وبلاگ

هفت چاکرای بدن را بشناسیم

شفابخشی چاکرای گلو و چشم سوم با کریستال ها

چاکراها، مراکز انرژی هستند که در جای جای بدن ما قرار گرفته اند. از پایه ستون فقرات شروع می شود و به سمت بالا تا قسمت سر ادامه می یابد. هفت چاکرای اصلی وجود دارد که به ترتیب: چاکرای ریشه، خاجی، شبکه خورشیدی، قلب، گلو، چشم سوم و تاجی نامیده می شوند. این چاکراها به مشکلات جسمی و عاطفی بدن ما گره خورده اند. آنالیز کردن وضعیت چاکراها، راهی قدرتمند است برای اینکه از سلامت ذهن، روح و جسم تان باخبر شوید.

برای انجام این کار، باید خوب دقت کنید و ببینید که وقتی در شرایط استرس زا قرار گرفته اید کدام چاکراها واکنش نشان می دهند: بررسی کنید ببینید الگوهایی از مشکلات یا بیماری های مکرر پیدا می کنید، که بدانید کدامیک از هفت چاکرا از تعادل خارج شده است.

ما در تیم ماناجم، هر چیزی که لازم است را در این پست برای شما گردآوری کردیم تا به درک عمیق تری از هفت چاکرا و مفهوم شان دست یابید. از خصوصیات شفابخش چاکرا گرفته تا کریستال هایی که می توانند به شما برای دستیابی به خود والای تان کمک کنند، همیشه چیزهای جدیدی برای یاد گرفتن درباره هفت چاکرا وجود دارد تا در نهایت شما را به آرامش درونی برسانند.
وقتی متوجه شدید که می خواهید بر کدامیک از چاکراها تمرکز کنید، به سنگ های چاکرا که در زیر تهیه شده نگاهی بیندازید تا برای به تعادل رسیدن و شفای چاکرا از آنها استفاده کنید.

هفت چاکرا در بدن

بر اساس آموزه های آیورودا و دیگر سنت های شرقی مثل یوگا و مذهب بودا، انرژی جسم در کنار جسم فیزیکی ما قرار دارد. هر دوی آنها به جریان متعادل انرژی زندگی نیاز دارند. این مراکز انرژی که هفت مورد هستند، چرخ های چرخان قدرت معنوی هستند که با کانال اصلی انرژی جسم به طور موازی در جریان است. در شفابخشی انرژی، پاک و فعال نگه داشتنِ این مسیرهای انرژی برای سلامتی جسمی، عاطفی و معنوی شما خیلی اهمیت دارد. وقتی این مراکز انرژی همسو، متعادل و پاکسازی شده باشند باعث می شود احساس پرانرژی بودن و متمرکز بودن کنید.

 

چاکراها چه چیزهایی هستند؟همه چیز در مورد چاکراهای بدن

هر یک از هفت چاکراها، فرکانس ارتعاشی دارد که با رنگ های مختلف مرتبط هستند. در شفابخشی انرژی، از جمله کریستال تراپی، مفهوم هفت چاکرا با مجموعه اختصاصی از مسائل عاطفی، فیزیکی و معنوی ارتباط دارد. وقتی مفاهیم مشخص کریستال را با چاکراهای بدن جفت می کنید، ساختار کریستالی سنگ ها کاری می کنند تا با حذف موانع انرژی جسم را به تعادل رسانده، بازیابی کرده و تقویت کند. بعلاوه، پاکسازی هفت چاکرا هم در عین حال که ضعف ها را تقویت می کند، به انرژی بیش فعال تعادل می بخشد.

مفهوم هفت چاکرا

وقتی چاکراهای بدن تان با سرعت ثابت و قوی در حال چرخش باشد، می توانید با درام غیرضروری خداحافظی کرده و به سلامتی روزانه خوشامد بگویید.
چالش های زندگی مدرن با انعکاس بر ریتم طبیعی زمین، می توانند چرخ های در حال چرخش رنگ را به راحتی از تعادل خارج کنند. مراکز زیبایی درمانی را فراموش کنید، اگر می خواهید جلوه ای جدید و درخشان به خودتان بدهید پاکسازی چاکراها را امتحان کنید.
از لپتاپ و تلفن دوری کنید، به محلی آرام بروید و صاف در وضعیتی راحت دراز بکشید. سنگ های چاکرا را در مرکز انرژی مرتبط قرار دهید و با هر نفس مثبت نگری را به درون بکشید و منفی نگری را بازدم کنید. به همین سادگی! این داروی شفابخشی چاکراست.

چاکرای ریشه(اول)

چاکرای ریشه ما در پایه ستون فقرات قرار دارد. این چاکرا مسئولیت بقا، پایداری، فعالیت فیزیکی، اطمینان و هویت را به عهده دارد. اگر سطح انرژی چاکرای ریشه شما پایین باشد، احتمالاً بیش از حد هراسان هستید. از وضعیت و حالت بدن تان راضی نیستید یا نمی توانید کنترل زندگی تان را بدست بیاورید. اگر چاکرای ریشه بیش فعال باشد، احتمالاً برای کوچک ترین چیزها هم از شدت خشم زیاد به حالت انفجار می رسید. مسدود بودن چاکرای ریشه موجب عادت های ناسالم در شما شده و انرژی افکاری که دیگر برای تان مفید نیستند را تقویت می کند. کاری می کند که حس کنیم از خودِ واقعی مان دور شده ایم و ما را بی حوصله تر، بداخلاق تر و پراسترس تر می کند.
برای شفای چاکرای ریشه توصیه می کنیم که از کریستال های قرمز و سیاه مثل گارنت ، جاسپر قرمز، اونیکس سیاه و هماتیت، استفاده کنید تا چاکرای ریشه را مجدداً به تعادل برساند. وقتی چاکرای ریشه به تعادل برسد، منطقی بودن و اطمینان به خود در شما بیش تر می شود.

چاکرای خاجی(دوم)

چاکرای خاجی یا ساکرال در زیر شکم واقع شده و با اندام های جنسی و باروری انسان ارتباط دارد. در بین هفت چاکرا، چاکرای خاجی همانی ست که با جنسیت، آسیب پذیری، خلاقیت و خواسته های ما مرتبط است. وقتی متعادل نباشد، احساس می کنیم که از احساسات و افکارمان جدا افتاده ایم.
جریان ضعیف انرژی در چاکرای خاجی کمبود انرژی و انگیزه را سبب می شود. به شدت احساس بی حالی و حتی افسردگی خواهید کرد و از لحظات خوش زندگی بی بهره خواهید ماند. اگر چاکرای ساکرال شما بیش فعال باشد، احساس ناامیدی مداوم را تجربه می کنید که معمولاً شما را به گریه کردن می اندازد.
برای تراز کردن این مرکز انرژی، شفابخشی چاکرای خاجب را تمرین کنید. ما سنگ های کارنلیان، کلسیت نارنجی، چشم ببر و سان استون(سنگ خورشید) را به شما پیشنهاد می دهیم. وقتی چاکرای خاجی به وضعیت تعادل رسید، دوباره هیجان، الهام بخشی و انگیزه نیز به زندگی تان برمی گردد.

چاکرای شبکه خورشیدی(سوم)

چاکرای شبکه خورشیدی بالای ناف قرار دارد. این چاکرا با عزت نفس، مسئولیت پذیری و قدرت اراده ما مرتبط است. چاکرای شبکه خورشیدی می خواهد ما را به بهترین نسخه از خودمان تبدیل کند و کمک می کند تا مسیر خوشبختی را پیدا کنیم.
فعالیت نکردن چاکرای شبکه خورشیدی باعث می شود خودتان را بی اراده و ناتوان حس کنید مخصوصاً وقتی که تحت فشار هستید. احتمالاً این حس هم به شما دست می دهد که کنترل زندگی تان را از دست داده اید. اگر شبکه خورشیدی بیش فعال باشد، حس می کنید که به شدت نیاز دارید همه چیز را در زندگی کنترل کنید. برای شفای چاکرای شبکه خورشیدی، از سنگ های زرد رنگ مثل سیترین، جاسپر زرد، کوارتز روتایل دار و پیریت استفاده کنید. وقتی چاکرای شبکه خورشیدی به تعادل رسید دوباره حس می کنید در تصمیم گیری، مطمئن تر، بااراده تر و با انگیزه تر شده اید.

چاکرای قلب(چهارم)

این چاکرا در مرکز قفسه سینه قرار گرفته است. چاکرای قلب یکی از هفت چاکرایی ست که بر ارتباط فرد با احساساتی مثل همدلی، عشق و بخشش تمرکز می کند. اولویت قرار دادن این چاکرا، باعث می شود ارتباطات معناداری ایجاد کرده و از لحاظ عاطفی به روش های جدیدی رشد کنید. اگر در رابطه های تان مشکلاتی وجود داشت یا احساس کردید از افرادی که دوست شان دارید دور شده اید، شاید نشانه این باشد که چاکرای قلب تان ضعیف شده است. اگر چاکرای قلب تان بیش فعال باشد، متوجه می شوید که خیلی به چیزها وابسته شده اید و همیشه بیش از حد احساساتی عمل می کنید.
برای تمرین شفابخشی چاکرای قلب، با سنگ های سبز و صورتی رنگ مثل کریزوپراز، آونتورین، کوارتز صورتی یا رودونیت مدیتیشن انجام دهید تا دریچه قلب شما را به سوی همه نوع عشق باز کند. وقت چاکرای قلب تان دوباره تراز شد، عشق به همه نوع را از خود می تابانید. رابطه های تان دوباره تقویت می شوند و امیدتان بیش تر خواهد شد.

چاکرای گلو(پنجم)

چاکرای گلو در مرکز گلو قرار گرفته است. این چاکرا با انتخاب، خودسازی و قدرت اراده ارتباط دارد. چاکرای گلوی نامتعادل، به ما احساس گیج شدن می دهد و به کمبود خلاقیت یا مشکل در برقراری ارتباط می انجامد. چاکرای گلوی ضعیف باعث می شود نتوانید حقیقت را بیان کرده و خودتان را ابراز کنید. وقتی چاکرای گلو بیش فعال باشد، معمولاً بدون فکر کردن حرف می زنید که به مشاجره های غیرضروری و حرف های آسیب زا سبب می شود. وقتی چاکرای گلو تعادلش را از دست بدهد متوجه می شوید که قادر نیستید افکارتان را به طور شفاف بیان کنید. و این امر به برداشت های اشتباه و ناامیدی می انجامد.
برای شفای چاکرای گلو، مدیتیشن کردن با سنگ های عقبق آبی، آنجلیت، سودالیت، آپاتیت آبی و آکوامارین را امتحان کنید.

چاکرای چشم سوم(ششم)

چاکرای چشم سوم دقیقاً در زیر چاکرای تاجی بین ابروها قرار گرفته است. این مرکز انرژی با قوه شهودی و خلاقیت در ارتباط دارد. اگر احساس می کنید در زندگی شفافیت لازم را ندارید یا در دیدن حقیقت خودتان و شرایط مشکل دارید، نشانه این است که چاکرای چشم سوم باید پاکسازی شود. در کریستال تراپی، سنگ های نیلی رنگ مثل لاجورد، سودالیت و فلوریت خرد درونی را بیدار می کنند که دریچه ای به سمت خودشناسی را می گشاید. شناخت خود، سرآغاز خرد است.
اگر حس می کنید که نمی توانید زندگی را ساماندهی دهید، احتمالاً چاکرای چشم سوم فعال نیست. اگر بیش فعال باشد، هر شب کابوس های زیادی می بینید. ایده های جدیدی به سراغ تان نمی آیند و از لحاظ عاطفی خودتان را گیرافتاده می بینید. همچنین احساس می کنید که قوه شهودتان کار نمی کند و نمی توانید به آن اعتماد کنید. برای شفابخشی چاکرای چشم سوم به پشت دراز بکشید و کریستال های محبوب این چاکرا از جمله آنجلیت، آمتیست، فلوریت و  لاجورد را روی چشم سوم قرار داده و استراحت کنید.

چاکرای تاجی(هفتم)

چاکرای تاجی که در بالای سر قرار گرفته، مسیری به سمت همه چاکراهاست. برای همین بسیاری از شفادهندگان معمولاً عمل پاکسازی قبل از جلسه درمانی را، از چاکرای تاجی شروع می کنند. وقتی چاکرای تاجی تعادل یافته و هماهنگ باشد، دریچه را به سمت روشنگری معنوی باز می کند. این چاکرا با رنگ بنفش ارتباط دارد و کریستال های آمتیست از بهترین فعال کننده های چاکرای تاجی به شمار می روند. در جلسه شفابخشی، این سنگ ها روی پیشانی قرار می گیرند تا نوعی حس تعالی و رهایی از افکار منفی و تدافعی را تقویت کنند.
وقتی که استرس دارید نمی توانید بطور شفاف فکر کنید؟ پس احتمالاً چاکرای تاجی تان از تعادل خارج شده است. حتی شاید احساس کنید که در زندگی بدون هیچ هدفی خاصی پیش می روید و احساس گمشدگی کنید. بدون ارتباط با آفریدگار، ممکن است کمبود پیوندهای معنوی هم باعث شود که از خود واقعی تان دور شوید.
برای شفای چاکرای تاجی، از کریستال های چاکرای تاجی مثل کوارتز شفاف، آمتیست، سلنیت و مون استون استفاده کنید تا این مرکز انرژی به تعادل برسد.

کریستال های هفت چاکرا

جواهرات کریستالی برای شفای چاکرا ها

یک راه ساده برای پاکسازی و فعال کردن چاکراها، شفا دادن آنها با جواهرات کریستالی است. انواع دستبندها و گردنبندها معمولاً با ترکیب سنگ هایی که با هفت چاکرا مرتبط هستند، ساخته می شود. وقتی این سنگ ها به صورت روزمره در روتین تان جای بگیرند برای شما به عنوان یادآور اهداف تان عمل می کنند تا به شفابخشی و تحول دست یابید. به محض اینکه این سنگ ها با پوست شما تماس گرفتند خواص شفابخش و پاکسازی کننده شان را به روح، ذهن و جسم تان تزریق می کنند. برای شفای چاکرای کلی از انرژی شفابخش دستبند استفاده کنید.

انرژیِ دستبند شما را به اقدام کردن تشویق می کند. برای همین معمولاً دستبندها را با انرژی مستحکم سنگ های چاکرای ریشه (مثل گارنت و جاسپز قرمز) طراحی می کنند. وقتی احساس امنیت کنید و خودتان را روی زمین مستحکم بدانید به شما جریان انرژی مورد نیازتان را می دهد تا اقدامات بزرگی را در زندگی تان پیش بگیرید.

اگر قرار است آتش درون را شعله ور کنید، به چاکرای خاجی بنگرید، مرکز انرژی است که با اشتیاق، جنسیت و خلاقیت ارتباط دارد. برای اینکه با انرژی قدرتمند این چاکرا در ارتباط باقی بمانید، جواهرات کریستالی شفابخش را می توان با بهترین سنگ های چاکرای خاجی از جمله کارنلیان، طراحی کرد. وقتی دستبند آن روی پوست قرار بگیرد، انرژی خلاقانه و سرزندگی را در شما افزایش می دهد.

اگر می خواهید عزت نفس و قدرت شخصی تان را افزایش دهید، متعادل کردن چاکرای شبکه خورشیدی تان ضروری است. این مرکز انرژی با سنگ های زرد مثل سیترین و چشم ببر ارتباط دارد که انرژی خورشید را تحت کنترل درمی آورد. می توان با انرژی درخشان و نشاط آور کریستال های شبکه خورشیدی مثل سیترین، چشم ببر و سان استون دستبندهایی را طراحی کرد که ویتامین های معنوی موردنیازتان را فراهم کند.

چاکرای قلب میزبانِ انرژی عشق است. پیامی که جواهرات چاکرای قلب دارند خیلی ساده است: خودت را با ارتعاشات عشق همسو کن تا عشق بیش تری به زندگیت وارد شود. از انرژی سنگ های صورتی و سبز استفاده کنید تا دریچه قلب تان را باز کرده و آن را با عشق و مهربانی پر کند. پوشیدن دستبندهای عشق که از کوارتز صورتی، مورگانیت و مون استون رنگین کمانی ساخته شده اند یک راه عالی برای بالانس کردن چاکرای قلب شماست.

وقتی قابلیت برقراری ارتباط یا ابراز وجودتان بخاطر ترس یا اضطراب و نگرانی خاموش شده، می توانید از انرژی که جواهرات کریستالی برای شما ایجاد می کنند بهره ببرید. دستبندهایی که با عقیق توری آبی و کوارتز شفاف طراحی شده اند به شما کمک می کنند تا راحت تر نفس بکشید و آزادانه تر واقعیت خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
چاکرای چشم سوم مرکز بینش شماست. وقتی که حس می کنید در فرآیند تصمیم گیری به راهنمایی احتیاج دارید با خرد درونی تان ارتباط برقرار کنید. بهترین دستبند

کریستالی که می توانید برای شفای چاکرای چشم سوم بپوشید آمتیست است که کمک می کند تا به بینش درون خود ارتباط بگیرید و به آن اعتماد کنید.
چاکرای تاجی به عنوان اتصال بین شما و هوشیاری والاتر، به ارتباط و معنویت مربوط می شود. دستبندهایی که با کریستال های کوارتز شفاف طراحی می شوند با چاکرای تاجی ارتباط برقرار می کنند تا هدف زندگی تان را برای شما آشکارتر کنند. وقتی مثل روز برای تان روشن شد که از زندگی چه می خواهید، این جواهرات کریستالی با تمرین های معنوی به شما کمک می کنند تا خواسته های تان را به واقعیت تبدیل کنید.

شفابخشی چاکرای تاجی با کریستال ها

چطور جواهرات شفابخش چاکرا را پاکسازی کنیم؟

ساده ترین راه برای پاکسازی و فعال کردن جواهرات سنگ چاکرا، این است که آنها را روی صفحه سلنیت یا هرم کریستال کوارتز شفاف قرار دهید. این دو از ابزارهای قدرتمند در قلمروی مواد معدنی به شمار می روند. یکی دیگر از سریع ترین روش ها برای پاکسازی سنگ ها و جواهرات چاکرا، قرار دادن در معرض دود مریم گلی به مدت چند دقیقه است. این تکنیک هزاران سال است که برای پاکسازی توسط بومی های امریکا استفاده شده است. اگر کریستال ها را به مدت حداقل چهار ساعت برای جذب نور آفتاب یا ماه قرار دهید پاکسازی و فعال سازی مجدد می شوند. بعلاوه، با قرار دادن جواهرات در خاک یک گیاه سالم به مدت چند ساعت، می توانید باعث ارتباط مجدد کریستال با طبیعت شوید.

چطور هفت چاکرای بدن را به تعادل مجدد برسانیم؟

راه ساده برای تعادل سازی مجدد و پاکسازی هفت چاکرا، پاکسازی چاکرای کل بدن است که با چیدمان سنگ های چاکرای معین، روی هر یک از مرکز انرژی شروع می شود. از چاکرای تاجی شروع کنید به قرار دادن سنگ روی هفت چاکرا تا به چاکرای ریشه برسید. هر کریستالی که به عنوان سمبل چاکرا انتخاب کرده باشید، توصیه می کنیم که سنگ کریستال شفاف را در زیر پاهای تان، محیط دو طرف و سرتان قرار دهید. این کار باعث می شود فضای محافظت کننده ای در اطراف انرژی جسم تان احاطه شود بطوری که انرژی های منفی را مسدود می کند. همچنین، انرژی پاکسازی کننده قدرتمند آن، تأثیر دیگر سنگ ها را نیز افزایش می دهد.
در طول پاکسازی چاکرا، با ریتم ثابت و آرام نفس بکشید. بعد نور سفید کریستال ها که به بیرون می تابند و به همه چاکراها جاری می شوند را تصور کنید، اینها در حال بالانس کردن و تقویت انرژی جسم شما هستند. سعی کنید به مدت ده الی بیست دقیقه در همین حالت و وضعیت ذهنی بمانید.
با اینکه شاید نتوانید هفت چاکرا را به چشم ببینید ولی با استفاده از بصیرت تان، می توانید آنها را احساس کنید. یک چاکرای سالم و متعادل باید با سرعت خوب بچرخد و با حرکت صاف تکان بخورد. رنگ ها هم باید شفاف و مرتعش باشند. اگر ناهماهنگی وجود داشته باشد چاکرا احتمالاً خیلی سریع یا خیلی کند می چرخد و رنگ ها قطعه قطعه شده و رنگ باخته اند. با چاکرای ریشه شروع به کار کنید و همزمان به هر هفت چاکرا تمرکز کنید، رنگ، اندازه و سرعت چرخش شان را متصور شوید و ببینید لبه ها هموار هستند یا تیز.

رنگ های چاکرا ها

مفهوم و سمبل های چاکراها با طیف رنگ های مختلف ارتباط دارد و وقتی ارتباط ها را بفهمید به شما کمک می کند تا عمیق تر به خصوصیات شفابخش کریستال فردی پی ببرید. از بالا، چاکرای تاجی با رنگ سفید یا بنفش ارتباط دارد، دو رنگی که هوشیاری و معنویت بالاتر را افزایش می دهند. با حرکت به سمت پایین بدن، چاکرای چشم سوم توسط آبی تیره یا نیلی فعالسازی می شود، این رنگ از شفافیت تفکر و خرد درونی حمایت می کند. از طرف دیگر، رنگ آبی نوعی حس آرام بخش و نشاط ایجاد می کند.
سایه ی روشن تر آبی که تسکین دهنده است، با خواص شفابخشی ارتباط دارد که چاکراهای قلب و گلو را باز کرده و فعال می کنند. یکی دیگر از رنگ های چاکرای قلب، سبز است که نماد عشق بی قید و شرط و ارتباط باز می باشد. در زیر این مرکز انرژی، چاکرای شبکه خورشیدی قرار دارد که توسط کریستال های رنگ زرد مثل سیترین، فعالسازی شده و حمایت می شود. سیترین خصوصیات خوش بینی و خودآگاهی ایجاد می کند. چاکرای خاجی با رنگ نارنجی که خلاقیت و باروری را تحریک می کند، ارتباط دارد. به دنبال سنگ هایی مثل کارنلیان باشید تا این مرکز انرژی را باز کرده و فعالسازی کند. در نهایت، چاکرای ریشه چیزی است که به شما کمک می کند تا روی زمین احساس امنیت بودن کنید. برای همین با رنگ قرمز ارتباط دارد، قرمز سمبل نیروی زندگی جسم است.

چطور هفت چاکرای بدن را تست کنیم؟

ماناجم به شما کمک می کند تا بهترین کریستال را برای هر یک از مرکزهای انرژی انتخاب کنید. اما اگر با کسی دیگر همکاری می کنید، به او بگویید که هر سنگ چاکرا را یکی یکی نگه دارند. بعد با استفاده از تکنیک تست ماهیچه، بر روی دستان خود تمرکز کنید همانطور که به آرامی روی فرد دیگر شناور قرار می دهید. وقتی هر یک از چاکراها را می پوشانید دقت کنید و ببینید که گرما، سردی یا ضعف را از حیطه انرژی شان احساس می کنید یا خیر.

وقتی شروع کردید به درک هفت چاکرا و استفاده از خصوصیات شفابخش کریستال، همیشه توجه کنید که به سمت کدام سنگ ها و معانی شان متمایل می شوید. اگر ذهن، جسم و روح شما چیزی را گم کرده باشد، انرژی شما را به جهت درستی هدایت خواهد کرد.
هر چه بیش تر راجع به هفت چاکرا و مفاهیم شان یاد بگیرید بیش تر به احساساتی که در زندگی روزمره تجربه می کنید توجه می کنید. آیا چیزی هست که شما را از تبدیل شدن به بهترین نسخه خودتان بازبدارد؟

موانع چاکرا می تواند عواقب جانبی ذهنی یا فیزیکی ناخواسته داشته باشد. اگر دیدید که از نظر ذهنی یا فیزیکی با هر یک از این چاکراها رنج می کشید، شاید نشان این است که برای رفع موانع باید زمان صرف کنید. انجام این کار به شما کمک می کند تا برای انرژی مثبت جا باز کنید و شما را به سمت بهترین نسخه خودتان هدایت می کند.

 

 


 

محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

تورمالین سیاه

تومالین سیاه


اسماج


دستبند آمیتیست

جواهرات سنگی

 


 

 

امیتیست

کریستال ها


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

 

5 نظر در “همه چیز درباره ی هفت چاکرای بدن | هفت چاکرا چیست | چه کاربردی دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 2 = سه

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه