وبلاگ

سنگ های خوشبختی

کریستال های خوشبختی

چطور از تاریکی به روشنایی برسیم؟

شفا، فرآیندی مداوم، روزانه و تمام نشدنی است که از ما می خواهد عمیق تر (و گاهی به سختی) تلاش کنیم. عشق و روشنی از عناصر قدرتمند شفا هستند و با اینکه شاید هیچ وقت نخواهید احساسات واقعی و طبیعی خود را دور بزنید ولی خیلی مفید است که بدانید روشنی همیشه پیرامون شماست، حتی موقعی که شما آن را نمی بینید یا حس نمی کنید. وقتی در وضعیت فرکانس ضعیف قرار دارید، سنگ های خوشبختی ابزار قدرتمندی هستند که به شما کمک می کنند با روشنی ارتباط برقرار کنید.

این برنامه سنگی خوشبختی، نحوه تغییر از تاریکی به روشنی را کشف خواهد کرد. از طریق تأمل کردن، ثبت، پاکسازی انرژی، برنامه ریزی مجدد و هدف گذاری به وضعیت جدید با ارتعاش بالاتر خواهید رسید. می توانید از این برنامه برای شفایابی عاطفی بلندمدت هم استفاده کنید.

اگر آماده اید، با ماناجم همراه باشید تا با هم از تاریکی به روشنایی برسیم.

تأمل کردن و ثبت

چرا مهم است: حرکت از ارتعاش ضعیف، شفایابیِ بسیار قدرتمندی است و بسیار مهم است که برای لحظات مثبت در زندگی تان انرژی صرف کنید، بدین ترتیب آنها را فراموش نخواهیم کرد یا نادیده نخواهیم گرفت. این تأمل، بر روشنی و جنبه های مثبت زندگی شما تمرکز دارد و یادآوری می کند که همیشه روشنی پیرامون شماست.

چطور شروع می شود: به ماه گذشته تأمل کنید. به لحظات خوشی، شادی و مثبتی که در ماه گذشته تجربه کرده اید نگاهی بیندازید. کوچک یا بزرگ بودن این تجربه اهمیت ندارد.

– چه چیزی خوشی و لذت را برای شما می آورد؟ چه چیزی به شما روحیه می دهد؟

– در ماه گذشته چه موقعی خوشی یا لذت را تجربه کردید؟

– وقتی خوشبختی برای تان رخ می دهد به چه شکل است؟

– وقتی در وضعیت خوشی قرار دارید، چطور عکس العمل نشان می دهید؟ (لبخند می زنید، می خندید، مشاهده می کنید و …)

– این وضعیت در سطح فیزیکی، عاطفی و ذهنی برای شما چه احساسی ایجاد می کند؟

– دستیابی به روشنی بطور مکرر چطور می تواند زندگی شما را تغییر دهد؟

– انجام چه کارهایی در هر روز می تواند روشنی بیش تری را به روح و زندگی شما بیاورد؟

نکته: سنگ خوشبختی خود را (پیشنهاد ما کوارتز شفاف است) در دستی که نمی نویسید نگه دارید و همزمان ثبت کنید تا به دور از هر گونه مزاحمت و حواس پرتی، شفافیت بیش تری به تفکر شما بیاید.

جدول زمانی عواطف ایجاد کنید

چرا مهم است: این تمرین شما را به ایجاد جدول زمانی سوق می دهد راجع به اینکه خوشبختی و شادی چطور خودشان را در زندگی شما نشان می دهند. در پایان این تمرین، شما قادر خواهید بود که جدول زمانی این احساس را در سراسر زندگی خود ببینید.

کریستال های خوشبختی

سنگ هایی برای خوشبختی و روشنی

– کوارتز شفاف: یکی از قدرتمندترین سنگ های خوشبختی برای ورود به روشنی، کوارتز شفاف است. کوارتز شفاف می تواند مثل فیلتر ذهن شما عمل کند. آشغال های ذهن شما را پیدا کرده و آنها را دور می اندازد. اینکار باعث می شود از دست افکار هرز، نامعلومی ها و کلمات مرتعش ضعیف رها شده و به وضعیتی با امکان دسترسی به روشنایی تغییرموضع دهید. ارتعاشات بالای سنگ کوارتز شفاف، ارتعاش انرژیکی شما را هم بالا می برد. شما از این وضعیت جدید و بالا، می توانید با والاترین خودتان ارتباط برقرار کرده و همسو با ارتعاش بالا زندگی کنید.

علاوه بر کوارتز شفاف، سنگ های خوشبختی دیگری هم وجود دارند که به شما کمک می کنند به سمت روشنی حرکت کنید. برخی از موردعلاقه های ما را در ادامه می بینید:

– سیترین: انرژی روشن این سنگ به شما یادآوری می کند که روی جنبه های مثبت زندگی متمرکز باقی بمانید و شما را راهنمایی می کند تا در هر شرایطی، بهترین ها را کسب کنید.

– سلنیت: ارتعاش بالای این سنگ روحیه شما را بالا برده و تمام انرژی های تیره و منفی پیرامون تان را از بین می برد.

– کوارتز انجل اورا: گاهی اوقات در مسیر معنوی، همه چیز آنچنان جدی می شود که می تواند احساس آشفتگی در شما ایجاد کند. این سنگ رنگین کمانی به شما یادآوری می کند چنین لحظات تیره و سنگین خیلی هم جدی نگیرید.

پاکسازی تیرگی ها با سلنیت

چرا مهم است: پس از تأمل، ثبت و جدول زمانی عواطف، وقت آن می رسد که تمام تجربه های ذخیره شده در فضای انرژی تان را -که مانع از ارتقای روشنی درون تان می شوند- رها کنید. برای این تمرین، قرار است از سلنیت استفاده شود. سلنیت برای این تمرین بهترین گزینه است چون شما را با نور روشن و خالص سرشار کرده و هر گونه انرژی ارتعاش ضعیف را از سیستم شما پاک می کند. این کار، کل وجود شما را در بالاترین ارتعاش ممکن قرار می دهد.

نحوه انجام آن: سلنیت را در دست راست خود قرار داده و مشت کنید. سلنیت را به فاصله حدوداً 20 سانت در مقابل پیشانی خود قرار داده و دست چپ خود را حدود 20 سانت در پشت سر خود قرار دهید. حالا، دست های تان را جابجا کنید یعنی دست چپ در جلو و دست راست در پشت سرتان قرار بگیرد. سپس حرکت رفت و برگشت را روی تاج سر خود انجام دهید. این حرکت را تکرار کنید تا موقعی که تجسم کنید سلنیت ذهن شما را از افکار آشفته پاک می کند.

نکته: برای اینکه پاکسازی انرژی تان فراتر رود، از سنگ کیانیت سیاه برای بریدن پیوندها با ناراحتی (پس از پاکسازی انرژی تان با سلنیت) استفاده کنید. انرژی شمشیر مانندِ کیانیت سیاه، همه اتصال های انرژیکی باقی مانده با تجربه ها یا احساسات ارتعاش ضعیف را قطع می کند. بنابراین شما می توانید بطور کامل انرژی های تیره را از ذهن، جسم و روح خود پاک کنید.

وضعیت جدید خود را برنامه ریزی کنید

چرا مهم است: در مرحله آخر، وقت آن است که فرکانس ارتعاشی بالاتر را به جای تیرگی ها بنشانید. برای تغییر وضعیت، باید خودتان را در سطح سلولی با انرژی مثبت و روشنی برنامه ریزی مجدد کنید. بعد زمان آن است که یکی از سنگ های خوشبختی را انتخاب کنید.

نحوه انجام آن: سنگ خوشبختی منتخب را روی چاکرای تاجی خود قرار دهید و با صدای بلند یا درون ذهن تان بگویید: من از بالاترین ارتعاشات روشنی و عشق لبریزم. همچنان که به تصفیه و پاکسازی انرژی ارتعاش ضعیف کمک می کنید، این تمرین را هم تا 7 بار تکرار کنید.

ترکیب جواهرات سنگی پوشیدنی

برای اینکه از قدرت این برنامه سنگی در کل روز نهایت استفاده را ببرید پوشیدن سنگ های خوشبختی روشنی را در قالب جواهرات به شما پیشنهاد می کنیم. این کار باعث می شود هر موقعی که در تاریکی ها گیر افتادید به منبع روشنی دسترسی پیدا کنید.

با پوشیدن این قطعات، می توانید با ارتعاش بالاتر همسو شده و هر موقع که خواستید انرژی خود را مجدداً کالیبره کنید. هر چه بیش تر این سنگ ها را بپوشید و با آنها کار کنید، روشنی درون تان بیش تر خواهد درخشید و بیش تر قادر خواهید بود تیرگی ها و انرژی های منفی را مسدود کنید.


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

دستبند هقت چاکرا

سنگ خوشبختی


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت × = 56

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه