وبلاگ

سنگ ماه تولد خرداد

سنگ ماه تولد خرداد

سنگ های ماه تولد خرداد (برج جوزا)

خرداد ماهی تو ارتباط دهنده هستی. انعطاف پذیر و متحرک هستی. بازیگوشی. کنجکاوی تو پایان ندارد. همین خصلت ها شما را جذاب، جالب و آهنربای اجتماعی می کند. خردادی عزیز، توانایی های شما در نیاز شما برای تنوع قرار گرفته است. راه کلیدی برای مهار و آرام کردن ذهن تان این است که خودتان را با فلسفه ای که به طور شهودی برای تان معنادار است، وفق دهید. اینکار باعث می شود تکه اطلاعات آشفته ای که در ذهن تان معلق هستند به نتیجه ای معتبر برسند.

سنگ های ماه تولد خرداد

سنگ هایی که با ماه خرداد  و با طالع بینی آن ها ارتباط دارند موناستون (سنگ قدرت شما)، آکوامارین، یشم، کوارتز روتایل دار، کوارتز شفاف، لابرادوریت، عقیق توری آبی و چشم ببر است. این سنگ های شما خردادی های عزیز، به شما کمک می کنند تا نقاط قوت تان را تقویت کنید.

مون استون یادتان می آورد که چه چیزی برای شما واقعی و حقیقی است.

آکوامارین چاکرای گلو را فعال می کند و شفافیت را در ارتباط های تان هدیه می دهد.

دستبند آکوامارین

برای خرید دستبند آکوامارین روی عکس کلیک کنید.

یشم منفی نگری را در جسم فیزیکی، عاطفی و انتزاعی شما تغییر می دهد.

خرید دستبند یشم

برای خرید دستبند یشم روی عکس کلیک کنید.

کوارتز روتایل دار کاری می کند تا شما با بزرگ ترین راهنمای معنوی ارتباط بگیرید.

خرید دستبند روتایل کوارتز

برای خرید دستبند روتایل کوارتز روی عکس کلیک کنید.

کوارتز شفاف هم تمامی انرژی های مانع درون بدن تان را از بین می برد و بنابراین، جریان انرژی جسم تان به آرامی جریان می یابد.

خرید دستبند کوارتز شفاف

برای خرید دستبند کوارتز شفاف روی عکس کلیک کنید.

لابرادوریت یکی دیگر از سنگ های متولدین خرداد ماه است که حالت های مختلفی از هشیاری را در شما بیدار می کند و تحول معنوی را تقویت می کند.

دستبند لابرادوریت

برای خرید دستبند لابرادوریت روی عکس کلیک کنید.

عقیق توری آبی نوعی کوارتز است که با فرکانس های آرام بخش و تسلی دهنده که چاکرای گلو را تحریک می کند، جریان ارتباط عاشقانه و باز را حمایت کرده و تشویق دهنده آن است.

چشم ببر تمرکز، اراده و اطمینان فرد به خودش را پشتیبانی می کند. .

خرید دستبند سنگ چشم ببر

برای خرید دستبند چشم ببر روی عکس کلیک کنید.

(در کنار این سنگ ها میتوان به دلربا، عقیق شجر، هولیت، سیترین، اپیدوت، ریولیت، سرپانتین ، یشم، آپاتیت، سلستیت، کریزوکولا و کریزوپرایز به عنوان سنگ های فرعی خرداد ماه اشاره کرد.)

سنگ های ماه تولد خرداد

رنگ سنگ تولد ماه خرداد

سفید

رنگ سنگ های متولدین هر ماه، علاوه بر خواص شفابخش آن سنگ، لایه دیگری از مفهوم را ارائه می دهد.یکی از انعطاف پذیرترین رنگ های قلمروی سنگ های معدنی، رنگ سفید است. سنگ های سفید مثل مون استون علاوه بر شفابخشی و تحول، تجدید انرژی و تصفیه را هم به همراه می آورد.

طیفی از طیف های رنگی که بیش ترین میزان تصفیه کنندگی و پاکسازی را دارد، سفید است. سنگ سفید شفابخش مشهور در کل دنیا کوارتز شفاف است که برای حمایت از شروع ها جدید و تجدیدها بهترین انرژی را داراست.

سبز آبی

رنگ سبز آبی انرژی را به لابرادوریت می دهد که از نماد طالع بینی این ماه پشتیبانی کند. متولد خرداد شاد و سرشار در تعامل با دیگران رشد می کند برای همین سنگ های آبی خیلی برای ایشان اهمیت دارد.

برای نمونه، عقیق آبی به پاکسازی و فعالسازی چاکرای گلو کمک کرده و برقراری ارتباط صادقانه و از روی عشق را آسان تر می کند.

آکوامارین سنگ سبزآبی کمرنگی است که با انرژی جادویی و قلمرو معنوی ارتباط دارد و متولدین خرداد را دوباره با چاکرای قلب و گلو مرتبط می کند.

خصوصیات شفابخشی این سایه سبزآبی به متولدین خرداد ماه کمک می کند تا به روشی دوست داشتنی و صادقانه خودشان را ابراز کنند.

زرد و طلایی

رنگ دیگر برای متولدین خرداد ماه، زرد است. مثل رنگی که سنگ چشم ببر دارد. این سنگ قدرت با تمرکز، خوش بینی و اراده ارتباط دارد و تمام اینها خصوصیاتی هستند که متولدین خرداد ماه نیاز دارند تا به بهترین نسخه از خودشان تبدیل شوند.

 

چطور از سنگ های ماه تولد خرداد استفاده کنیم؟

بهترین راه برای اینکه از سنگ ها نهایت استفاده را ببریم، برنامه ریزی آنها با نیتی است که هدف واقعی ما در زندگی را منعکس کند. سنگ ها انرژی های محیط اطراف شان را بزرگنمایی می کنند بنابراین وقتی آن را با هدف برنامه ریزی می کنید، سنگ به شما گوش می دهد و آماده خدمتگزاری برای شماست.

برای اینکه بتوانید بهترین خواسته مطابق با نیازهای تان را پیدا کنید، اول از همه باید بتوانید همه چیز را درباره سنگ قیمتی ماه تولدتان بدانید. هر چه بیش تر درباره خواص شفابخش و مفهوم آن بدانید، تصمیم گیری هدف برای شفابخشی و تحول آسان تر خواهد بود.

قبل از اینکه برای سنگ خود هدف تعیین کنید، توصیه می کنیم که حتماً آن را پاکسازی کرده و فعال کنید. انجام اینکار باعث می شود برنامه ریزی های قبلی آن حذف شوند و در نتیجه سنگی پاک و پذیرنده به شما تحویل می دهند. روش های پاکسازی متنوعی وجود دارد ولی قرار دادن در زیر نور خورشید یا ماه، دود گیاه مریم گلی و استفاده از سلنیت و کوارتز شفاف از تکنیک های مؤثر و موردعلاقه های ما هستند.

پس از اینکه سنگ را پاکسازی و فعال کردید، تصفیه شده است و برای برنامه ریزی شما پذیرنده و آماده است. راه آسان برای دستیابی به فرکانس بالای سنگ ها، جواهرات خرداد یا برج جوزا است. مخصوصاً ترکیب قدرتمندی از سنگ های قوی که بهترین خصوصیت های شخصیت متولد خرداد را نشان می دهد. شمایی که متولد خرداد ماه هستید، برای تحول و جادو در زندگی تان آماده باشید!

انجام مدیتیشن با سنگ جلایافته یکی دیگر از راه هایی ست که انرژی شفابخش قدرتمند آنها را به بالاترین حد برسانید. خردادماهی پرانرژی و کنجکاو می تواند آرامش و تعادل را با تعهد به جلسات تراپی روزانه (که با نگه داشتن سنگ در یک دست و تمرکز هدف تان، شروع می شود) بیابد. برای اینکه از مدیتیشن با سنگ بیش ترین فایده را ببرید، پیشنهاد می کنیم که در محل آرام در منزل تان بدون هیچ گونه مزاحمتی به انجام این کار بپردازید.


برای خرید محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

یک نظر در “سنگ ماه تولد خرداد | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش − = 4

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه