وبلاگ

سنگ ماه تولد اسفند

سنگ ماه تولد اسفند

سنگ ماه تولد اسفند آکوامارین آمیتیست سنگ خون اونیکس ردونیت مون استون کریزوکولا سودالیت

 

برج حوت

تو مرموز هستی، رؤیاپرداز هستی. رؤیاپردازی کردن، سبک زندگی توست. بیش تر شما، مرز مشخصی بین واقعیت و خیال قائل هستید که معمولاً تشخیص آنها از هم، مشکل است.  متولدین اسفند ماه بخاطر قدرت رؤیاپردازی بالایی که دارند، به خود معنوی شان دسترسی بیش تری دارند.

سنگ ماه تولد اسفند یا سنگ های ماه حوت (ماهی) خصوصیات شفابخشی دارند که کمک می کند تا ماهی با بینش و آگاهی درون خود مجدداً ارتباط برقرار کند. اگر متولدین ماه اسفند برای مدت طولانی بالای ابرها سیر کنند، گاهی اوقات ممکن است با ذات غریب و رؤیایی خود واقع بینی را از دست بدهند. جواهرات مخصوص این ماه را کشف کنید تا رؤیاهای شما را به واقعیت تبدیل کند.

سنگ ماه تولد اسفند

سنگ ماه تولد اسفند که با نماد طالع بینی ماهی ارتباط دارد آکوامارین (سنگ قدرت شما)، آمتیست، سنگ خون، سودالیت، کریزوکولا، مون استون، رودونیت و اونیکس سیاه است. این سنگ ها با حساسیت بالا برای شما انتخاب شده اند تا قدرت های تان را بهبود بخشیده و به تحول روح تان کمک کنند.

آکوامارین به شما بینشی عطا می کند تا حالت های عاطفی که در شما ظاهر نشده اند را درک کنید و احساسات تان را بهتر تفسیر نمایید. این سنگ ماه تولد اسفند انرژی زیبایی را از خودش منعکس می کند که بطور کامل با روح آزاد و صلح آمیز نماد برج حوت منطبق می شود.

آمتیست دردهایی که به قلب تان وارد می شود را آرام تر می کند، باعث می شود استرس و اضطراب ها را از خودتان دور کنید و راحت تر خود واقعی تان را بروز دهید. اسفندماهی ها با ورود به ناخودآگاه جمعی، این توانایی را دارند که با استعداد خلاقیت و قوه تخیل شان سحر و جادو را به این دنیا بیاورند. متولدین اسفند می توانند همه چیز را به طور عمیق احساس کنند برای همین است که انرژی آرام بخش آمتیست انرژی های منفی را که مرتبط با چاکرای تاجی است تسلی می دهد.

سنگ خون سیستم ایمنی شما را تقویت می کند و توانایی بیش تری در اختیارش قرار می دهد. سودالیت روح آزاد تان را خارج از قید و بندها، با خودش می برد تا رؤیاهای تان را تحقق بخشد. این سنگ افزایش دهنده انرژی ست و کاری می کند که نماد طالع بینی شما متمرکزتر و باانگیزه تر باشد. اهداف و الهام های متولدین اسفند شاید با خیالبافی آغاز شود ولی بلود استون به شما یادآوری می کند که عمل کردن هم به همان اندازه اهمیت دارد.

اونیکس سیاه پیرامون شما را با انرژی حفاظت کننده ای می پوشاند تا هیچ انرژی منفی نتواند به ذهن، جسم و روح شما وارد شود.

سودالیت باعث می شود این رؤیاپردازان جذاب به روی زمین برگردند و به تعادل برسند. این سنگ ماه تولد اسفند کمک می کند تا چشم انداز خیالی به واقع بینی تبدیل شود تا راحت تر بتوان در دنیای حقیقی ارتباط برقرار کرد.

کریزوکولا سنگ دیگری است که کمک می کند گرایش متولدین اسفند ماه به عمل نکردن، به تعادل برسد. در رابطه با چاکرای قلب، آغازهای جدید و انرژی برای روح خلاقانه تان را بشارت می دهد.

مون استون برای متولدین اسفند ماه سنگی است به صورت عمیق تر با دنیای معنوی ارتباط دارد. مون استون کمک می کند شکاف بین زندگی معنوی و مدرن پر شود. قابلیت منحصربفردی به شما می دهد تا از چشم اندازهای متفاوت به دنیا بنگرید.

رودونیت همچنان که احساس امنیت و تعادل را فراهم می کند باعث می شود ماهیت مهربانی و دلسوزی متولدین ماه تولد اسفند تقویت شود.

(در کنار این سنگ ها میتوان به صدف آبالون، عقیق، یشم،کوارتز شفاف، فلوریت،جاسپر اقیانوسی، کوارتز فانتوم، اوپال صورتی، و شانگیت به عنوان سنگ های فرعی تیر ماه اشاره کرد.)

رنگ سنگ ماه تولد اسفند

سنگ ماه تولد اسفند

بنقش تیره

در قلمروی سنگ های معدنی، سنگ هایی وجود دارد که گزینه های ایده آلی برای پشتیبانی و بهبود نماد طالع بینی شماست. علاوه بر اندازه ها و شکال های متنوع این سنگ ها، رنگ آنها هم تأثیر عمیقی در خصوصیات شفابخشی شان دارد. سنگ هایی که رنگ بنفش تیره و ارغوانی دارند مثل آمتیست، با تحول معنوی همراه هستند. این نوع انرژی برای شفادهندگان و رؤیاپردازان متولدین اسفند بهترین گزینه هستند.

سفید

مون استون سنگ سفید رنگی که نماد خلوص و سرآغازهای جدید است، می تواند دنیای معنوی شما را عمیق تر کند.

آبی

سنگ های آبی مثل سودالیت، ذات حساس و رؤیایی اسفند را به تعادل می رساند. برای آن دسته از متولدین اسفند که به انگیزه و الهام بیش تر نیاز دارند، سنگ های قرمز تیره را پیشنهاد می دهیم که نماد انرژی نیروی زندگی را دارد و باعث می شود با حسی قوی از تمرکز و اراده از موانع خلاقیت تان عبور کنید.

سبز آبی

طیف سبزآبی رنگ دیگری است که با روح آرام و مهربان شمایی که متولدین این ماه جذاب هستید، مطابقت دارد. آکوامارین و کریزوکولا سنگ های سبزآبی رنگی هستند که کمک می کنند با ذات واقعی و بینش خود ارتباط برقرار کنند.

 

چطور از سنگ ماه تولد اسفند استفاده کنیم؟

از طریق تجربه ها و بررسی های انجام شده، مشخص شده است برای اینکه بهترین نتایج را بدست بیاوریم باید استفاده روزانه از سنگ  و مشخص کردن اهداف را با هم انجام دهیم تا مفهوم واقعی بدست می آیند. درک خصوصیات شفابخش و منحصربفرد سنگ ماه تولد اسفند، به شما کمک می کنند تا متناسب با نیازهای تان قدم بردارید.

سنگ ماه تولد اسفند، همه انرژی های محیط اطرافش را بزرگنمایی می کند. برای همین خیلی مهم و ضروری است که سنگ های تان را همیشه بطور روزانه پاکسازی شده و فعال نگه دارید. روش های زیادی برای پاکسازی سنگ وجود دارد ولی چند تکنیک بسیار مؤثر هست که در طول سال ها ثابت شده است: اشعه نور خورشید یا ماه، دود گیاه مریم گلی و انرژی تصفیه کننده سنگ سلنیت و کوارتز شفاف.

سنگ ها و جواهرات ویژه متولدین اسفند ماه در مسیر معنوی شما نقش مهمی ایفا می کنند، مخصوصاً که کمک می کنند تا با نماد زودیاک تان در سطح عمیق تر (آنچنان که اصلاً تصورش را نمی کردید!) ارتباط برقرار کنید و بهترین خصوصیات شخصیت نمادتان را در شما بروز می دهد.

سنگ ماه تولد اسفند منبع قدرت عظیمی است. پوشیدن جواهرات ماه اسفند یا داشتن سنگ های برج حوت در محیط تان خیر و برکت زیادی برای تان به ارمغان می آورد.


 

محصولات مرتبط

(روی متن کلیک کنید)

آکوامارین

آمتیست

سنگ خون

اونیکس سیاه

سودالیت

کریزوکولا

مون استون

رودونیت

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

 

 

 

یک نظر در “سنگ ماه تولد اسفند | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + = هفت

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه