وبلاگ

سنگ ماه تولد تیر

 

برج سرطان

تیر ماهی عزیز تو پرورش دهنده و مدبر هستی. تیر ماهی حساس و شکننده هستی. الگوی کهن متولدین تیر ماه، بخشیدن، پرورش دادن و فراهم کردن است. هر چه بیش تر برای دیگران اینکار را انجام دهید، بیش تر یاد می گیرید که خودتان را پرورش دهید و احساس سرشار بودن کنید.

با ایجاد نوعی احساس امنیت درونی و حداقل رساندن وابستگی به دیگران، یاد می گیرید که چطور به خودتان اعتماد کنید، خودتان و دیگران را بشناسید. شکنندگی خودت را بپذیر تیر ماهی عزیز. قدرت بزرگی در آسیب پذیری وجود دارد. سنگ  های ماه تولدت را بشناس.

سنگ های ماه تولد تیر

سنگ هایی که با نماد طالع بینی شما مرتبط هستند مون استون (سنگ قدرت شما) جاسپر قرمز، جاسپر اقیانوسی، کریزوپراز، کوارتز شفاف، اوپال صورتی و کوارتز صورتی می باشد. این سنگ ها برای متولدین تیر انتخاب شده اند تا نقاط قوت شان را تقویت کنند و در تحول روحی شان انقلاب بیافرینند.

مون استون جسم احساساتی را آرام می کند و قوه بصیرت تان را راه می اندازد. موهبت و استعدادهای ذاتی تان را به دست می گیرد.

جاسپر قرمز با افزایش نیروی زندگی، استقامت و بنیه را در جسم تان تقویت می کند.

جاسپر اقیانوسی سنگ چندرنگ تیر ماهی ها که چاکرای قلب را باز می کند، با آن انرژی آرام و حمایت کننده، چاکرای شبکه خورشیدی و خاجی را متعادل می کند.

کریزوپراز که رنگ سبزآبی کمرنگی دارد. این سنگ به نماد طالع بینی تیر، کمک می کند تا روح درونی خود را با جریانی از احساساتی مثبت پرورش دهد.

کوارتز شفاف تمامی انرژی های مسدود شده درون جسم تان را از بین می برد و جریان انرژی به آرامی در بدن شما فعال می شود.

اوپال صورتی انرژی ملایمی دارد که یادتان می اندازد به همان اندازه ای که به دیگران اهمیت می دهید مراقب خودتان هم باشید.

کوارتز صورتی انرژی های عشق و زیبایی بیش تری را به زندگی تان وارد می کند که با تقویت قوای درونی و شفابخشی همراه است.

(در کنار این سنگ ها میتوان به صدف آبالون، کلسیت، کارنلیان و شانگیت به عنوان سنگ های فرعی تیر ماه اشاره کرد.)

سنگ های ماه تولد تیر

رنگ سنگ تولد ماه تیر

سفید

سنگ های معدنی معجزه نور و انرژی هستند که در طول هزاران سال تشکیل شده اند. در کنار ساختار و شکل منحصربفردشان، رنگ این سنگ ها لایه جدیدی از مفهوم را به خواص شفابخش آنها می افزاید. سنگ های سفید مثل مون استون و کوارتز شفاف، به تصفیه و پاکسازی انرژی کمک می کنند.

قرمز

سنگ های قرمز، رنگ نیرو و شوق، مثل جاسپر قرمز، کاری می کنند که متولدین تیر ماه، شروع به اقدام کنند و به دنبال رؤیاهای شان بروند.

صورتی

کریستال های صورتی، مثل اوپال و کوارتز صورتی، ارتباطات چاکرای قلب را در تمام سطوح (از جمله عشق بی قید و شرط و عشق رومانتیک و عشق به خود) عمیق تر می کنند.

شفابخی چاکرای قلب با کریستال ها

شفابخی چاکرای قلب با سنگ ها

 

چطور از سنگ های ماه تولد تیر استفاده کنیم؟

برای کسب بهترین نتیجه، خوب است که تمرین روزانه را با هدف تان ترکیب کنید. برای دستیابی به هدف و ارتباط عمیق تر، می توان سنگ ماه تیر را با هدف مشخصی در ذهن برنامه ریزی کرد و فرکانس های خاصی به آن بخشید تا از بهترین ویژگی های نماد طالع بینی تیر، حمایت کند.

با جواهرات شفابخش مخصوص متولدین تیر ماه، می توانید حداکثر استفاده از انرژی سنگ را بدست بیاورید. جواهرات دست ساز با ترکیبی از سنگ ها ساخته شده اند تا استعدادهای منحصربفرد و موهبت های شخصیت تیر ماهی را ارتقا داده و از آن حمایت کنند.

سنگ های قیمتی انرژی های محیط اطراف شان را بزرگنمایی می کنند. برای همین شما باید بطور مداوم آنها را پاکسازی کرده و دوباره فعال کنید تا بهترین نتایج را بدست آورید. راه های مؤثر زیادی برای پاکسازی سنگ ها وجود دارند ولی توصیه ما استفاده از سنگ های تصفیه کننده مثل سلنیت و کوارتز شفاف، قرار دادن زیر نور ماه یا خورشید و دود گیاه مربم گلی است.

وقتی سنگ مخصوص تولد تیر ماه، پاکسازی و فعال سازی شود، یعنی از دست برنامه ریزی های قبل آزاد شده و آماده است تا هدف شما را بپذیرد و برای رسیدن به آن تمام تلاشش را بکار بگیرد. اگر برای تعیین هدف به کمک احتیاج داشتید، یادگیری درباره مفهوم و معنای خواص شفابخش ماه تولدتان، شما را راهنمایی می کند تا اولویت های تان مشخص شود.

بعلاوه می توانید از سنگ های جلایافته و پالم برای عمیق تر کردن مدیتیشن تان استفاده کنید. روح آرام و پرورش دهنده نماد تیر ماه، از جلسات روزانه تراپی بهره مند می شود و شروع می کند به ارتباط گرفتن با انرژی شفابخش آن.


محصولات مرتبط

(روی متن کلیک کنید)

مون استون

جاسپر قرمز

جاسپر اقیانوسی

کریزوپراز

کوارتز شفاف

اوپال صورتی

کوارتز صورتی

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

یک نظر در “سنگ ماه تولد تیر | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ هشت = 14

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه