وبلاگ

خواص سنگ سلنیت (سلنایت)

سلنیت؛ نور مایع

انرژی خالص و فرکانس بالای سلنیت یا سلنایت، مثل نور مایع است. همانطور که در فضای شما جاری می شود، انرژی همه کس و همه چیزی که در آن فضا قرار دارد را روشنی می بخشد. سلنیت این قابلیت را دارد که پاکسازی کرده و تصفیه سازی کند و شما را به بالاترین پتانسیل تان می رساند. انرژی هایی با ارتعاش کم منفی ها را در سطح خودشان جذب می کنند. پس خیلی مهم است که ارتعاش را بالا ببرید تا احساسات منفی مثل ترس و خشم را از فضای ذهنی و جسمی خود دور کنید.

چرا به سنگ سلنیت نیاز دارید؟

تاکنون حس کردید که یک انرژی سنگین شما را احاطه کرده باشد؟ فضای تان تیره و شلوغ به نظر می رسد؟ اینها نشانه هایی ست که نشان می دهد انرژی راکد در محیط شما قرار گرفته است. وقت آن رسیده که این انرژی راکد را پاک کنید و ارتعاش را بالا ببرید. کریستال سلنیت برای این منظور بهترین انتخاب است.

معرفی خصوصیات شفابخش کریستال سلنیت

سلنیت یکی از مهم ترین ابزار در بین ابزارهایی ست که افراد عاشق کریستال دارند. به خصوصیات کریستال سلنایت با عنوان نور مایع اشاره شده است چون این کریستال با پاکسازی انرژی های مانع، کاری می کند که انرژی مثل مایع روان، جاری شود. انرژی ارتعاش بالای آن با فرکانس های بالایی از نور در فضای شما جاری می شود.

روح شما را تعالی می بخشد و شما را به سطح بالاتری از بودن می رساند. تأثیر سلنایت فقط روی شما نیست، بلکه روی دیگر کریستال ها و محیط شما هم هست. این کریستال ابزار نهایی ست برای تصفیه سازی، پاکسازی و ارتقای منزل شما و هر کس و هر چیزی که درون آن قرار دارد.

از آنجایی که یکی از قدرتمندترین و مؤثرترین ابزارها برای پاکسازی و شارژ کریستال هاست، ارزشش را دارد که یکی از سنگ های سلنیت خود را صرفاً به همین منظور اختصاص بدهید. اگر حس می کنید که انرژی سنگ خاصی کم شده یا فرکانسش کاهش یافته، با استفاده از سلنیت آن را پاکسازی کنید. اگر صفحه سلنایت بزرگی دارید، می توانید سنگ دیگری را در طول شب روی دیگری قرار دهید.

علاوه بر پاکسازی انرژی، خواص شفابخشی این کریستال برای کارهای انرژیک و معنوی دیگری مثل مدیتیشن، یوگا، تنفس و … بسیار عالی ست. برای مدیتیشن، پیشنهاد می شود که سلنایت هارمونایزر را در هر یک از دستان خود بگیرید تا بالانس را به هر دو سوی بدن تان بیاورد. بعلاوه می توانید این کریستال را روی قفسه سینه تان بگذارید تا عمیق تر نفس بکشید و ارتعاش انرژی تان را بالا ببرید.

منشور سلنیت

تاریخ و افسانه سنگ سلنیت

سلنیت در معدن نایکا در چیهواهوای مکزیک، زادگاه غارهایی که با این کریستال های سفید پر شده است، موردمطالعه قرار گرفته است. در این معدن 300 متر زیر سطح، سلنایت در اندازه های مختلف تشکیل می شود. این کریستال که به سنگ گچ هم شهرت دارد در تشکیل زندگی روی زمین نقش داشته است. تا قبل از 2004، این تصور بود که سنگ گچ فقط در سیاره زمین قرار دارد. ولی بعداً تأیید شد که در مریخ هم وجود داشته است و به وجود آب و به مراتب، به امکان زندگی در آنجا اشاره می کرد. در اسطوره شناسی، سلنیت با سلن، الهه یونانی ماه، در ارتباط بوده است. این همانجایی ست که این کریستال نام گذاری شده است.

مبدأ و منطقه سنگ سلنیت

سنگ سلنیت در ایران، مکزیک، مراکش، امریکا و بسیاری جاهای دیگر در سراسر دنیا یافت می شود.

پاکسازی کریستال ها با سلنیت

مفهوم کریستال سلنایت

مفهوم سنگ کریستال سلنایت، کلا راجع به تصفیه کردن، پاکسازی و انرژی مثبت است. این ظاهر سفید ملایم سنگ انعکاس کاملی از آرام بودن و در عین حال بسیار مؤثر بودن آن است که نور سفید با ارتعاش بالایی را بیرون می دهد. شما چه انرژی حیطه خودتان را پاکسازی کنید، چه محیط تان و چه کریستال های تان را، خصوصیات شفابخشی کریستال سلنایت برای حذف انرژی های ناخواسته و جانشینی آن با انرژی مثبت بهترین گزینه است.

مفهوم کریستال سلنایت، به چاکراهای بالاتر -مثل چاکرای تاجی که مرکز هشیاری بالاتر است- ارتباط دارد. از طریق این ارتباط، سلنایت به شما اجازه می دهد تا انرژی تان را بالا برده و ارتعاش را تقویت کنید و شما را با فرکانس بالاتر همسو می کند. بدین ترتیب، انرژی ارتعاش کم تر را مسدود کرده و از روح تان مراقبت می کنید.

پاکسازی انرژی

شاید متوجه نباشید ولی شما انرژی زیادی را در طول روز و در طول کل زندگی تان بدست می آورید و همه ی آنها هم خوب نیستند. اگر منطقه انرژی تان را به چشم یک خانه نگاه کنید متوجه می شوید که در طول زمان گرد و خاک و کثیفی می تواند انباشته شده و لایه های تیره و تاریکی را در اطراف خانه تان ایجاد کند. بطور مشابه، انرژی که شما جذب می کنید می تواند انرژی خودتان را هم منفی کند، برای همین پاکسازی انرژی برای سلامت روحی، احساسی و انرژیک شما خیلی اهمیت دارد.

مفهوم کریستال سلنایت، برای پاکسازی انرژی شما و همینطور برای انرژی محیط تان، همچنین دیگر کریستال های تان، خیلی مؤثر است. مفهوم سنگ کریستال سلنایت خیلی مؤثر است چون این توانایی را دارد که هم انرژی ارتعاش کم تر را حذف کند، هم با ارتعاشات بالا شارژ مجدد کند.

وقتی از سلنیت برای پاکسازی انرژی شخصی خودتان استفاده می کنید، خیلی مهم است که آن را نزدیک به جسم تان نگه دارید. می توانید آن را روی قفسه سینه تان بگذارید یا بطور معلق به فاصله کم بالای پوست تان نگه دارید تا انرژی منفی را دور کند.

پس از اینکه از سنگ کریستال سلنایت برای پاکسازی انرژی استفاده کردید، احساس سبک بال بودن، شادتر بودن به شما دست خواهد داد.

اتصال به نور

بخاطر رنگ سفید و ارتعاش بسیار بالای آن، کریستال سلنایت یکی از قدرتمندترین منابع روشنایی در دسترس برای اتصال شماست. از طریق ارتباط با خواص شفابخش کریستال سلنیت به طور روزمره، می توانید نور درونی خودتان را -تا جایی که ورود به آن برای انرژی منفی خیلی سخت شود- روشن تر کنید. این، نه تنها انرژی شما را ارتقا می دهد بلکه لامپ نوری را در اطراف شما برای محافظت از انرژی تان ایجاد می کند.

علاوه بر نگهداری روزانه از انرژی، کریستال سلنایت برای موقعی که شما خودتان را در وضعیت ضعیفی حس می کنید هم مفید است. با اتصال به کریستال سلنایت می توانید روحیه تان را بالا ببرید و خیلی فراتر از انرژی های تیره ای که می خواهند شما را پایین بکشند، پیش بروید.

ماه سلنیت

نحوه استفاده از کریستال سلنایت

چطور از کریستال سلنایت برای پاکسازی انرژی استفاده کنیم؟

قدرتمندترین راه برای استفاده از خواص شفابخش کریستال سلنایت برای پاکسازی انرژی، این است که برنامه کریستالی برای خود تدارک ببینید. با پوشیدن جواهرات سلنیت، حمل کردن سنگ در کیف و جیب و همینطور قرار دادن آن در خانه تان می توانید اطمینان حاصل کنید که انرژی و محیط تان همیشه پاکسازی شده است.
جمله تأکیدی با استفاده از کریستال سلنایت برای پاکسازی انرژی: من پاکسازی شده ام.

چطور از کریستال سلنایت برای اتصال به نور استفاده کنیم؟

اگر تلاش می کنید که ارتعاش انرژی تان را بالا ببرید و به روشنایی برسید، برنامه کریستالی سلنایت ایجاد کنید که شامل پوشیدن جواهرات سلنایت، حمل کردن آن در کیف و همینطور قرار دادن آن در محیطی که بیش تر حضور دارید باشد.
وقتی با کریستال سلنایت برای اتصال به روشنایی کار می کنید این جمله تأکیدی را بکار بگیرید: من با بالاترین ارتعاشات عشق و روشنایی سرشارم!

 

.


محصولات مرتبط 
(روی عکس کلیک کنید)

 

منشور سلنیت

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

24 نظر در “خواص سنگ سلنیت (سلنایت) | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + هفت =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

حراج آخر سال ماناجم را از دست ندهید تخفیف تا 50 درصد!!!!

خانه
فروشگاه