وبلاگ

سنگ ماه تولد آبان

سنگ ماه تولد آبان

سنگ ماه تولد آبان

برج عقرب

آبان ماهی عزیز تو جذاب و کاریزماتیک هستی. پرشور هستی. متولدین آبان ماه با نماد عقرب که توسط سیاره پلوتون خدای عالم جهان زیرین و مارس(مریخ) خدای جنگ، اداره می شوند به کنجکاو و نترس بودن، وفادار بودن و شهودی بودن مقدر شده اند. انگیزه و محرک قوی برای بزرگی دارند که این ویژگی، در توانایی آنها برای دستیابی به هر چیزی که ذهن شان را آماده کرده اند تجلی می کند.

عقرب ها عنصر آب هستند. برای همین به راحتی در جریان بین احساسات شدید (مثل لذت و خشم) قرار می گیرند. این خصلت، بی ثباتی آب را نشان می دهد و اینکه چقدر سریع می تواند اقیانوسی آرام را به طوفانی شدید تغییر دهد. توانایی های سنگ های شفابخش متولدین آبان را کشف کنید تا معجزه ها به زندگی تان وارد شوند.

سنگ های متولدین ماه آبان

بهترین سنگ ها برای متولدین آبان سنگ هایی هستند که احساسات را پایدارتر می کنند و جذابیت مقاومت ناپذیر نماد صورت فلکی این ماه از سال را بهبود می بخشند. بهترین سنگ های متولدین آبان ماه مالاکیت، رودوکروزیت، کوارتز دودی، سیترین، سودالیت و آمتیست هستند. این سنگ های تولد متولدین آبان ماه، می توانند روح سرزنده عقرب را شارژ کنند.

مالاکیت سنگی است که متولدین آبان را در مسیر خاص خودشان که همسو با هدف واقعی شان است، راهنمایی می کند.

رودوکروزیت سنگ چاکرای قلب است و دریچه قلب را به سوی عشق باز می کند و با این کار احساسات منفی را خنثی می کند.

کوارتز دودی تمرکز و صداقت را به دنیای عاطفی شما می آورد.

سیترین سنگ دیگر عقرب است که اراده قوی متولدین آبان را افزایش می دهد. سیترین که با خوشی و خوش بینی ارتباط دارد می تواند روح شما را ارتقا دهد و تمرکز شفاف و اراده ای قوی که برای رسیدن به هدف نیاز دارید را به شما می بخشد.

سودالیت یکی دیگر از سنگ های برج عقرب است که اثرات آرام بخش بر جسم دارد و به تعادل رسیدن احساسات شدید کمک می کند.

آمتیست هم می تواند جسم را از احساسات منفی پاکسازی کند. کوارتز دودی، با خصوصیات پاکسازی قدرتمندی که دارد منفی نگری ها را از جسم پاک می کند. عقرب ها، به عنوان مرموزترین نماد زودیاک، این قابلیت را دارند که احساسات شان را پنهان کنند. برای همین می توانند به دیگران نشان دهند که ذاتی آرام و صلح آمیز دارند.

(در کنار این سنگ ها میتوان به صدف آبالون، لاجورد، فیروزه، کلسیت صورتی، شانگیت، جاسپر قرمز، جاسپر اقیانوسی، موکائیت، ابسیدین، اوپال صورتی، ریولیت و هماتیت به عنوان سنگ های فرعی فروردین ماه اشاره کرد.)

سنگ های ماه تولد آبان

رنگ سنگ ماه تولد آبان

قهوه ای

در قلمروی مواد معدنی، علاوه بر سنگ ها، رنگ مواد هم مفهوم جدیدی از خصوصیات شفابخش را ارائه می دهند. وقتی رنگ های مختلف سنگ های عقرب را درک کنید، انتخاب بهترین سنگ موردنیاز آسان می شود و می توانید قدرت های شفابخش بیش تر استفاده کنید.

سنگ های قهوه ای مثل کوارتز دودی سمبل انرژی شفابخش زمین را داراست. در قلمروی مواد معدنی، رنگ قهوه ای اثرات متعادل سازی دارد که روح پرجنب و جوش عقرب را آرام می کند.

سبز

سنگ های قیمتی سبز مثل مالاکیت نماد قدرت، سرزندگی و رشد شخصی هستند و بهترین انرژی برای بهبود بهترین خصوصیات متولدین آبان ماه به شمار می روند.

نارنجی

سنگ هایی که رنگ های نارنجی دارند (مثل سیترین) خواص گسترده و انرژی زای خورشید را تحت کنترل درمی آورند. انرژی شفابخش متولدین نماد عقرب، بهترین ویژگی ها از جمله اراده قوی برای کسب موفقیت را ظاهر می سازند.

آبی کبود

آبی کبود یکی دیگر از رنگ هایی ست که قابلیت های متولدین آبان را ارتقا می دهد. این سایه آبی به متولدین آبان ماه انرژی موردنیاز آنها برای ابراز وجود و خلاقیت را می دهد. سودالیت بهترین سنگ آبی برای متولدین آبان ماه است

صورتی

متولدین این ماه، به سنگ های رنگ صورتی مثل رودوکروزیت هم نیاز دارند تا رنگ شفابخش عشق را به زندگی شان وارد کند. صورتی، فرکانس انرژی چاکرای قلب است و این فرصت را به متولدین آبان می دهد تا دریچه قلب شان را به همه نوع عشق باز کنند.

بنفش تیره

سنگ هایی با رنگ بنفش تیره مثل آمتیست، به متولدین نماد عقرب کمک می کند تا به روشنگری دست یابند و آنها را به سمت بیداری معنوی هدایت می کنند.

خواص سنگ آمیتیست

خوشه آمیتیست

چطور از سنگ های ماه تولد آبان استفاده کنیم؟

برای اینکه بهترین نتیجه را از سنگ های شفابخش بدست آورید توصیه می کنیم که استفاده از آنها را بطور روزانه در برنامه خود قرار داده و هدفی مشخص برای شان تعیین کنید.

وقتی سنگ مخصوص متولدین آبان را به کلکسیون سنگ های تان اضافه می کنید، باید آن را پاکسازی کرده و قبل از برنامه ریزی جدید آن را تصفیه کنید. روش های زیادی برای پاکسازی سنگ وجود دارد ولی چند روش موردعلاقه ما دود گیاه مریم گلی، نور خورشید یا ماه، آب نمک و ابزاری مثل صفحه شارژ سلنیت می باشد.

بعد از پاکسازی سنگ از برنامه ریزی قبلی، آماده است تا آن را با هدف جدیدی که نیت منحصربفردتان را منعکس می کند برنامه ریزی کنید. برای انتخاب سنگ درست باید نیازتان را دقیقاً بشناسید و مفهوم و خواص شفابخش هر یک از سنگ های آبان را درک کنید.

آیین تولد برای متولدین ماه آبان

یکی از قدرتمندترین روش ها برای استفاده از سنگ های متولدین نماد عقرب، از طریق آیین مخصوص روز تولد آبان ماهی است. از این روش ساده می توانید هر سال برای رسیدن به انرژی بالقوه استفاده کنید.

1- دو روز قبل از تولدتان، با شمع و چند سنگ موردعلاقه نماد مرداد، محیطی پاک و آرام فراهم کنید.

2- در روز تولدتان، شمع را روشن کرده و آرزو کنید. بعد اجازه دهید تا شمع و سنگ ها آرزوی شما را از روی زمین به سمت کهکشان بفرستند و انرژی آن را رها کنند.


محصولات مرتبط

(روی متن کلیک کنید)

آمتیست

سودالیت

کوارتز دودی

سیترین

مالاکیت

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

3 نظر در “سنگ ماه تولد آبان | مرجع جهانی

 1. رضا شعرا گفت:

  با سلام ؛ این مطالبی که در این پست گذاشته اید تکراری و مربوط به سنگ ماه آبان است در حالیکه در این پست باید مطالب آذرماه را میگذاشتید.از قلمتان افتاده است .

  1. مانا گفت:

   سلام ممنون از نگاهتون. متوجه منظورتون نشدیم چون این صفحه مربوط به ماه تولد ابان هستش و برای آذر ماه صفحه ی دیگری وجود دارد با لینک https://managem.ir/sagittarius-birthstone/
   لطفا مجدد چک کنید و ما را در جریان بگذارید. با تشکر

   1. رضا شعرا گفت:

    با سلام مجدد ، من لینک مربوط به صفحه سنگ ماه آذر را که باز کردم با سنگ ماه آبان مواجه شدم چندین بار صفحه را رفرش کرده و مجددا با این صفحه آبانماه مواجه شدم در حالیکه مورد نظرم این بود که صفحه آذرماه را مطالعه کنم حتی از سایت خارج شده و مجددا وارد شدم اما باز هم با صفحه آبانماه مواجه شدم . ظاهرا در لینک سازی اشتباهی رخ داده بوده است . در صفحات داخلی تر با لینک این صفحه ( سنگ ماه آذر ) مواجه شدم که صفحه مذکور کیفیت مناسبی نداشت . از اینرو برای شما پیام فرستادم . پیام منتظر تایید شما بود که صفحه به طور خودکار رفرش شد و پیام من حذف شد . من فکر کردم ایرادی در سایتتتان هست قید پیام داده شده را زدم اما سپاسگزارم از اینکه پیام دستتان رسیده و از آن بهتر اینکه لطف فرموده و پاسخ داده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 − = سه

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

آدرس فروشگاه

یوسف آباد، میدان فاطمی، مرکز خرید پرنیان، طبقه منفی 2، واحد 5، فروشگاه مانا جم

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه