سنگ ماه تولد بهمن

برج دلو

بهمن ماهی عزیز، تو نوآور و خلاق هستی. برجسته و عجیب هستی. دوست حقیقی، تویی. به عنوان یک بهمن ماهی مفهوم جدیدی از نوآوری را پدید می آوری. همیشه چند قدم جلوتر از بقیه می ایستی. ترجیح می دهی بجای پیروی از جامعه، در موضع دیگری قرار بگیری که جذاب تر هم هست. توانایی های شما در استعدادهای منحصربفردتان قرار دارد. بهتر است جواهرات ماه تولدتان را کشف کنید تا راهنمایی شوید.

متولدین بهمن ماه، پرانرژی، مستقل، بسیار روشنفکر و خندان اند. نماد این ماه توسط سیاره اورانوس اداره می شود که توانایی قابل توجهی را برای دستیابی به بینش و بصیرت عمق روح شما صرف می کند. بهمن ماهی های خلاق با تفکر آزادی که دارند نیاز شدیدی به درون گرایی عمیق پیدا می کنند و باید به اندازه کافی مدت زمانی را تنها سپری کنند. اگر بتوانند تعادلی را بین فعالیت های غنی در جامعه و زمان آرام ایجاد کنند، وارد دنیایی از احتمالا نامحدود می شوند.

کریستال های ماه تولد بهمن

کریستال های متولدین این ماه از سال، خواص منحصربفردی دارند و بهترین خصوصیات این نماد را افزایش می دهند و سیر تکامل معنوی شخص را حمایت می کنند. وقتی سنگ ماه تولدتان را به زندگی تان وارد کنید روح خلاق، برجسته و نوآور شما را تشویق خواهد کرد. می توانید از جواهرات بهمن ماه و سنگ های آن برای کشف هدف واقعی تان در زندگی استفاده کنید.

کریستال هایی که با نماد طالع بینی شما مرتبط هستند آمتیست (سنگ قدرت شما)، رودوکروزیت، آکوامارین، رودونیت، اونیکس سیاه و کوارتز شفاف می باشند. این کریستال ها با دقت خاصی برای شما که متولد بهمن ماه هستید انتخاب شده اند. و کمک می کنند تا نقاط قوت تان را بهبود ببخشید.

آمتیست می تواند ذهن شما را با جسم و روح تان ارتباط دهد.

رودوکروزیت کاری می کند که نیروهای تاریکی خنثی شوند.

آکوامارین سنگ دیگر متولدین بهمن است. این سنگ چاکرای قلب بیش تر با احساسات شخص ارتباط برقرار می کند.

رودونیت یک سنگ عالی برای داشتن حس جمعی در متولدین بهمن ماه است.دخصوصیات شفابخش رودونیت کمک می کند تا حس دلسوزی به دیگران را در خودشان شناسایی کنند و از احساسات منفی مثل گناه رها شوند.

اونیکس سیاه شما را با انرژی آرام بخش و محافظ خود احاطه می کند تا استرس و اضطراب را در شما کاهش دهد.

کوارتز شفاف سنگ فراوانی است، فرصت های جدید و موفقیت های زیادی را در سر راه شما قرار می دهد.

(در کنار این کریستال ها میتوان به صدف آبالون، آنجلیت، کوارتز فانتوم، گارنت و هماتیت به عنوان کریستال های فرعی بهمن ماه اشاره کرد.)

رنگ سنگ تولد ماه بهمن

بنفش تیره

در شفابخشی کریستال ها، رنگ سنگ ها هم می تواند مفهوم جدیدی به فرکانس و خواص آنها اضافه کند. ذات جسور، مدعی و گاهی اوقات لجباز متولدین بهمن ماه، می تواند با اثرات آرامبخش و نرم کننده سایه های بنفش و اسطوخودوسی به تعادل برسد. سنگ مخصوص با این رنگ، آمتیست است که با فرکانس هایش چاکرای تاجی را فعال می کند.

سبز آبی

رنگ سبز آبی جذاب آکوامارین، که سمبل انرژی حیات بخش آب است، باعث می شود که متولدین بهمن ماه، در عین قدرتمند بودن، آرام باشند. آکوامارین با اتصال به چاکرای قلب و گلو، تمام زیبایی هایی که بهمن ماه به این دنیا آورده را یادمان می اندازد.

صورتی

سنگ دیگر این ماه، رودونیت است که خواص شفابخش هر دو سنگ سیاه و صورتی را ترکیب می کند. رنگ صورتی این سنگ دریچه قلب را می گشاید و رنگ سیاه آن در مقابل انرژی منفی، حفاظ محکم قرار می دهد.

چطور از سنگ های ماه تولد بهمن استفاده کنیم؟

برای اینکه بهترین نتایج را بدست بیاورید توصیه می کنیم که کریستال های ماه تولد خود را با هدف (هدفی که مستقیماً با خصوصیات نماد طالع بینی شما همسو باشد) مشخص برنامه ریزی کنید. مثل تمرین های معنوی، برقراری ارتباط روزانه با سنگ خیلی مهم است تا بتوانید به پتانسیل کامل هر یک از سنگ ها دست یابید. با افکار و هدف هایی که روی سنگ برنامه ریزی می کنید، این قابلیت را دارید تا هر موقع که خواستید حمایت آن را برای خود فراهم کنید.

برای متولدین بهمن که پرانرژی و دوستانه هستند، پوشیدن جواهراتی که با ترکیب کریستال ها و دیگر سنگ های مکمل ساخته شده راهی ساده است تا بتوانید ارتباط مداوم با خواص شفابخش آن برقرار کنید. کریستال ها و جواهرات بهمن ماه، با بزرگ نمایی کردن انرژی های محیط اطراف می توانند شگفتی های زیادی را به زندگی شما وارد کنند.

برای همین هم، مهم است که سنگ ها را بطور مرتب پاکسازی کرده و فعال کنید. روش های زیادی برای پاکسازی سنگ ها وجود دارند که می توانید بکار بگیرید ولی برخی از مهم ترین این روش ها، نور خورشید یا ماه، دود گیاه مریم گلی و قرار دادن کریستال ها در کنار کریستال های تصفیه کننده مثل سلنیت یا کوارتز شفاف است.

هر چه بیش تر درباره مفهوم و خواص شفابخش سنگ های ماه تولد خود بدانید، برای تعیین اهداف مرتبط با خواسته های واقعی تان بهتر می توانند انتخاب کنید. وقتی جواهرات برج دلو را به تن می کنید و با کریستال ها ارتباط می گیرید، منتظر باشید که بالاترین ارتعاشات را در زندگی تجربه کنید. سنگ ماه های تولد، بزرگ ترین منابع قدرت هستند. پوشیدن جواهرات هر ماه یا داشتن کریستال ها در محیط تان، نعمت های بی شماری برای تان به وجود می آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


8 × چهار =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top