وبلاگ

سنگ ماه تولد فروردین

سنگ ماه تولد فروردین

سنگ ماه تولد فروردین

سنگ های ماه تولد فروردین(برج حمل)

فروردین ماهی عزیز،سنگ های ماه تولد شما دارای قدرت زیادی است. پوشیدن جواهرات فروردین ماه یا داشتنِ سنگ ویژه ماه فروردین در محیط تان، خیلی برای شما خوش شانسی می آورد.

در این پست برخی از جواهرات شفابخش که از سنگ های ماه تولد فروردین ساخته شده را معرفی می کنیم. پوشیدن هر یک از دستبندهای شفابخش فروردین به شما کمک می کند تا توانایی های خودتان را نمایان کرده و معجزه ها را به زندگی تان وارد کنید.

تو پیشرو هستی. مستقل و چابک هستی. بدنیا آمدن در ماه فروردین به شما این توانایی را می دهد که قلمروی بی حد و مرز را کشف کنید.

شما به دنبال آزادی هستید و بدون آن نمی توانید زندگی کنید. برای رهبری کردن به این دنیا آمده اید. جسارت غریزی درون شما هست و این شهامت را دارید که در هر جنبه از زندگی قوانین جدیدی خلق کنید و به عنوان الگوی دیگران دیده شوید. آنچه می خواهید را بدست می آورید فقط اینکه نیازهای خانواده هم نباید از یادتان برود. از قدرتی که جواهرات ماه فروردین دارند غافل نشوید!

سنگ های ماه تولد فروردین

سنگ های اصلی که با نماد طالع بینی شما ارتباط دارند، کوارتز شفاف (سنگ قدرت شما)، کارنلیان، سیترین، اونیکس سیاه، چشم ببر، جاسپر قرمز، گارنت، لپیدولیت و کوارتز صورتی هستند. این سنگ ها برای شما که متولد فروردین ماه هستید، با دقت خاصی انتخاب شده اند. به بهتر شدن نقاط قوت تان کمک می کنند و در روح تان تحول عظیمی ایجاد خواهند کرد.

کوارتز شفاف همه انرژی هایی که در بدن تان مسدود شده اند را باز می کند و باعث می شود که انرژی به آرامی جریان بگیرد.

خرید دستبند کوارتز شفاف

برای خرید دستبند کوارتز شفاف روی عکس کلیک کنید.

کارنلیان صدای درونی شما را تقویت می کند و کاری می کند که با تردیدها و افکار منفی روبرو شوید و آنها را خنثی کنید.

خرید دستبند کارنلیان(عقیق یمنی) اصل

برای خرید دستبند کارنلیان(عقیق یمنی) اصل روی عکس کلیک کنید.

سیترین سیترین که با خوشی و خوش بینی ارتباط دارد می تواند روح شما را ارتقا دهد و تمرکز و اراده ای قوی که برای رسیدن به هدف نیاز دارید را به شما می بخشد.

خرید دستبند سنگ سیترین

برای خرید دستبند سنگ سیترین روی عکس کلیک کنید.

چشم ببر از تمرکز ذهنی و بنیه فیزیکی متولدین این ماه محافظت می کنند.

خرید دستبند سنگ چشم ببر

برای خرید دستبند چشم ببر روی عکس کلیک کنید.

اونیکس سیاه انرژی آرامبخش و محافظت کننده ای دارد که شما را با آنها احاطه می کند. استرس را از شما دور کرده و اضطراب و نگرانی را از بین می برد.

خرید گردنبند منشور اونیکس سیاه

برای خرید گردنبند منشور اونیکس سیاه روی عکس کلیک کنید .

جاسپر قرمز به ایمن شدن جسم روی زمین کمک می کند. همچنین سیستم گردش خون را بهبود می بخشد و به بالاترین عملکردش می رساند، بنابراین به خصوص برای متولدین فروردین ماه که ورزشکار هستند انتخابی هوشمندانه است

دستبند جاسپر قرمز

برای خرید دستبند جاسپر قرمز روی عکس کلیک کنید.

گارنت  تأثیر به شدت متعادل کننده ای دارد و تمایل های شدید متولدین این ماه را کنترل می کند.

خرید دستبند سنگ گارنت اصل

برای خرید دستبند سنگ گارنت اصل روی عکس کلیک کنید.

لپیدولیت همه احساسات آتشی را آرام تر و ملایم تر می کند.

(در کنار این سنگ ها میتوان به آراگونت، یشم، آکوامارین، کیانیت، کوارتز صورتی، ریولیت، سنگ خون و هماتیت به عنوان سنگ های فرعی فروردین ماه اشاره کرد.)

رنگ سنگ تولد ماه فروردین

زرد و طلایی

در بین مواد معدنی، رنگ هم روی فرکانس های منحصربفرد و خصوصیات شفابخش هر سنگ تأثیر دارد. نگرش برجسته و جسورانه ای که متولدین فروردین دارند اگر با اشعه رنگ های زرد و طلایی سنگ ها همراه شود، خوش بینی و لذت بیش تری را برای شما بدست می آورند. علاوه بر کارنلیان و سیترین، سنگ هایی که انرژی خورشید دارند از جمله چشم ببر حس پشتیبانی و حمایت درستی را به متولدین فروردین می بخشند.

قرمز

روح پرشوری که متولدین این ماه دارند، با ویژگی لذت بردن از تک تک لحظه های زندگی، با خصوصیات شفابخش قرمز، همخوانی کامل دارد. این رنگ سنگ متولدین فروردین سمبل هیجان و اطمینان آنهاست. برای متولدین فروردین ماه که پرجنب و جوش و ماجراجو هستند ما سنگ جاسپر قرمز را پیشنهاد می دهیم که هم می توان به عنوان جواهرات هم به عنوان سنگ تامبل شده استفاده کرد.

خواص شفابخش جاسپر قرمز انرژی دادن از نظر فیزیکی است و به ایمن شدن جسم روی زمین کمک می کند. همچنین سیستم گردش خون را بهبود می بخشد و به بالاترین عملکردش می رساند، بنابراین به خصوص برای متولدین فروردین ماه که ورزشکار هستند انتخابی هوشمندانه است. یکی دیگر از سنگ های قرمز مناسب برای متولدین فروردین، گارنت است.

صورتی

اشعه رنگ چاکرای قلب، رنگ صورتی است که خواص شفابخشِ عشق بی قید و شرط دلسوزی را به سنگ می دهد.

برای اینکه فروردین ماهی های پرشور و آتشی را آرام و بااحساس نگه دارید می توانید از خواص لپیدولیت صورتی و خصوصیت آرام بخش آن استفاده کنید. این سنگ همه احساسات آتشی را آرام تر و ملایم تر می کند. ما پیشنهاد می دهیم که نوع جلایافته این سنگ را هم در کلکسیون سنگ های تان داشته باشید، بدین ترتیب می توانید برای عمیق تر کردن مدیتیشن تان هم از آن استفاده کنید.

یکی از راه ها برای افزایش انرژی سنگ چاکرای قلب، این است که آن را با سنگ لاجورد تلفیق کنید، سنگ لاجورد یکی از سنگ های آبی جذاب و موردعلاقه ماست که با سنگ های صورتی همخوانی عالی دارد و کاری می کند که همزمان هم از دست احساسات های شدید خلاص شده هم به ایجاد ارتباط عاشقانه و راه گشا تشویق شوید.

 

چطور از سنگ های ماه تولد فروردین استفاده کنیم؟

به وسیله تجربه های گرانبهایی که طی سالیان بدست آوردیم متوجه شدیم که ترکیب جادویی تعهد و هدف، برای تندرستی واقعاً تعیین کننده است. وقتی با هدف خاصی که در ذهن دارید به سنگ نزدیک می شوید، افکار و مقاصد شما درون سنگ برنامه ریزی می شوند و هر موقع که نیاز داشتید به حمایت شما می آیند.

برای متولدین فروردین ماه پرانرژی که همیشه در حال جنب و جوش اند، پوشیدن جواهرات که ترکیب سنگ های این ماه و دیگر سنگ های مکمل است راه ساده ای ست که بتوانید دسترسی مداوم به خواص شفابخش آن داشته باشید.

سنگ های ماه فروردین، از پیزوالکتریک ساخته شده اند، نوعی انرژی که جریان ثابت مثبت نگری دارد. این انرژی قوی و بادوام کاری می کنند که سنگ همیشه انرژی های اطرافش را چند برابر کند. برای همین مهم است که سنگ ها را بطور روزانه پاکسازی کرده و دوباره فعال کنید تا بهترین نتایج را بدست آورید. روش های زیادی برای پاکسازی وجود دارد ولی دود اسماج گیاه مقدس مریم گلی، قرار دادن زیر نور خورشید یا ماه و قرار دادن در کنار سنگ های تصفیه کننده ای مثل کوارتز شفاف و سلنیت از موثر ترین روش های پاکسازی سنگ  های فروردین ماه می باشد.

اسماج مریم گلی و پالوسانتو

برای خرید اسماج مریم گلی میتوانید روی عکس کلیک کنید.

بعد از اینکه سنگ ماه خود را پاکسازی و فعالسازی کردید، هدفی را برایش تعیین کنید که با افکار و نیت های منحصربفردتان همسو باشد. وقتی از خواص شفابخش سنگ خود مطلع باشید به شما کمک می کند تا بهترین هدف برای نیازهای تان را کشف کنید. هر چه بیش تر راجع به سنگ های ماه فروردین بدانید، آنها با قدرت بیش تر می توانند با روح واقعی تان ارتباط برقرار کنند.

از همین روش می توانید برای دسترسی به خواص شفابخش سنگ های جلایافته هم استفاده کنید. فقط کافی ست به سمت محل پاکسازی تان برگردید و سنگ را در مشت خود قرار دهید. در طول این جلسه پاکسازی، روی تقویت هدف تان تمرکز کنید.

یادتان باشد: سنگ ماه فروردین (برج حمل)، هر موقع که نیاز داشته باشید به شما گوش می دهد و آماده خدمت کردن است.

 

 


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام محصول را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

 

یک نظر در “سنگ ماه تولد فروردین | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 × = پانزده

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

آدرس فروشگاه

یوسف آباد، میدان فاطمی، مرکز خرید پرنیان، طبقه منفی 2، واحد 5، فروشگاه مانا جم

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه