وبلاگ

سنگ ماه تولد مهر

سنگ ماه تولد مهر

سنگ ماه تولد مهر

برج میزان

متولدین ماه مهر، خیال پردازند و برای تجربه های معنادار اشتیاق دارند. برج میزان، توسط سیاره ونوس(زهره) حکمرانی می شود و برای روابط هماهنگ شوق دارد، به ارتباطات باز و صادقانه که با مذاکره و سازش همراه هستند اصرار می ورزد. نماد طالع بینی متولدین مهر زیاد فکر می کنند، این تفکر بیش از حد را با تمرین مدیتیشن روزانه می توان به تفکر مثبت تبدیل کرد.

متولدین ماه مهر بسیار اجتماعی هستند و تمایل دارند در جهت جریان پیش بروند. ولی وقتی موضوع عدالت مطرح باشد، همیشه برای آنچه که درست است ایستادگی می کنند. مهرماهی ها به راحتی می توانند به سطح ذهن بالاتر دست پیدا کنند ولی بخاطر اینکه زمان زیادی را بلندپروازی کرده اند ممکن است آنها را بلاتکلیف کند.

سنگ های ماه تولد مهر

سنگ های تولد راهی عالی است تا از ویژگی های منحصربفرد این ماه نهایت استفاده را ببرید. بهترین سنگ های متولدین مهر سنگ لاجورد، سیترین، لابرادوریت، آکوامارین، مون استون و کوارتز شفاف است.

لاجورد به چاکرای قلب و چاکرای گلو انرژی می دهد و کاری می کند که متولدین مهر به روش مؤثرتری ارتباط برقرار کنند و تصمیمات بهتری را برای رسیدن به رؤیاهای شان اتخاذ کنند.

سیترین سنگ لذت و خوش بینی با پاکسازی چاکراها و حفاظت از آئورا، متعادل سازی و هدف گذاری را ایجاد می کند.

لابرادوریت یکی دیگر از سنگ های متولدین مهر ماه است که حالت های مختلفی از هشیاری را در شما بیدار می کند و تحول معنوی را تقویت می کند.

آکوامارین  یکی دیگر از سنگ های معدنی متولدین مهر ماه است که رنگ سبزآبی آن از بهترین خصوصیات متولدین مهر پشتیبانی می کند.

مون استون هم به متولدین مهر ماه که متفکر و بصیر هستند کمک می کند تا به آرامش ذهن برسند و به آنها انگیزه می دهد تا با حس هدفمندی و معنا زندگی کنند.

کوارتز شفاف تمامی انرژی های مانع درون بدن تان را از بین می برد و بنابراین، جریان انرژی جسم تان به آرامی جریان می یابد.

(در کنار این سنگ ها میتوان به کوارتز صورتی، کوارتز تورمالین دار، سان استون، لپیدولیت، اوپال صورتی، آپاتیت، کیانیت، و سنگ خون، سلستیت، کریزوپراز، کلسیت صورتی به عنوان سنگ های فرعی مهر ماه اشاره کرد.)

لاجورد پولیش خورده - سنگ ماه تولد مهر

منشور لاجورد

رنگ سنگ ماه تولد مهر

آبی کبود

طبیعت طیف رنگ های وسیعی دارد که قلمرو سنگ های معدنی هم از این قاعده مستثنی نیستند. وقتی قرار باشد ارتباط خود را با نماد طالع بینی ماه تولدتان عمیق تر کنید، رنگ خصوصیات شفابخشی مفهوم جدیدی را به سنگ می بخشد. سنگ هایی که رنگ آبی کبود دارند، مثل سنگ لاجورد، رنگ خلاقیت و ابراز وجود است و به آن دسته از متولدین مهر ماه که به دنبال هدف والاتری هستند، راهنمایی می دهد.

سبز آبی

سنگ هایی با رنگ سبزآبی مثل لابرادوریت و آکوامارین انرژی چاکراهای قلب و گلو را دارا هستند و این فرکانس ها را افزایش می دهند تا جریان عشق از قلب به گلو بیش تر شود. این مسیر همان ارتباط و ابراز است.

زرد و طلایی

سنگ های معدنی رنگ زرد و طلایی مثل سیترین برای ارتقای روح متولدین این ماه انتخابی عالی به شمار می روند. رنگ طلایی که نور خورشید در میانه روز را منعکس می کند، این رنگ براق و بانشاط ذهن متولدین مهر ماه را برای تمرکز، شفافیت و شهودی تحریک می کند.

سفید

سنگ های قیمتی رنگ سفید، مثل مون استون و کوارتز شفاف می تواند با ایجاد اتصال بین دنیای معنوی و فیزیکی به برقراری ارتباط عمیق تر با کائنات کمک کند.

چطور از سنگ های ماه تولد مهر استفاده کنیم؟

برای اینکه از سنگ های شفابخش بیش تری کارآیی را بدست آورید توصیه می کنیم که آنها را در روتین روزانه خود جای دهید. سنگ ها و جواهرات برج میزان را می توان با هدف خاصی که توانایی منحصربفرد را حمایت می کند برنامه ریزی کرد.

در قلمروی مواد معدنی، سنگ ها انرژی محیط را بزرگنمایی می کنند. برای همین باید آنها را بطور منظم پاکسازی کرده و دوباره فعال کنید. اینکار باعث می شود مطمئن شوید که انرژی آن باز و پذیرنده است. تکنیک های زیادی برای پاکسازی وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از صفحه سلنیت، نور خورشید یا ماه و دود گیاه مریم گلی.

پاکسازی آمیتیست با اسماج مریم گلی

پاکسازی آمیتیست با اسماج مریم گلی

آیین روز تولد برای متولدین ماه مهر

پس از اینکه سنگ پاکسازی و فعال شد، برای برنامه ریزی هدف خاص شما آماده می شود. علاوه بر جواهرات برج میزان می توانید از سنگ های جلایافته هم استفاده کنید. این سنگ ها را در حین جلسه تراپی هم می توان در کف دستان خود قرار دهید و از انرژی شفابخش شان استفاده کنید. به یاد داشته باشید، سنگ متولدین مهر برنامه ریزی شده است تا به زبان روح شما گوش دهد. بدین ترتیب آماده است تا هر موقع که خواستید به کارتان بیاید.

یکی از بهترین روش ها برای ارتباط با قدرت های منحصربفرد سنگ ماه تولدتان، آیین مخصوص روز تولد است. می توانید این راه ساده را هر سال در روز تولد خود اجرا کنید.

1- دو روز قبل از تولدتان، محیطی پاکسازی شده را آماده کنید و شمع و چند سنگ محبوب نماد طالع بینی برج میزان را در آنجا قرار دهید.

2- در روز تولدتان، شمع را روشن کرده و آرزو کنید. با اینکار، شمع و انرژی سنگ ها آرزوی شما را از سطح زمین می برند و به کهکشان و عالم فرا زمینی می رسانند.


محصولات مرتبط

(روی متن کلیک کنید)

لاجورد

سیترین

آکوامارین

سیترین

کوارتز شفاف

مون استون

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سه + 6 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه