وبلاگ

بهترین سنگ های خواب  که به خواب عمیق تر کمک می کنند

کریستال هایی برای خواب

بهترین سنگ های خواب

هیچ چیزی آزاردهنده تر از این نیست که نتوانید بخوابید. وقتی در چنین وضعیت خستگی فیزیکی و عاطفی قرار دارید، به نظر می رسد که خاموش کردن ذهن و شارژ کردن جسم می تواند تمام مشکلات تان را حل کند.

ولی کاری از دست تان برنمی آید، چون افکار در حال چرخش هستند. برای اینکه مانع بین خودتان و خواب راحت شبانه را از بین ببرید، بیش تر از قرص خواب به سنگ ها نیاز پیدا می کنید. چرا امتحان نمی کنید؟

داروها شاید خواب را برای شما راحت کنند، ولی برای تجدیدقوای روحی و حذف مشکل بی خوابی شبانه تان کمکی از دست شان برنمی آید.

همه چز، از استرس گرفته تا مشکلات مالی، سلامتی و حتی شکست های عشقی ممکن است باعث شوند که روی تختخواب دراز بکشیم و به فکر فرو برویم.

برای آرام کردن ذهن، خود ما باید به آرامش برسیم. و برای اینکه به آرامش برسیم، باید انرژی مان را شفا بدهیم. با استفاده از سنگ هایی که به خواب شما کمک می کنند می توانید به آرامش ذهنی موردنیازتان دست پیدا کنید تا از نگرانی های تان هم کاسته شوند.

چه نوع سنگ هایی می توانند به خواب بهتر یا عمیق تر منجر شوند؟

سلنیت

سلنیت، یکی از سنگ های موردعلاقه ماناجم برای بی خوابی، سنگی است که همه افراد می توانند برای دستیابی به خواب بهتر در شب از آن استفاده کنند.

فقط کافی ست به آن نگاه کنید، ذهنیت ایده آلی را که قبل از خواب باید داشته باشید را به شما نشان می دهد: آرام و شفاف. ارتباط با آن و همراه داشتن آن در محیط قبل از اینکه هر شب به خواب بروید، شما را در وضعیت آرام و شفاف قرار داده و ذهن، جسم و روح شما را برای خوابی آرامبخش برنامه ریزی می کند.

سلستیت

علاوه بر سلنیت، ضمیمه ی دیگری که باید در سنگ های خواب نگه دارید، سلستیت است. سنگی به رنگ آبی آسمانی و انرژی بهشتی.

مفهوم سلستیت و خواص شفابخش آن با آوردن آسودگی خاطر و هارمونی به محیط تان ارتباط دارد. برای همین بهترین سنگی است که از خواب عمیق و آرام حمایت می کند.

آنجلیت

یکی دیگر از بهترین سنگ های خواب، آنجلیت است. این سنگ بخاطر ارتباطش با انرژی تسکین دهنده و پرورش دهنده قلمروی فرشتگان شهرت دارد. به عنوان بخشی از سنگ های خواب تان، موقع رفتن به خواب با مفهوم آنجلیت ارتباط برقرار کنید تا به دور کردن تمام نگرانی ها کمک کند.

آمتیست

آمتیست هم یکی دیگر از بهترین سنگ های خواب است که با ارتقای خواب آرامبخش سبب می شود. مفهوم آمتیست و خواص شفابخش آن به حمایت از تعادل و همترازی چشم سوم معروف اند.

انرژی تسکین دهنده و آرامبخش آن یکی دیگر از ابزارها برای از بین بردن افکاری است که خوابیدن را از چشمان تان دور می کند. همچنین آمتیست یکی از بهترین سنگ هایی ست که تمرین مدیتیشن شما را عمیق تر می کند.

عقیق آبی

موقع انتخاب سنگ برای دستیابی به خواب بهتر، عقیق آبی هم، رنگ آبی روشن آرامبخش و خواص شفابخشی دارد که تمدد اعصاب را ارتقا می دهد.

مفهوم عقیق آبی و خصوصیات آن به تعادل رسیدن چاکرای گلو کمک می کند و باعث می شود که سنگ فوق العاده ای باشد برای اثرات رهایی از استرس.

بهترین سنگ ها برای خواب

بهترین سنگ های خواب

چه نوع سنگ هایی رؤیاهای شادتر و سرزنده تر را تشویق می کنند؟

آمتیست به خصوص برای خواب دیدن، بسیار سودمند است. به شدت با بصیرت و ذهن ناخودآگاه شما ارتباط دارد. وقتی رویا می بینید، ذهن ناخودآگاه تان را فعال کرده و قفل آن را می شکنید. قرار دادن سنگ های آمتیست در زیر بالش را قبل از خوابیدن، امتحان کنید.

ایا سنگ های خواب برای جلوگیری از دیدن کابوس کافی هستن؟

از نظر ما کابوس ها، بیش تر به وضعیت محیط اطراف شما مربوط اند تا به سنگ هایی که در محیط تان قرار گرفته اند. چک لیست کلی را در ادامه می بینید:

  • آیا آینه، تلویزیون و کامپیوتر در اتاق خواب خود دارید؟ توصیه می کنیم که آینه ها، تلویزیون ها و کامپیوترها را از اتاق خواب خارج کنید. سطوح منعکس کننده، مثل آینه ها، انرژی اتاق را دو برابر می کنند. همان مقدار انرژی در سراسر شب جهش می کند و وقتی که شما خواب هستید هم فعال باقی می ماند.
  • اگر بطور کامل نمی توانید آنها را از اتاق خواب خارج کنید، سعی کنید آینه ها و دستگاه های الکترونیکی را با ملافه یا پرده بپوشانید، تفاوت را احساس خواهید کرد.

 

  • اتاق تان بهم ریخته است؟ اتاق خواب بهم ریخته ذهن شما را هم بهم می ریزد. و در نتیجه خوابیدن را سخت تر می کند و به کابوس های بیش تری می انجامد.

 

  •  اخیراً اتاق خواب خود را پاکسازی کرده اید؟ تمیز نکردید ولی از نظر انرژیکی، پاکسازی شده است؟ اگر پاسخ تان منفی ست، با باز کردن پنجره ها و به وسیله مریم گلی و ورود نور خورشید به اتاق، پاکسازی نمایید. مطمئن باشید که تفاوت عظیمی را تجربه خواهید کرد.

آیا افرادی که خواب سبکی دارند، نسبت به کسانی که خواب سنگینی دارند به سنگ های متفاوتی برای خوابیدن نیاز دارند؟

در نهایت، سنگ ها تقویت کننده هستند و می توانند برخی افراد را در شب ها بیدار نگه دارند. اگر خواب سبکی دارید، گاهی اوقات بهتر است که آنها را دورتر از تختخواب تان قرار دهید. یا شاید هم سنگ کوچک تر خیلی بهتر از سنگ بزرگ تر برای شما نتیجه بخش باشد.

بهترین سنگ ها برای خواب  سلنیت، آمتیست یا کوارتز صورتی می باشد- و هر شب قبل از اینکه به تختخواب بروید با آن کار کنید. اینکار را به روتین شب خود تبدیل کنید.

همانطور که زندگی در حال تغییر است، شاید شما هم به تغییر دادن سنگ های اتاق خوابتان نیاز پیدا کنید. دوره های زمانی وجود دارند که نیاز پیدا می کنید سنگ های اتصال به زمین قوی به اتاق بیاورید، مثل هماتیت و تورمالین سیاه.

خواص سنگ سلستین (سلستیت)

در کدام نقطه از اتاق خواب، سنگ ها بهتر نگه داشته می شوند؟ آیا سودمند است که به منظور خواب سنگ ها را در زیر بالش یا زیر تخت قرار دهید؟

اگر می خواهید رؤیا ببینید، قرار دادن سنگ در زیر بالش انتخاب بسیار خوبی ست. سلنیت در زیر تخت خیلی خوب عمل می کند. مخصوصاً اگر در سمت پای تخت آن را قرار دهید.

همچنین می توانید آنها را روی تختواب خود قرار دهید ولی اگر احساس کردید که شما را بیدار نگه می دارند، کمی دورتر قرار دهید.

آیا باید از نگه داشتن سنگ های انرژی زا در اتاق خواب خودداری کرد؟

اگر خواب سبکی دارید، بله. چون اتاق را فعال نگه داشته و شما را در شب بیدار نگه می دارد.

از چه ابزارهای تندرستی دیگری می توان برای دستیابی به خواب راحت استفاده کرد؟

بسیاری افراد معمولاً تمرین صبحگاهی دارند ولی مطمئن شوید که زمانی را برای ایجاد آئین شب صرف می کنید. این کار به ذهن، روح و جسم شما کمک می کند تا برای خوابیدن عمیق شب آماده شوید.

علاوه بر سنگ هایی برای خوابیدن بهتر، یکی از قدرتمندترین ابزارها برای این روتین، رایحه است. شمع آرامش را روشن کنید تا هوا را با رایحه ملایم خود سرشار کنید.

 

برای دستیابی به خوابی آرام و عمیق و شیرین، قبل از اینکه به سمت تختخواب خود بروید این آیین را با سنگ های خواب خود امتحان کنید. یک یا دو ساعت قبل از اینکه به خواب بروید، مطمئن شوید که با دور گذاشتن موبایل و خاموش کردن دستگاه های الکترونیکی و قرار دادن آنها در اتاقی دیگر از ریتم طبیعی و متعادل خود برخوردار هستید.

بجای استفاده از گوشی یا لپتاپ، فعالیت های آرامبخش شبانه مثل مطالعه یا مدیتیشن را توصیه می کنیم. این اقدامات با افزایش جریان انرژی، از اثرات اتصال به زمین برخوردارند.

بعد سنگ های موردعلاقه تان را بردارید مثل سلنیت، آمتیست یا عقیق آبی. آنها را در دستان خود نگه دارید. و روی تخت خود در وضعیت راحت قرار بگیرید.

همچنان که نفس های عمیق و آرامبخش می کشید، بر روی اهداف تان برای خصوصیات آنها مدیتیشن انجام دهید، و حس کنید که انرژی شان اثرات آرامبخشی را به ذهن، جسم و روح شما می آورند.
یکی دیگر از اقدامات تندرستی که می توانید در روتین خود جای دهید، حمام کردن با قطعاتی از سنگ های خام مثل آمتیست و کوارتز صورتی است. وقتی این سنگ ها را در وان قرار می دهید، آب با خواص آرام و افزایش دهنده خواب القا شده و به رهایی استرس و تنش کمک خواهد کرد.

هر شب این تمرین را تکرار کنید تا جسم تان به این روتین عادت کند. بعد تفاوت را احساس خواهید کرد.


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

کلاستر اپیدوت

سلامت جسم و روح


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 5 = دوازده

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه