وبلاگ

خواص سنگ رودوکروزیت

رودوکروزیت؛ سنگ حامی

سنگ رودوکروزیت، سنگ عشق به خود است و با احساس ناکافی و بی لیاقت بودن درون تان مبارزه می کند. شما لیاقت عشقی که دریافت می کنید را دارید و انرژی این سنگ به شما کمک می کند تا خودتان را با عشق و اشتیاق سرشار کنید. این سنگ توانمندسازی حامی شما خواهد بود، جسارت و نگرش مثبت را به چاکرای قلب تان تزریق می کند تا به سمت چالش های جدید پیش بروید. اجازه دهید عشق بی قید و شرط بر تمام احساسات منفی درون تان غلبه کند.

چرا به سنگ رودوکروزیت نیاز دارید؟

در زندگی تان آرزوی داشتن عشق و شفقت دارید؟ حس می کنید روی قلب تان پر شده از احساسات منفی؟ قلب تان به احساس حمایت و فرکانس های استحکام سازی و تعادل نیاز دارد؟ اگر هر کدام از این سناریوها شبیه تان است سنگ رودوکروزیت همان سنگی است که باید با آن کار کنید.

معرفی سنگ رودوکروزیت سنگ رودوکروزیت

در هر کجا از سیر معنوی که هستید، سنگ رودوکروزیت شفابخش ترین درمان ها را برای تان تدارک می بیند و آن عشق بی قید و شرط است. این سنگ که در طی هزاره ها از ترکیب کربنات منگنز متحول شده، رنگ صورتی زیبا و طرح های خاص آن جلوه متضاد زیبایی را ایجاد می کند. البته وقتی حسادت، خشم و بی اعتمادی روح تان را تضعیف کرده باشد، این سنگ خیلی بیش تر از اینکه فقط یک سنگ صورتی زیبا باشد، عمل می کند.

رودوکروزیت فرکانس های ظریف ولی قدرتمندی را در خود دارد که به ذهن شما هشیاری بیش تری می بخشد و کمک می کند تا احساس عشق را با اعمال مربوطه تلفیق کنید.

تاریخ و افسانه سنگ رودوکروزیت

کلمه یونانی برای صورتی، مفهوم سنگ حرودوکروزیت با رز، نماد عشق، که پیشینه ی آن به اینکاها برمی گردد (مردم منطقه امریکای جنوبی) که این سنگ را اینکا رُز/ Inca Rose می نامیده اند. بر طبق افسانه ها، این سنگ های صورتی از خون پادشاهان و ملکه ها تشکیل شده اند.

رودوکروزیت تامبل شده

مفهوم سنگ رودوکروزیت

صورتی رنگ عشق است و باعث می شود خصوصیات این سنگ به یک ابزار قدرتمند در بین کلکسیون سنگ های شفابخش متمرکز بر قلب تبدیل شود. مفهوم رودوکروزیت از طریق باز کردن چاکرای قلب با ارتعاشات شفابخش خود، برای جذب عشق هم شهرت دارد. اجازه بدهید که این سنگ ملایم برای قلب، با شما و کودک بازیگوش درون تان ارتباط برقرار کند.

این زیبای ظریف، خیلی فراتر از این است که معجون عشق باشد. خصوصیات شفابخش رودوکروزیت به هر دو سطوح انرژی بالا و پایین بدن متصل می شود و زباله های روحی روانی را که طی سال ها انباشته شده اند، از آنها پاک می کند. وقتی قلب با مسائل دردناکی روبرو شود، این سنگ به ما شهامت لازم را می دهد تا با قلب های آسیب پذیرمان به روح های دیگری اعتماد کنیم. مفهوم این سنگ نوعی قدرت درونی به ما می بخشد تا در عشق فرصت دیگری داشته باشیم. چون حتی اگر دوباره شکست بخوریم، این سنگ از ما مراقبت می کند.

خصوصیات شفابخش سنگ رودوکروزیت

وقتی موضوع درد قلب و اندوه باشد، به تعادل رسیدن احساسات منفی مهم می شود. با مفهوم سنگ رودوکروزیت کار کنید و برای ارتباط با انرژی آتشین چاکرای خاجی با قلب از آن استفاده کنید. این ارتعاش قلب را آرام کرده و ثبات را در مواقع تنش زا تقویت می کند. اگر این سنگ را در بین سنگ های تان بگذارید، به زودی شاهد تغییرات شفابخشی در روابط تان خواهید بود و آن، زمانی ست که بخشش و پذیرش عاشقانه جای خشم و حسادت را می گیرد.

در سطح سلولی هم، این سنگ سیستم عصبی را آرام کرده و بالانس می کند. اگر در الگوهای فکری منفی گیر افتاده اید، از طریق حمام کردن با رودوکروزیت، از اثرات پاکسازی آب استفاده کنید. در حین اینکه جسم تان در معرض ارتعاشات شفابخش آن قرار گرفته، برای رهایی احساسات مسموم مدیتیشن انجام دهید. عشق، داروی شفا برای دنیاست و این همان چیزی ست که رودوکروزیت را شفابخش تر می کند.

این سنگ را با کوارتز دودی جفت کنید تا به ما یاد بدهد طوری عشق بورزیم که انگار هرگز آسیب ندیده ایم. این سنگ قدرتمند به ما این بینش را عطا می کند که تعادل سالمی را ایجاد کنیم، از روح مان در مقابل بدی ها مراقبت کنیم و این جسارت را پیدا کنیم که از دست الگوهای قدیمی (و افراد) که ما را به سمت بهبودی پیش نمی برند، خلاص شویم.

خرید دستبند کوارتز دودی اصل

برای خرید دستبند کوارتز دودی اصل روی عکس کلیک کنید

 

چطور از رودوکروزیت برای باز کردن و فعال سازی چاکرای قلب استفاده کنیم؟

از طریق ایجاد برنامه سنگی که از هدف شما پشتیبانی کند، با فرکانس های سنگ رودوکروزیت ارتباط برقرار کنید. می توانید با پوشیدن جواهرات رودوکروزیت، حمل کردن آن در جیب و یا کیف و همینطور قرار دادن آن در محیطی که حضور دارید، با مفهوم این سنگ کار کنید.

جمله تأکیدی رودوکروزیت برای شفابخشی و باز کردن قلب: روح من با عشق، انرژی نور و مثبت نگری سرشار شده است.

 

 

سنگ تان را پاکسازی و فعال کنید تا مفهوم سنگ رودوکروزیت ارتقا پیدا کند

قبل از اینکه سنگ را با هدف تان برای شفابخشی و باز کردن قلب برنامه ریزی کنید، با پاک کردن آن از برنامه ریزی های قبلی می توانید به بهترین نتایج دست یابید. برای این کار می توانید از ابزار پاکسازی انرژی ساده و مؤثری استفاده کنید تا سنگ را به پذیرنده ترین حالتش تبدیل کند.

دود مقدس

یکی از سریع ترین راه ها برای اینکه انرژی راکد را دور کنید استفاده از دود مقدس پالوسانتو یا مریم گلی و کندر است. ترکیب رایحه های شیرین و خاکی عطر و بوی خانه ی شما را فوق العاده خواهد کرد.

اسماج مریم گلی و پالوسانتو

برای خرید اسماج مریم گلی و پالوسانتو روی عکس کلیک کنید

 

اسپای خورشید و نور ماه

یک راه دیگر برای شارژ سنگ تان، از طریق پاکسازی و تجدید نیرو کردن خورشید و ماه است. سنگ تان را در نور خورشید یا ماه کامل به مدت حداقل چهار ساعت حمام دهید.

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

6 نظر در “خواص سنگ رودوکروزیت| مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دو × 5 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه