وبلاگ

خواص سنگ آکوامارین

آکوامارین؛ داروی آرامبخش

از سنگ آکوامارین استفاده کنید تا امواج مثبت برای هشیاری بیش تر و تغییرات بزرگ در زندگی تان، به سراغ تان بیاید. این سنگ مثل آب، استرس و ترس را می شوید و می برد و برای آرامش جا باز می کند. سنگ آکوامارین از روح شما مراقبت می کند تا درگیر الگوهای رفتاری منفی نشوید. جریان انعطاف پذیر انرژی آکوامارین، خیلی آرام، نشاط و تجدیدحیات را برای ذهن و جسم و روح تان هدیه می دهد.

 

آکوامارین تامبل شده

چرا به سنگ آکوامارین نیاز دارید؟

آبا احساسات سمی مثل ترس و ناامیدی بر شما غلبه کرده؟آبا احساس راکد بودن می کنید؟ اگر می خواهید روح تان بانشاط تر شود و شور و علاقه و خلاقیت تان را برای همه جوانب زندگی بیدار کنید، سنگ آکوامارین کریستالی است که به آن نیاز دارید.

معرفی سنگ آکوامارین

از انرژیسنگ آکوامارین استفاده کنید تا امواج مثبت برای تغییرات بزرگ در زندگی و آگاهی بیش تر به سراغ تان بیایند. این سنگِ شبیه آب، ترس و اضطراب را می شوید و می برد و فضا را برای آرامش و آسودگی خاطر آماده می کند. خواص شفابخشی سنگ آکوامارین از روان شما مراقبت می کند تا گرفتارِ الگوهای رفتاری منفی و اتفاقات تلخ نشود. جوهر انرژی روان آکوامارین ملایم و سبک است. خیلی آرام نشاط و حیات دوباره را به ذهن، روح و جسم برمی گرداند.

تاریخ و افسانه سنگ آکوامارین

آکوا در زبان لاتین یعنی آب، مارین یعنی از دریا، که باهم سنگ آکوامارین، به پادشاهی های باستانی آب ارتباط دارد. با شکل جذاب آبی فیروزه ای شفاف خود، برای استفاده در طراحی جواهرات خیلی مفید است.

کریستال آکوامارین بخاطر ارتباطش با دریا، برای پاکسازی عنصر آب در جسم مان تلاش می کند که برای تندرستی و سلامتی مان ضروری است. خواص سنگ آکوامارین با اتصال مجدد ما به عنصر آب حیات بخش، احساسات زهرآگین را حذف می کند و تشویق می کند تا به آرامش درونی برسیم.

 

مفهوم سنگ آکوامارین

فرکانس های انعطاف پذیر و همسو با جریان سنگ آکوامارین، باعث می شود که بهترین ابزار شفادهی کریستال باشد. هم چاکرای قلب (مرکز انرژی مرتبط با عشق و همدلی بی قید و شرط) را فعال می کند و هم شفای جسمی را به ما بازمی گرداند. اگر با سنگ آکوامارین کار کنید، با تحریک چاکرای گلو، باعث می شود که جریان بین مراکز انرژی قلب و گلو راه بیفتد و در نتیجه ایمنی تان را افزایش می دهد.
مفهوم سنگ آکوامارین هم با آب ارتباط دارد که اثر خنک کنندگی بر بدن می گذارد. ما توصیه می کنیم که آکوامارین را در نواحی قرار دهید که ملتهب یا دردناک هستند، چون برای شفای آنها، کمک می کند.

خصوصیات شفابخش آکوامارین

خواص و کاربردهای سنگ آکوامارین برای حفظ طراوت جوانی خیلی معجزه وار عمل می کند چون احترام به خود و آرامش درونی را به ارمغان می آورد که فرمول اختصاصی جوانی ابدی هستند. حمام با سنگ آکوامارین مؤثرتر می شود اگر با نمک های دریای هیمالایان (سم زدایی شده) و مزایای ضدالتهابی نمک های دریای مرده همراه شود. یک شمع روشن کنید تا محیط درخشان شود و بعد برای سفر به جایی که دوست دارید، به بهشت آب های زلال- آماده شوید.

دقیقاً همانطور که در خیال تان دلفین ها با موج دریا بازی می کنند، شما هم به خودتان اجازه دهید که وقتی در جوهر آبی کریستال آکوامارین غوطه می زنید به آسودگی عمیق تر برسید.
سختی سنگ آکوامارین 7.5 – 8 است که آن را بهترین گزینه برای تبدیل به جوهر سنگ می کند. وقتی شما خواص آکوامارین را به آب القا کنید می توانید هر موقع که به تجدید قوا نیاز داشتید از آن برای پاکسازی و فعال کردن چاکرای گلو استفاده کنید.

مفهوم سنگ آکوامارین بخاطر فواید پوستی اش هم شهرت دارد، برای همین ما توصیه می کنیم که از جوهر این کریستال به عنوان آب زیبایی هم استفاده کنید.

در افسانه ها برای دریانوردان از سنگ آکوامارین به عنوان طلسم محافظ برای خوش شانسی و احساس نترس بودن موقع سفرهای دریایی دور و دراز استفاده می شده است. برای کسانی که معمولاً به سفر دریایی می روند یا در دریا زندگی می کنند، داشتنِ آکوامارین بخاطر خواص شفابخشی که دارد، برای شان ضروری است. اگر خیلی از دریا دور هستید هم داشتن سنگ آکوامارین باعث می شود تا همیشه با قدرت شفابخش و زیبای اقیانوس در ارتباط باشید.

این سنگ برای آرام کردن اعصاب خراب، بیش ترین تلاشش را انجام می دهد چون خصوصیات انعطاف پذیر آب باعث ورود و خروج آن از جسم می شود. مفهوم کریستال آکوامارین بخاطر خواص ضدپیری فوق العاده ای که دارد، برای حفظ زیبایی جوانی و طراوت هم شهرت دارد.

برای اینکه به خواص شفابخشی آکوامارین دست پیدا کنید تا رنگی به چهره تان بدهد کافی ست عمل کاهش استرس انجام دهید تا آرامش را برای تان به ارمغان بیاورد، این تمرین برای شب ها و صبح ها بهترین انتخاب است.

 

سنگ راف آکوامارین

مدیتیشن با سنگ آکوامارین

به مدت 20 دقیقه، به آرامی با کریستال شفابخش بنشینید و روی هدفی که برای سنگ درنظر گرفته اید، مدیتیشن انجام دهید. از آنجایی که خواص شفابخش سنگ آکوامارین احساس آسودگی خاطر، قوای درونی و شهامت را فعال می کند، این قابلیت را دارد که همه نگرانی ها و مشکلات روزانه شما را جذب کند و آن احساسات منفی را به الگوهای فکری مثبت تبدیل کند.

سنگ آکوامارین بخاطر قدرت پاکسازی کننده و انرژی دهنده اش به چاکرای گلو و قلب، ارتباطات سازنده و شفاف را بهبود می بخشد. در طول این جلسه درمانی، سنگ را روی جناغ یا گلوی خود بگذارید تا تعاملات مثبت تان را با دیگران تقویت کند. به شما کمک می کند تا خودِ واقعی تان را کشف کنید، همین خودش شهامت، عشق به خود و اعتماد به نفس شما را تقویت می کند.

برای این جلسه درمانی، شما به یک سنگ آکوامارین و یک کریستال کوارتز دودی (یک طرف تیز) نیاز دارید. در محیط مقدس تان روی زمین یا روی صندلی خیلی راحت بنشینید، و وقتی هر کریستال را در دستان تان نگه داشتید چند نفس عمیق بکشید.

وقتی احساس تمرکز و راحتی کردید، سنگ آکوامارین را روی قفسه سینه تان نگه دارید و اجازه دهید که انرژی آرامبخش آن ترس و فوبی های شما را آزاد کند. بعد کوارتز دودی را روی سینه تان قرار دهید و تصور کنید که همه ترس های تان رها شده اند و خواص شفابخشی آن به شما کمک کرده تا متمرکزتر شوید.

استفاده از سنگ آکوامارین برای عشق به خودتان

خصوصیات سنگ آکوامارین قدرت شفابخشی و جنبش دریاهای باستانی ما را دربردارد. این سنگ که بیش از میلیون ها سال تکامل یافته، در آرام کردن احساسات منفی مثل غم و دلتنگی، عالی عمل می کند. سنگ آکوامارین برای کلکسیون کریستال شفابخش تان یک عضو ضروری ست چون کمک می کند تا مجدداً به آب های حیاتبخش زمین متصل شویم.

این سنگ لایه های عمیق اقیانوس های وسیع و انواع سایه های سبز و آبی را منعکس می کند. مفهوم سنگ آکوامارین، با تشویق قوه درونی و شجاعت، حس و حال شما را در هر وضعیتی که هستید بهتر کرده و آرامش تان را بیش تر می کند.

یک راه ساده و مؤثر برای شما که مثل پری دریایی مدرن هستید و می خواهید از آکوامارین استفاده کنید آیین زیبایی پاکسازی و تجدیدحیات است. سنگ آکوامارین که به مواد معدنی گروه بریل تعلق دارد برای اثرات ضدپیری شگفت انگیزش معروف است.

برای اینکه در هر سنی پوست جوان و شاداب داشته باشید، با قطعات آکوامارین خام آب زیبایی بسازید، برای پاکسازی آب این بهترین روش است. اول از همه، کریستال های تان را با آب تصفیه شده بشورید و مطمئن شوید که هیچ گرد و خاکی در آن وجود نداشته باشد.

وقتی کریستال ها پاکسازی شدند، آنها را در یک قوطی شیشه ای قرار دهید و با آب تصفیه شده بپوشانید. موقع طلوع، قوطی را در جهت نور خورشید قرار دهید و بگذارید که سنگ قدرت خورشید را جذب کند. اگر ماه کامل است، این شانس را دارید که سنگ های آکوامارین خود را در طول شب زیر نور ماه قرار دهید.

حالا شما آب زیبایی در اختیار دارید که با خواص شفابخشی آکوامارین فعال شده است. صبح ها یا شب ها آن را روی صورت خود بریزید و عبارت تأکیدی عشق به خود مثل: من ارزشمندم، من خودم را دوست دارم و جملات تأکیدی دیگری که با روح درونی واقعی تان صحبت می کند را تکرار کنید.

دوباره بطری را با آب پر کنید و زیر نور خورشید یا ماه قرار دهید. همیشه هم ذخیره آب آکوامارین همراه داشته باشید و به روتین روزانه مراقبت های پوستی خود اضافه کنید. با مفهوم کریستال آکوامارین آرامش و تعادل را در انرژی تان ترمیم کنید.

پاکسازی و فعال کردن سنگ آکوامارین

کریستال ها انرژی محیط را بزرگنمایی می کنند برای همین ضروری است که فرکانس های شان را قبل از برنامه ریزی با هدف، پاکسازی کرده و کامل شارژ کرده باشید. وقتی شما سنگ آکوامارین یا دیگر سنگ ها را برای شفابخشی به برنامه کریستال دخیل می کنید مفهوم کریستال آکوامارین با بیش ترین توانایی اش کار می کند. متدها و تکنیک های زیادی برای عمل پاکسازی روزانه وجود دارد، ولی این موارد آنهایی هستند که ما دریافتیم برای خصوصیات منحصربفرد سنگ آکوامارین بهترین نتیجه را می دهد.

نور خورشید و ماه

یک ابزار عالی برای پاکسازی انرژی که از طبیعت و عناصر حیاتبخش آن ساطع می شود، نور خورشید و نور ماه است. مفهوم سنگ آکوامارین با نماد آب، به عنوان منبع انرژی حفظ کننده زندگی، اسپای خورشید و ماه کامل برای کریستال های شما، بخاطر اتصالش با چرخه های طبیعی ثابت زمین انرژی قدرتمند و پاکسازی دارد. با اعمالِ کریستال سنگ آکوامارین و این فرکانس های پاکسازی و مقوی، می توانید خصوصیات شفابخشی آن را به درخشان ترین حالتش برگردانید.

برای مهار کردن قدرت پاکسازی طبیعت، کریستال را بیرون در نقطه ای آفتابی قرار دهید و اجازه دهید که انرژی خورشید همه انرژی های منفی را بسوزاند و از بین ببرد. همچنین می توانید کریستال خود را زیر نور ماه کامل قرار دهید تا نور آن را جذب کند. هر دوی این روش های پاکسازی باید حداقل 4 ساعت (و بیش تر) طول بکشد.

سلنیت

اگر برای انجام پاکسازی سنتی وقت کافی ندارید یا می خواهید لایه دیگری از اثرات پاکسازی اضافه کنید، سلنیت یکی دیگر از ابزارهای تجدیدکننده است که می توانید بین وسایل پاکسازی انرژی درنظر بگیرید. سلنیت بخاطر قدرت تصفیه سازی که دارد، یکی از قدرتمندترین کریستال ها به حساب می آید و تنها کریستالی است که بخاطر نور سفید خالصش که به انرژی هر چیزی که در اطراف هست تزریق می شود، خودش نیازی به پاکسازی ندارد.

این تقویت کننده پرانرژی این صفحه شارژ سلنیت را به یک ابزار پاکسازی مؤثر برای کریستال آکوامارین و دیگر سنگ های موجود در کلکسیون تان تبدیل کرده است. این ظاهر سفید مرمری سلنیت بین کریستال های موردعلاقه تان، نمای شیکی را به وجود می آورد.

موسیقی

یک موسیقی آرامبخش با افزایش جریان حس خوب هم در محیط شما هم در فرکانس های کریستال های تان انرژی های سمی را از بین می برد. شما می توانید برای افزایش اثر شفابخشی سنگ آکوامارین موسیقی زنده یا صداهای ضبط شده از ” ohm mantra ” ، آواز کاسه های تبتی یا موسیقی های الهامبخش مثل پیانو یا گیتار کلاسیک پخش کنید.

دود مقدس

پیرو سنت هایی که بومیان امریکا برای صدها سال استفاده کرده اند، پاکسازی موردعلاقه ما ترکیب مریم گلی و پالو سانتو است که در صدف آبالون ذخیره شده و خاکسترها را از دود جذب می کند.
قبایل بومی معتقد بودند که صدف آبالون و مریم گلی کمک می کنند تا دنیای مادی را با قلمرو معنوی پیوند دهیم. بعلاوه، معتقد بودند که ظرف آب باید از آتش جدا باشد برای همین ما هم
توصیه می کنیم که کمی شن سفید را در صدف آبالون بریزید تا هم مراقب باشد خاکستر در مریم گلی نسوزد، هم اینکه نگذارد روی زیبایی آن خط بیفتد.

دود مقدس هم یک تکنیک پاکسازی همه کاره است که می تواند تقریباً با هر روشی دیگر برای یک لایه بیش تر پاکسازی انرژی استفاده شود. رایحه شیرین پالو سانتو و زمینی بودن مریم گلی باعث می شود محیط تان عطر خوبی بگیرد و انرژی راکد را از بین ببرد.

چطور می توان با خصوصیات آکوامارین، جوهر سنگ پاکسازی درست کرد؟

یک راه مؤثر برای اینکه از خصوصیات شفابخشی سنگ آکوامارین برای احیا و تجدید ذهن و جسم و روح تان استفاده کنید این است که جوهر سنگ خود را بسازید. البته می توانید از خود جوهر آکوامارین هم برای پاکسازی محیط و القای آن با فرکانس های شفابخشی این آبِ سنگ آرام و نشاط آور استفاده کنید. پس از پاکسازی و فعال کردن سنگ آکوامارین تان و برنامه ریزی آن با هدف مشخص، سنگ را در قوطی آب تصفیه شده قلیایی قرار دهید. روی آن سرپوش قرار داده و به مدت 2 الی 4 ساعت زیر نور آفتاب قرار دهید.

بگذارید بطور کامل شارژ شود. هم می توانید به مدت 24 ساعت آن را بیرون قرار دهید که باعث می شود انرژی ماه و انرژی خورشید را جذب کند. بعد، این آبی که کریستال به آن تزریق شده را به بطری اسپری انتقال دهید. برای درخشندگی می توان این آب را به گردن، گلو و صورت اسپری کرد.محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

گردنبند آکوامارین

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

10 فکر در مورد “ خواص سنگ آکوامارین | مرجع جهانی

  1. مانا گفت:

    سلام عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش − = 5

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع کریستال ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و کریستال های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با کریستال ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top

ارسال بالای 600 تومان رایگان!!!