خواص سنگ آنجلیت

آنجلیت؛ کریستال رهایی

هنگامی که آنجلیت یا آنجلایت کنارتان باشد، هیچ وقت احساس تنهایی نمی کنید. وقتی دلتنگ هستید و بیش ترین احتیاج را دارید، دلداری تان می دهد تا احساس راحتی کنید. انرژی معنوی شما را فعال می کند تا حمایت فرشته هایی که همه جا اطراف تان هستند را حس کنید.

فرقی نمی کند که به دنبال ارتباط با راهنمای معنوی هستید یا با کسی که دوستش دارید، یا اصلاً به دنبال سنگی می گردید که به عنوان سیستم پشتیبانی شما عمل کند، در هر حال، آنجلایت همان انرژی را که شما نیاز دارید حس کنید و در مسیر زندگی تان همراه داشته باشید را در خودش حمل می کند.

 

چرا به آنجلیت نیاز دارید؟

به دنبال نشانه ای از قلمرو فرشته ها می گردید؟ می خواهید بیش تر با دنیای معنوی ارتباط بگیرید؟ در زندگی تان به آرامش و اتفاقات مثبت بیش تری احتیاج دارید؟ سنگ فرشتگان محافظ، کریستال آنجلیت یک سنگ شفابخش است که روح تان را با جاودانگی پیوند می دهد. اگر هر کدام از این موارد برای شما صدق می کند، آنجلایت همان چیزی ست که نیاز دارید.

 

معرفی آنجلیت

مفهوم آنجلیت به کریستال آرامبخش معروف است که جنبش های آرام فرشتگان محافظ را شامل می شود. وقتی با کریستال آنجلایت کار می کنید آرامش و چیزهای مثبت را به روح تان تزریق می کند. آگاهی تان را از دنیای نامرئی ها بالا می برد و یادتان می اندازد که فرشته ها همه جا اطراف تان هستند.

حتی فقط خیره شدن به رنگ آبی تیره آن باعث می شود که با قلمروی آسمانی ارتباط بگیرید. وقتی انرژی حمایت جاودانه ی آن را حس کنید مفهوم آنجلایت مثل یک خط مستقیم بین شما و قلمروی فرشتگان عمل می کند.

 

شفابخشی چاکرای چشم سوم با آنجلیت

تاریخ و افسانه

این سنگ آنجلیت که نسبتاً کریستال جدیدی ست، در سال 1987 در پرو کشف شده است. گاهی اوقات به آن آبی انیدریت هم می گویند. این اسم از کلمه یونانیِ ” anhydrous ” به معنی ” بدون آب ” می آید. این به خصوصیت فیزیکی ویژه ی این سنگ به عنوان سنگ گچ کم آب اشاره می کند.

کریستال آنجلیت فقط در جاهایی یافت می شود که کریستال های سنگ گچ قبلاً با آب تماس گرفته باشند. بیش از میلیون ها سال، آب تبخیر می شود و کریستال های سنگ گچ متراکم می شوند و با تشکیل آنجلایت به نتیجه می رسند.

مفهوم آنجلیت از رنگ آبی روشن و زیبای آن، و این باور که این کریستال ارتباط فرد را با فرشته ها یا قلمروی جادوانگی بهبود می بخشد، برداشت شده است.

 

مفهوم کریستال آنجلیت

سکونِ کریستال آنجلایت روح را آرام می کند و شما می توانید بیش تر به وضعیت آسیب پذیری برسید. این حس گشودگی و فروتنی، باعث می شود از فرشته های تان کمکی را که نیاز دارید، درخواست کنید و در مقابلِ پاسخ ها پذیرنده باشید.

تاکنون در آهنگی که در رادیو در حال پخش است، متوجه سیگنال زیرینِ آن شده اید؟ تاکنون با کسی صحبت کردید که بطور ناخواسته بهترین توصیه را به شما کرد وقتی در وضعیتی بودید که خیلی به آن نیاز داشتید؟ تاکنون بطور ناگهانی در هوا عطر کسی را حس کردید که همان لحظه به او فکر می کردید؟ فرشته ها با راه های مختلف برای شما پیام می فرستند و معمولاً هم زمانی ست که اصلاً انتظارش را ندارید. خواص آنجلیت به شما کمک می کند تا این پیام ها را از فرشته ها دریافت کنید.

 

خصوصیات شفابخش آنجلیت

وقتی خودتان را با خواص شفابخش آنجلیت تنظیم می کنید عشق جاودانه ی فرشته های تان را حس می کنید و به یاد می آورید که تنها نیستید. حتی در بدترین وضعیت تان، می توانید از مفهوم کریستال آنجلایت درخواست حمایت کنید. با رنگ آبی آرامبخش و انرژی آن، این کریستال به یادتان می آورد که همیشه در هر دو دنیای فیزیکی و نامرئی یک نفر هست که می توان به آن دست یافت. شما را با سیستم پشتیبان خودتان ارتباط می دهد.

یادآور بال های فرشته ها، خواص آنجلیت به شما کمک می کند تا فضای شش تان را باز کنید و شما را دوباره با نفس تان پیوند می دهد. آنجلیت دعوت تان می کند تا احساس عشق و حمایتی که دنبالش هستید را بجای اینکه بیرون خودتان بگردید، در درون تان پیدا کنید. کار کردن با آنجلایت های مختلف به شما کمک می کند تا به خود واقعی تان برسید و حضور فرشتگان را حس کنید، بعد از آن دیگر احساس تنهایی نخواهید کرد.

سنگ آنجلیت تامبل شده

چطور از کریستال آنجلیت استفاده کنیم؟

نحوه استفاده از کریستال آنجلیت برای بیدار معنوی

یک راه مؤثر برای اینکه خودتان را با فرکانس های سنگ آنجلیت همسو کنید این است که برنامه کریستال ایجاد کنید که شامل پوشیدن آن، حمل آن و قرار دادن آن در محیط تان باشد.

پوشیدن

وقتی قطعه ای از جواهرات که با این سنگ آرامبخش فرشته ها ساخته شده را به تن می کنید، هاله ی خودتان را با انرژی بالابرنده ی کریستال آنجلایت القا می کنید. در طول روز، کم کم انرژی آنجلیت دسترسی مداوم تری به فرشته های محافظ تان می دهند.

حمل کردن

با حمل کردن سنگ آنجلایت در کیف و یا جیب تان، از ارتباط عمیق تان با راهنمای درونی معنوی حمایت کنید. هر موقع که به حمایت فرشته محافظ احتیاج داشتید کریستال را در مقابل خودتان قرار دهید تا فرکانس های آرامبخش خواص شفابخشی آنجلیت با شما همسو شود.

قرار دادن

سنگ آنجلیت را در هر کجا که به آرامش و آسودگی نیاز دارید (مثل اتاق خواب) قرار دهید. بگذارید سنگ یادآوری باشد تا خودتان را به سمت نشانه هایی از جاودانگی هدایت کنید.
عبارت تأکیدی کریستال آنجلیت برای بهبود ارتباط معنوی: من با انرژی آرامبخش و حمایت کننده ی فرشتگان محافظ احاطه شده ام.

 

فرکانس های مفهوم آنجلیت را پاکسازی کرده و فعال کنید

برای اینکه از آنجلیت بیش ترین بهره را ببرید، قدم مهم این است که سنگ را از برنامه ریزی های قبلی یا انرژی کهنه پاک کنید. اینکار باعث می شود که خواص آنجلایت با حداکثر توان برای رسیدن به اهداف معنوی شما کار کنند. وقتی کریستال آنجلایت پاکسازی شده و با انرژی جدید تجدید شده، برای حمایت از نیت شما به منظور ارتباط با راهنمایی های درونی شما پذیراتر می شود.

سلنیت

با صفحه شارژ سلنیت، فرکانس های آنجلیت را به سبک ترین حالتش دربیاورید. صفحه شارژ سلنیت هم پاک کننده ی انرژی فوق العاده است هم برای کلکسیون کریستال های تان جلوه ی زیبایی می دهد. سلنیت که برای خواص تصفیه کننده و تقویت کننده اش شهرت دارد، نور سفید خالصی را به هر چیزی که با آن تماس پیدا کند القا می کند و باعث می شود آن تنها کریستالی باشد که اصلاً نیازی به پاکسازی و تصفیه شدن ندارد. کریستال آنجلیت خود را حداقل برای 4 ساعت یا بیش تر، روی سلنیت قرار دهید.

دود مقدس

وقتی شما دود مقدسِ مریم گلی و پالو سانتو را می سوزانید، فقط فضای تان را با عطرهای شیرین و خاکی پر نمی کند، بلکه خیلی مفیدتر از آنهاست. هر گونه انرژی کهنه و راکد را هم از محیط هم از کریستال های شما دور می کند. برای اینکه کریستال آنجلایت را فعال کنید سنگ را به مدت 30 ثانیه بطور کامل در دود غوطه ور کنید تا انرژی اش فعال شود.

مشاهده محصولات

0 فکر در مورد “ خواص سنگ آنجلیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


3 × نُه =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top