وبلاگ

کاربردهای چوب پالوسانتو

پالوسانتو

 

هر کشوری، گنجینه های گیاه شناسی مختص خودش را دارد، بزرگ ترین آنها برای جامعه بسیار مهم اند چرا که به ارکان فرهنگی تبدیل می شوند. چوب پالو سانتو در امریکای جنوبی، یکی از همین گنجینه هاست. کاربردهای پالو سانتو و قابلیت های شفابخشی آن بسیار متنوع است آنچنان که قرن هاست بخشی از فرهنگ امریکای جنوبی شده است.

دود آن بسیار قدرتمند است بطوری که در آیین های مقدس بکار رفته و برای شمن ها ابزار انرژی ضروری به حساب می رود. عطر آن شگفت انگیز است و احتمالاً یکی از خوشبوترین چوب های دنیاست. بخاطر نعمت های فوق العاده برای افرادی که خوش شانس اند تا از آن استفاده کنند، به مرور زمان، گیاهان دارویی مثل چوب پالو سانتو، در قلب و ذهن مردم سراسر دنیا به جایگاهی الهی رسیده است.

منشأ چوب پالوسانتو

پالو سانتو چوبی مقدسی است که از درخت سحرآمیز پالوسانتو به وجود آمده و به سواحل امریکای جنوبی تعلق دارد. جالب است که اسم آن به معنای واقعی کلمه یعنی چوب مقدس. این باور وجود دارد که دود حاصل از سوخت چوب پالو سانتو، هم خاصیت درمانی و هم طبی دارد. به همین دلیل است که کاربردهای معنوی آن هم بسیار محبوب هستند.

این چوب در قدیم توسط اینکاها، بومیان آندس، شمن ها و طبیب ها به منظور تصفیه سازی معنوی، شفابخشی و پاکسازی سوزانده می شد.

یکی از جالب ترین جنبه های چوب سحرآمیز پالوسانتو این است که توسط خانواده ای در اکوادور برداشت می شود که بیش از ده سال اخیر، بالای 30 هزار درخت کاشته اند. منشأ چوب پالو سانتو بطور طبیعی درخت ها و شاخه های افتاده ای ست که از 4 تا 10 سال قبل از اینکه برداشت شوند خشک شده اند. این محصول بسیار باکیفیتی را تضمین می کند که بطور مداوم با عشق و احترام احاطه شده است.

کاربردها و مزایای پالوسانتو

برخی از مشهورترین کاربردهای پالو سانتو، خلاقیت الهام بخش، محافظت، برکت دهنده و آورنده ی عشق و شانس خوب است. ابزار شگفت انگیزی است که می توان قبل و در طول مدیتیشن بکار برد. رایحه نشاط بخش آن به بالا رفتن ارتعاش شما کمک می کند تا ارتباط عمیق تری با زمین و منبع الهی برقرار کنید.
از نزدیک نگاهی بیندازیم:

شفابخشی

یکی از محبوب ترین مزایای پالو سانتو، ظرفیت آن برای رهایی از علائم معمولی سرماخوردگی، مثل سردرد و گلودرد است. رایحه شیرین یکی از خواص شفابخش پالو سانتو است که به منظور پاکسازی هوای اطراف شما و کاهش علائم ناخواسته کمک می کند. این رایحه می تواند به افسردگی، اضطراب و … هم کمک کند.

استرس و تمدد اعصاب

بسیاری معتقدند که چوب پالوسانتو به رهایی استرس و داشتن خواب بهتر کمک می کند. خواص شفابخش درمانی دود آن باعث می شود احساس راحتی کنید و از دست منفی هایی که ممکن است شما را به زمین بزنند، خلاص شوید. برای اینکه بطور کامل از مزایای پالو سانتو برخوردار شوید باید پالو سانتوها را آتش بزنید و اجازه دهید مثل رایحه درمانی شروع به کار کند.

یک روش برای استفاده از پالوسانتو حالت روغنی آن است. اگر آن را با غلتک یا اسپری بکار ببرید در سراسر روز نوعی حس شادی در شما ایجاد می کند و باعث می شود قدرت آرامشی را که چوب پالو سانتو فراهم می آورد -در هر کجا که می روید- تجربه کنید.

برای کسب بهترین تجربه، به بدن و نحوه عکس العمل تان به رایحه گوش دهید.

پاکسازی خانه

یکی دیگر از کاربردهای رایج پالوسانتو پاکسازی خانه از انرژی منفی است. پالو سانتو بخاطر تصفیه سازی فضا و پر کردن آن با مثبت نگری شهرت دارد. وقتی شما چوب پالو سانتو را می سوزانید، رایحه شیرینی را آزاد می کند که زیاد هم گیج کننده نیست. به همین دلیل می توانید هر موقعی که خواستید ارتعاشات مثبت در فضا ایجاد کنید استفاده نمایید.

خانه شما محلی مقدس است که در آنجا راحت هستید و خودتان را ابراز می کنید و در سطح عمیق تری با دیگران ارتباط می گیرید. موقعی که روش های جدیدی را برای بکار بردن خصوصیات شفابخش پالو سانتو در خانه تان کشف می کنید، ایجاد روتین در رابطه با مفهوم آن را مدنظر قرار دهید. اینکار باعث می شود با خلاقیت نوظهور، احساس عشق و لذت سرشار شوید.

بهبود تجربه مدیتیشن شما

یکی از کاربردهای معنوی پالوسانتو این است که در طول مدیتیشن بکار رود. با تنظیم اهداف شروع می کنید و به رایحه های شیرین اجازه می دهید که شما را در وضعیت ذهنی آگاهانه قرار دهند. انجام اینکار باعث می شود که جسم تان از انرژی های منفی رها شده و روح تان پاکسازی شود، انرژی مثبت را هم به زندگی تان وارد می کند.

برای شفاف سازی ذهن خود آماده باشید و اجازه دهید که خصوصیات شفابخش پالو سانتو شما را به زمین برساند و حس جدیدی از تمرکز را برای تان به ارمغان بیاورد.

پاکسازی کریستال های شما

پالوسانتو می تواند انرژی کریستال های شما را تصفیه کند. بهترین موقع استفاده از آن زمانی است که هم اولین بار آنها را دریافت می کنید و هم هر موقع دیگری که احساس سنگینی به شما دست داد. برای اینکار، چوب پالوسانتو را آتش بزنید و منتظر باشید تا شعله های آن بلند شوند. بعد پالو سانتو را در نزدیکی کریستال ها نگه دارید و بگذارید در دود آنها غرق شوند.

مهم نیست که چه نوع کریستالی دارید، هر نوع کریستالی هم که باشد می تواند از مزایای پاکسازی با پالو سانتو برخوردار شود.

پالوسانتو

نحوه استفاده از پالوسانتو

کاربردهای پالوسانتو محافظت انرژیکی فراهم کرده و انرژی های بد را حذف می کنند. همچنین روح شما را ارتقا داده و خانه تان را با نعمت ها پر می کنند.
به روش زیر می توانید از مزایای پالو سانتو بهره مند شوید:

1- چوب پالو سانتو را آتش بزنید.

2- بگذارید چوب آتش بگیرد و به مدت تقریباً 30 ثانیه بسوزد. بعد به آرامی شعله ها را فوت کنید. در صورت نیاز می توانید خاکسترهای گرم را هم فوت کنید تا باعث ادامه دار شدن دود آن شود.

3- با صدای بلند یا به آرامی بگویید می خواهم که روح پالو سانتو لطفاً نعمت ها را به این فضا القا کند.

4- برای اینکه فضای تان با نعمات پر شود، همراه با پالو سانتو از درب جلویی شروع کرده و قدم بزنید. برای بهره مندی خودتان، فضا و یا کریستال تان فقط کافی ست اجازه دهید که دود و رایحه قوی پالو سانتو فضا را پر کند.

5- وقتی کارتان تمام شد، چوب پالوسانتو را در ظرف نسوز قرار دهید. گرمی و درخشش انتهای چوب به خودی خودش از بین می رود. برخلاف رایحه های دیگر که پس از سوزاندن بطور کامل تمام می شوند، چوب پالو سانتو را می توانید برای دفعات زیاد دوباره آتش بزنید.


محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

اسماج مریم گلی و پالوسانتواسماج و سالامانتو


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دو − 1 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه