وبلاگ

سنگ ماه تولد بهمن

سنگ ماه تولد بهمن

سنگ ماه تولد بهمن ( برج دلو )

بهمن ماهی عزیز، تو نوآور و خلاق هستی. برجسته و عجیب هستی. دوست حقیقی، تویی. به عنوان یک بهمن ماهی مفهوم جدیدی از نوآوری را پدید می آوری. همیشه چند قدم جلوتر از بقیه می ایستی. ترجیح می دهی بجای پیروی از جامعه، در موضع دیگری قرار بگیری که جذاب تر هم هست. توانایی های شما در استعدادهای منحصربفردتان قرار دارد. بهتر است جواهرات و سنگ ماه تولد بهمن را کشف کنید تا راهنمایی شوید.

متولدین این ماه، پرانرژی، مستقل، بسیار روشنفکر و خندان اند. نماد این ماه توسط سیاره اورانوس اداره می شود که توانایی قابل توجهی را برای دستیابی به بینش و بصیرت عمق روح شما صرف می کند. بهمن ماهی های خلاق با تفکر آزادی که دارند نیاز شدیدی به درون گرایی عمیق پیدا می کنند و باید به اندازه کافی مدت زمانی را تنها سپری کنند. اگر بتوانند تعادلی را بین فعالیت های غنی در جامعه و زمان آرام ایجاد کنند، وارد دنیایی از احتمالا نامحدود می شوند.

سنگ ماه تولد بهمن

سنگ های متولدین این ماه از سال، خواص منحصربفردی دارند و بهترین خصوصیات این نماد را افزایش می دهند و سیر تکامل معنوی شخص را حمایت می کنند. وقتی سنگ ماه تولد بهمن را به زندگی تان وارد کنید روح خلاق، برجسته و نوآور شما را تشویق خواهد کرد. می توانید از جواهرات سنگ ماه تولد بهمن برای کشف هدف واقعی تان در زندگی استفاده کنید.

سنگ های دیگری که با برج دلو هم جهت هستند آمتیست (سنگ قدرت شما)، رودوکروزیت، آکوامارین، رودونیت، اونیکس سیاه و کوارتز شفاف می باشند. این سنگ ها با دقت خاصی برای شما که متولد این ماه هستید انتخاب شده اند. و کمک می کنند تا نقاط قوت تان را بهبود ببخشید.

آمتیست می تواند ذهن شما را با جسم و روح تان ارتباط دهد.

رودوکروزیت کاری می کند که نیروهای تاریکی خنثی شوند.

آکوامارین سنگ دیگر ماه تولد این ماه است. این سنگ چاکرای قلب بیش تر با احساسات شخص ارتباط برقرار می کند.

رودونیت یک سنگ عالی برای داشتن حس جمعی در متولدین بهمن ماه است.دخصوصیات شفابخش رودونیت کمک می کند تا حس دلسوزی به دیگران را در خودشان شناسایی کنند و از احساسات منفی مثل گناه رها شوند.

اونیکس سیاه شما را با انرژی آرام بخش و محافظ خود احاطه می کند تا استرس و اضطراب را در شما کاهش دهد.

کوارتز شفاف سنگ ماه تولد بهمن در زمینه فراوانی است، فرصت های جدید و موفقیت های زیادی را در سر راه شما قرار می دهد.

(در کنار این سنگ ها میتوان به صدف آبالون، آنجلیت، کوارتز فانتوم، گارنت و هماتیت به عنوان سنگ های فرعی بهمن ماه اشاره کرد.)

سنگ های ماه تولد بهمن

رنگ سنگ ماه تولد بهمن

بنفش تیره

در شفابخشی سنگ ها، رنگ سنگ ها هم می تواند مفهوم جدیدی به فرکانس و خواص آنها اضافه کند. ذات جسور، مدعی و گاهی اوقات لجباز متولدین بهمن ماه، می تواند با اثرات آرامبخش و نرم کننده سایه های بنفش و اسطوخودوسی به تعادل برسد. سنگ مخصوص با این رنگ، آمتیست است که با فرکانس هایش چاکرای تاجی را فعال می کند.

سبز آبی

رنگ سبز آبی جذاب آکوامارین، که سمبل انرژی حیات بخش آب است، باعث می شود که متولدین این ماه، در عین قدرتمند بودن، آرام باشند. آکوامارین با اتصال به چاکرای قلب و گلو، تمام زیبایی هایی که بهمن ماه به این دنیا آورده را یادمان می اندازد.

صورتی

سنگ دیگر از سنگ تولد ماه بهمن، رودونیت است که خواص شفابخش هر دو سنگ سیاه و صورتی را ترکیب می کند. رنگ صورتی این سنگ دریچه قلب را می گشاید و رنگ سیاه آن در مقابل انرژی منفی، حفاظ محکم قرار می دهد.

چطور از سنگ ماه تولد بهمن استفاده کنیم؟

برای اینکه بهترین نتایج را بدست بیاورید توصیه می کنیم که سنگ ماه تولد  خود را با هدف (هدفی که مستقیماً با خصوصیات نماد طالع بینی شما همسو باشد) مشخص برنامه ریزی کنید. مثل تمرین های معنوی، برقراری ارتباط روزانه با سنگ خیلی مهم است تا بتوانید به پتانسیل کامل هر یک از سنگ ماه تولد بهمن دست یابید. با افکار و هدف هایی که روی سنگ برنامه ریزی می کنید، این قابلیت را دارید تا هر موقع که خواستید حمایت آن را برای خود فراهم کنید.

برای متولدین بهمن که پرانرژی و دوستانه هستند، پوشیدن جواهراتی که با ترکیب سنگ ها و دیگر سنگ های مکمل ساخته شده راهی ساده است تا بتوانید ارتباط مداوم با خواص شفابخش آن برقرار کنید. سنگ ها و جواهرات این ماه، با بزرگ نمایی کردن انرژی های محیط اطراف می توانند شگفتی های زیادی را به زندگی شما وارد کنند.

برای همین هم، مهم است که سنگ ها را بطور مرتب پاکسازی کرده و فعال کنید. روش های زیادی برای پاکسازی سنگ ها وجود دارند که می توانید بکار بگیرید ولی برخی از مهم ترین این روش ها، نور خورشید یا ماه، دود گیاه مریم گلی و قرار دادن سنگ ها در کنار سنگ های تصفیه کننده مثل سلنیت یا کوارتز شفاف است.

هر چه بیش تر درباره مفهوم و خواص شفابخش سنگ ماه تولد خود بدانید، برای تعیین اهداف مرتبط با خواسته های واقعی تان بهتر می توانند انتخاب کنید. وقتی جواهرات برج دلو را به تن می کنید و با سنگ ها ارتباط می گیرید، منتظر باشید که بالاترین ارتعاشات را در زندگی تجربه کنید. سنگ ماه های تولد، بزرگ ترین منابع قدرت هستند. پوشیدن جواهرات هر ماه یا داشتن سنگ ها در محیط تان، نعمت های بی شماری برای تان به وجود می آورند.

 


 

محصولات مرتبط

(روی متن کلیک کنید)

کوارتز شفاف

آکوامارین

آمتیست

اونیکس سیاه

رودونیت

رودوکروزیت

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

یک نظر در “سنگ ماه تولد بهمن | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 + = یازده

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه