وبلاگ

خواص سنگ کریزوکولا

کریزوکولا؛ شروعی جدید

اگر همیشه در حال خیالبافی هستید، کریزوکولا همان انرژی است که روح آزادتان نیاز دارد تا از خیالبافی دست برداشته و قدمی برای واقعی شدن آن بردارد. شما با این انرژیِ اراده، خلاقیت و اعتماد به نفس، به قدری باانگیزه می شوید که می توانید آرزوهای دور و دراز خود را به واقعیت های امروزتان تبدیل کنید. پس، از این سنگ برای شروع راهی جدید استفاده کنید این سنگ برای تغییر معنوی هم ابزار بسیار خوبی ست.

چرا به کریزوکولا نیاز دارید؟

تابحال آرزو کردید که راه جدیدی را شروع کنید ولی انگیزه کافی برای انجام آن نداشته باشید؟ هر کسی که آماده ی تغییر است، سنگ کریزوکولا را نیاز دارد.

معرفی خصوصیات شفابخش کریستال کریزوکولا

رنگ سبز آبی این کریستال انرژی سیاره و سرزندگی را به سنگ وام می دهد. خواص جوان کننده ی کریستال کریزوکولا انرژی نیروی حیات تان را تقویت می کند. ویژگی های تسکین دهنده ی مثل آب آن، انرژی آرامبخشی را به زندگی تان می آورد . کمک می کند تا از تمام مراحل زندگی مثل آب روان عبور کنید. هر موقع که به انرژی پشتیبان نیاز داشتید به سراغ خواص شفابخش این کریستال بروید.

کریزوکولا پولیش شده

تاریخ و افسانه سنگ کریزوکولا

کریزوکولا که در بین ته نشین شده ها همراه آزوریت آبی و مالاکیت یافت می شود، شکل بی نظمی را تشکیل می دهد که استالاکتیک نام دارد و تلاش می کند جریان انرژی مثبتی را ایجاد کند که بتوانید در طول تغییرات روحی سازگاری پیدا کنید.

اسم این سنگ توسط تئوفراستوس، فیلسوف یونانی نامگذاری شده است. کلئوپاترا هم گفته که کریزوکولا را به همراه خودش حمل می کرده است. اینطور گفته می شود که در سینه بندِ نِرون، امپراطور روم هم استفاده شده است.

منشأ و منطقه سنگ کریزوکولا

کریستال کریزوکولا در ایران، استرالیا، انگلستان، اسرائیل، مکزیک، امریکا و بسیاری جاهای دیگر یافت می شود.

مفهوم کریستال کریزوکولا

با ترکیب سبزها و آبی ها، مفهوم کریستال کریزوکولا ترکیبی از انرژی های مرتبط با عشق، رشد و ارتباط را منتقل می کند. با محاصره کردن شما در انرژی آرامبخش، این سنگ از شما دعوت می کند تا علایق قلب تان را کشف کنید.

شروعی جدید

کریزوکولا با احساس ایجاد آرامش، شما را در همه شرایط هدایت می کند، برای همین باعث می شود ایده آل ترین سنگی باشد که موقع تغییرات نیاز دارید. این کریستال کمک می کند تا تغییرات را بپذیرید و با آغوش باز به آنها خوشامد بگویید.

این سگ سبز آبی منفی ها را از منطقه انرژی شما حذف می کند، بدون ترس، بدون تردید و بدون کمبود انگیزه، در مقابل شما می ایستد و شما آزاد هستید که تغییرات قدرتمند در تمام جنبه های زندگی تان را دنبال کنید. وقتی هم که محدودیت های احساسی و موانع از میان رفتند، مفهوم این کریستال، انرژی تازه و مثبتی را القا می کند.

ارتباط از صمیم قلب

این سنگ علاوه بر اینکه از تغییرات استقبال می کند، با چاکرای گلو و چاکرای قلب، مراکز انرژی مرتبط با رابطه ها و عشق ارتباط می گیرد تا رابطه ها را صمیمی تر کند.
کریزوکولا به شما یاد می دهد که در ارتباط با دیگران اصالت داشته باشید. اگر در ابراز خودتان مشکل دارید با مفهوم این کریستال ارتباط بگیرید تا در قالب کلمات به شما نشان دهد که در قلب تان چه می گذرد.

این قابلیت کریزوکولا مخصوصاً مواقعی که قلب و ذهن تان حرف های متفاوتی می زنند خیلی مفید است.

راف کریزوکولا

نحوه استفاده از سنگ کریزوکولا

چطور از کریستال کریزوکولا برای شروعی تازه استفاده کنیم؟

برای شروع جدید در هر مرحله از زندگی تان، برنامه کریستال سه بخشی با استفاده از کریزوکولا ایجاد کنید. این سه بخش شامل پوشیدن جواهرات آن، حمل کردن و قرار دادن آن در محیط است.

پوشیدن

با پوشیدن سنگ بطور مداوم در معرض انرژی مثبت آن قرار بگیرید. این کار به شما کمک می کند تا بر هر گونه تردید که ممکن است در مسیرتان قرار بگیرد غلبه کنید.

حمل کردن

این کریستال را در کیف یا جیب تان یا در هر جایی که شما موقع رفتن به جایی همراه تان است، حمل کنید. هر زمان که احساس کردید نسبت به تغییر مقابله می کنید آن را بیرون بیاورید و لمس کنید.

قرار دادن

یک روش قدرتمند دیگر برای اینکه در معرض کریزوکولا قرار بگیرید این است که آن را در محیط تان قرار دهید. این کریستال به شما کمک می کند تا تغییرات جدید و هیجان انگیز را در تمام زندگی تان در آغوش بگیرید.
وقتی برای شروعی جدید، از این کریستال استفاده می کنید، این جمله تأکیدی را بکار ببرید: من امروز شروعی تازه را آغاز می کنم.

چطور از کریستال کریزوکولا برای ارتباطی صمیمی استفاده کنیم؟

برای اینکه با استفاده از این کریستال به برقراری ارتباط صمیمی دست پیدا کنید، بهتر است یک برنامه کریستالی سه مرحله ای تدارک ببینید. با پوشیدن، حمل کردن و قرار دادن این کریستال با آن ارتباط بگیرید.

پوشیدن

یکی از راه های مؤثر برای جذب انرژی کریزوکولا این است که به شکل جواهرات آن را به تن کنید. بدین ترتیب مطمئن می شوید که همیشه جادوی آن روی شما نتیجه می دهد.

حمل کردن

حمل کردن این سنگ همراه خودتان، باعث می شود هر موقع که نیاز فوری به آن داشتید در دسترس تان باشد و شما را از انرژی معجزه آسایش بهره مند سازد.

قرار دادن

علاوه بر پوشیدن و حمل کردن سنگ، شما می توانید آن را در خانه یا هر محیط دیگری که خواستید، قرار دهید. آن در محلی قرار دهید که هر روز بتوانید ببینید تا به شما یادآوری کند که خودتان را درست و از صمیم قلب ابراز کنید. وقتی برای داشتن ارتباطی صمیمی و خالصانه از کریستال کریطوکولا استفاده می کنید، این جمله تأکیدی را بکار برید: من از صمیم قلبم صحبت می کنم.

 

 

 

.


محصولات مرتبط 
(روی عکس کلیک کنید)

 

کریزوکولا پولیش شده

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

یک نظر در “خواص سنگ کریزوکولا | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 − = یک

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه