وبلاگ

خواص سنگ گارنت

گارنت؛ کریستال انرژی دهنده

وقتی فشارهای زندگی در جسم فیزیکی تان بیش تر می شود، این سنگ شما را تشویق می کند تا بیرون بروید و از عطر گل ها لذت ببرید. همه موانع انرژی درون بدن تان را که باعث شده از زندگی لذت نبرید را پاکسازی می کند. با کمک این سنگ کل روز را در اختیار خود بگیرید و از همه قابلیت های تان برای بهبود سلامتی، خوشحالی و انرژی خود استفاده کنید.

چرا به سنگ گارنت نیاز دارید؟

احساس پریشانی دارید و در جنبه هایی از زندگی تان احساس غیر قابل کنترل بودن می کنید؟ فکر می کنید از هر چیزی که به شما احساس خوبی می داد جدا مانده اید؟ حس می کنید موانع انرژی شما را از لذت زندگی بازمی دارد؟ اگر پاسخ تان به هر یک از این سوالات مثبت بود، یعنی اینکه شما به این کریستال نیاز دارید.

معرفی سنگ گارنت

به لطف نیازمندی های زندگی مدرن، از مشکلات رایجی که همه دچار می شویم تنبلی و دور بودن از لحظه حال است. بطوری که باعث می شود به پنج قدم بعدترمان فکر کنیم و در این لحظه نباشیم. یکی از ابزارهای ضروری در این مسیر، مفهوم این سنگ است که باعث می شود از لحظه حال لذت ببریم.

سنگ راف گارنت

سنگ راف گارنت

تاریخ و افسانه سنگ گارنت

مفهوم گارنت در تاریخ باستان ریشه دارد و از کلمه لاتین ” granatum ” گرفته شده که به معنی انار است و بخاطر شباهتش به قرمزیِ زیبای آن است. این سنگ در اوایل قرون وسطی، توسط جواهرسازان در حلقه ها و حتی گردنبندها استفاده شده است. این سنگ نه تنها در حوزه فشن خدمت کرده بلکه به عنوان طلسم محافظ در مقابل انرژی های منفی هم استفاده شده است. مفهوم این کریستال با چاکرای قلب نیز ارتباط دارد.

مفهوم سنگ گارنت

با ایجاد فضایی مقدس، بدون آشفتگی و شلوغی، طی یک جلسه درمانی خودتان را برای شفا یافتن توسط این سنگ آماده کنید. روی تشک یوگا با پاهای صاف به پشت دراز بکشید و این نوع کریستال را روی استخوان شرمگاهی، قلب و بین پاها قرار دهید و تنظیم شدن هر هفت چاکرا را احساس کنید. با احساس تعادل جدید و تجدیدانرژی چاکرای ریشه سنگ را تصور کنید که نور شفابخش خود را، با سایه خونی و رنگی که نماد نیروی زندگی است، به شما تزریق می کند.

همانطور که در طول این درمان با این سنگ مدیتیشن انجام می دهید در انرژی مثبت کائنات نفس بکشید و همه انرژی منفی ها را با بازدم خود خارج کنید. هر وقت ذهن و جسم خود را خالی از هر گونه انرژی منفی حس کردید، هدف خود را برای کریستال گارنت تصویرسازی کنید، این هدف می تواند جذب عشق جدید باشد، تعادل پیدا کردن در این دنیای آشفته باشد و یا چیز دیگر. به آرامی همراه سنگ بنشینید و اجازه دهید که نگرانی ها، ترس ها و اضطراب شما را دور بریزد.

خواص شفابخشی سنگ گارنت

این سنگ که نماد عشق فیزیکی و رابطه بین معشوق است، در بین افراد سطلنتی به سنگ محبوب تزیینی شهرت دارد. انواع سایه های قرمز این سنگ نماد ارتعاش قدرتمند آن است و زیبایی منحصربفردی را به نمایش می گذارد.

در دنیای این سنگ ها، شاید یاقوت ها موردتوجه همه افراد قرار بگیرند ولی این سنگ زیبایی ظریف خود در بین همه جلب توجه می کند. تکه ای از گارنت را روی شلف کریستال های تان قرار دهید تا ارتعاشات قوی و منحصربفرد آن چنان قدرتی به ما بدهد که مسئولیت زندگی مان را بر عهده بگیریم و در راه پیشرفت قدم برداریم و هشیارتر شویم.

کار با سنگ گارنت به ما یادآوری می کند که اعمال ما انسان ها از آن چه که می گوییم مهم تر هستند. اگر در رابطه ای هستید از این سنگ استفاده کنید تا عشق رمانتیک بین تان را عمیق تر کند. ولی اگر تنها و به سمت عشق گشاده هستید گارنت همان سنگی است که جذابیت را افزایش می دهد.

 

راف گارنت

خصوصیات سنگ گارنت

آسان ترین روش برای اینکه از خصوصیات گارنت استفاده کنید این است که آن را به عنوان جواهرات بپوشید. دقیقا مثل رومی ها و یونانیان باستان، پوشیدن جواهرات این سنگ به عنوان محافظ، شما را از انرژی های منفی دور می کند. مفهوم گارنت با حذف روش های قدیمی طرز فکرتان، برای متعادل شدن ذهن و احساسات تان هم تلاش کرده و راه جدیدی برای سرزندگی پیدا می کند. بطور روزانه با این کریستال مدیتیشن انجام دهید تا انرژی محافظ آن شما را به عشق والاتری برساند.

در دنیای امروز که مدام در حال بروزرسانی است و چیزها مدام در حال بهتر یا بدتر شدن هستند، با کمک این سنگ می توانید انتظارات اجتماعی را پشت سر بگذارید و عمیق تر به آن نگاه کنید.

تکنیک های پاکسازی برای بهبود انرژی مفهوم سنگ گارنت

قبل از اینکه سنگ گارنت را با اهداف خودتان برنامه ریزی کنید، خیلی مهم است که برنامه ریزی قبلی تزریق شده به آن را پاکسازی کنید. روش های پاکسازی این برنامه ها عبارتند از اسپای خورشید و ماه، سلنیت، دود مقدس و صدا. با انجام این تکنیک ها می توانید از بیش ترین قابلیت این سنگ برای رسیدن به هدف تان استفاده کنید.

اسپای خورشید و ماه

مؤثرترین ابزارهای پاکسازی از خود طبیعت و عناصر حیاتبخش آن به وجود آمده است. نور خورشید و ماه که نماد انرژی پایدار و تجدیدکننده دارند می توانند انرژی ارتعاش بالایی را به خصوصیات این سنگ تزریق کنند. کریستال گارنت خود را به مدت 4 ساعت و یا بیش تر در زیر نور خورشید یا ماه قرار دهید و اجازه دهید که نور آنها انرژی های قدیمی کریستال را بیرون کرده و روشن ترین آنها را وارد کند.

سلنیت

وقتی شما کریستال را پاکسازی می کنید باعث می شوید که کریستال تمام قابلیت خود را بکار ببندد تا به هدف تان دست یابید. اگر برای پاکسازی وقت کافی ندارید، می توانید از سلنیت برای فعالسازی مجدد آن استفاده کنید. سلنیت با هر چیزی که تماس برقرار کند نور شفاف و روشن خود را به آن تزریق می کند. صفحه شارژ سلنیت یکی از مؤثرترین راه های پاکسازی کریستال شماست.

دود مقدس

قبایل بومی صدها سال است که از روش دود مقدس (دود گیاه مریم گلی، پالو سانتو و …) برای بالا بردن سطح انرژی استفاده می کرده اند.

صدا

قبل از اینکه کار با کریستال تکنیک های پاکسازی برای بهبود انرژی مفهوم سنگ گارنت را شروع کنید، می توانید انرژی قبلی آن را با پخش موسیقی مثل پیانو پاکسازی کنید.

 


محصولات مرتبط 
(روی عکس کلیک کنید)

 

دستبند آهنربای پول

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

 

5 نظر در “خواص سنگ گارنت | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 9 = پانزده

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه