وبلاگ

خواص سنگ رودونیت

رودونیت؛ نجات دهنده

آرام ماندن و ادامه دادن، پیامی ست که رودونیت درون چاکرای قلب ایجاد می کند. وقتی احساسات تکان دهنده امواجی را در جسم معنوی تان به حرکت درمی آورد با عشق و بینش رودونیت این امواج احساسی را رام کنید. مفهوم سنگ رودونایت قلب شما را باز کرده و به سمت احتمالات نامحدود بسط می دهد. با کمک این سنگ هیجانات جدیدی را کشف کرده و عشق سرشاری را جذب می کنید.

چرا به سنگ رودونیت نیاز دارید؟

اگر خشم و رنجش قدیمی و کهنه نسبت به خودتان یا دیگران دارید، احتمالاً زمان آن رسیده که بخشش کنید و به جلو چشم بدوزید. شاید یک کار دلهره آور به نظر برسد ولی شما تنها نیستید. سنگ رودونیت اینجاست تا به شما کمک کند. به شما کمک می کند تا احساسات مسموم و تاریکی ها را از قلب خود پاک کنید. شما را برای بخشیدن راهنمایی کرده و برای رسیدن به آرامش و آینده ای روشن تر جهت می دهد.

معرفی خصوصیات شفابخش سنگ رودونیت

رودونیت یا رودونایت یکی از قدرتمندترین سنگ های چاکرای قلب بوده و به سنگ نجات دهنده شهرت دارد. خصوصیات رودونیت احساس بخشیدن و همدردی را تقویت می کند و این همان چیزی ست که برای عشق بی قید و شرط نیاز است. این داروی قوی که بر قلب متمرکز است، کمک می کند تا ترس ها را رها کنید ولی وقتی در معرض ارتعاشات عشق قدرتمند آن باشید که از طریق سایه صورتی آن می تابد همیشه زندگی را از عینک رنگی آن خواهید دید.

مدیتیشن با رودونیت

خصوصیات شفابخشی که با مفهوم رودونایت همراه هستند، در دنیای این سنگ های قیمتی خیلی عزیزند، مخصوصاً بخاطر ظاهر جذاب سنگ که مثل مرمر صورتی می باشد.

تاریخ و افسانه سنگ رودونیت

مفهوم رودونیت نام خود را از کلمه یونانی rhodon به معنی رُز گرفته است. این سنگ صورتی رُزی برای اولین بار در کوه های اورال روسیه در 1790 کشف شده است. رودونایت به هدیه باستانی ازدواج در بین خانواده های سلطنتی تبدیل شد. سنگ رودونایت که اغلب با عنوان سنگ نجات دهنده هم از آن یاد می شود به شدت با عشق ارتباط دارد.

رودونیت برای کنده کاری بسیار ایده آل است و اغلب به شکل مهره درآمده و در جواهرات بکار می رود.رودونایت این ظاهر جذابش را از ترکیب منگنز، کلسیم و آهن بدست آورده است. منگنزاکسید رگه های مشکی را در سنگ ایجاد می کند که به رودونایت این طرح خاص را می بخشد. رودونیت کیفیت بالا می تواند نیمه شفاف بوده و منگنز خیلی کمی را دارا باشد. البه این نمونه های آزمایشگاهی به شدت کمیابند.

مبدأ و منطقه سنگ رودونیت

رودونیت در ایران، استرالیا، برزیل، هند، ماداگاسکار، مکزیک، روسیه، سوئد، امریکا و بسیاری جاهای دیگر یافت می شود.

مفهوم سنگ رودونیت

مفهوم رودونیت از ارتباط آن با چاکرای قلب (مرکز انرژی که عشق و خوشبختی را کنترل می کند) نشأت می گیرد. دیگر سنگ های چاکرای قلب فرکانس خیلی ملایم تری از عشق را دارا هستند ولی با خصوصیات سنگ رودونایت می توانید برای پرانرژی شدن قلب تان (آنچنان که هر وقت احساس ضعف داشتید می تواند شما را از این رو به آن رو کند) آماده شوید.

ظاهر جذاب و خیره کننده ی این سنگ ، نه تنها بخاطر زیبایی منحصربفرد آن است بلکه انرژی آن را هم به نمایش می گذارد. این رنگ چشمگیر با آن گردی های تیره باعث می شود که فرکانس های سنگ رودونایت بیش ترین ارتعاشات عشق (و به همان اندازه انرژی مراقبت کننده و متمرکز کننده) را ساطع کند. این ترکیب رنگ ها و انرژی ها به مفهوم رودونیت توانایی منحصربفردی می دهد تا از هر دوی قلب و روح شما مراقبت کرده و ارتقا دهد.

یاد گرفتنِ بخشش

مفهوم رودونیت به ما یاد می دهد که بخشنده و در عین حال پذیرنده باشیم، مخصوصاً زمانی که عشق دردناک می شود. رگه های تیره در سنگ کمک می کند تا هر گونه تیرگی و کدورت روی قلب تان جذب شود و انرژی مرتعش صورتی روح شما را تعالی می بخشد. این دو انرژی، به کمک هم، باعث می شوند که مفهوم سنگ رودونیت به یکی از بهترین سنگ ها برای اهداف مرتبط با بخشش، همدلی و درک کردن تبدیل شود.

اگر با کسی که دوستش دارید در حال مشاجره کردن هستید، از مفهوم رودونایت بخواهید شما را با عشق بی قید و شرط و بدون توقع و نیاز، شما را راهنمایی کند. سنگ رودونیت شما را با بالاترین ارتعاشات انرژی عشق و صورتی محاصره کرده و هر گونه احساسات منفی و مسموم را از روی قلب تان جذب می کند. وقتی با خصوصیات شفابخش رودونایت کار کنید، شگفت زده می شوید از اینکه چقدر سریع احساسات منفی از شما دور شده اند. از همه مهم تر، همه چیز با صورتی -که نماد عشق بی قید و شرط است- بهتر پیش می رود.

سنگ رودونیت نه تنها ابزار قدرتمند برای حمایت از رابطه های سالم با دیگران است، بلکه از رابطه ی سالم شما با خودتان هم پشتیبانی می کند. اگر یاد بگیرید که خودتان را ببخشید، مفهوم سنگ رودونایت احساس عشق به خود و عزت نفس را در شما عمیق تر می کند.

شفای احساسی

همین ویژگی هایی که سنگ رودونیت را چنین ابزار قدرتمندی برای بخشش می کند، باعث می شود سنگ شفابخشی نیز باشد. انرژی آن قلب تان را برای شفا پیدا کردن باز می کند. از جنبه فیزیولوژی، قلب همیشه رها می کند، ولی وقتی پای احساسات دردناک در میان باشد، موضوع فرق دارد. همینجاست که رودونیت به ما یاد می دهد این تفاوت را درک کنیم، کمک می کند زخم های قدیمی را رها کنیم و به نشان می دهد که چطور از اشتباهات گذشته مان یاد بگیریم و گذشته را پشت سر بگذاریم.

رودونیت تامبل شده

نحوه استفاده از سنگ رودونیت

چطور از سنگ رودونیت برای بخشش استفاده کنیم؟

روشی که ما موقع استفاده از سنگ برای بخشیدن توصیه می کنیم این است که یک برنامه سنگی مختص خود ایجاد کنید. این برنامه شامل پوشیدن جواهرات سنگ رودونیت، حمل کردن سنگ با خود و قرار دادن آن در محیط می باشد. می توانید قلب تان را به سمت بخشش باز کنید و هر گونه انرژی منفی را رها سازید.
وقتی با سنگ رودونایت کار می کنید تا به بخشش برسید، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من می بخشم.

چطور از سنگ رودونیت برای شفا یافتن استفاده کنیم؟

برای اینکه قلب و احساسات تان را در سطح عمیق تری شفا بخشید، برنامه سنگ رودونیت برای خودتان تدارک ببینید که شامل پوشیدن جواهرات رودونایت، حمل کردن آن در جیب و کیف و یا قرار دادن آن در محیطی که بیش تر حضور دارید، باشد.
وقتی با سنگ رودونیت کار می کنید تا از نظر احساسی شفا پیدا کنید، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: من تاریکی های قلبم را شفا می دهم.

برای اینکه مفهوم سنگ رودونیت به حداکثر خود برسد، سنگ تان را پاکسازی کرده و سپس فعال کنید

سنگ رودونیت به عنوان سنگی که قلب را از دست احساسات منفی و مسموم نجات می دهد، بخش عظیمی از منفی ها را از شما دور می کند (اگر بیش تر مواقع از آن استفاده کنید!) بخاطر همین خیلی مهم است که انرژی آن را پاکسازی کنید و قبل از اینکه برنامه سنگی به آن بدهید برنامه ریزی قبلی را از آن پاک کنید. این پاکسازی هم برای سنگ رودونیت که در بین کلکسیون تان قرار دارد و هم برای جواهرات آن صدق می کند. وقتی فرکانس های آن پاکسازی شده و مجدداً شارژ شود، انرژی آن برای هدف شما پذیرنده تر و بازتر خواهد بود.

سلنیت

وقتی از انرژی سنگ رودونیت استفاده می کنید تا زخم های احساسی تان را مرهم باشد، انرژی آن در معرض زیاد تیرگی هایی قرار می گیرد که از سمت قلب می آید. پس برای اینکه فواید سنگ را به بیش ترین حالتش برسانید آن را با سلنیت -که یکی از آسان ترین راه ها برای پاکسازی و شارژ کردن سنگ هاست- پاکسازی کنید. وقتی سنگ با سلنیت ارتباط برقرار می کند به سرعت انرژی سنگ را با نور سفید خالص پر می کند. بدین منظور لازم است سنگ را برای حداقل چهار ساعت روی صفحه شارژ قرار دهید. بعد فرکانس های رودونایت برای برنامه ریزی جدید آماده خواهند بود.

اسپای نور خورشید و ماه

برگرداندن سنگ رودونیت به طبیعت یکی دیگر از روش های فوق العاده است تا خواص شفابخش آن را تجدید کند. کل چیزی که نیاز دارید ماه کامل یا یک روز آفتابی ست. اگر بخاطر باز کردن قلب و تمام کردن احساسات تند به فرکانس های رودونایت نیاز دارید، آن را بیرون زیر نور خورشید یا نور ماه حداقل به مدت چهار ساعت قرار دهید.

صدا

ارتعاشات شفابخش صدا یکی دیگر از ابزارهای عالی برای پاکسازی و شارژ خصوصیات سنگ رودونیت است. با اصوات آرامبخش کاسه های آواز تبتی، مانترا و موسیقی کلاسیک انرژی سنگ را به بالاترین سطح خود برسانید.

دود مقدس

بهترین خصوصیتِ دود مقدس همه کاره بودن آن است. می توان به همراه هر روش پاکسازی دیگر از آن استفاده کرد. دود مقدس پالوسانتو، مریم گلی و کندر، چه در ترکیب با آنها چه به تنهایی، یکی از سریع ترین روش هایی ست که هم محیط شما و هم فرکانس های سنگ رودونیت را پاکسازی می کند. برای اینکه مفهوم رودونایت را ارتقا دهید سنگ را به طور کامل به مدت 30 ثانیه (یا تا موقعی که مرتعش و روشن دیده شود) در آن فرو ببرید.

.

اسماج مریم گلی و پالوسانتو

برای خرید اسماج مریم گلی و پالوسانتو روی عکس کلیک کنید

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

4 نظر در “خواص سنگ رودونیت | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− دو = 3

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه