وبلاگ

نحوه پاکسازی کریستال ها

پاکسازی کریستال ها

چطور باید از کریستال های خود مراقبت کنید؟

موضوع ساده ست: هر چه بهتر از کریستال های خود مراقبت کنیم، از خودمان هم بهتر مراقبت کرده ایم. پاکسازی و مراقبت کردن از کریستال ها بطور منظم، واقعاً مهم است تا بتواند بیش ترین قابلیتش را بکار بگیرد. دقیقاً همانطور که ما انسانها به حمام آب گرم و طولانی نیاز داریم تا حس کنیم قوی تر و بانشاط تر شده ایم، کریستال های مان هم نیاز دارند. یا فکر کنید مثل مرتب کردن کمد لباس تان یا تمیز کردن کابینت آشپزخانه تان است، قدیمی ها را پاکسازی می کنیم و برای جدیدها جا باز می کنیم.

کریستال های شفابخش در تجلی کردن مهم ترین هدف های ما، شریک ما هستند. انرژی و اهمیتی که به آنها می دهیم به سمت خودمان برخواهد گشت. با ماناجم همراه باشید تا علت و نحوه پاکسازی کریستال ها را با هم بررسی کنیم.

چرا کریستال ها را باید پاکسازی کنیم؟

کریستال ها حامل انرژی هستند. از زمین متولد می شوند ولی مثل ما روزهای شان را روی زمین سپری کرده و در این میان، همه انرژی های محیط اطراف شان را جذب خودشان می کنند. خصوصیات پویایی دارند که از بسیاری جهات، با شرایط انسان تناسب دارد.

راجع به آن فکر کنید. هر چه کم تر فعال باشیم و درگیر شویم، بیش تر راکد می شویم. بطور مشابه، اگر کریستال ها هم برای مدتی استفاده نشده و لمس نشوند، آنها هم گرد و خاک می گیرند، تنبل می شوند و درخشش شان را از دست می دهند.

از طرف دیگر، اگر با سرعت تمام پیش برویم، روز به روز، انرژی مان را به چیزها و افراد محیط بدهیم، بالاخره در یک جا، باید توقف کنیم و فرصتی برای استراحت و بازیابی به خودمان بدهیم. بنابراین، کریستال ها هم اگر به طور منظم یا روزانه استفاده شوند، در جذب کردن انرژی که ما به آنها می دهیم، سخت تلاش می کنند. با گذشت زمان، شروع می کنند به سنگین شدن، اشباع شدن و در نهایت تحرک و ارتعاش خود را از دست می دهند.

پاکسازی کریستال ها، باقی مانده ها را پاک کرده و انرژی آنها را مجدداً تنظیم می کند تا بتوانند در پاک ترین و بالاترین کیفیت خود عمل کنند. به خاطر بسپارید، شما و کریستال های تان تیم هستید. آن چیزی را که می خواهند به آنها بدهید و آنها هم آماده اند تا موقع نیازتان، به شما خدمت کنند.

چطور کریستال ها را پاکسازی کنیم؟

حالا همه مان به خوبی می دانیم که اگر بطور منظم و مداوم از کریستال ها نگهداری نکنیم چقدر سریع درهم ریختگی ایجاد می شود. بدون عمل پاکسازی منظم کریستال های شما، از لحاظ انرژی اشباع شده و درخشندگی و اثرشان را از دست می دهند. مثل کیسه جاروبرقی که اگر هیچ وقت خالی نشود، دیر یا زود، قدرت مکش خود را از دست داده و بی تأثیر می شود. در ادامه نکاتی را بیان می کنیم که برای پاکسازی انرژی کریستال های تان مفید هستند. این تمرین ها را به بخشی از روتین هفتگی تبدیل کنید تا تأثیر بهینه آن را ببینید.

کریستال های تان را با انرژی آسمانی پاکسازی کنید

 

پاکسازی با نور خورشید

پاکسازی کریستال ها با نور خورشید

اجازه بدهید که کریستال های تان حمام آفتاب بگیرند یا آنها را در معرض درخشش ماه قرار دهید. این کار باعث می شود کریستال ها گرما و انرژی فعال روز یا انرژی خنک و آرام شب جادویی و پرستاره را جذب کنند. بیش تر کریستال ها در زیر نور خوشید به خوبی پاکسازی می شوند البته اگر نگران محو شدن رنگ کریستال هستید، مدت زمان را به حداقل چهار ساعت برسانید. کریستال هایی که با ماه مطابقت دارند، مون استون و سلنیت هستند که با نور خورشید سوپرشارژ می شوند. در مورد پاکسازی از طریق نور ماه کامل هم به همین صورت می باشد

تمرین

کریستال را نزدیک محلی مطمئن در فضای باز، روز یا شب، به مدت چهار ساعت قرار دهید.

 

کریستال ها را با زمین ارتباط بدهید

پاکسازی کریستال ها با انرژی زمین

پاکسازی کریستال ها با انرژی زمین

کریستال ها را به همان جایی که آمده اند برگردانید. مثل دیدار کردن از وطن شان، این ارتباط مجدد با طبیعت انرژی شان را تقویت کرده و احیا خواهد کرد.

تمرین

کریستال ها را در جایی قرار دهید که بتوانند با زمین ارتباط بگیرند. در گلدان فضای باز، درون خاک، روی شاخه درخت یا پایه درخت یا حتی گیاه خانگی به مدت 24 ساعت.

 

اگر نمی دانید چکار کنید، دود راه بیندازید

پاکسازی کریستال ها با اسماج مریم گلی

بومیان امریکایی، قرن هاست که از خواص پاکسازی کننده و شفابخش مریم گلی استفاده می کنند. به عنوان یکی از هدایای بخشنده طبیعت، سوزاندن مریم گلی انرژی زمین را برای پاکسازی و تصفیه کردن توزیع می کند. دود آن برای کریستال ها مثل داروی انرژی بخش می ماند. آنها را شفاف و تمیز کرده و احیا می کند.

تمرین

اسماج (گیاه پیچ) را بسوزانید و به آرامی روی کریستال ها تکان دهید تا بطور کامل در دود آن غوطه ور شوند. مزایای جانبی دیگر این است که عطر شفابخش آن به پاکسازی انرژی محیط اطراف هم کمک می کند. وقتی گیاه را آتش می زنید صفحه بی خطر در زیر آن قرار دهید تا خاکسترها را جمع کند.

 

کریستال ها را جفت کنید

پاکسازی کریستال ها با سلنیت

پاکسازی کریستال ها با سلنیت

کریستال ها را با ابرقدرت های پاکسازی سلنیت یا کوارتز شفاف جفت کنید. هر دوی این کریستال ها قابلیت کمیابی برای شارژ کردن و پاکسازی کریستال ها بدون از دست دادن انرژی خودشان را دارند که باعث می شود به بهترین شریک پاکسازی تبدیل شوند. اگر زمان زیادی ندارید انجام اینکار بهترین انتخاب است. وقتی خودتان حضور ندارید هم می توانید کریستال ها را روی کاسه یا صفحه سلنیت رها کنید و اجازه دهید جادو کنند.

تمرین

هر یک از کریستال های تان را روی قطعه ای از سلنیت یا کوارتز شفاف قرار دهید یا به مدت شش ساعت روی کاسه سنلیت بگذارید.

 

صدا برای کریستال های شما، مثل گوش دادن به موسیقی است

پاکسازی کریستال ها با کاسه تبتی

پاکسازی کریستال ها با کاسه تبتی

ارتعاشات صدا برای رفع گرفتگی انرژی ذخیره شده درون کریستال بسیار مهم است. انجام بعضی کارها مثل پخش صدا از هر نوع دستگاه، استفاده از کاسه های تبتی مفید هستند.

تمرین

کریستال ها را در محل مشخص شده قرار دهید و زنگ را به صدا درآورید یا آهنگ را پخش کنید.

 

چرا باید کریستال ها را شارژ کنیم؟

هرم شارژ مسی

هرم شارژ مسی

خب، وقتی کریستال های تان پاکسازی شدند، چطور باید آنها را شارژ کنیم؟ اگر فرآیند پاکسازی، به منظور تصفیه کردن و دوباره پر کردن انرژی کریستال باشد، شارژ کردن مثل راه اندازی موتورهاست. راهی ست برای شما تا انرژی اهداف و رؤیاهای تان را به کریستال منتقل کنید تا فعال شود. به چند روش مختلف می توانید اینکار را انجام دهید.

برای برخی افراد کمک می کند تا اهداف شان را با صدای بلند اعلام کنند، چیزی ست مثل مانترا. مابقی ترجیح می دهند به آرزوهای شان فکر کرده یا آن را تصویرسازی کنند. در هر صورت، مهم این است که اهداف تان را دقیق و واضح مشخص کنید بعد به سمت آن قدم بردارید. از طریق این فرآیند برنامه ریزی، شما به کریستال تان هدف می دهید و حکم صادر می کنید، بعلاوه، ذهنیت و ناخودآگاه خودتان را هم با این انرژی شارژ می کنید. وقتی انرژی شما به کریستال تزریق شود، کریستال مثل همسفر معتمد شما می شود.

مس، برای شارژ کریستال ها عنصر قدرتمندی به شمار می رود. انرژی سوپرشارژ کننده است مثل نیروی خورشیدی برای سیاره زمین می ماند. دو مورد از مؤثرترین روش های شارژ کننده مسی، هرم شارژ مسی و صفحه مسی می باشد. هدیه مصریان باستان، نبوغ ساختاری هرم و شکل بالارونده آن است که معجزه دستاوردهای انسان را نشان می دهد. این هرم با لبه های مسی، نوعی اثر گلخانه ای ایجاد می کند که هر چه در زیر آن قرار گرفته را بزرگنمایی کرده و پرورش می دهد.

 

زمان سپری کردن در داخل هرم، برای کریستال های شما مثل یک روز اسپای احیا کننده است. بطور مشابه، مثل صفحه خورشیدی عمل می کند که انرژی هر چیزی را که با آن تماس پیدا کند تشدید کرده و تقویت می نماید. برای تأثیر بیش تر، صفحات را در دستان خود نگه دارید محیط انرژی خودتان را سوپرشارژ کند. بعد همه اهداف، تجسم ها و انرژی تان را به کریستال ها منتقل کنید تا به بالاترین سطح تلاش شان شروع به کار کنند.

چطور باید کریستال ها را شارژ کنیم؟

وقتی برای فعالسازی و شارژ کردن کریستال ها آماده شدید، در ذهن خود راجع به اهداف تان شفاف باشید. این امر، برای برنامه ریزی کریستال و ایجاد پیوند و ارتباط ضروری است. زمان صرف کنید و بیندیشید که واقعاً چه می خواهید و چه چیزی واقعاً برای شما اهمیت دارد. با خودتان صادق باشید و قلب و ذهن خود را باز بگذارید. برای پذیرش همه احتمالات و فرصت هایی که به سمت تان می آیند آماده باشید.

تمام تمرین های زیر را می توان بطور مجزا یا در ترکیب با یکدیگر بکار برد:

کار با هدف شما برای برنامه ریزی و شارژ کریستال

– به آرامی بنشینید و سنگ ها را در دستان خود نگه دارید.
– نور شفاف و درخشان را تنفس کرده و اهداف خود را تجسم کنید. سنگ ها در حال گوش دادن هستند.
– اهداف تان را به شفاف ترین راه ممکن، با کریستال ها در میان بگذارید تا برنامه ریزی شده و پیوند ایجاد شود.
– حالا، کریستال های شما شارژ شده و فعال شده اند.

کار با هرم مسی برای شارژ کریستال ها

– کریستال های خود را در داخل پایه هرم مسی قرار دهید.
– اهداف خود را تجسم کنید.
– کریستال های خود را برای یک شب درون هرم قرار دهید.
– در صورت تمایل، می توانید دیگر چیزها مثل آب را هم شارژ کنید.

کار با صفحات مسی برای سوپرشارژ کردن انرژی

– صفحه مسی را در یک یا هر دو دست خود نگه دارید و اهداف تان را تجسم کنید.
– بار الکتریکی شارژ کننده ای که در سراسر بدن تان جریان می یابد را بپذیرید.
– وقتی انرژی تان تقویت شد، کریستال ها را نگه دارید تا این انرژی احیاشده را به آنها منتقل کنید تا فرکانس شان را به حداکثر برسانید.
– حالا می توانید کریستال های خود را به مدت یک شب مستقیماً روی صفحه مسی قرار دهید تا آنها را سوپرشارژ کند.

 


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

کلاستر اپیدوت

سلامت جسم و روح


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

22 نظر در “نحوی پاکسازی کریستال ها | بهترین روش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − یک =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه