وبلاگ

شفابخی چاکرای قلب با کریستال ها

شفابخی چاکرای قلب با کریستال ها

شفابخی چاکرای قلب با کریستال ها

چاکرای چهارم که به چاکرای قلب یا آناهاتا نیز معروف است در سطح قلب در مرکز سینه تان واقع شده است. چاکرای قلب با رنگ سبر ارتباط دارد و مرکز انرژی عشق، بر سلامتی، توانایی ها و تعادل درونی تان اثر می گذارد. چاکرای آناهاتا به دلیل موقعیتی که در وسط بدن دارد، نیروگاه همه چاکراها است و جسم و روح را به هم متصل می کند. به همین دلیل، چاکرای چهارم می تواند سلامت، قدرت و تعادل بدن را تعیین کند. اگر چاکرای قلب تان شفا یابد، شما را برای بخشیدن، پذیرفتن و عشق بی قید و شرط انگیزه می دهد و تمام اینها، زندگی هماهنگ زیر سایه قدرت آفریدگار را برای شما رقم می زند.

باز کردن چاکرای قلب مستلزم آن است که با پذیرفتن اینکه زندگی کامل نیست، خود را ببخشیم. چاکرای چهارم به ما می آموزد که باید در لحظه حال زندگی کنیم و آن را به طور کامل همانطور که هست بپذیریم. به هر حال همیشه آرام، موفق، فراوان یا کامل نخواهد بود. وقتی بتوانید ایده‌آل‌ها را رها کنید و بدانید که وقتی همه چیز عالی نیست خوب است، قلبتان را باز می‌کنید. عشقی که می دهید همان عشقی است که دریافت می کنید، بنابراین بسیار مهم است که زمانی را صرف تمرین چاکرای قلب کنید تا بیشتر به خودتان، دیگران و هر لحظه همان طور که هست عشق بدهید. گفته می شود که از نظر فیزیکی، انسداد در چاکرای قلب با نارسایی قلبی، آسم و آلرژی، سرطان ریه، درد بالای کمر و شانه و سرطان سینه مرتبط است.

وقتی چاکرای قلب شما با بالاترین توان کار کند، انرژی عاشقانه آن در شما تجلی می یابد و پیوندتان با بقیه را عمیق تر می کند و حضور شما را در زندگی آنها مثبت می سازد. با این حال، گاهی اوقات ممکن است وقتی با دوست، اعضای خانواده، همکار یا حتی شهروند غریبه اختلاف پیدا می کنید، چاکرای قلب تان مسدود شود. رویارویی با چنین مشاجره ای، هم بر رابطه های شما با دیگران و هم طوری که خودتان را می بینید و دوست دارید، اثر منفی می گذارد. پس راهی برای ارتباط با چاکرای قلب پیدا کنید و بدانید که به تعادل رساندن چاکرای قلب برای حفظ رابطه های سالم و وضعیت ذهنی شاد ضروری است. سنگ های چاکرای قلب که موردعلاقه ما هستند و انرژی عاشقانه مازاد به ما تزریق می کنند یشم، مالاکیت، اپیدوت، کوارتز صورتی، کریزوپراز و رودونیت هستند و برای تمرین بخشش و باز کردن دریچه قلب سودمندترند.

شفابخشی چاکرای قلب با کریستال ها

 

برای شروع، مالاکیت سنگ فوق العاده ای است که می تواند برای پاکسازی چاکرای تان مورداستفاده قرار بگیرد. این سنگ برای موقعی که دریچه قلب تان باز شد، خصوصیات متحول کننده دارد تا بتواند شما را از انرژی منفی محافظت کند در عین حال که شما را به سوی همه نوع عشق باز کرده است. پیشنهاد می کنیم که سنگ مالاکیت را با خودتان حمل کنید تا همیشه تحت شعاع عاطفی آن از شما مراقبت شود. علاوه بر اینکه شما را از انرژی های منفی دور می کند، انگیزه های مثبت و خوش بختی می بخشد تا رابطه های تان را بهتر کنید. رنگ سبز آن سمبل انرژی نیروی زندگی است که انرژی شفابخشی فراهم می کند تا بهتر بتوانید ببخشید و به جلو حرکت کنید.

اپیدوت، ابزار فعالی است که می توان آن را برنامه ریزی کرد تا شما را به هدف خاص موردنظرتان برساند. از لحاظ تقویت روابط، کریستال اپیدوت، می تواند پیوندهای نزدیکی پرورش دهد که رفاه و فراوانی به زندگی تان بیاورد. بدین ترتیب، اپیدوت سنگی است که از شما می خواهد بخشش کنید، بدون اینکه در مقابل چیزی دریافت کنید. پس اگر می خواهید در زندگی بیش تر ببخشید و دلسوز باشید، حضور سنگ اپیدوت احتمال این که همین احترام را از دیگران دریافت کنید افزایش می دهد. به یاد داشته باشید که اگر به آزاد کردن انرژی منفی در کائنات ادامه دهید، کائنات آن را به سوی خودتان بازخواهد گرداند. بنابراین، تلاش هوشمندانه ای می خواهد تا بخشش را تمرین کنید و حامل انرژی مثبت باشید.

سنگ دیگری که به باز کردن دریچه قلب شهرت دارد، کریزوپراز است. این سنگ لذت و خوش بینی در زندگی را افزایش می دهد. دریچه چاکرای قلب را باز می کند تا جریان انرژی مثبت به سمت قلب تان و بعد به کائنات جاری شود. وقتی دریچه قلب باز باشد، کریزوپراز، فراوانی عشق را جذب می کند برای همین اگر رابطه هایی دارید که با مشکل مواجه اید، به شدت می تواند مفید باشد. احساسات و ضربه روحی شما که از فرد دیگر دارید را شفا می دهد. بعلاوه، این باور وجود دارد که کریسوپراس افسردگی، اضطراب و تنش را کاهش می دهد و شما را به تعادل عاطفی می رساند. مخصوصاً در شرایط حاد، امیدواری می دهد و رشد درونی را آسان تر می کند.

یکی از معروف ترین سنگ های چاکرای قلب که دریچه قلب تان را به سوی همه نوع عشق باز می کند، سنگی نیست جز کوارتز صورتی. با اینکه مالاکیت و اپیدوت برای اعمال تغییر در رفتار و ذهنیت نسبت به دیگران، خیلی قوی عمل می کنند رز کوارتز از آن سنگ هایی ست که به شما کمک می کند تا خودتان را بهتر بشناسید. وقتی خودتان را بشناسید و بدانید برای چه چیزی استقامت می ورزید، باعث می شود نسبت به دیگران هم گشاده باشید. اینکه بدانید همه آدم ها به روش ویژه خودشان منحصربفرد هستند، عامل مهمی است برای اینکه بدانید چطور آنها را ببخشید و دلسوز باشید. رز کوارتز نیروی عشق را به درون قلب تان تزریق می کند و چاکرای قلب تان را شفا داده و آن را از انرژی های منفی دور نگه می دارد.

رودونیت سنگ دیگری که برای باز شدن چاکرای قلب کمک می کند به عنوان سنگ نجات هم شهرت دارد. این سنگ با خودش انرژی هایی را حمل می کند که می تواند مشکلات درون رابطه های تان را حل کند. شما را از ترس هایی که اجازه نمی دهند بخشش کنید، می رهاند. پس از حذف موانع از چاکرای قلب، رودونیت شما را به عشق بی قید و شرط دعوت می کند، دیگران را می پذیرید و احساسات تان را متعادل می کند. گاهی اوقات که احساس خشم کردید، ارتعاشات آرام بخش رودونیت شما را به ذهن متمرکز می رساند. وقتی رودونیت را نزدیک به جسم تان نگه دارید، شما را با انرژی شفابخشی احاطه می کند که ثبات عاطفی برای تان همراه می آورد.

بطور کلی، سنگ های چاکرای قلب مثل مالاکیت، اپیدوت و رز کوارتز، می توانند برای باز کردن چاکرای قلب تان استفاده شوند و رابطه های شکست خورده تان را بهبود بخشند. هر یک از این کریستال های چاکرای قلب، خواص شفابخش قدرتمندی را با خود دارد که نوعی شفافیت برای تان به همراه می آورد. معمولاً بعد از هر مشاجره منفی، قضاوت هایی را تجربه می کنید که باید برای بخشش کردن، احساسات خود را به تعادل برسانید. بعلاوه، دلسوزی یعنی اینکه یاد بگیرید دیگران را هم بپذیرید به همان نسبت که به خودتان عشق می ورزید. استفاده از هر یک از این سنگ ها سخاوت شما را افزایش می دهد و در مقابل پیوند شما با دیگران را تقویت می کند. در آخر، آن چزی که بخشیدید، به خودتان برخواهد گشت. شاید برخی مواقع از نحوه رفتار دیگران با شما خرسند نباشید ولی بخاطر داشتن قلبی بخشنده، خودتان شاد و راضی خواهید بود.

 


محصولات مرتبط

(روی متن کلیک کنید)

هفت چاکرا

سنگ های هفت چاکرا

چاکرای گلو

چاکرای قلب

چاکرای شبکه خورشیدی

چاکرای ریشه

چاکرای خاجی

چاکرای چشم سوم

چاکرای تاجی

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

27 نظر در “شفابخشی چاکرای قلب با کریستال ها | بهترین راهنما استفاده از سنگ ها و کریستال ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 3 = پانزده

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه