وبلاگ

خواص سنگ دلربا

دلربا؛ سنگ اطمینان

برای اطمینان از داشتن آینده ای روشن، انرژی محافظت کننده گلدستون را بپذیرید. سنگ دلربا یا همان گلدستون از کوارتز و شیشه ماسه ای ساخته شده است. ذرات مس درونش هم ظاهر درخشانی برایش خلق کرده اند. درخشندگی گلدستون، سمبل نوری است که همیشه در تاریکی یافت می شود. و شما را به یاد نور درونی و توانایی تان برای درخشیدن می اندازد و انرژی های ناخواسته را دفع می کند.

معرفی گلدستون یا سنگ دلربا

آرامش خودتان را حفظ کنید و فقط سنگ گلدستون را نزد خود نگه دارید تا آینده ای درخشان نصیب تان شود! اگر بخواهیم واقع بین باشیم، باید بگویم گلدستون که با عناوین “پرتگاه اسرارآمیز ناشناخته ها” و البته “آینده” شهرت دارد، می تواند دلهره آور باشد. مفهوم سنگ گلدستون با افزایش تحریک پذیری و اطمینان در شما ارتباط دارد و این ذهنیت ضروری رسیدن به رؤیاهای تان است.

سنگ گلدستون سنگ خاصی است که ظاهر درخشان خود را به کوارتز و شیشه ماسه ای مدیون است. این درخشندگی ها به یادمان می اندازد که روشنایی را همیشه می توان در تاریکی پیدا کرد. همه ما گاهی اوقات در تاریکی ها غرق می شویم ولی گلدستون به ما نشان می دهد که چطور نور درونی مان را روشن کنیم.

 

دلربای تامبل شده

تاریخچه دلربا

مفهوم سنگ دلربا یا گلدستون که در افسانه ها قید شده به خاندان میوتی در ونیز در قرن هفدهم برمی گردد. این خانواده شیشه ساز ایتالیایی در نتیجه استفاده به تکنیک ساخت بهترین نوع خاص از شیشه دست یافته اند که گلدستون نام گرفته است. افسانه دیگری هست که منشأ آن را به دوران قرون وسطی می برد.

خانواده میوتی تکنیک ساخت آن را هزاران سال به شکل راز نگه داشته اند تا اینکه فردی به اسم پیترو بیگاگلیا، شیشه ساز ایتالیایی، در قرن 19 آن را رسانه ای کرد. این ذرات درخشنده وقتی جلا داده شدند و در جواهرسازی بکار رفتند به نظر زیباتر از قبل شده بودند. سنگ گلدستون معمولاً با دیگر سنگ ها برای ساخت گردنبندها و دستبندهای شفابخش بکار می رود. این بهترین راه برای دسترسی مداوم به خواص شفابخش محافظت کننده و متعادل کننده آن است.

خصوصیات شفابخش گلدستون

پیام سنگ گلدستون این است که گاهی اوقات باید عقل از سرتان برود تا خودتان را پیدا کنید. سنگ گلدستون، سنگ جنگجوی محافظ، به شما کمک می کند تا از ذهن تان خارج شوید و به روی زمین برگردید. داشتنِ این سنگ قدرتمند برای آن مواقعی که بخاطر الگوهای فکری منفی و احساسات مسموم احساس دستپاچگی می کنید ضروری است.

بدون توجه به آشفتگی درون ذهن تان، محکم به گلدستون بچسبید تا فوراً احساس ایجاد ارتباط قوی با زمین و ارتعاشات شفابخش را بدست آورید. وقتی سنگ را در هر یک از دستان تان نگه می دارید قدرت شفابخشی آن عمیق تر می شود و همین امر، به بالانس چاکراها و بازیابی هارمونی بین ذهن، جسم و روح کمک می کند.

منطقی و متعادل بودن به بالانس و هارمونی چاکرای خاجی هم کمک می کند. اجازه بدهید که با دسترسی به خواص سنگ دلربا، خلاقیت و حس گرایی دوباره بیدار شوند. ترکیب گلدستون با دیگر سنگ های قدرتمند که رنگ های نارنجی و طلایی دارند (از جمله کارنلیان، چشم ببر، امبر و کلسیت نارنجی) انرژی خلاقانه شما را قوی تر هم می کند. این سنگ را در اتاق کارتان قرار دهید تا همیشه انرژی الهام بخش آن را دریافت کنید.

اگر می خواهید قدرت سنگ را بیش تر کنید، هدف مشخصی برای آن تعیین کنید تا در مواقع مورد نیاز به حمایت شما بشتابد. با محصولات سنگی دلربای ماناجم مانند ماهیت آن بدرخشید و از خواص شفابخشی این سنگ استفاده کنید.

خرید دستبند انرژی

برای خرید دستبند انرژی روی عکس کلیک کنید

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 − = یک

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه