وبلاگ

خواص سنگ سیترین

سیترین؛ نشانگر نور

با اینکه سیترین از کلمه فرانسوی سیترون ” citron ” به معنی لیمو مشتق شده است، ولی در این کریستال هر چیزی یافت می شود به جز ترش بودن! ماهیت این سنگ شیرین است. حالت روشن آن انرژی را برای رشد بارور می کند. به چاکرای شبکه خورشیدی نیرو می دهد تا محوریت، قدرت و سرسختی را تشدید کند.

این سنگ یکی از معدود سنگ هایی است که، بجای جذب انرژی منفی، آن را پاک می کند تا برای روشنایی و خوشبختی فضا ایجاد شود و بدین ترتیب، روح شما برای احتمالات مثبت گشاده تر می شود.

چرا به سیترین نیاز دارید؟

در انتهای تونل به دنبال روشنایی می گردید؟ دنبال کریستالی می گردید که روح تان را ارتقا دهد و خوشبختی و چیزهای مثبت بیش تری به زندگی تان وارد کند؟ می خواهید موفقیت و ثروت جذب کنید ولی به اعتماد به نفس نیاز دارید تا به دنبال رؤیاهای تان بروید؟ انرژی نورانی سنگ سیترین همان چیزی است که به دنبالش می گردید.

معرفی خصوصیات شفابخش سیترین

سیترین که به روشن کننده هم معروف است، رنگ زرد روشن دارد که انرژی فعال آن را منعکس می کند. نقش ویتامین سی برای روح را دارد، انرژی مثبت و لذت را هدیه می دهد. وقتی با این سنگ ارتباط برقرار کنید می توانید انرژی نور را از خورشید تعبیه شده درون آن، جذب کنید که کل زندگی تان را تحت شعاع قرار می دهد.

سیترین

تاریخ و افسانه

اسم سیترون، بخاطر رنگش از کلمه فرانسوی سیترون، به معنی لیمو برداشت شده است. مفهوم این سنگ همیشه بخاطر زیبایی ظریف و عسلی آن شهرت داشته است. در زمان های قدیم از این سنگ در جواهرسازی استفاده می شده، ولی امروز سیترین به شدت کمیاب است. بیش ترِ سیترین که امروز در بازار یافت می شود، آمتیست است که برای زرد شدن به آن گرما داده شده است.
سیترین واقعی در قرن یکم قبل از میلاد، در جواهرسازی یونان و مصر باستان استفاده شده است.

منشأ و منطقه

سیترین در برزیل، ماداگاسکار، روسیه و امریکا یافت می شود.

مفهوم سیترین

مفهوم سنگ سیترین انرژی خورشید را به تمام زندگی شما می تاباند. هر چه این سنگ را به خودتان نزدیک تر نگه دارید بیش تر باعث می شود که محیط و انرژی تان روشن بماند. هرچه بیشتر سرشار از انرژی مثبت شوید راحت تر می توانید با نور درونی تان ارتباط بگیرید.

بخاطر ارتباطش با چاکرای شبکه خورشیدی مفهوم این سنگ، در افزایش قدرت شخصی و اعتماد به نفس تان بسیار مؤثر است. بهتر شدن این مرکز انرژی، رکود را از بین می برد و سطح انرژی را افزایش می دهد. انرژی روشن و شاد سیترین روح شما را با انرژی های مثبت پر کرده و همه راه های مسدود را پاک می کند. این باعث می شود سنگ سیترین برای اهداف مختلف، از جمله شادی، اعتماد به نفس و ثروت مناسب باشد.

انتخاب شادی

یکی از اصلی ترین کاربردهای این سنگ، برای رسیدن به شادی و انرژی مثبت است. خواص و مفهوم سیترین روح شما را ارتقا می دهد و انرژی تان را با انرژی فعال خودش منطبق می کند. اگر فکر می کنید که نگاه بدبین و منفی به زندگی دارید، یا در وضعیت سختی قرار گرفته اید و باید شرایط تان را تغییر دهید، انرژی روشن و فعال کریستال خوش بینی و انرژی مثبت را برای تان همراه می آورد. شما را راهنمایی می کند تا از تاریکی ها به روشنی برسید.

مفهوم سیترین به شما یادآوری می کند که هر روز خوشبختی را انتخاب کنید. بجای اینکه منتظر بنشینید تا زندگی بهترین ها را برای تان رقم بزند که خوشحال شوید، این سنگ شما را تشویق می کند تا تصمیم هوشمندانه بگیرید و خودتان شاد شوید. آن هم بدون توجه به اطراف تان که چه می گذرد!

تجلی ثروت

مفهوم سیترین با ثروت و فراوانی ارتباط دارد برای همین گاهی اوقات آن را سنگ موفقیت هم می نامند. در واقع، اگر هدف تان موفقیت در کسب و کار یا امور مالی است، این یکی از بهترین سنگ هایی ست که می توانید برای دستیابی به آنها تهیه کنید. خصوصیات این سنگ به افزایش لذت و خوش بینی هم کمک می کند و به شما انگیزه می دهد تا به اهداف تان دست یابید.

یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود این سنگ برای تجلی ثروت و موفقیت قدرتمند باشد، این است که عضوی از خانواده ی کوارتز است. سیترین به عنوان تقویت کننده، اهداف شما را تقویت می کند و تلاش های تان را پرقدرت تر می نماید.

دستبند سیترین

نحوه استفاده از کریستال سیترین

چطور از کریستال سیترین برای دستیابی به شادی، استفاده کنیم؟

روش موردعلاقه ما برای اینکه از مفهوم این سنگ برای افزایش شادی استفاده کنیم، ایجاد برنامه کریستالی است. با پوشیدن جواهرات کریستال سیترین، حمل کردن سنگ آن و قرار دادن آن در فضای خود، می توانید خودتان را با انرژی نور تطبیق دهید تا شادی بیش تری را به زندگی و محیط تان بیاورد.

پوشیدن

پوشیدن این سنگ در قالب جواهرات، راهی قدرتمند برای این است که با انرژی سنگ در طول روز ارتباط بگیرید. گردنبند سیترین، گوشواره و دستبند آن همیشه به شما یادآوری می کند که شادی و خوشبختی را انتخاب کنید.

حمل کردن

علاوه بر پوشیدن سنگ سیترین، می توانید آن را در کیف پول، جیب و کیف تان حمل کنید. هر وقت که حس کردید انرژی تان تحلیل رفته سنگ را در دستان خود نگه دارید و بگذارید که شما را با انرژی روشنایی محاصره کند.

قرار دادن

آخرین مرحله از برنامه کریستالی برای شادی، این است که این سنگ را در محیطی که حضور دارید قرار دهید. آن را در محلی قرار دهید که هر روز بتوانید آن را ببینید تا یادتان بیاورد که باید شاد باشید.
وقتی با سیترین برای رسیدن به شادی کار می کنید از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من انتخاب می کنم که شاد باشم.

چطور از کریستال سیترین برای تجلی ثروت استفاده کنیم؟

برای تجلی موفقیت و ثروت در زندگی تان، یک برنامه کریستالی ایجاد کنید که شامل پوشیدن، حمل کردن و قرار دادن سیترین باشد.

پوشیدن

برای اینکه همیشه به انرژی بالابرنده و فعال این سنگ دسترسی داشته باشید می توانید جواهرات سیترین را بپوشید. این سنگ به محض اینکه با پوست تان تماس پیدا کرد، با افزایش حس خوش بینی فرصت های جدید و خوبی را به زندگی تان خواهد آورد.

حمل کردن

برای اینکه تأثیر سیترین به بالاترین حد برسد، تکه ای از سیترین را در کیف، جیب یا کیف پول تان حمل کنید تا انرژی آن هر کجا که هستید همراه تان باشد.

قرار دادن

برای تکمیل برنامه کریستالی تان، اگر می خواهید تجلی ثروت و موفقیت را در زندگی تان حس کنید پیشنهاد می کنیم که کریستال سیترین را در محل کار، روی میز یا نزدیک فضای کارتان قرار دهید. همچنین می توانید آن را روی کارت ویزیت یا اسناد مالی تان هم قرار دهید.

وقتی با کمک این سنگ برای جذب ثروت تلاش می کنید، این جمله تأکیدی را بکار بگیرید: من ثروت، موفقیت و فراوانی را تجلی می کنم.

منشور سیترین

پاکسازی و فعال کردن کریستال تان برای ارتقای مفهوم سیترین

خصوصیات شاد و خوش بینی این سنگ، با دفع کردن همه انرژی های منفی، شما را برای رسیدن به خوشبختی و فراوانی هدایت می کند. کمی بعد، خصوصیات سیترین، همه انرژی های سمی را جذب می کند، برای همین خیلی مهم است که فرکانس های آن را تمیز نگه دارید. قبل از برنامه ریزی سنگ سیترین در برنامه کریستالی، مطمئن شوید که انرژی آن، از طریق ابزارهای پاکسازی انرژی، باز و پذیرنده باشد.

خورشید

مفهوم کریستال سیترین، با عناصر حیات بخشِ خورشید ارتباط دارد. برای همین با برگرداندن به طبیعت، آن را شارژ می کند. خصوصیات شفابخش سیترین، ابزار شگفت انگیزی ست برای اینکه شما را در سمت روشن زندگی قرار دهد. و انرژی خورشید آنها را به اوج پتانسیل شان خواهد رساند. قبل از اینکه از این سنگ برای هدف تان استفاده کنید آن را در یک محل آفتابی به مدت 4 ساعت یا بیش تر، قرار دهید.

سلنیت

یک راه دیگر برای اینکه خصوصیات کریستال سیترین را شارژ کنید این است که آن را روی صفحه شارژر سلنیت قرار دهید تا انرژی آن را با نور روشن پاک پر کند. سلنیت که برای خصوصیات تصفیه کننده قدرتمندش شهرت دارد، یکی از تنها کریستال هایی ست که نیازی به پاکسازی انرژی و شارژ شدن ندارد. ارتباط آن را با سلنیت به مدت 4 ساعت یا بیش تر، حفظ کنید، اجازه دهید که پاکسازی شده و برای برنامه ریزی جدید آماده شود.

صدا

اگر سنگ سیترین تان، فعال به نظر نمی رسد، یعنی زمانش رسیده که با جنبش های شفابخش صدا آن را پاکسازی کنید. قبل از اینکه برای رسیدن به هدف تان، کار با این سنگ را شروع کنید آن را با انرژی موسیقی مملو کنید.

دود مقدس

دود مقدس پالو سانتو برای هزاران سال توسط قبایل بومی استفاده شده و گیاه مریم گلی (اسماج) یکی از سریع ترین راه ها برای رهایی از انرژی راکد در این کریستال است. این ابزار پاکسازی چندکاره ای است که می تواند با روش های دیگر پاکسازی انرژی برای اثرات بیش تر استفاده شود. کریستال سیترین خود را به مدت 30 ثانیه بطور کامل در دود غرق کنید تا وقتی که متوجه شدید انرژی آن برگشته است.

مشاهده محصولات

0 فکر در مورد “ خواص سنگ سیترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


چهار + = 11

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top