وبلاگ

خواص سنگ سلنیت (سلنایت)

سلنیت؛ نور مایع

انرژی خالص و فرکانس بالای سلنیت یا سلنایت، مثل نور مایع است. همانطور که در فضای شما جاری می شود، انرژی همه کس و همه چیزی که در آن فضا قرار دارد را روشنی می بخشد. سلنیت این قابلیت را دارد که پاکسازی کرده و تصفیه سازی کند و شما را به بالاترین پتانسیل تان می رساند. انرژی هایی با ارتعاش کم منفی ها را در سطح خودشان جذب می کنند. پس خیلی مهم است که ارتعاش را بالا ببرید تا احساسات منفی مثل ترس و خشم را از فضای ذهنی و جسمی خود دور کنید.

چرا به سنگ سلنیت نیاز دارید؟

تاکنون حس کردید که یک انرژی سنگین شما را احاطه کرده باشد؟ فضای تان تیره و شلوغ به نظر می رسد؟ اینها نشانه هایی ست که نشان می دهد انرژی راکد در محیط شما قرار گرفته است. وقت آن رسیده که این انرژی راکد را پاک کنید و ارتعاش را بالا ببرید. سنگ سلنیت برای این منظور بهترین انتخاب است.

معرفی خصوصیات شفابخش سنگ سلنیت

سلنیت یکی از مهم ترین ابزار در بین ابزارهایی ست که افراد عاشق سنگ دارند. به خصوصیات سنگ سلنایت با عنوان نور مایع اشاره شده است چون این سنگ با پاکسازی انرژی های مانع، کاری می کند که انرژی مثل مایع روان، جاری شود. انرژی ارتعاش بالای آن با فرکانس های بالایی از نور در فضای شما جاری می شود.

روح شما را تعالی می بخشد و شما را به سطح بالاتری از بودن می رساند. تأثیر سلنایت فقط روی شما نیست، بلکه روی دیگر سنگ ها و محیط شما هم هست. این سنگ ابزار نهایی ست برای تصفیه سازی، پاکسازی و ارتقای منزل شما و هر کس و هر چیزی که درون آن قرار دارد.

از آنجایی که یکی از قدرتمندترین و مؤثرترین ابزارها برای پاکسازی و شارژ سنگ هاست، ارزشش را دارد که یکی از سنگ های سلنیت خود را صرفاً به همین منظور اختصاص بدهید. اگر حس می کنید که انرژی سنگ خاصی کم شده یا فرکانسش کاهش یافته، با استفاده از سلنیت آن را پاکسازی کنید. اگر صفحه سلنایت بزرگی دارید، می توانید سنگ دیگری را در طول شب روی دیگری قرار دهید.

علاوه بر پاکسازی انرژی، خواص شفابخشی این سنگ برای کارهای انرژیک و معنوی دیگری مثل مدیتیشن، یوگا، تنفس و … بسیار عالی ست. برای مدیتیشن، پیشنهاد می شود که سلنایت هارمونایزر را در هر یک از دستان خود بگیرید تا بالانس را به هر دو سوی بدن تان بیاورد. بعلاوه می توانید این سنگ را روی قفسه سینه تان بگذارید تا عمیق تر نفس بکشید و ارتعاش انرژی تان را بالا ببرید.

خرید استیک سلنیت

برای خرید استیک سلنیت روی عکس کلیک کنید

 

تاریخ و افسانه سنگ سلنیت

سلنیت در معدن نایکا در چیهواهوای مکزیک، زادگاه غارهایی که با این سنگ های سفید پر شده است، موردمطالعه قرار گرفته است. در این معدن 300 متر زیر سطح، سلنایت در اندازه های مختلف تشکیل می شود. این سنگ که به سنگ گچ هم شهرت دارد در تشکیل زندگی روی زمین نقش داشته است. تا قبل از 2004، این تصور بود که سنگ گچ فقط در سیاره زمین قرار دارد. ولی بعداً تأیید شد که در مریخ هم وجود داشته است و به وجود آب و به مراتب، به امکان زندگی در آنجا اشاره می کرد. در اسطوره شناسی، سلنیت با سلن، الهه یونانی ماه، در ارتباط بوده است. این همانجایی ست که این سنگ نام گذاری شده است.

مبدأ و منطقه سنگ سلنیت

سنگ سلنیت در ایران، مکزیک، مراکش، امریکا و بسیاری جاهای دیگر در سراسر دنیا یافت می شود.

پاکسازی کریستال ها با سلنیت

مفهوم سنگ سلنایت

مفهوم سنگ سنگ سلنایت، کلا راجع به تصفیه کردن، پاکسازی و انرژی مثبت است. این ظاهر سفید ملایم سنگ انعکاس کاملی از آرام بودن و در عین حال بسیار مؤثر بودن آن است که نور سفید با ارتعاش بالایی را بیرون می دهد. شما چه انرژی حیطه خودتان را پاکسازی کنید، چه محیط تان و چه سنگ های تان را، خصوصیات شفابخشی سنگ سلنایت برای حذف انرژی های ناخواسته و جانشینی آن با انرژی مثبت بهترین گزینه است.

 

مفهوم سنگ سلنایت، به چاکراهای بالاتر -مثل چاکرای تاجی که مرکز هشیاری بالاتر است- ارتباط دارد. از طریق این ارتباط، سلنایت به شما اجازه می دهد تا انرژی تان را بالا برده و ارتعاش را تقویت کنید و شما را با فرکانس بالاتر همسو می کند. بدین ترتیب، انرژی ارتعاش کم تر را مسدود کرده و از روح تان مراقبت می کنید.

دستبند سلنیت

برای خرید دستبند سنگ سلنیت روی عکس کلیک کنید

پاکسازی انرژی

شاید متوجه نباشید ولی شما انرژی زیادی را در طول روز و در طول کل زندگی تان بدست می آورید و همه ی آنها هم خوب نیستند. اگر منطقه انرژی تان را به چشم یک خانه نگاه کنید متوجه می شوید که در طول زمان گرد و خاک و کثیفی می تواند انباشته شده و لایه های تیره و تاریکی را در اطراف خانه تان ایجاد کند. بطور مشابه، انرژی که شما جذب می کنید می تواند انرژی خودتان را هم منفی کند، برای همین پاکسازی انرژی برای سلامت روحی، احساسی و انرژیک شما خیلی اهمیت دارد.

مفهوم سنگ سلنایت، برای پاکسازی انرژی شما و همینطور برای انرژی محیط تان، همچنین دیگر سنگ های تان، خیلی مؤثر است. مفهوم سنگ سنگ سلنایت خیلی مؤثر است چون این توانایی را دارد که هم انرژی ارتعاش کم تر را حذف کند، هم با ارتعاشات بالا شارژ مجدد کند.

وقتی از سلنیت برای پاکسازی انرژی شخصی خودتان استفاده می کنید، خیلی مهم است که آن را نزدیک به جسم تان نگه دارید. می توانید آن را روی قفسه سینه تان بگذارید یا بطور معلق به فاصله کم بالای پوست تان نگه دارید تا انرژی منفی را دور کند.

پس از اینکه از سنگ سنگ سلنایت برای پاکسازی انرژی استفاده کردید، احساس سبک بال بودن، شادتر بودن به شما دست خواهد داد.

اتصال به نور

بخاطر رنگ سفید و ارتعاش بسیار بالای آن، سنگ سلنایت یکی از قدرتمندترین منابع روشنایی در دسترس برای اتصال شماست. از طریق ارتباط با خواص شفابخش سنگ سلنیت به طور روزمره، می توانید نور درونی خودتان را -تا جایی که ورود به آن برای انرژی منفی خیلی سخت شود- روشن تر کنید. این، نه تنها انرژی شما را ارتقا می دهد بلکه لامپ نوری را در اطراف شما برای محافظت از انرژی تان ایجاد می کند.

علاوه بر نگهداری روزانه از انرژی، سنگ سلنایت برای موقعی که شما خودتان را در وضعیت ضعیفی حس می کنید هم مفید است. با اتصال به سنگ سلنایت می توانید روحیه تان را بالا ببرید و خیلی فراتر از انرژی های تیره ای که می خواهند شما را پایین بکشند، پیش بروید.

خرید منشور سلنیت

برای خرید منشور سلنیت روی عکس کلیک کنید

نحوه استفاده از سنگ سلنایت

چطور از سنگ سلنایت برای پاکسازی انرژی استفاده کنیم؟

قدرتمندترین راه برای استفاده از خواص شفابخش سنگ سلنایت برای پاکسازی انرژی، این است که برنامه سنگی برای خود تدارک ببینید. با پوشیدن جواهرات سلنیت، حمل کردن سنگ در کیف و جیب و همینطور قرار دادن آن در خانه تان می توانید اطمینان حاصل کنید که انرژی و محیط تان همیشه پاکسازی شده است.
جمله تأکیدی با استفاده از سنگ سلنایت برای پاکسازی انرژی: من پاکسازی شده ام.

چطور از سنگ سلنایت برای اتصال به نور استفاده کنیم؟

اگر تلاش می کنید که ارتعاش انرژی تان را بالا ببرید و به روشنایی برسید، برنامه سنگی سلنایت ایجاد کنید که شامل پوشیدن جواهرات سلنایت، حمل کردن آن در کیف و همینطور قرار دادن آن در محیطی که بیش تر حضور دارید باشد.
وقتی با سنگ سلنایت برای اتصال به روشنایی کار می کنید این جمله تأکیدی را بکار بگیرید: من با بالاترین ارتعاشات عشق و روشنایی سرشارم!

 

 

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

29 نظر در “خواص سنگ سلنیت (سلنایت) | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه + 3 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه