وبلاگ

سیترین و فواید پوشیدن آن

فواید سیترین

خواص سنگ سیترین

قدرتمندترین و شفابخش ترین روش برای استفاده از کریستال های شفابخش این است که آنها را با هم ارتباط داده و رابطه قوی با آنها برقرار کنید. وقتی کریستال بزرگی مثل سیترین در خانه خود داشته باشید، وارد اتاق می شوید از حضور آن در فضا قدردانی خواهید کرد.

بطور مشابه وقتی در طول مدیتیشن از کریستال استفاده کنید، مجدداً با نگه داشتن یا قرار دادن آن روی بدن خود ارتباطی را شکل می دهید. اما وقتی اتاق را ترک کنید یا انجام مدیتیشن را به پایان برسانید، کریستال دیگر در حضور شما نخواهد بود.

پوشیدن جواهرات کریستالی به شما این امکان را می دهد که به روش مداوم با سنگ ارتباط تان را حفظ کرده، پیوند و انرژی بین شما و آن قطعه را ترویج کنید. احتمالاً متوجه لحظاتی می شوید که در طول روز، نگاه تان به دستبند گره خورده است، یا شاید سنگ ها را لمس کرده و به مفهوم آنها فکر کرده باشید.

انجام اینکارها انرژی کریستال ها را ارتقا داده و بینش و قدرت جدیدی را برای شما فراهم خواهد کرد که اگر در سطح عمیق با آنها ارتباط نداشته باشید، دریافت نمی کنید.

با اینکه سیترین از کلمه فرانسوی سیترون ” citron ” به معنی لیمو و ترش مشتق شده است، ولی در این کریستال هر چیزی یافت می شود به جز ترش بودن! ماهیت این سنگ شیرین است. حالت روشن آن انرژی را برای رشد بارور می کند. به چاکرای شبکه خورشیدی نیرو می دهد تا محوریت، قدرت و سرسختی را تشدید کند.

مفهوم شفابخشی سیترینخواص سیترین

خواص شفابخش سیترین برخی از قدرتمندترین آنها برای پوشیدن و ارتباط روزانه هستند. خواص این سنگ باعث شده که به بهترین سنگ برای خلق رؤیاهای تان، آوردن انرژی های مثبت به تمام شرایط و تقویت اهداف دیگر سنگ ها و جواهرات تبدیل شود.
بزرگ ترین مانعی که روبرو می شویم، اغلب خودمان هستیم.

ما با ایجاد ایده آل ها، برچسب های خوب و بد روی چیزها و تردید به قابلیت های مان این انرژی منفی را به خودمان تحمیل می کنیم. پوشیدن این کریستال به شما اجازه می دهد که روشنایی را به هر محفلی وارد کنید. متوجه خواهید شد که افکارتان به مثبت نگری تبدیل می شوند، حتی موقعی که احساس می کنید بطور کامل با تاریکی ها احاطه شده اید، روشنایی را برای تان پیدا می کند.

فقط موقعی که باور داشته باشیم در همه شرایط، خوبی وجود دارد، قادر هستیم خودمان را با قدرت الهی و خلقِ خواسته های مان، منطبق کنیم. به همین دلیل خواص این سنگ بخصوص برای ایجاد چیزهایی که می خواهید به زندگی تان وارد کنید مفید است چون شما را مجبور می کند به عظمت وضعیت فعلی خود و تمام عظمتی که در خودتان دارید اعتراف کنید تا مفهوم بیش تری در زندگی خود پدید آورید.

پوشیدن این سنگ باعث می شود خواص سیترین را به هر کجا که بروید با خودتان همراه کنید و بطور مداوم شما را با روشنی ارتباط می دهد. وقتی در روشنایی زندگی می کنید- قادر هستید تمام چیزهایی که می خواهید را خلق کنید- سیترین به سنگ ایده آلی تبدیل می شود که می توان آن را با بقیه برای تقویت اهدافی که برای شان تعیین کرده اید مورد استفاده قرار داد. پوشیدن دستبند سیترین با دستبند کریستالی دیگر قدرت عظیمی را به اهداف شما می بخشد.

 

فرقی نمی کند که هدف تان چیست، کریستال سیترین به شما کمک می کند تا اهداف تان را به واقعیت تبدیل کنید. خواص این سنگروشنی و انرژی موردنیاز برای ایجاد تمام چیزهایی که رؤیای شان را دارید فراهم می کند. پوشیدن روزانه این کریستال بهترین روش برای جذب قدرت سیترین و پوشیدن آن با دستبندی دیگر، باعث تقویت خواسته های شما خواهند شد.

 

 


 

محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

تورمالین سیاه

تومالین سیاه


اسماج


دستبند آمیتیست

جواهرات سنگی

 


 

 

امیتیست

کریستال ها


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 − = چهار

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

آدرس فروشگاه

یوسف آباد، میدان فاطمی، مرکز خرید پرنیان، طبقه منفی 2، واحد 5، فروشگاه مانا جم

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه