وبلاگ

آنجلیت؛ سنگ رهایی

هنگامی که سنگ آنجلیت یا آنجلایت کنارتان باشد، هیچ وقت احساس تنهایی نمی کنید. وقتی دلتنگ هستید و بیش ترین احتیاج را دارید، دلداری تان می دهد تا احساس راحتی کنید. انرژی معنوی شما را فعال می کند تا حمایت فرشته هایی که همه جا اطراف تان هستند را حس کنید.

فرقی نمی کند که به دنبال ارتباط با راهنمای معنوی هستید یا با کسی که دوستش دارید، یا اصلاً به دنبال سنگی می گردید که به عنوان سیستم پشتیبانی شما عمل کند، در هر حال، آنجلایت همان انرژی را که شما نیاز دارید حس کنید و در مسیر زندگی تان همراه داشته باشید را در خودش حمل می کند.

چرا به سنگ آنجلیت نیاز دارید؟

به دنبال نشانه ای از قلمرو فرشته ها می گردید؟ می خواهید بیش تر با دنیای معنوی ارتباط بگیرید؟ در زندگی تان به آرامش و اتفاقات مثبت بیش تری احتیاج دارید؟ سنگ فرشتگان محافظ، سنگ آنجلیت یک سنگ شفابخش است که روح تان را با جاودانگی پیوند می دهد. اگر هر کدام از این موارد برای شما صدق می کند، آنجلایت همان چیزی ست که نیاز دارید.

معرفی سنگ آنجلیت

مفهوم آنجلیت به سنگ آرامبخش معروف است که جنبش های آرام فرشتگان محافظ را شامل می شود. وقتی با سنگ آنجلایت کار می کنید آرامش و چیزهای مثبت را به روح تان تزریق می کند. آگاهی تان را از دنیای نامرئی ها بالا می برد و یادتان می اندازد که فرشته ها همه جا اطراف تان هستند.

حتی فقط خیره شدن به رنگ آبی تیره آن باعث می شود که با قلمروی آسمانی ارتباط بگیرید. وقتی انرژی حمایت جاودانه ی آن را حس کنید مفهوم آنجلایت مثل یک خط مستقیم بین شما و قلمروی فرشتگان عمل می کند.

 

خرید دستبند سنگ آنجلیت

برای خرید دستبند سنگ آنجلیت روی عکس کلیک کنید

تاریخ و افسانه سنگ آنجلیت

این سنگ آنجلیت که نسبتاً سنگ جدیدی ست، در سال 1987 در پرو کشف شده است. گاهی اوقات به آن آبی انیدریت هم می گویند. این اسم از کلمه یونانیِ ” anhydrous ” به معنی ” بدون آب ” می آید. این به خصوصیت فیزیکی ویژه ی این سنگ به عنوان سنگ گچ کم آب اشاره می کند.

سنگ آنجلیت فقط در جاهایی یافت می شود که سنگ های گچ قبلاً با آب تماس گرفته باشند. بیش از میلیون ها سال، آب تبخیر می شود و سنگ های سنگ گچ متراکم می شوند و با تشکیل آنجلایت به نتیجه می رسند.

مفهوم آنجلیت از رنگ آبی روشن و زیبای آن، و این باور که این سنگ ارتباط فرد را با فرشته ها یا قلمروی جادوانگی بهبود می بخشد، برداشت شده است.

خاصیت سنگ آنجلیت

سکونِ سنگ آنجلایت روح را آرام می کند و شما می توانید بیش تر به وضعیت آسیب پذیری برسید. این حس گشودگی و فروتنی، باعث می شود از فرشته های تان کمکی را که نیاز دارید، درخواست کنید و در مقابلِ پاسخ ها پذیرنده باشید.

وقتی خودتان را با خواص شفابخش سنگ آنجلیت تنظیم می کنید عشق جاودانه ی فرشته های تان را حس می کنید و به یاد می آورید که تنها نیستید. حتی در بدترین وضعیت تان، می توانید از مفهوم سنگ آنجلایت درخواست حمایت کنید. با رنگ آبی آرامبخش و انرژی آن، این سنگ به یادتان می آورد که همیشه در هر دو دنیای فیزیکی و نامرئی یک نفر هست که می توان به آن دست یافت. شما را با سیستم پشتیبان خودتان ارتباط می دهد.

یادآور بال های فرشته ها، خواص آنجلیت به شما کمک می کند تا فضای شش تان را باز کنید و شما را دوباره با نفس تان پیوند می دهد. سنگ آنجلیت دعوت تان می کند تا احساس عشق و حمایتی که دنبالش هستید را بجای اینکه بیرون خودتان بگردید، در درون تان پیدا کنید. کار کردن با آنجلایت های مختلف به شما کمک می کند تا به خود واقعی تان برسید و حضور فرشتگان را حس کنید، بعد از آن دیگر احساس تنهایی نخواهید کرد.

سنگ آنجلیت تامبل شده

چطور از سنگ آنجلیت استفاده کنیم؟

نحوه استفاده از سنگ آنجلیت برای بیدار معنوی

یک راه مؤثر برای اینکه خودتان را با فرکانس های سنگ آنجلیت همسو کنید این است که برنامه سنگ ایجاد کنید که شامل پوشیدن آن، حمل آن و قرار دادن آن در محیط تان باشد.

پوشیدن سنگ آنجلیت

وقتی قطعه ای از جواهرات که با این سنگ آرامبخش فرشته ها ساخته شده را به تن می کنید، هاله ی خودتان را با انرژی بالابرنده ی سنگ آنجلایت القا می کنید. در طول روز، کم کم انرژی سنگ آنجلیت دسترسی مداوم تری به فرشته های محافظ تان می دهند.

خرید دستبند سنگ آنجلیت

برای خرید دستبند سنگ آنجلیت روی عکس کلیک کنید

حمل کردن سنگ آنجلیت

با حمل کردن سنگ آنجلایت در کیف و یا جیب تان، از ارتباط عمیق تان با راهنمای درونی معنوی حمایت کنید. هر موقع که به حمایت فرشته محافظ احتیاج داشتید سنگ را در مقابل خودتان قرار دهید تا فرکانس های آرامبخش خواص شفابخشی سنگ آنجلیت با شما همسو شود.

قرار دادن سنگ آنجلیت

سنگ آنجلیت را در هر کجا که به آرامش و آسودگی نیاز دارید (مثل اتاق خواب) قرار دهید. بگذارید سنگ یادآوری باشد تا خودتان را به سمت نشانه هایی از جاودانگی هدایت کنید.
عبارت تأکیدی سنگ آنجلیت برای بهبود ارتباط معنوی: من با انرژی آرامبخش و حمایت کننده ی فرشتگان محافظ احاطه شده ام.

فرکانس های مفهوم سنگ انجلیت را پاکسازی کرده و فعال کنید

برای اینکه از سنگ انجلیت بیش ترین بهره را ببرید، قدم مهم این است که سنگ را از برنامه ریزی های قبلی یا انرژی کهنه پاک کنید. اینکار باعث می شود که خواص آنجلایت با حداکثر توان برای رسیدن به اهداف معنوی شما کار کنند. وقتی سنگ آنجلایت پاکسازی شده و با انرژی جدید تجدید شده، برای حمایت از نیت شما به منظور ارتباط با راهنمایی های درونی شما پذیراتر می شود.

سلنیت

با صفحه شارژ سلنیت، فرکانس های سنگ آنجلیت را به سبک ترین حالتش دربیاورید. صفحه شارژ سلنیت هم پاک کننده ی انرژی فوق العاده است هم برای کلکسیون سنگ های تان جلوه ی زیبایی می دهد. سلنیت که برای خواص تصفیه کننده و تقویت کننده اش شهرت دارد، نور سفید خالصی را به هر چیزی که با آن تماس پیدا کند القا می کند و باعث می شود آن تنها سنگی باشد که اصلاً نیازی به پاکسازی و تصفیه شدن ندارد. سنگ آنجلیت خود را حداقل برای 4 ساعت یا بیش تر، روی سلنیت قرار دهید.

خرید استیک سلنیت

برای خرید استیک سلنیت روی عکس کلیک کنید

 

دود مقدس

وقتی شما دود مقدسِ مریم گلی و پالو سانتو را می سوزانید، فقط فضای تان را با عطرهای شیرین و خاکی پر نمی کند، بلکه خیلی مفیدتر از آنهاست. هر گونه انرژی کهنه و راکد را هم از محیط هم از سنگ های شما دور می کند. برای اینکه سنگ آنجلایت را فعال کنید سنگ را به مدت 30 ثانیه بطور کامل در دود غوطه ور کنید تا انرژی اش فعال شود.

 

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

یک نظر در “خواص سنگ آنجلیت | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 − = هیچ

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه