وبلاگ

نگهداری از کریستال ها

چطور از کریستال هایم نگهداری کنم؟

شش روش نکهداری از کریستال ها

کاسه سلنیت

کریستال های شفابخش و جواهرات کریستالی از ابزارهای بسیار قدرتمند برای حفظ هدف و کالیبره کردن مجدد انرژی شماست. ولی عاشقان کریستال برای مدت هاست که این سوال را می پرسند: من چطور باید از کریستال هایم مراقبت کنم؟ چطور باید آنها را پاکسازی و شارژ کنم؟ مراقبت از کریستال ها و اطمینان از اینکه آنها از نظر انرژی بهبود یافته اند یا خیر، شغل پاره وقت محسوب می شود. ولی در این مقاله، شما را در مراقبت از کریستال ها راهنمایی می کنیم. با مانا جم همراه باشید.

ذخیره سازی کریستال: چطور کریستال ها را در خانه نگهداری کنیم؟

بجای اینکه کریستال های خود را به حالت آزاد و در هم ریخته در فضا رها کنید، راهکارهای نگهداری از آنها که در این پست قید شده، به شما کمک می کنند تا جواهرات، کریستال ها و دیگر ابزارهای انرژی تان را منظم و دور از آشفتگی نگه دارید. یکی دیگر از مزایای استفاده از این روش ها، این است که می توانید انرژی های کریستال های تان را در حالت نمایش قرار دهید، که باعث می شود راحت تر بطور روزانه با آنها تعامل کنید. با روباز گذاشتن آنها (و البته تمیز!) می توانید ارتعاشات بالای سنگ ها و انرژی مثبت شان را در محیط حس کنید.

بعلاوه، این کریستال ها دوست دارند که کنار همدیگر باشند و از انرژی های یکدیگر تغذیه می کنند. برخی از محبوب ترین روش های نگهداری از کریستال ها را در ادامه می بینید:

1- در سینی یا کاسه چوبی

سینی ها و کاسه های چوبی عنصر خاکی و زمینی را به محیط خانه و انرژی های کریستال شما اضافه می کنند. کاسه چوبی به کریستال های تان کمک می کند تا قدرت شفابخش طبیعی خود را حفظ کنند.

نگهداری از کریستال ها

 

2- در کاسه های برنجی یا فلزی

برنج، فلز قدرتمندی برای پاکسازی سنگ ها، بخاطر اثر تصفیه کنندگی که دارد معروف است. کاسه برنجی انرژی نور را منعکس می کند و منبع ارتعاش های بالاست برای سنگ ها و ابزارهایی که درون آن قرار می دهید.

کاسه برنجی

3- کاسه های سلنیت

کریستال های سلنیت بخاطر توانایی شان برای پاکسازی و شارژ کردن انرژی اطراف خود مشهورند. کریستال سلنیت به انرژی نور متصل است و ارتعاش بسیار بالایی دارد. به همین خاطر، سلنیت نیازی به پاکسازی شدن ندارد و می تواند برای پاک کردن انرژی دیگر سنگ ها بکار رود.
کاسه سلنیت برای پاکسازی و سوپرشارژ کردن انرژی اهداف شما تلاش می کند. این بهترین گزینه نگهداری است چون موقع فعالسازی کریستال ها، فضا و روح شما را هم با انرژی مثبت سرشار می کند.

تقویت کننده های انرژی: ابزارهای انرژی برای بالا بردن کریستال های تان

علاوه بر نحوه ذخیره سازی کریستال ها در خانه، چند قدم کوچک هست که اگر می خواهید تفاوت عظیمی در عملکرد کریستال ها ایجاد کنید، باید بردارید.

ابزارهای انرژی ضروری و نحوه استفاده از آنها برای تقویت کریستال ها و حمایت از اهداف تان، در زیر معرفی می شود:

شمع های کریستالی

در ابتدای تمرین و قبل از تنظیم هدف، شمع کریستالی را روشن کنید تا انرژی شما و هدف تان هم مشتعل شود. شعله یا انرژی آتش مثل سیگنال عمل می کند تا کل کائنات بدانند که شما آماده اید.

بخور دادن و پاکسازی با گیاهان

برای پاکسازی مداوم و منظم انرژی شخصی شما و سنگ های تان، از عود و اسماج و بخور دادن استفاده کنید. از نظر انرژی آنها در بالاترین سطح ارتعاش ممکن قرار گرفته اند. برای اینکه به بهترین نتیجه دست یابید، پیشنهاد می کنیم که سنگ های تان را حداقل یک بار در 30 سی روز یا هر باری که هدف جدیدی تنظیم می کنید، پاکسازی نمایید. پاکسازی انرژی خودتان با بخور یا داروی گیاهی قبل از تنظیم هدف جدید بسیار مهم است. بعلاوه برای مواقعی که احساس کردید انرژی تان تیره و سنگین شده هم می تواند مفید واقع شود.

پاکسازی کریستال ها با اسماج

صفحات شارژ کننده سلنیت

از قبل درباره قدرت کریستال سلنیت برای ذخیره سازی سنگ های تان می دانستید، ولی آیا این را هم می دانستید که می توانید از کریستال سلنیت در آیین کریستال و دیگر تمرین ها استفاده کنید؟ در صورتی که از سنگ های خاصی برای تجلی یا عملی کردن اهداف تان استفاده می کنید، هدف تان را روی برگه کاغذی یادداشت کنید، بعد کاغذ و کریستال های تان را در بالای صفحه شارژ سلنیت قرار دهید تا کریستال ها و اهداف تان را سوپرشارژ کند. انجام اینکار شما را مطمئن می کند که کریستال ها به درد شما می خورند، حتی موقعی که بطور فعالانه از آنها استفاده نکنید!

نگهداری از کریستال ها

هرم شارژ کننده مسی

کریستال ها و جواهرات خود را در زیر هرم مسی قرار دهید تا فرآیند پاکسازی را تقویت کرده و انرژی آنها را بیش تر کند. این هرم مسی با ترکیب کردن دانش باستانی و تکنولوژی مدرن برای همه افرادی که کریستال یا جواهرات کریستالی دارند از واجبات انرژی است. شکل هرمی آن برای بازیافت کردن انرزی های منفی، راکد و سنگین به انرژی های مثبت سبک، روشن و جاری تنظیم شده است. این باور هم وجود دارد که قابلیت هر چیزی که در زیر و درون آن گذاشته شود را بهبود بخشیده و افزایش می دهد. مس، به عنوان یکی از مؤثرترین رساناهای انرژی، بسیاری از انرژی های زمین، بالاترین فرکانس ها را دارد و یکی از شفابخش ترین فلزهاست. برای برداشتن جواهرات و خارج کردن کریستال ها از جیب و کیف، و قرار دادن آنها در زیر هرم مسی برای پاکسازی و شارژ مجدد، یک روتین شبانه درست کنید. صبح، با بالاترین ارتعاش، برای خدمتگزاری به شما آماده خواهند بود.

Copper Charging Pyramid - Energy Muse

روغن های کریستالی

می دانستید که می توانید این روغن هایی که حاوی کریستال هستند را به سنگ های تان اعمال کنید؟ روغن های کریستالی برای بهبود انرژی آنها و افزایش قدرت شان کار می کند. روغنی را انتخاب کنید که با هدف یا آرزوی شما هماهنگ باشد و به ترکیب های انرژی اجازه دهید که همدیگر را بالا ببرند؛ بدین ترتیب کریستال ها قدرتمندتر هم خواهند شد. این روغن های کریستال می توانند انرژی هدف شما را در سطح عمیق تر به کریستال تزریق کنند. برای اینکه بیش ترین اثر را دریافت کنید، روغن انتخابی خود را روی کریستال ها، حواهرات کریستالی و پوست خودتان بمالید تا انرژی های تان را به همدیگر پیوند بزنید و انرژی شخصی و انرژی سنگ ها را با هدف تان منطبق سازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


− دو = 2

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top