق تر با آن ارتباط برقرار کنید.

می توانید این سنگ ها را در طول جلسه درمانی در کف دستان تان قرار دهید. فرکانس های سنگ برج سنبله می تواند به عمیق تر کردن مدیتیشن شما کمک کند. وقتی با سنگ ها مدیتیشن انجام می دهید ذهن تان را از هر گونه مزاحم و الگوی فکری منفی پاک کنید تا روی تقویت هدف تان تمرکز شود.

آیین روز تولد برای متولدین ماه شهریور

یکی از قدرتمندترین روش ها برای کار کردن با سنگ برج سنبله در روز تولدتان است. این آیین را در هر سال روز تولد خود تکرار کنید تا از پتانسیل بالقوه روز تولد خود نهایت استفاده را ببرید و برای سال جدید پیش روی تان موفقیت خلق کنید.

1- دو روز قبل از تولد خود، محیط پاکی را با شمع و برخی سنگ های موردعلاقه برج سنبله فراهم کنید.

2- در روز تولد تان، شمع را روشن کرده و آرزو کنید. با این کار، باعث می شوید شمع و سنگ ها آرزوی شما را از سطح زمین خارج کرده و به کهکشان ببرند تا به واقعیت بپیوندد.


محصولات مرتبط

(روی متن کلیک کنید)

جاسپر قرمز

یشم

آکوامارین

سیترین

فلوریت

مون استون

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

یک نظر در “سنگ ماه تولد شهریور |مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 7 = شانزده

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه