سنگ ماه تولد آذر

برج قوس

تو کنجکاو هستی و روح آزادی داری. ماجراجو هستی. به عنوان عنصر آتش، نماد قوس، متولدین آذر خیلی پرشور هستند مخصوصاً موقعی که موضوع استقلال شان مطرح باشد. علاقه عجیبی به پیدا کردن هدف واقعی شان دارند که این امر، آزادی لازم برای خوش بین بودن، صداقت و اشتیاق درباره زندگی را به آنها می دهد. انرژی شفابخش قدرتمندی را می توانید از طریق کریستال های قوس کشف کنید.

کریستال های متولدین ماه آذر

بهترین کریستال ها برای خواص شفابخشی که از روح ماجراجوی آنها حمایت می کنند شامل فیروزه، چشم ببر، کوارتز شفاف، سیترین، اونیکس سیاه، برونزیت و لپیدولیت هستند. متولدین آذر ماه که رهبری کردن در ذات آنهاست، برای انتخاب مسیر زندگی خودشان موفق می شوند.

فیروزه بهترین سنگ تولد ماه آذر،  است که شما آذر ماهی عزیز را مجدداً با احساسات تان به روشی سالم و متعادل ارتباط می دهد.

چشم ببر سنگ قدرتمند متولدین آذر است به آنها شجاعت، تمرکز و اراده ای موردنیاز آنها را می دهد تا زندگی را مطابق میل خودشان در پیش بگیرند.

کوارتز شفاف هم خواص پاکسازی بسیار قوی دارد که به متولدین آذر کمک می کند تا در سرنوشت شان بیش تر احساس امنیت، تعادل و کنترل کنند.

سیترین یکی دیگر از سنگ های متولدین بآذر ماه است که فرکانس های پرانرژی و بانشاط آن نماد قوس را سوپرشارژ می کند.

اونیکس سیاه، از سنگ های متولدین آذر، حفاظ قدرتمندی ایجاد می کند که برای مدیریت فراز و نشیب های زندگی کمک کننده است.

برونزیت سنگ دیگر برج قوس است، متولدین این ماه تمایل دارند روح آزادی داشته باشند به همین منظور می توانند از فرکانس های متعادل سازی سنگ برونزیت بهره مند شوند.

لپیدولیت سنگ متولدین آذر به شما کمک می کند تا راجع به رفتار و نحوه تأثیرش در زندگی تان هشیارتر باشید و بیش تر فکر کنید.

(در کنار این کریستال ها میتوان به لاجورد، عقیق توری آبی، سودالیت، لابرادوریت، آزوریت، زبرجد، ریولیت، ابسدین، سرپانتین و دلربای آبی به عنوان کریستال های فرعی آذر ماه اشاره کرد.)

 

رنگ سنگ ماه تولد آذر

سفید

رنگ کریستال ها اثرات شفابخشی در ذهن و جسم افراد دارند. در قلمروی معدنی، همه نوع طیف رنگی را می توانید پیدا کنید.سنگ های سفید مثل کوارتز شفاف با تحول معنوی و احتمالات نامحدود ارتباط دارند.

نارنجی

کریستال های رنگ نارنجی مثل سیترین، خلاقیت و اطمینان متولدین آذر را تجلی می کنند.

زرد

سنگ هایزردمثل چشم ببر اثر انرژی دهنده ای بر روح متولدین آذر دارند و ارزش شخصی، توانایی و ذهن فرد را بهبود می بخشند.

بنفش

سنگ های رنگبنفشمثل لپیدولیت فرکانس های آرام بخش را در متولدین نماد قوس ایجاد می کنند.

آبی

رنگ آبی، ارتباط باز و سالم را حمایت می کند و به متولدین این ماه از سال، این قابلیت را می دهد تا بر نقطه نظر ویژه خودشان ایستادگی کنند. فیروزه چاکرای گلو را بهبود می بخشد و باعث می شود متولدین آذر بهتر بتوانند کنترل زندگی شان را بدست بگیرند و قبل از حرف زدن، خوب فکر کنند.

سیاه

سنگ های سیاه مثل  اونیکس سیاه خواص شفابخشی دارند که انرژی منفی را جذب می کنند و باعث می شوند متولدین آذر از هر گونه مانعی که آنها را از رسیدن به پتانسیل واقعی شان بازمی دارند آزاد شوند.

چطور از سنگ های ماه تولد آذر استفاده کنیم؟

برای اینکه به بهترین نتیجه دست پیدا کنید، خیلی مهم است که بهترین سنگ متناسب نیازتان را انتخاب نمایید. علاوه بر اینکه باید با کریستال های ماه تولدتان بطور روزانه ارتباط برقرار کنید، توصیه می کنیم که آنها را همیشه پاکسازی کرده و بطور مداوم فعال نگه دارید.

سنگ های همه انرژی های محیط اطراف شان را بزرگ نمایی می کنند به همین دلیل، وقتی آنها را اول پاکسازی کرده و بعد فعال می کنید، فرکانس های آن بهترین تلاش خود را به نمایش می گذارند. روش های پاکسازی متنوعی وجود دارد ولی بعضی از مهم ترین آنها نور خورشید یا ماه، دود گیاه مریم گلی، آب نمک و صفحه شارژ سلنیت است.

حالا که سنگ پاکسازی و مجدداً فعال شده، انرژی آن کاملاً باز است و برای برنامه ریزی جدید آماده می باشد. با انتخاب هدفی که در راستای مقصود قلبی تان باشد بهترین نتیجه را از کریستال تان بدست بیاورید. هر چه هدف تان متمرکزتر باشد، برنامه ریزی مؤثرتر خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


چهار × 2 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top