سنگ ماه تولد آبان

سنگ ماه تولد آبان

برج عقرب

آبان ماهی عزیز تو جذاب و کاریزماتیک هستی. پرشور هستی. متولدین آبان ماه با نماد عقرب که توسط سیاره پلوتون خدای عالم جهان زیرین و مارس(مریخ) خدای جنگ، اداره می شوند به کنجکاو و نترس بودن، وفادار بودن و شهودی بودن مقدر شده اند. انگیزه و محرک قوی برای بزرگی دارند که این ویژگی، در توانایی آنها برای دستیابی به هر چیزی که ذهن شان را آماده کرده اند تجلی می کند.

عقرب ها عنصر آب هستند. برای همین به راحتی در جریان بین احساسات شدید (مثل لذت و خشم) قرار می گیرند. این خصلت، بی ثباتی آب را نشان می دهد و اینکه چقدر سریع می تواند اقیانوسی آرام را به طوفانی شدید تغییر دهد. توانایی های سنگ های شفابخش متولدین آبان را کشف کنید تا معجزه ها به زندگی تان وارد شوند.

کریستال های متولدین ماه آبان

بهترین کریستال ها برای متولدین آبان سنگ هایی هستند که احساسات را پایدارتر می کنند و جذابیت مقاومت ناپذیر نماد صورت فلکی این ماه از سال را بهبود می بخشند. بهترین سنگ های متولدین آبان ماه مالاکیت، رودوکروزیت، کوارتز دودی، سیترین، سودالیت و آمتیست هستند. این سنگ های تولد متولدین آبان ماه، می توانند روح سرزنده عقرب را شارژ کنند.

مالاکیت سنگی است که متولدین آبان را در مسیر خاص خودشان که همسو با هدف واقعی شان است، راهنمایی می کند.

رودوکروزیت سنگ چاکرای قلب است و دریچه قلب را به سوی عشق باز می کند و با این کار احساسات منفی را خنثی می کند.

کوارتز دودی تمرکز و صداقت را به دنیای عاطفی شما می آورد.

سیترین سنگ دیگر عقرب است که اراده قوی متولدین آبان را افزایش می دهد. سیترین که با خوشی و خوش بینی ارتباط دارد می تواند روح شما را ارتقا دهد و تمرکز شفاف و اراده ای قوی که برای رسیدن به هدف نیاز دارید را به شما می بخشد.

سودالیت یکی دیگر از سنگ های برج عقرب است که اثرات آرام بخش بر جسم دارد و به تعادل رسیدن احساسات شدید کمک می کند.

آمتیست هم می تواند جسم را از احساسات منفی پاکسازی کند. کوارتز دودی، با خصوصیات پاکسازی قدرتمندی که دارد منفی نگری ها را از جسم پاک می کند. عقرب ها، به عنوان مرموزترین نماد زودیاک، این قابلیت را دارند که احساسات شان را پنهان کنند. برای همین می توانند به دیگران نشان دهند که ذاتی آرام و صلح آمیز دارند.

(در کنار این کریستال ها میتوان به صدف آبالون، لاجورد، فیروزه، کلسیت صورتی، شانگیت، جاسپر قرمز، جاسپر اقیانوسی، موکائیت، ابسیدین، اوپال صورتی، ریولیت و هماتیت به عنوان کریستال های فرعی فروردین ماه اشاره کرد.)

سنگ های ماه تولد آبان

رنگ سنگ ماه تولد آبان

قهوه ای

در قلمروی مواد معدنی، علاوه بر سنگ ها، رنگ مواد هم مفهوم جدیدی از خصوصیات شفابخش را ارائه می دهند. وقتی رنگ های مختلف کریستال های عقرب را درک کنید، انتخاب بهترین کریستال موردنیاز آسان می شود و می توانید قدرت های شفابخش بیش تر استفاده کنید.

سنگ های قهوه ای مثل کوارتز دودی سمبل انرژی شفابخش زمین را داراست. در قلمروی مواد معدنی، رنگ قهوه ای اثرات متعادل سازی دارد که روح پرجنب و جوش عقرب را آرام می کند.

سبز

سنگ های قیمتی سبز مثل مالاکیت نماد قدرت، سرزندگی و رشد شخصی هستند و بهترین انرژی برای بهبود بهترین خصوصیات متولدین آبان ماه به شمار می روند.

نارنجی

کریستال هایی که رنگ های نارنجی دارند (مثل سیترین) خواص گسترده و انرژی زای خورشید را تحت کنترل درمی آورند. انرژی شفابخش متولدین نماد عقرب، بهترین ویژگی ها از جمله اراده قوی برای کسب موفقیت را ظاهر می سازند.

آبی کبود

آبی کبود یکی دیگر از رنگ هایی ست که قابلیت های متولدین آبان را ارتقا می دهد. این سایه آبی به متولدین آبان ماه انرژی موردنیاز آنها برای ابراز وجود و خلاقیت را می دهد. سودالیت بهترین سنگ آبی برای متولدین آبان ماه است

صورتی

متولدین این ماه، به سنگ های رنگ صورتی مثل رودوکروزیت هم نیاز دارند تا رنگ شفابخش عشق را به زندگی شان وارد کند. صورتی، فرکانس انرژی چاکرای قلب است و این فرصت را به متولدین آبان می دهد تا دریچه قلب شان را به همه نوع عشق باز کنند.

بنفش تیره

سنگ هایی با رنگ بنفش تیره مثل آمتیست، به متولدین نماد عقرب کمک می کند تا به روشنگری دست یابند و آنها را به سمت بیداری معنوی هدایت می کنند.

خواص سنگ آمیتیست

خوشه آمیتیست

چطور از سنگ های ماه تولد آبان استفاده کنیم؟

برای اینکه بهترین نتیجه را از کریستال های شفابخش بدست آورید توصیه می کنیم که استفاده از آنها را بطور روزانه در برنامه خود قرار داده و هدفی مشخص برای شان تعیین کنید.

وقتی سنگ مخصوص متولدین آبان را به کلکسیون کریستال های تان اضافه می کنید، باید آن را پاکسازی کرده و قبل از برنامه ریزی جدید آن را تصفیه کنید. روش های زیادی برای پاکسازی کریستال وجود دارد ولی چند روش موردعلاقه ما دود گیاه مریم گلی، نور خورشید یا ماه، آب نمک و ابزاری مثل صفحه شارژ سلنیت می باشد.

بعد از پاکسازی کریستال از برنامه ریزی قبلی، آماده است تا آن را با هدف جدیدی که نیت منحصربفردتان را منعکس می کند برنامه ریزی کنید. برای انتخاب کریستال درست باید نیازتان را دقیقاً بشناسید و مفهوم و خواص شفابخش هر یک از سنگ های آبان را درک کنید.

آیین تولد برای متولدین ماه آبان

یکی از قدرتمندترین روش ها برای استفاده از کریستال های متولدین نماد عقرب، از طریق آیین مخصوص روز تولد آبان ماهی است. از این روش ساده می توانید هر سال برای رسیدن به انرژی بالقوه استفاده کنید.

1- دو روز قبل از تولدتان، با شمع و چند کریستال موردعلاقه نماد مرداد، محیطی پاک و آرام فراهم کنید.

2- در روز تولدتان، شمع را روشن کرده و آرزو کنید. بعد اجازه دهید تا شمع و کریستال ها آرزوی شما را از روی زمین به سمت کهکشان بفرستند و انرژی آن را رها کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


هشت × = 40

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top