خواص سنگ فلوریت

فلوریت؛ محافظ رنگین کمانی

انرژی فلوریت را در آغوش بگیرید و در آن رؤیاهای شیرین غرق شوید. اجازه دهید که این سنگ با پاکسازی ذهن و محیط تان، شما را از وضعیت خشم به آرامش خاطر برساند. فلوریت یکی از کریستال های جاذب است که همه منفی های اطراف خودش را خنثی می کند. سایه های رنگین کمانی آن از نظر روحی شما را پاکسازی کرده و شما را با آرامش و شادی مملو می کند. خوابیدن نزدیک فلوریت یا مدیتیشن انجام دادن با آن، شفافیت ذهنی و هارمونی بین چاکراها را تضمین می کند.

 

چرا به فلوریت نیاز دارید؟

آخرین باری که آرزو کردید چه زمانی بود؟ اگر پاسخ شما خیلی وقت پیش، یا هیچ وقت است احتمالاً ارتباط تان را با رؤیاها و امیدهای تان از دست داده اید. پس می توانید از انرژی فعال کریستال فلوریت بهره مند شوید.

 

معرفی خصوصیات شفابخشی کریستال فلوریت

خصوصیات این کریستال از نور فلورسنت خاص آن نشأت می گیرد که وقتی در معرض اشعه یو وی قرار می گیرد رنگ های مختلفی را نمایان می کند. این سنگ معمولاً رنگ های سبز و بنفش را داراست و انرژی هم افزایی را به آن می بخشد که شفادهنده است.

رنگ سبز چاکرای قلب را پاکسازی و تصفیه می کند. رنگ های بنفش در این کریستال به شما کمک می کند تا هدف الهی تان را در زندگی کشف کنید. چاکرای چشم سوم تان را برای فعال شدن تحریک کرده و مسیر را برای گسترش معنویات و آرامش درونی عمیق تر هموار می کند.

سایه های رنگی و خواص شفابخشی این کریستال، روح شما را با انرژی فعال و مثبت پر کرده و تشویق تان می کند تا رؤیاهای بزرگ تری برای خودتان بسازید. همین ویژگی باعث شده که فلوریت یکی از قدرتمندترین کریستال ها برای آشکارسازی باشد.

منشور فلوریت رنگین کمانی

تاریخ و افسانه

اسم فلوریت از روی کلمه لاتین ” fluere ” به معنی جاری شدن گرفته شده است و به قابلیت این سنگ برای جاری شدن بین فلزات اشاره دارد.

در چین، از فلوریت برای سنگتراشی ظروف زینتی به مدت بیش از سه قرن استفاده شده است. مصریان باستان هم از این کریستال برای تراشیدن جواهرات یا مجسمه های خدایان استفاده می کرده اند. رومی های باستان از فلوریت برای تزئینات استفاده می کردند. یک محقق و تاریخ شناس روم باستان، آنچنان این کریستال را دوست داشت که اسم یکی از مواد معدنی های موردعلاقه اش را فلوریت گذاشت.

یکی از ویژگی های جذاب این سنگ، فلورسانس/فلورسنس نام دارد و به توانایی این سنگ برای درخشیدن در تاریکی (پس از اینکه در مقابل نور یو وی قرار گرفت) اشاره می کند.

منشأ و منطقه

فلوریت در برزیل، چین، اروپا، مکزیک و بسیاری از جاهای دیگر یافت شده است.

مفهوم کریستال فلوریت

مفهوم سنگ کریستال فلوریت مثبت بودن، آرامش، باز کردن قلب به سوی یکی از ابزارهای انرژی خیلی قدرتمند را با هم ترکیب می کند. با پاکسازی و تعادل دادن به چاکرای قلب، چاکرای چشم سوم و چاکرای تاجی شما، مفهوم این کریستال می تواند قلب و ذهن شما را از انرژی منفی و باورهای محدودکننده پاکسازی کند تا شما زندگی تان را در بهترین حالتش تجربه کنید. اگر با این سنگ ارتباط بگیرید می توانید رؤیاهای تان را به حرکت درآورید و روح تان را آزاد کنید.

یکی از بهترین راه ها برای مهار کردن انرژی کریستال فلوریت از طریق تمرین مدیتیشن صورت می گیرد. از آنجایی که سنگ با چاکراهای بالاتر ارتباط برقرار می کند مدیتیشن کردن با این سنگ باعث می شود با ارتعاشات بالا کل ذهن، روح و جسم تان را پر کنید. در حالت آرام و سرزندگی که مدیتیشن به شما می دهد می توانید تمام خوبی هایی که سنگ فلوریت برای تان هدیه می دهد را در آغوش بکشید.

آرزو کردن

با همسو شدن قلب و سرتان و پاکسازی از هر گونه مانع، کریستال فلوریت شما را راهنمایی می کند تا آرزوهای بزرگ تری داشته باشید و بزرگ ترین رؤیاهای تان را دنبال کنید. این سنگ شما را با خواسته های عمیق قلب تان ارتباط می دهد و تشویق تان می کند تا ذهن و تصورات تان را بازتر کنید تا در نهایت رؤیاها به واقعیات تبدیل شوند.

بخاطر اینکه مفهوم کریستال فلوریت چنین انرژی تسکین دهنده و انگیزشی دارد باعث می شود با خیالی آسوده تر آرزو کنید و اصلاً برایش مهم نیست که آرزوی تان چقدر دست یافتنی ست. امیدواری را در شما افزایش می دهد چون حتی اگر یک بار محدودیت ها و موانع را بشکنید و از میان بردارید آنچه را که واقعاً شایستگی دارید کشف خواهید کرد.

وقتی با این سنگ کار کنید، متوجه می شوید که هیچ چیز غیرممکن نیست و هیچ آرزویی برای شما دور از دسترس نیست فقط کافی ست خودتان را باور داشته باشید. هر موقعی که خواستید آرزو کنید فلوریت را در دست تان بگیرید و با صدای بلند آرزوی تان را به زبان بیاورید تا سنگ این انرژی را برای تان نگه دارد.

آرامش یافتن

این کریستال از طریق ارتباط با چاکرای چشم سوم و چاکرای تاجی، می تواند شما را به وضعیت آرامبخش برساند. این سنگ آشفتگی ها و افکار منفی را پاکسازی کرده و ذهن، روح و جسم شما را با ارتعاشات بالا پر می کند. شاید به دنبال کریستالی می گردید که شما را از استرس رها کند، شاید هم می خواهید شما را متمرکزتر کند، در هر حال، کریستال فلوریت شما را پشتیبانی می کند.

منشور فلوریت

نحوه استفاده از کریستال فلوریت

چطور از کریستال فلوریت برای آرزو کردن استفاده کنیم؟

یکی از بهترین راه ها برای استفاده از کریستال فلوریت، این است که یک برنامه کریستالی برای خودتان تهیه کنید که شامل پوشیدن جواهرات این کریستال، حمل کردن سنگ و قرار دادن آن در فضای تان باشد.
وقتی برای آرزو کردن با این کریستال کار می کنید، از این جمله تأکیدی استفاده کنید: آرزوی من به واقعیت تبدیل می شود.

چطور از کریستال فلوریت برای به آرامش رسیدن استفاده کنیم؟

برای ارتباط با احساس آرامش، برنامه کریستالی برای خودتان تدارک ببینید که شامل پوشیدن جواهرات کریستال فلوریت، حمل کردن آن در جیب یا کیف و قرار دادن آن در فضایی که بیش تر حضور دارید باشد.
برای دستیابی به آرامش موقعی که با این سنگ کار می کنید، این جمله تأکیدی را بکار بگیرید: من آرامش دارم.

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا داشتن هرگونه سوال کافی است با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

0 فکر در مورد “ خواص سنگ فلوریت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


× 4 = سی شش

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top