وبلاگ

چطور خانه و بدن خود را انرژی منفی پاکسازی کنیم؟

چطور انرژی منفی را از خانه و بدن خود حذف کنیم؟

راحت می توان متوجه شد که چه موقعی انرژی منفی به خانه ما راه پیدا می کند. انرژی منفی مشاجره ها یا بیماری می تواند در فضاهای مشترک مثل هال و آشپزخانه انباشته شود. شاید خانه شما تمیز و منظم باشد ولی احساس سنگینی بدست دهد. حتی اگر در تکنیک های ذِن حرفه ای نباشید اگر دقت کنید می توانید فرکانس های ظریف انرژی را احساس کنید.

وقتی وارد اتاق پاکسازی شده و پرانرژی می شوید احساس سبکی، تازگی و پذیرندگی به شما دست می دهد. مثل هر چیز دیگری در زندگی یاد گرفتن نحوه رهایی از دست انرژی منفی تمرین روزانه می طلبد پس از پاکسازی خانه مریم گلی، کریستال های شفابخش و دیگر روش ها را به عادت روزانه برای خود تبدیل کنید تا بهترین نتایج را بدست آورید.

نحوه پاکسازی خانه

وقتی یاد می گیرید که خانه خود را چطور از انرژی منفی پاکسازی کنید، این قابلیت در شما پدید می آید که هارمونی و آسایش خاطر را در زندگی خانوادگی خود تجربه نمایید.

ما با بهره وری از تکنیک های باستانی فرهنگ های مختلف سراسر دنیا، برخی از ضروریات پاکسازی مثل مریم گلی، کندر، پالوسانتو و کریستال های شفابخش موردعلاقه را معرفی کرده ایم. اگر تلاش بیش تری انجام دهید، ارزش این را خواهد داشت که خودتان و خانواده تان احساس تعادل و شفافیت بیش تری کنید.

با این تکنیک ها شما فقط به 10 الی 15 دقیقه در روز نیاز دارید تا واقعاً انرژی فضا را تغییر دهید. اگر کریستال ها را جمع آوری می کنید، وجود محیطی خالص و پاکسازی شده هم برای بهبود انرژی شفابخش ضروری است. در واقع، ما توصیه می کنیم قبل از اینکه کریستال ها را وارد خانه کنید، انرژی منفی را حذف کرده و فضا را پاکسازی کنید، اینکار به تقویت انرژی کمک خواهد کرد.

انرژی منفی را خانه و جسم خود از بین ببرید

اگر در خانه خود متوجه انرژی های بد شدید، چند تکنیک وجود دارد که می توانید به منظور پاک کردن انرژی های منفی بکار ببندید.

با روش پاکسازی مریم گلی، سمومی که از بیرون و از داخل فضای شما می آیند به سرعت خنثی شده و به سرعت جذب می شوند. خانه واقعی جایی ست که می توانید در آن از سرعت گیج کننده دنیای مدرن عقب نشینی کرده و به استراحت و احیای روح، ذهن و جسم خود بپردازید. پاکسازی با مریم گلی را به بخشی از زندگی روزمره خود تبدیل کنید تا از درمان مؤثر و آسان برای پاکسازی انرژی ارتعاش ضعیف که وارد محیط تان می شوند برخوردار باشید.

هزاران سال است که مریم گلی، توسط بومیان امریکا به عنوان گیاهی مقدس درنظر گرفته می شود که یکی از سریع ترین و آسان ترین روش ها برای خلاص شدن از دست انرژی منفی است. سوزاندن مریم گلی برای اهداف مختلفی مثل پاکسازی انرژی، مراسم های آیین و شفابخشی استفاده می شده است. امروز سوزاندن مریم گلی توسط دنیای پزشکی هم در سراسر دنیا استفاده می شود تا به بازیابی سلامتی و نشاط کمک کند. مریم گلی با سوزاندن انرژی های ناخواسته و دور کردن آن از طریق دود، از قابلیت خنثی کردن انرژی منفی برخوردار است.

نحوه سوزاندن مریم گلی

اگر به این فکر می کنید که به وسیله مریم گلی چطور باید خانه خود را پاکسازی نمایید، در اینجا روشی را به شما می گوییم که خیلی راحت است. ست پاکسازی مریم گلی همه چیزهایی را که شما برای پاکسازی معنوی نیاز دارید دارد. صدف ابالون می تواند به عنوان ظرف یا زیر خاکستر برای ابزارهای پاکسازی مختلف مثل چوب مریم گلی، کندر و پالوسانتو استفاده شود.

**به منظور محافظت از درخشش رنگین کمانی صدف مروارید، پیشنهاد می کنیم که مقدار کمی ماسه سفید را انتهای پوسته قرار دهید، چون کمک می کند که مریم گلی در حال سوخت سریع تر و راحت تر اتفاق بیفتد. پس از چند بار استفاده، ماسه می تواند با مریم گلی یا دیگر ابزار پاکسازی جایگزین شود.**

ست پاکسازی مریم گلی

ابتدا، مطمئن شوید که همه درها و پنجره ها باز هستند، تا انرژی منفی بتواند از خانه خارج شود. بعد مریم گلی را به مدت 30 ثانیه آتش بزنید و فوت کنید تا دود کافی برای پاکسازی و خنثی کردن سموم ایجاد شود. با استفاده از پر که در داخل ست پاکسازی وجود دارد، دود را به سمت گوشه ها، سقف و دیگر فضاهای کوچک خانه تان -چون این نواحی بخصوص می توانند به مرور زمان، انرژی منفی را انباشته کنند- هدایت کنید. ما خودمان مایل هستیم پاکسازی مریم گلی را از درب جلویی شروع کنیم چون به بیرون ماندن انرژی منفی بیرون کمک می کند.

اسماج را نگه دارید و با دقت به تک تک اتاق حرکت کنید. به فضاهایی که مشاجره و دعوا صورت گرفته توجه خاصی نشان دهید. برای اینکه عمل پاکسازی را به سطح عمیق تری برسانید می توانید عبارت تاکیدی را با صدای بلند بیان کنید که با قلب شما طنین انداز می شود و با بانگ صدای شما میدان انرژی تان را بهتر می کند.

همچنین می توانید از این زمان برای ارتقای قدرت شفابخشی کالکشن کریستال تان نیز استفاده کنید، بدین صورت که آنها را -در حین اینکه هدفی که برای هر یک برنامه ریزی کرده اید را تقویت می کنید- با دود مریم گلی پاکسازی کنید. خیلی ساده، هر یک از کریستال ها را در دست خود نگه دارید و بگذارید که دود مریم گلی آن را کاملاً دربر بگیرد. بعد از خرد مقدس گیاه بخواهید تا سنگ را تصفیه کرده پاکسازی کند تا از فرکانس های شارژ شده و فعال شده آن حداکثر استفاده را ببرید.

اگر دود چوب پالوسانتو را به عمل پاکسازی خود اضافه کنید، روتین پاکسازی تان قدرتمندتر هم می شود. این چوب با رایحه شیرین مثل عسل خود، عطر زمینی و جنگلی مریم گلی سفید را به تعادل می رساند. سوزاندن پالوسانتو به مریم گلی شباهت دارد. ولی برای باقی گذاشتن اثر دود، بیش تر باید آن فوت کرد. پس از اینکه شما چوب را آتش زدید، منتظر بمانید تا وقتی که شعله را ببینید و بعد در حالی که اطراف اتاق ها قدم می زنید بطور پیوسته شروع کنید به فوت کردن. برای این منظور می توانید از اسماج میرم گلی و پالوسانتو  استفاده کنید

با استفاده از پر موجود در ست پاکسازی مریم گلی مانا جم، مطمئن شوید که دود را به سراسر خانه -از راهرو گرفته تا اتاق ها و داخل کمدها و جاهای باریک که انرژی راکد می ماند- پخش کرده اید. در حین انجام اینکار، به سرویس بهداشتی بروید و مریم گلی و پالوسانتو را در زیر نشیمن توالت و گوشه ها آتش بزنید. عمل پاکسازی را با در کنار درب پشتی تمام کنید و بعد خاکستر گرم چوب مریم گلی را بیرون بیاورید. یا اینکه می توانید برای پاکسازی بیش تر، بگذارید به آرامی بسوزد. وقتی وارد خانه می شوید متوجه تفاوت ظریف محیط پاکسازی شده خواهید شد.

پاکسازی با پالو سانتو

یکی دیگر از ابزارهای پاکسازی با رایحه شیرین، کندر است که قابلیت تصفیه سازی مریم گلی و پالوسانتو را بیش از پیش ارتقا می دهد. کندر از خصوصیات سم زدایی و تصفیه کننده قوی برخوردار است و رایحه شیرینی دارد که به جذب انرژی منفی کمک می کند. کندر به طلای مایع نیز معروف است و در برخی فرهنگ ها برای ایجاد حفاظت، ارتقای آگاهی معنوی و رهایی از استرس و اضطراب شهرت دارد. برای این منظور می توانید از اسماج میرم گلی و کندر استفاده کنید

اگر به دود حساس هستید یا در آپارتمانی زندگی می کنید که دود ممنوع است، می توانید از ترکیب اسانس گیاه مریم گلی و پالوسانتو در بطری اسپری با آب تصفیه شده استفاده کنید. حتی می توانید این اسپری پاکسازی را حتی با ترکیب کریستال های خام شفابخش مثل کوارتز صورتی و آکوامارین، دو مورد از سنگ های موردعلاقه چاکرای قلب، ارتقا دهید.

چطور خانه خود را با فنگ شوی پاکسازی کنید؟

اگر نمی دانید خانه خود را چطور پاکسازی کنید، روش های دیگری وجود دارند که می توانید بکار ببندید از جمله فنگ شویی، هنر باستانی ایجاد تعادل و هارمونی در منزل. فنگ شوی که برای هزاران سال است توسط فرهنگ های شرقی استفاده می شود، یکی از راه های مؤثر برای پاکسازی معنوی روزانه در فضای شماست. با استفاده از اصول فنگ شوی در اتاق های خانه خود، می توانید با افزایش جریان انرژی محیط خود، انرژی منفی را از بین ببرید. در ادامه این پست مانا جم، با هم می بینیم که چطور با استفاده از فنگ شوی، انرژی منفی را از منزل خود دور کنید.

برای اینکه پاکسازی معنوی مؤثرتری در اتاق خواب انجام شود، پیشنهاد می کنیم که انرژی تخت خود -از جمله تشک- را پاکسازی کنید. عوض کردن تشکی که قبلاً با شریک خود سهیم می شدید (که دیگر نیست) فکر خوبی است چون به شما کمک می کند از خاطراتی که به آن چسبیده اند رها شوید. ولی از آنجایی که تشک ها گران قیمت هستند کار هر کسی نیست که بعد از هر بهم زدن رابطه، بتواند تشک را تعویض کند. راهکار دیگر این است که آئین پاکسازی انرژی را برای تختخواب تان انجام دهید.

1- اول از همه، پنجره های اتاق را باز کنید، نور هر چه بیش تری را به اتاق وارد کنید، بعد ملافه ها را از روی تخت بردارید و تعدادی گلبرگ های رز روی تشک خالی قرار دهید. در هر گوشه تخت، شیشه ای شامل مقدار مساوی نمک و آب روی زمین قرار دهید. اجازه دهید که این گلبرگ های رز و بطری های آب نمک کل روز را در همانجا قرار بگیرند تا انرژی آنها تشک و تخت را تصفیه کرده و ارتقا دهد. در مرحله آخر، فضا را با دود مریم گلی پر کنید تا انرژی های کهنه را بسوزاند و از بین ببرد.

این تمرین پاکسازی انرژی، بدون در نظر گرفتن اینکه در چه نوع وضعیت رابطه ای قرار دارید، برای هر مقطعی از زندگی تان بسیار کارآمد و مفید است. برای پاکسازی معنوی با فنگ شوی در اتاق خواب، با ملافه های رنگ روشن انرژی شفاف و گشاده را افزایش دهید. با قرار دادن فضای کافی در اطراف تخت و نچسباندن آن به دیوار، می توانید به جاری شدن انرژی در این ناحیه از منزل خود کمک کنید.

هرم شانگیت

تکنیک دیگر برای از بین بردن انرژی منفی از منزل خود، ایجاد جریان بهینه از ارتعاشات مثبت در هال خانه شماست. با اطمینان از چیدمان متعادل اتاق تان، می توانید این جریان بهینه را خلق کنید. مطمئن شوید که مبلمان شما با ورودی اتاق تان روبرو هستند، بدین ترتیب وجود انرژی مثبت قدرتمند تأیید می شود.

برای جذب و حذف الکترومغناطیس مضری که از تلویزیون یا دیگر ابزارهای الکترونیکی حاصل می شود، قطعه ای از سنگ شانگیت  را روی مرکز آن دستگاه ها قرار دهید. این کریستال که یکی از سنگ های باستانی در قلمروی سنگ های معدنی به حساب می رود، بهترین گزینه برای جذب و از بین بردن اشعه های مضر دستگاه های الکترونیکی است. بعلاوه، با ظاهر طبیعی خود کمی جلوه دکوری مدرن هم به اتاق می دهد.

حالا که می دانید چطور انرژی منفی را از منزل و بدن خود دور کنید، به این تکنیک ها عمل کنید تا تمام جنبه های زندگی تان بهبود یابند.

10 قدم برای پاکسازی خانه خود از انرژی منفی

(فقط در 10 دقیقه یا کم تر!)

بله به همین سادگی! فواید آن را تقریباً فوری می توانید حس کنید. شاید نتوانید ذره های انرژی انباشته شده در خانه تان را ببینید ولی اگر گاهی اوقات آن را پاکسازی نکنید این لایه نامرئی از زهر، می تواند بر نحوه دیده شدن محیط شما در چشم خودتان و دیگران اثر بگذارد. اگر وارد اتاقی شوید که احساس ناراحتی و آزردگی به شما دست بدهد بطوری که نتوانید آن حس تان را بیان کنید، نماد این است که باید انرژی منفی را به فرکانس های انرژی بالا تبدیل کنید.

پس از انجام عمل پاکسازی، فضا باید احساس تازگی و پر از شور زندگی را تجربه کند. ولی وقتی با انرژی کهنه و قدیمی درگیر باشد احساس خوشایندی را از دست می دهد. اجازه ندهید که انرژی مرتعش خانه شما با تمیز نشدن های مداوم کدر و گرفته شود. اگر فکر می کنید که چطور باید از دست انرژی منفی خلاص شد با ترکیب این اصول پایه فنگ شوی با کریستال های شفابخش و دیگر تکنیک های پاکسازی فضای خود را از دست انرژی های راکد و سنگین خلاص کنید. این روش های پاکسازی را چند بار در هفته انجام دهید و برای رسیدن طالع خوب، فراوانی و نعمت به زندگی تان آماده باشید.

1- ابتدا، درها و پنجره ها را باز کنید تا انرژی منفی جایی برای فرار کردن داشته باشد. همچنین به رهایی دود مریم گلی از خانه کمک می کند.

2- ورودی های خانه را تمیز کرده و گردگیری کنید. اگر خانه بدرخشد، روح هم به دنبال آن خواهد درخشید. همانطور که ضرب المثل می گوید: بیرون، همان چیزی که در درون هست را منعکس می کند. بنابراین وقتی خانه شما تمیز و سازماندهی شده باشد، برای پاکسازی اساسی تر که توسط کریستال های شفابخش و دیگر ابزار مقدس صورت می گیرد، آماده خواهد بود.

3- پاکسازی مریم گلی را از درب جلویی شروع کنید. چوب مریم گلی را به مدت 30 ثانیه روشن کنید و به آرامی آن را فوت کنید تا دود برخیزد. پوسته ابالون یا ظرف نسوز را نگه دارید تا هر گونه خاکستری که حاصل می شود را بگیرید. موقع سوخت مریم گلی، توصیه می کنیم که در جهت حرکت عقربه های ساعت در خانه راه بروید. مطمئن شوید که دود را به تمام گوشه ها و از جمله کمدها و دیگر جاهای تنگ و باریک هدایت می کنید. از پر برای تکان دادن دود به سمت سقف و گوشه ها استفاده کنید. حتماً پنجره ها و درب ها را باز بگذارید تا همه سموم به راحتی خارج شوند. همچنین باید سرویس بهداشتی، حمام و نشیمن ها را اسماج کنید. نکته: موقع پاکسازی هر یک از اتاق ها با مریم گلی، مانترای مخصوص پاکسازی یا هدف را با صدای بلند و رسا به زبان بیاورید. چرا که قدرت های پاکسازی را تقویت خواهد کرد.

4- برای تمیز شدن و پاکسازی از صدا استفاده کنید. اگر محیط خیلی ساکت است، احساس تهی بودن (از جنبه منفی) خواهد داد. ارتعاشات صدا، در ترکیب با کریستال ها و مریم گلی یک روش قدرتمند برای پاکسازی انرژی فضا و افزایش ارتعاش انرژیکی هستند. صداهای شفابخش انرژی سنگین و غلیظی را که انرژی خانه را تضعیف می کند، درهم می شکنند. کاسه های آواز از صدا با ارتعاشات ملایم برای ایجاد اثر شفابخش استفاده می کنند که می تواند هم در سطح فیزیکی هم در سطح معنوی احساس شود. بعلاوه می توانید این صداها را با دود مریم گلی ادغام کنید، اینها با هم ترکیب قدرتمندی هستند برای در هم شکستن انرژی گیر افتاده.

5- دود پالوسانتو را درنظر بگیرید. این چوب مقدس بسیار شفابخش است چون فضای پاکسازی شده را با انرژی زیبا و مثبت سرشار می کند. رایحه تسکین دهنده و شیرین آن هزاران سال است که استفاده می شود. پالوسانتو، این چوب شفابخش باستانی برای بخاطر آوردن انرژی مثبت و عشق شهرت دارد. خیلی عالی می شود اگر پس از پاکسازی مریم گلی برای افزایش ارتعاش انرژی و پر کردن فضا با حس خوب استفاده شود.

6- کوپال و کندر بسوزانید. اگر کندر و کوپال را به تمرین پاکسازی مریم گلی خود اضافه کنید با کمک همدیگر، تهدید سه گانه برای انرژی بد به حساب می آیند. برای سوزاندن کندر یا کوپال، فقط کافی ست صفحه ذغالی یا بخور مخروط را روی ظرف نسوز قرار دهید. بعد آن را آتش بزنید تا وقتی که ببینید کاملاً در دود پوشیده شده است. به آرامی فوت کرده و بگذارید دود آن انرژی شفابخش خود را در فضای شما القا کند.

7- همه اتاق ها را با نمک در گوشه ها پاکسازی کنید. با استفاده از هر نوع نمک، این تکنیک به شما کمک می کند انرژی بد را مثل جاروبرقی بکشید. نمک را به چهار گوشه اتاق ها بپاشید و اجازه دهید به مدت 48 ساعت در آنجا بماند. بعد آن را با جاروبرقی تمیز کرده یا پارچه خیس تمیز کنید و بعد دور بیندازید.

8- برای حذف انرژی منفی، شمع ها را روشن کنید. قرن هاست که شمع های سفید به منظور پاکسازی انرژی منفی از محیط بکار می روند. همچنین روشی ساده و مؤثر است تا فضا را برای ایجاد آسودگی و آرامش آماده کند. روشن کردن شمع را برای عمیق کردن مدیتیشن، یوگا و دیگر درمان های شفابخش امتحان کنید.

9- گل های تازه اضافه کنید. وقتی گل های تازه ای را در هر اتاق قرار می دهید، حس زیبا، طبیعی و تازه ای را به دکور کلی اضافه می کند. همچنین نشان می دهد که خانه شما خاص و حرم مقدسی برای عشق و خوشبختی ست. پس از پاکسازی خانه خود با مریم گلی و دیگر ابزارهای پاکسازی، کاسه شیشه ای را با آب پر کرده و با گل های شناور در آن تزئین کنید. می توانید آن را در ورودی جلویی، محل عبادت یا روی میز آشپزخانه قرار دهید.

10- با کریستال های محافظت، شبکه ای شفابخش خلق کنید. به وسیله پاکسازی با تورمالین سیاه (که شبکه حفاظت ایجاد می کند) می توانید پاکسازی را عمیق تر کنید. تورمالین سیاه به جذب انرژی منفی از افراد و چیزها شهرت دارد. برای اینکه نهایت استفاده را از تورمالین سیاه ببرید، پیشنهاد می کنیم که قطعه ای از آن را در هر گوشه اتاق قرار دهید. این کار سپر محافظت کننده ای را به وجود می آورد که مانع از ورود تمام انرژی های منفی به فضا می شود. علاوه براین، تورمالین سیاه، برای جذب انرژی الکترومغناطیسی بسیار عالی عمل می کند بنابراین باید آن را نزدیک روتر اینترنت، تلویزیون، کامپیوتر، گوشی هوشمند و دیگر دستگاه های الکترونیکی قرار دهید. تورمالین سیاه شما را از انرژی مضر آنها در امان نگه می دارد همچنانکه استرس و اضطراب را هم از بین می برد. اگر این سوال برای شما پیش آمده که چطور می توان از دست انرژی منفی در بدن خلاص شد، نگه داشتن سنگ در دستان تان را امتحان کنید و اجازه دهید خصوصیات شفابخش آن تمام انرژی های منفی را رها کند. همچنین باید این کریستال های محافظت را هفته ای یکبار پاکسازی کنید، اینکار به شما اطمینان می دهد که همواره قدرتمند و فعال هستند. آنها را در کاسه ای که آب فیلترشده دارد قرار داده و بگذارید به مدت حداقل 4 ساعت اشعه های خورشید را جذب کنند. بعلاوه می توانید آنها را در دود مریم گلی در حال سوخت هم غرق کنید.

چطور از دست روح های منفی در خانه خود خلاص شویم؟

اتاق هایی وجود دارند که نسبت به اتاق های دیگر به پاکسازی بیش تری محتاج اند. مثل اتاق خوابی که در آنجا کسی در حال شفایابی از بیماری است، یا مثل دفترکاری که پر از دستگاه های الکترونیکی است یا سنگینی غیرقابل توصیفی که در هوا وجود دارد. در چنین مواردی، ما توصیه می کنیم که از تکنیک میسون استفاده کنید. روش پاکسازی که می تواند به عنوان جایگزینی فوق العاده عالی برای کسانی که بخاطر حساسیت ها یا قوانین آپارتمانی نمی توانند مریم گلی بسوزانند، عمل می کند.

1- چهار عدد جار یا شیشه مربا (یا بانکه های درب دار) را تا نصف با آب پر کرده و کمی نمک به آن اضافه کنید تا به جذب سموم کمک کند.

2- تورمالین سیاه و مریم گلی تازه به آب اضافه کنید. این ترکیب برای جذب و خنثی کردن انرژی منفی بسیار قدرتمند عمل می کند.

3- هر یک از شیشه ها را در چهار گوشه اتاق قرار دهید تا فضا را از شر انرژی منفی رها کند.

4- هر 24 ساعت آب را خالی کرده و شیشه ها را آبکشی کنید، مخصوصاً اگر کسی در حال شفایابی از کسالت است، اهمیت اینکار افزایش پیدا می کند. ترکیب تازه ای از آب و نمک را جایگزین کنید. قبل از قرار دادن تورمالین سیاه درون شیشه، سنگ را با آب یا دود مریم گلی پاکسازی نمایید.

بانکه ی تورمالین سیاه و اب نمک

با کریستال های شفابخش چطور می توان خانه خود را پاکسازی کرد؟

برای اینکه زندگی تان را به بهترین نحو سپری کنید، ضروری است که بدانید چطور باید از دست انرژی های منفی خلاص شوید. علاوه بر این تکنیک های پاکسازی مؤثر، کریستال های شفابخش بخش ضروری از این فرآیند به شمار می روند. برای پاکسازی روح، جسم و ذهن، کریستال های شفابخش از بهترین راهکارهای تعادل خانه و جسم هستند. ساختار کریستالی آنها که از اتم هایی ساخته شده اند که خودشان را بارها و بارها تکرار کرده اند، انرژی شفابخشی به آنها می بخشند که با ریتم پایدار زمین همسو می شود. وقتی سرعت بالای زندگی مدرن شما را از تعادل بازمی دارد، انرژی شفابخش کریستال ها با آن فرکانس های بالای خود می تواند هارمونی و هماهنگی را دوباره به زندگی و خانه شما بازگرداند.

آمتیست

با آمتیست می توانید انرژی آرامبخش و تسکین دهنده را به خانه خود اضافه کنید. این کریستال انرژی های منفی را به ارتعاشاتی از عشق و آرامش تبدیل می کند.

سلنیت

چوب شفابخشی که از این سنگ خالص ارزشمند ساخته می شود مثل نسخه کریستالی مریم گلی عمل می کند. وقتی اینها را روی پنجره قرار می دهید روشنایی آنها به تصفیه سازی فضای شما کمک خواهد کرد و انرژی های منفی را که از طریق درب ها و پنجره ها وارد خانه تان می شوند را مسدود می کند. سلنیت خانه شما را با انرژی مرتعش قوی پر کرده و بطور مداوم انرژی فضا را تصفیه خواهد کرد.

چطور از دست انرژی منفی در بدن خلاص شویم؟

ورزش کردن و رژیم غذایی سالم برای سم زدایی بدن عالی هستند ولی باید به جنبه معنوی شفابخشی هم توجه کنید. اگر در انرژی خود سنگینی حس می کنید، از این تکنیک های پاکسازی برای رهایی خودتان از انرژی ارتعاش ضعیف که می تواند شما را از سرشار زندگی کردن بازدارد، استفاده کنید.

1- انجام مدیتیشن با کریستال ها

اگر اضطراب و استرس احساس می کنید، با نگه داشتن کریستال های آرامبخش و تسکین دهنده مثل آمتیست و کوارتز صورتی به تعادل قبلی خود برگردید. با جذب انرژی کریستال ها و خواص شفابخش شان، نفس عمیق و تصفیه کننده بکشید. خودتان را مجسم کنید که نور روشن و خالص را به درون می کشید و تمام منفی هایی که دیگر به کارتان نمی آیند را با عمل بازدم از خود بیرون می کنید. به تکرار این فرآیند ادامه دهید تا ذهن، جسم و روح شما پاکسازی شده و تجدید شود.

2- موسیقی

جادوی موسیقی در قدرت های شفابخش آن نهفته است. اگر پس از تمرین های پاکسازی هم افکار منفی همچنان بر شما پافشاری می کنند با پخش کردن آهنگ های موردعلاقه خود از دست شان خلاص شوید. زدن آلت موسیقی هم روش دیگری برای ارتباط با لحظه حال است. به خصوص که از شما می خواهد تا روی نوت ها تمرکز کنید.

3- حمام تصفیه کننده با کریستال ها

آب هم وقتی با قابلیت های تجدیدکنندگی کریستال ها و دیگر ابزارهای انرژی همراه شود فواید درمانی آن شکوفا می شود. چند قطره اسانس موردعلاقه خود را به همراه سنگ های شفابخش طبیعی مثل آمتیست، آکوامارین و کوارتز صورتی به وان خود اضافه کنید تا خاصیت چنین حمامی چند برابر شود.

4- مراقبت های پوستی با کریستال های شفابخش

شما می توانید از خواص شفابخش کریستال ها برای رهایی از تنش ها هم استفاده کنید. وقتی از آمتیست، سلستیت و فلوریت را روی مناطقی از چهره تان که احساس تنش می کنید قرار دهید (مثل پیشانی و اطراف لب) رنگ چهره و ظاهرتان جوان تر و شاداب تر به نظر خواهد رسید.

وقتی این تکنیک های پاکسازی را در روتین روزمره خود بکار می بندید حمایت موردنیاز شما را تأمین می کند تا روح و فضای خود را با ارتعاشات بالا حفظ کنید. با استفاده از ابزارهای پاکسازی طراحی شده ویژه مانا جم، برای یک تحول معنوی که زندگیتان را تغییر می دهد آماده شوید.


 

محصولات مرتبط

(روی عکس کلیک کنید)

اسماج


دستبند آمیتیست

جواهرات سنگی

 


 

 

امیتیست

کریستال ها


برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 + دو =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه