وبلاگ

سنگ ماه تولد آذر

سنگ ماه تولد اذر

 

برج قوس

آذر ماهی عزیز تو کنجکاو هستی و روح آزادی داری. ماجراجو هستی. به عنوان عنصر آتش، نماد قوس، متولدین آذر خیلی پرشور هستند مخصوصاً موقعی که موضوع استقلال شان مطرح باشد. علاقه عجیبی به پیدا کردن هدف واقعی شان دارند که این امر، آزادی لازم برای خوش بین بودن، صداقت و اشتیاق درباره زندگی را به آنها می دهد. انرژی شفابخش قدرتمندی را می توانید از طریق سنگ های قوس کشف کنید.

سنگ های متولدین ماه آذر

بهترین سنگ ها برای خواص شفابخشی که از روح ماجراجوی آنها حمایت می کنند شامل فیروزه، چشم ببر، کوارتز شفاف، سیترین، اونیکس سیاه، برونزیت و لپیدولیت هستند. متولدین آذر ماه که رهبری کردن در ذات آنهاست، برای انتخاب مسیر زندگی خودشان موفق می شوند.

فیروزه بهترین سنگ تولد ماه آذر،  است که شما ماهی عزیز را مجدداً با احساسات تان به روشی سالم و متعادل ارتباط می دهد.

چشم ببر سنگ قدرتمند متولدین این ماه است به آنها شجاعت، تمرکز و اراده ای موردنیاز آنها را می دهد تا زندگی را مطابق میل خودشان در پیش بگیرند.

کوارتز شفاف هم خواص پاکسازی بسیار قوی دارد که به متولدین آذر کمک می کند تا در سرنوشت شان بیش تر احساس امنیت، تعادل و کنترل کنند.

سیترین یکی دیگر از سنگ های متولدین آذر ماه است که فرکانس های پرانرژی و بانشاط آن نماد قوس را سوپرشارژ می کند.

اونیکس سیاه، از سنگ های متولدین این ماه ، محفاظ قدرتمندی ایجاد می کند که برای مدیریت فراز و نشیب های زندگی کمک کننده است.

برونزیت سنگ دیگر برج قوس است، متولدین این ماه تمایل دارند روح آزادی داشته باشند به همین منظور می توانند از فرکانس های متعادل سازی سنگ برونزیت بهره مند شوند.

لپیدولیت سنگ متولدین آذر به شما کمک می کند تا راجع به رفتار و نحوه تأثیرش در زندگی تان هشیارتر باشید و بیش تر فکر کنید.

(در کنار این سنگ ها میتوان به لاجورد، عقیق توری آبی، سودالیت، لابرادوریت، آزوریت، زبرجد، ریولیت، ابسدین، سرپانتین و دلربای آبی به عنوان سنگ های فرعی آذر ماه اشاره کرد.)

فیروزه تامبل شده ماه توبد آذر

رنگ سنگ ماه تولد آذر

سفید

رنگ سنگ ها اثرات شفابخشی در ذهن و جسم افراد دارند. در قلمروی معدنی، همه نوع طیف رنگی را می توانید پیدا کنید.سنگ های سفید مثل کوارتز شفاف با تحول معنوی و احتمالات نامحدود ارتباط دارند.

نارنجی

سنگ های رنگ نارنجی مثل سیترین، خلاقیت و اطمینان متولدین این ماه را تجلی می کنند.

زرد

سنگ هایزردمثل چشم ببر اثر انرژی دهنده ای بر روح متولدین آذر دارند و ارزش شخصی، توانایی و ذهن فرد را بهبود می بخشند.

بنفش

سنگ های رنگبنفشمثل لپیدولیت فرکانس های آرام بخش را در متولدین نماد قوس ایجاد می کنند.

آبی

رنگ آبی، ارتباط باز و سالم را حمایت می کند و به متولدین این ماه از سال، این قابلیت را می دهد تا بر نقطه نظر ویژه خودشان ایستادگی کنند. فیروزه چاکرای گلو را بهبود می بخشد و باعث می شود متولدین این ماه بهتر بتوانند کنترل زندگی شان را بدست بگیرند و قبل از حرف زدن، خوب فکر کنند.

سیاه

سنگ های سیاه مثل  اونیکس سیاه خواص شفابخشی دارند که انرژی منفی را جذب می کنند و باعث می شوند متولدین ای ماه از هر گونه مانعی که آنها را از رسیدن به پتانسیل واقعی شان بازمی دارند آزاد شوند.

سنگ های ماه تولد آذر

چطور از سنگ های ماه تولد آذر استفاده کنیم؟

برای اینکه به بهترین نتیجه دست پیدا کنید، خیلی مهم است که بهترین سنگ متناسب نیازتان را انتخاب نمایید. علاوه بر اینکه باید با سنگ های ماه تولدتان بطور روزانه ارتباط برقرار کنید، توصیه می کنیم که آنها را همیشه پاکسازی کرده و بطور مداوم فعال نگه دارید.

سنگ های همه انرژی های محیط اطراف شان را بزرگ نمایی می کنند به همین دلیل، وقتی آنها را اول پاکسازی کرده و بعد فعال می کنید، فرکانس های آن بهترین تلاش خود را به نمایش می گذارند. روش های پاکسازی متنوعی وجود دارد ولی بعضی از مهم ترین آنها نور خورشید یا ماه، دود گیاه مریم گلی، آب نمک و صفحه شارژ سلنیت است.

حالا که سنگ پاکسازی و مجدداً فعال شده، انرژی آن کاملاً باز است و برای برنامه ریزی جدید آماده می باشد. با انتخاب هدفی که در راستای مقصود قلبی تان باشد بهترین نتیجه را از سنگ تان بدست بیاورید. هر چه هدف تان متمرکزتر باشد، برنامه ریزی مؤثرتر خواهد بود.


محصولات مرتبط

(روی متن کلیک کنید)

چشم ببر

کوارتز شفاف

سیترین

اونیکس سیاه

رودونیت

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

یک نظر در “سنگ ماه تولد آذر | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 4 = چهار

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

آدرس فروشگاه

یوسف آباد، میدان فاطمی، مرکز خرید پرنیان، طبقه منفی 2، واحد 5، فروشگاه مانا جم

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه