وبلاگ


مسیر عشق با خودتان شروع می شود

رز کوارتز عشق

عشق، قدرتمندترین نیرو در کل گیتی است. منبع زندگی جادویی ست، هم مثل هوایی که تنفس می کنیم برای بقا ضروری ست، هم برای معنابخشی و هدف داشتن در دنیا اساسی است. به ما انگیزه می دهد و الهام می بخشد تا به بهترین نسخه از خودمان تبدیل شویم. و همچنین، عشق نیروی فراگیری است که واقعاً همه ی ما را دخیل می کند. از دوران باستان تا دنیای مدرن امروز هیچ دو داستان عاشقانه ای بطور کامل مشابه همدیگر نیستند.

برای افراد خوش شانس حضور آن مستدام و فراوان است. برای مابقی، می تواند دردناک و سخت باشد. مسیر عشقی هیچ وقت خط صاف و مستقیم نبوده، اغلب پیچ و خم ها و فراز و نشیب های زیادی دارد. برخی مسیرها کوتاهند و برخی دیگر به درازای عمرند. برای هر انسان، عشق به روش های مختلفی متجلی می شود مثل عشق رمانتیک، عشق معنوی، محبت والدین و فرزند، عشق انسانیت، عشق به خانواده و دوستان یا حتی شوق به کاری که انجام می دهید و نحوه ی زندگی کردن تان. با این حال، مهم ترین عشق در بین همه اینها عشق به خود است.

پذیرشِ بی قید و شرط خودتان، برای خودتان و این شناخت که: همه ما لیاقت عشق را داریم. با اینکه شاید ارتباطی که با خودمان داریم پیچیده باشد ولی نقطه ی شروع برای همه چیزهایی ست که پس از آن به دنبالش می آید. عشق به خود، پایه و اساس تمام رابطه هایی ست که با دیگران داریم. باور کنید که در پایان، تمام مسیرها به عشق ختم می شوند.

از این کریستال ها استفاده کنید تا درخشش عشق برای تان جاری شود

به عنوان بخشی از مراقبت های روزانه خود، شما پوست خود را پاکسازی کرده و به آن توجه می کنید. ورزش کرده و بدن خود را تقویت می کنید. ذهن خود را تحریک کرده و به چالش می کشید. ولی هرگز مهم ترین بخش خودتان را -که همان قلب شماست- فراموش نکنید. این کریستال های عشق به ما کمک می کنند تا به تمام زیبایی ها و الهیاتی که درون ما سکنی گزیده اند دسترسی پیدا کنیم.

گاهی اوقات سنگ هایی با لطیف ترین انرژی می توانند قدرتمندترین نتایج را به ارمغان بیاورند. با این کریستال ها کار کنید تا مفهوم و پذیرش عمیق تری از خود بدست آورید تا پس از آن واقعی ترین و خالص ترین نسخه از خودتان را با دیگران سهیم شوید. بدانید که آسیب پذیر بودن شجاعت می خواهد. صبر و شکیبایی نیاز است تا پیشرفت صورت بگیرد. گاهی اوقات برای اینکه به خودتان اجازه بازی دهید، تلاش و برای اکتشافِ اشتیاق های تان شهامت لازم است.

برای بسیاری از ما، ایمان و صداقت لازم است تا به تقدیر خود دست پیدا کنیم. مختصات از قبل درون ما برنامه ریزی شده اند، ما فقط به دستورالعمل هایی نیاز داریم تا راهنمای مسیر باشد. در این پست بهترین کریستال های عشق را می بینید که به ما کمک می کنند تا در طول مسیر به حرکت درآییم و به تمام عشقی که درون خود داریم دست پیدا کنیم.

سنگ ها و کریستال هایی برای جذب عشق

کریستال های خاص عشق به ما نشان می دهند که چطور از قلب خود مراقبت کنیم و به منظور ایجاد فضاهایی برای روابط سالم و مثبت از دست منفی نگری ها خلاص شویم.

رز کوارتز: آهنربای عشق

یکی از قدرتمندترین سنگ ها برای جذب عشق رز کوارتز است، چون قلب شما را به سوی همه نوع عشق ها باز می کند. رز کوارتز را در کنار تختخواب خود نگه دارید، همچنین می توانید در داخل کیف، جیب و یا زیرلباسی خود بگذارید. هر شب قبل از رفتن به خواب، رز کوارتز را روی قلب خود قرار دهید.

خواص سنگ کوارتز صورتی

رز کوارتز

رودونیت: رها کردن

مفهوم رودونیت کمک می کند تا هر گونه انرژی منفی که دیگر به دردمان نمی خورد از بین برود. به ما کمک می کند تا از آشفتگی و درد رها شویم تا به جایگاه بخشش برسیم و از هر چیزی که ما را عقب نگه می دارد عبور کنیم. با این سنگ کار کنید تا شما را از غل و زنجیرهای عاطفی که شما را از دستیابی به نوع عشقی که تمایل دارید (و لیاقتش را دارید) رها سازد.

نشان های صورتی و سیاه این سنگ برای آزاد کردن ما از منفی نگری ها و تروما تلاش می کنند، بخشش و قناعت را فعال می سازد و مسیر را پاکسازی می کند تا عشق فضاهایی که تاریکی برجای گذارده را مملو سازد. بعلاوه، این سنگ می تواند چاکرای شبکه خورشیدی را فعال کند، همدردی کردن و شفقت داشتن برای دیگران را به ارمغان می آورد و اطمینان می دهد که تمام کارهای تان از روی عشق باشد.

مالاکیت: دسترسی به قلب ماده

از سه هزار قبل از میلاد، در دوران مصر باستان مالاکیت سنگ تحول کننده بود و برای پاکسازی همه چاکراها به کار می رفت. با آن تناژ سبزرنگی که دارد، مفهوم مالاکیت به قلبِ آنچه که شما را عقب نگه می دارد دست پیدا می کند.

اگر می خواهید خودتان ارتباط برقرار کرده و خودتان را درک کنید با این سنگ کار کنید، تصویر مثبت از خود خلق کرده و به عمقِ باورها، احساسات و رابطه درونی خودتان با عشق قدم بگذارید. ضمناً، اینکه عشق به خودتان را در وهله اول قرار دهید باعث می شود برای دیگران هم درون قلب خود فضا ایجاد کنید. عشقی که به خودتان نشان می دهید سرایت خواهد کرد بنابراین، وقتی با کسی که هستید آشتی کردید می توانید بهترینِ خودتان را در رابطه های تان به اشتراک بگذارید.

خواص سنگ مالاکیت

مالاکیت

آونتورین سبز: نماد شانس

وقتی موضوع جذب عشق مطرح باشد، شاید به کمی شانس نیاز پیدا کنید. در چنین مواقعی با آونتورین ارتباط بگیرید. آونتورین سنگ موفقیت و خوش شانسی است و برای چاکرای قلب هم بسیار قدرتمند عمل می کند. در سراسر روز این کریستال خوش شانسی را نزدیک خود نگه دارید.

جذب عشق را با بیان جملات تأییدی مثل “زندگی من پر از عشق است. من عشق را به زندگی خودم دعوت می کنم. من آهنربای عشق هستم.” تمرین کنید. این جملات را شش بار با خود تکرار کنید، چرا که عدد 6 نماد عشق است. هر روز در حین نگه داشتنِ کریستال های خود، این عمل را انجام دهید تا به شما کمک کند که عشق جدیدی به زندگی تان وارد شود.

خواص سنگ آونتورین سبز

آونتورین سبز

کریستال هایی برای عشق به خود

برخی از کریستال های عشق به خود به ما یاد می دهند که : وقتی ما خودمان را بشناسیم و بی قید و شرط عشق بورزیم، می توانیم بهترینِ خودمان را با دیگران به اشتراک بگذاریم.

جاسپر اقیانوسی: برای اولویت قرار دادن خودتان

انرژی آرام بخش و لطیف این سنگ به شما یادآوری می کند که در هر روز زمانی را برای خودتان صرف کنید، چو قبل از هر چیز، نیازهای شما اولویت است.

خواص سنگ جاسپر اقیانوسی

جاسپر اقیانوسی – مالاکیت – رودونیت

رودوکروزیت: برای اینکه لیاقتش را دارید

رودوکروزیت سنگ ارزش به خود است. به ما اجازه می دهد تا بطور صادقانه خودمان را ارزیابی کنیم و به عمیق ترین حفره ها پا بگذاریم. احساسات واقعی ما راجع به عشق چیست؟ تجربه های ما چطور ما را شکل می دهند؟ ما چطور راجع به خودمان چه احساسی داریم؟ آیا اعتقاد داریم که قابلیت و لیاقت عشق را داریم؟

به عنوان یکی از قدرتمندترین سنگ ها برای شفای عاطفی، خواص رودوکروزیت عشق را به سوی خود برمی گرداند. سایه های صورتی آن به رهایی و بازیابی از جراحت های قدیمی که شاید موانع انرژی ایجاد می کنند کمک می کند، پس می توانیم شفا بیابیم، تعادل پیدا کنیم و حتی با ابعاد شاد و لذت بخش خود مجدداً ارتباط بگیریم. رودوکروزیت به ما این جسارت را می دهد تا قلب خود را دنبال کنیم و به رؤیاهای مان دست یابیم.

خواص سنگ رودوکروزیت

رودوکروزیت

رز کوارتز: نشان دادن عشق به خودتان

رز کوارتز کریستالِ عشق بدون قید و شرط به خود است. رنگ صورتی زیبای آن دقیقاً مثل خودِ عشق است. انرژی این کریستال نرم و ملایم و لطیف مثل آغوشی گرم است. به ما اجازه می دهد به حس حقیقی خویش دست پیدا کرده و با ماهیت خالص خود ارتباط بگیریم. درو این لطافت، قدرت زیادی هست که به ما کمک می کند با قدرت فرکانس عشق مطابقت پیدا کنیم. این مفهوم رز کوارتز پذیرش کامل خود، امنیت و راحتی را همراه دارد که با دانستنِ “شما دقیقاً همانطور که هستی بهترینِ خودت هستی” به وجود می آید.

مون استون: برای پذیرش الهیات شما

مون استون سنگ سرنوشت است. با انرژی زنانه الهی و ماه که درون همه ما -زن و مرد- وجود دارد همسو است. با خصوصیاتی که به ما اجازه می دهد با والاترین خودمان ارتباط بگیریم، شگفتی خالص است. ترکیب زیبای سفیدها و آبی ها ویژگی آسمانی و قوس قزحی را بدست می دهد که ما را الهام می بخشد تا زیبایی درونی خود را در آغوش بگیریم. به ما اجازه می دهد تا با عمیق ترین مرکز قلب خود ارتباط بگیریم بنابراین می توانیم نحوه ی رشد، تحول و عشق خود را کشف کنیم.

وقتی رز کوارتز و مون استون با هم استفاده شوند، به ما کمک می کنند تا به عمیق ترین سطوح از عشق بی قید و شرط به خود -بدون قضاوت- دست یابیم. خصوصیاتِ جادویی و انرژی لطیف آنها ویژگی شفابخشی را فراهم می کند که ما را تشویق می کند تا به والاترین و بهترین ورژن خودمان برسیم.
برای استفاده از سنگ عشق به خود، در طول تمرین آن را روی قلب خود قرار دهید.

خواص سنگ مون استون(سنگ ماه)

مون استون

کریستال هایی برای اشتیاق و شور

این کریستال های عشق و عاشقانه ما را وارد دنیای نفسانی و لذت و شوق می کند.

گارنت: برای مشتعل ساختنِ آتش درون

گارنت سنگ شور و اشتیاق است. با رنگ شرابی غنی خود ارتعاش انرژی افزایش یافته ای را آزاد می کند که خون را به جریان انداخته و آتش درون را مشتعل می سازد. ریشه های آن به دوران روم و یونان باستان برمی گردد، آن موقعی که به عنوان نماد قدرت، حقیقت، ایمان و عشق استفاده می شد. امروز، مفهوم گارنت، همچنان منبع غنی از امنیت اطمینان فراهم می کند که ارتباط و ابراز آزادانه بین پارتنرها را فراهم کرده و در نهایت به رابطه ای عمیق و پرمعنا می انجامد.

خواص سنگ گارنت

گارنت

سان استون: برای اقرار به نفسانیت خودتان

خواص شفابخش سان استون، اشتیاق و نفسانیت را تحرک می کند. خودتان را به اندازه کافی دوست داشته باشید تا آنچه را که لذت برای تان می آورد کشف کنید. چیزی که شما را زیباتر، سرزنده تر و مشتاق تر می کند را بشناسید. بعد آن را دارا شوید. خودتان باشید. به کسی که هستید افتخار کنید، در پوستی که دارید احساس راحتی کنید، برای چیزی که نیاز دارید واقعی باشید. برای آسیب پذیر بودن شجاعتِ کامل داشته باشید. به اشتراک گذاشتن این نسخه خالص از خود با پارتنرتان نوعی از ارتباط را ایجاد خواهد کرد که به معنای واقعی صمیمیت را در ارتباط تان -هم در سطح فیزیکی هم عاطفی- پدید می آورد.

این کریستال ها را به تن کنید، آنها را در اتاق خواب خود قرار دهید یا در سراسر طول روز با خودتان حمل کنید تا اشتیاق و نفسانیت شما را افزایش دهند.

 

سان استون

سان استون

کریستال هایی برای روابط

بهترین کریستال برای عشق و روابط، ارتباط را بهبود بخشیده و ما را توانمند می کند تا ارتباط هایی معنادار و عمیق با شریک خود ایجاد کنیم.

کوارتز روتیل شده: برقراری ارتباط خوب

کوارتز روتیل شده، سنگ بسیار منحصربفرد قدرت های سیاره ونوس را متجلی ساخته و به ارتباط و همسو شدن دو نفر با هم برای تشکیل قوی ترین نوع رابطه کمک می کند. گشاده بودن را تشویق می کند و مسیری امن برای آسیب پذیری بیش تر ایجاد می نماید. رگه های طلایی روتیل شده که به موهای ونوس هم شهرت دارند، قابلیت های زیبایی و عشق را متحد می سازند و این توانایی را در ما ایجاد می کنند تا با اطمینان کامل خود واقعی مان باشیم و بدون قضاوت آنچه هستیم دیده شویم.

این سنگ در فرکانس ارتعاشی بالاتر کار می کند. شبیه به دستگاه ارتباطی به هر دو نفر اجازه می دهد تا بطور کامل گشوده و حاضر باشند تا خالص ترین و دوست داشتنی ترین نوع ارتباط ایجاد شود.

وقتی از این سنگ ها بخاطر عشق در رابطه تان استفاده می کنید، هم می توانید به صورت چندتایی و هم به صورت فردی -با توجه به هدف تان- بکار ببرید.

کریستال هایی برای شفای قلب شکسته

وقتی شما در حال شفا دادن قلب شکسته ای هستید کریستال ها می توانند ابزار قدرتمندی باشند برای اینکه از هر گونه درد، رنج، ناراحتی رهایی یابید و قلب تان را شفا دهید.

کریزوکولا: برای تغییر آرام

مفهوم کریزوکولا به خصوص در طول زمان های تغییر و تحول، مخصوصاً جدایی ها سودمند است. چون کمک می کند عواطف تان را آرام کرده و شروع به شفایابی کنید. کریزوکولا به افزایش ظرفیت شما برای عشق هم کمک می کند.

ابسیدین رنگین کمانی: برای شفای قلب شکسته

رنگ تیره ی این سنگ با سایه های رنگین کمانی که ترکیب شده، نشان دهنده ی تیرگی است که معمولاً پس از از بین رفتنِ رابطه قلب را پر می کند. اجازه دهید این سنگ یادآور ورود به انرژی های روشن تر و شادتر درون شما باشد.

برای شفای قلب، کریستال منتخب خود را به مدت 7 دقیقه روی قلب خود بگذارید. چرا که عدد 7 نماد شفایابی ست.

هیلینگ چاکرای قلب با ابسیدین رنگین کمانی

هیلینگ چاکرای قلب با ابسیدین رنگین کمانی

ایجاد شبکه کریستالی برای عشق

پس از اینکه کریستال های عشق مختص هدف تان را کشف کردید، می توانید شبکه بسازید. قدرت شبکه کریستالی از اتحادِ انرژی هایی ایجاد شده بین سنگ های شفابخش، هندسه مقدس و هدف شما بدست می آید. ترکیب قدرت کریستال ها در الگوی هندسی به شدت هدف متمرکز شما را تقویت می کند تا نتایج خیلی سریع تر متجلی شوند.

1- با تنظیم هدف شروع کنید.

2- بعد کریستال عشقی را که بیش تر با هدف تان همسوست انتخاب کنید. می توانید هر نوع ترکیبی از سنگ ها را برای عشق (براساس چیزی که برای گشایش قلب تان نیاز دارید) تلفیق کنید. شاید بیش تر از یک دسته از سنگ ها برای عشق پیدا کنید که با نیازهای تان متناسب باشد.

3- بطور شهودی و با هدف معین، هر یک از کریستال ها را در ساختار شبکه ای قرار دهید.

4- منشور کریستالی (ترجیحاً کوارتز) در مرکز شبکه قرار دهید تا اهداف تان را ارتقا دهد.

5- شبکه را به مدت یک چرخه ماه یا 40 روز نگه دارید.


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

دستبند کوارتز صورتیدستبند رز کوارتز

 


گردنبند منشوری کوارتز صورتیگردنبند رز کوارتز


گردنبند کوارتز صورتی

گردنبند راف کوارتز صورتی


گوی کوارتز صورتی

گوی کوارتز صورتی

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 × یک =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

حراج آخر سال ماناجم را از دست ندهید تخفیف تا 50 درصد!!!!

خانه
فروشگاه