وبلاگ

سنگ ماه تولد مرداد

سنگ ماه تولد مرداد

سنگ ماه تولد مرداد

برج اسد

متولدین مرداد ماه روح خلاقی دارند که همیشه آنها را در معرض توجه قرار می دهد. پروانه هایی اجتماعی هستند و دیگران را با آهنربای شان به سمت خود جذب می کنند. این شیر مغرور و جاه طلب صورت فلکی، معتقد است که بهترین چیزها برای آنها مقدر شده است و سنگ های معینی وجود دارند که متولدین این ماه را برای رسیدن به بهترین چیزها حمایت می کنند.

برج اسد مردانه ترین انرژی را در بین سایر نمادهای طالع بینی دارد و موجودی برجسته و سلطنت طلب است. متولدین مرداد ماه نیاز دارند که هدف مشخص و معناداری در زندگی داشته باشند تا اشتیاق شان را به زندگی تحریک کند. سنگ های ماه مرداد را بشناسید تا برای زندگی جذاب تر آماده باشید.

سنگ های ماه تولد مرداد

به منظور سوپر شارژ کردن شخصیت متمایز متولدین مرداد ماه، سنگ ها بهترین منبع قدرت هستند. سنگ هایی که با نماد طالع بینی برج اسد همسو هستند چشم ببر، پیریت، کارنلیان و هماتیت می باشد.

چشم ببر سنگ قدرتمند که انرژی خورشید و زمین را داراست به شیر بااراده کمک می کند تا انگیزه و شجاعت لازم برای دستیابی به نیت شان را بدست بیاورند.

پیریت یکی دیگر از سنگ های تأثیرگذار برای متولدین مرداد، است. شیر مردادی می تواند انرژی این سنگ معدنی  که بخاطر خاصیت موفقیت و فراوانی اش شهرت دارد را جذب کرده و برای تحول رؤیاهایش به واقعیت از آن استفاده کند.

کارنلیان سنگ قیمتی است که لذت و خوش بینی را انعکاس می دهد. بنابراین گزینه ای عالی است برای متولدین مرداد تا روح خلاقانه شان را کشف کنند و به دنبال اشتیاق حقیقی خودشان بروند.

هماتیت سنگ دیگری که برای مرداد ماهی ها مناسب است خواص متعادل کننده دارد و خیلی به درد متولدین مرداد که پرانرژی و عمل گرا هستند می خورد تا با انرژی مصمم و آرام از آنها حمایت کند.

(در کنار این سنگ ها میتوان به لابرادوریت، سان استون، گارنت، سیترین، زبرجد، اوپال صورتی، رودوکروزیت، کوارتز روتایل دار، برونزیت و اونیکس سیاه به عنوان سنگ های فرعی مرداد ماه اشاره کرد.)

سنگ های ماه تولد مرداد

رنگ سنگ تولد ماه مرداد

نارنجی

رنگ سنگ متولدین مرداد، با اثرات و خصوصیات شفابخش منحصربفردی که دارد مفهوم جدیدی به فرکانس های پرانرژی آن اضافه می کند. یکی از این رنگ های جذاب، رنگ نارنجی کارنلیان است که خوشی و خوش بینی را ترویج می کند. انرژی خورشید در نیمه روز را منعکس کرده و به بالاترین حد خود می رساند.

رنگ پرتقالی آن نور و آزادی (که بخاطر رها کردن بدست می آید) و خوشحالی وابسته نبودن را منتقل می کند. نقش ویتامین سی را برای روح بازی می کند. سنگ هایی که رنگ نارنجی دارند، به شدت برای تقویت و بالا بردن روحیه متولدین مرداد تلاش می کنند.

طلایی

طلایی، رنگ سوپر شارژ شده رنگ زرد، سمبل انرژی خورشید است. سنگ هایی با رنگ طلایی مثل چشم ببر و پیریت، انرژی قدرت و کامیابی را داراست که قابلیت شخصی و درونی متولد مرداد را فعال می کند.

نقره ای

سنگ های قیمتی با رنگ نقره ای، که مثل ستاره های آسمان می مانند، سنگ هماتیت، اثرات شفابخشی و تصفیه کنندگی دارند و به متولدین این ماه کمک می کنند تا متعادل تر شده و اراده و مصمم بودن را تقویت می کند.

چطور از سنگ های ماه تولد مرداد استفاده کنیم؟

اگر تعهد و هدف مشخص خودتان را با سنگ های تان تلفیق کنید بهترین نتیجه ممکن را بدست می آورید. به صورت روزانه با سنگ ها ارتباط برقرار کنید. با برنامه ریزی سنگ های خود بر پایه هدفی معین، می توانید قدرت رسیدن به آنها را تقویت کنید.

برای شیر پرانرژی مرداد ماهی که همیشه در حال حرکت است، پوشیدن جواهراتی که از سنگ های مخصوص این ماه ساخته شده اند به همراه سنگ های شفابخش مکمل دیگر، یکی از راه هایی ست که باعث می شود متولدین مرداد هم خوش استیل تر دیده شوند و هم دسترسی مداوم به خواص شفابخش داشته باشند.

با دو مورد از قدرتمندترین سنگ های مرداد، که انرژی این نماد طالع بینی را تقویت کرده و به تعادل می رسانند، می توانید جواهرات خود را زیباتر کنید. سنگ چشم ببر (محو کننده ترس) بر ترس های شما غلبه می کند و محدودیت ها را از بین می برد. کارنلیان (انگیزه دهنده) قدرت درونی شما را افزایش می دهد تا بتوانید به اهداف تان برسید. پوشیدن این سنگ ها اطمینان می دهد که همیشه به انرژی مداوم آنها دسترسی داشته باشید.

سنگ های متولدین مرداد، از فرکانس ها و خصوصیات مختلفی برخوردارند که از ویژگی های متنوع افراد متولدین مرداد، پشتیبانی می کند. این ویژگی ها مختص متولدین این ماه هستند. مثل بقیه سنگ ها در قلمرو سنگ های معدنی، سنگ برج اسد انرژی محیط اطرافش را بزرگنمایی می کند.

بنابراین ضروری است که بطور روزانه آن را پاکسازی کرده و مجدداً فعال کنید. برای کسب بهترین نتیجه، روش های پاکسازی زیادی وجود دارد که طی سال ها استفاده می کنیم از جمله دود گیاه مریم گلی، نور خورشید یا ماه و صفحات شارژ کننده سلنیت.

بعد از اینکه سنگ متولدین مرداد، پاکسازی و دوباره فعال شد، برای برنامه ریزی جدید آماده است. اگر با هدفی که متناسب با آرمان های شیر سلطه جو هست سنگ را برنامه ریزی کنید، می توانید بهترین نتایج را بدست آورید. هر چه بیش تر درباره سنگ های نماد طالع بینی شیر و خواص شفابخش آن بدانید، قدرتمندتر می توانید با انرژی آن ارتباط برقرار کنید.

علاوه بر جواهرات این ماه، می توانید از انرژی سنگ های جلایافته هم برای شفابخشی استفاده کنید. برای اثرگذاری بیش تر می توانید این سنگ ها را موقع انجام مدیتیشن در کف دستان خود قرار دهید. زمان آرامی را برای تأمل و تفکر روی هدف تان سپری کنید.

آیین تولد برای متولدین ماه خرداد

یکی از قدرتمندترین روش ها برای استفاده از سنگ های برج اسد، از طریق آیین مخصوص روز تولد مرداد ماهی است. از این روش ساده می توانید هر سال برای رسیدن به انرژی بالقوه استفاده کنید.

1- دو روز قبل از تولدتان، با شمع و چند سنگ موردعلاقه نماد مرداد، محیطی پاک و آرام فراهم کنید.

2- در روز تولدتان، شمع را روشن کرده و آرزو کنید. بعد اجازه دهید تا شمع و سنگ ها آرزوی شما را از روی زمین به سمت کهکشان بفرستند و انرژی آن را رها کنند.


محصولات مرتبط

(روی متن کلیک کنید)

چشم ببر

پیریت

کارنلیان

هماتیت

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

یک نظر در “سنگ ماه تولد مرداد | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک + = 7

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه