وبلاگ

خواص سنگ کوارتز صورتی

کوارتز صورتی؛ عشق خالص

با استفاده از قدرتِ عشق رز کوارتز یا کوارتز صورتی، دنیا را با عینک صورتی ببینید. این سنگ چاکرای قلب تان را برای هر عشقی که نیاز دارید آماده می‌کند؛ حالا این عشق به خودتان باشد یا خانواده، دوستان، انسانیت، یا عشق به جنس مخاطب، فرقی ندارد! رز کوارتز  با امواج محبت، رضایت و آرامشی که آزاد می‌کند باعث می شود احساسات منفی را کنار بگذارید و روح تان را از منفی نگری آزاد کنید.

معرفی سنگ کوارتز صورتی

رز کوارتز که در ایران به عنوان کوارتز صورتی هم شناخته می‌شود به خاطر رنگی که دارد قرن هاست به عنوان نماد عشق در مراسمات و قرارهای عاشقانه استفاده می‌شود. سنگی که نماد انسان‌های عاشق‌ پیشه و عاشقان بی قرار بوده‌ است.

کوارتز صورتی یکی از سنگ های خانواده کوارتز است که از سیلیکون دی‌اکسید تشکیل شده و فیبرهای دومورتریت که درون کریستال قرار دارند ظاهر صورتی و کدر به آن داده اند. به منظور محافظت از رنگ رز کوارتز باید آن را دور از نور آفتاب نگهداری کرد.

رز کوارتز عشق بی قید و شرط را جذب کرده و از آن حمایت می‌کند. ما از رز کوارتز در جواهرات تقویت کننده ی عشق و ابزار‌هایی که انرژی ایجاد می کنند مثل ست دستبند و گردنبند عشق، منشور و غلتک صورت استفاده می‌کنیم.

 

رولر کوارتز صورتی

 

با استفاده از قدرتِ عشق کریستال کوارتز صورتی، دنیا را با عینک صورتی ببینید. این سنگ چاکرای قلب تان را برای هر عشقی که نیاز دارید آماده می‌کند؛ حالا این عشق به خودتان باشد یا خانواده، دوستان، انسانیت، یا عشق به جنس مخاطب، فرقی ندارد! سنگرز کوارتز با امواج محبت، رضایت و آرامشی که آزاد می‌کند باعث می شود احساسات منفی را کنار بگذارید و روح تان را از منفی نگری آزاد کنید.

مفهوم سنگ کوارتز صورتی

وقتی تاریخ و فرهنگ مربوط به کوارتز صورتی را بدانید می‌توانید با این سنگ سرشار از عشق و احساس ارتباط عمیق تری برقرار کنید. استفاده از نمادهای مرتبط با عشق می‌تواند اثرات درمانی داشته باشد. در واقع ترکیب این نمادها با سنگ کوارتز صورتی می‌تواند اثرات شفابخشی و ارتعاشات آن را تقویت کند.
تمدن های روم و یونان باستان اولین تمدن هایی بودند که در آنها از رز کوارتز به عنوان نماد عشق استفاده شد. بر اساس افسانه ها کیوپید” Cupid ” خدای عشق یونان باستان، عشق را با کریستال کوارتز صورتی به مردم هدیه کرده است.

افسانه غم انگیز دیگری که قدرت رز کوارتزرا در عشق و دوستی بیان می‌کند را در ادامه می خوانید: وقتی که آرس ” Ares ”  خدای جنگ یونان باستان به شکل یک گراز وحشی به آدونیس ” Adonis ” حمله کرد، ادونیس زخمی شد و پا به فرار گذاشت، در همین حین آفرودیت ” Aphrodite ” معشوقه آدونیس به کمک او دوید. پای آفرودیت در حین دنبال کردن معشوقش به بوته‌‌ی خاری گیر کرد و زخمی شد، در همان لحظه آدونیس را هم پیدا کرد و هردو بر روی زمین افتادند.

در نهایت خون این دو زوج عاشق با هم ترکیب شد و به داخل سنگ کوارتز نفوذ کرد و بدین ترتیب رنگ زیبای صورتی را به وجود آورد. این داستان نشان دهنده ی پیوند کوارتز صورتی با عشق و قدرت آن در ایجاد روابط رومانتیک است. همچنین بومیان آمریکا از رز کوارتز برای از بین بردن خشم و ناامیدی و تقویت عواطف و احساسات استفاده می کردند.

نبرد آرس و آدونیس

خواص شفابخش سنگ کوارتز صورتی

کوارتز صورتی علاوه بر عشق رمانتیک، دلسوزی و عشق بی‌قید و شرط را هم تقویت می‌کند. رز کوارتز با داشتن خواص متنوع و انرژی ملایم یکی از کریستال های پرکاربرد است. بسیاری از تازه‌کاران سنگ درمانی را بارز کوارتز شروع می‌کنند چون همه نوع عشق را تقویت می‌کند. از خود دوستی و عشق به خانواده و عزیزان تا همه موجودات. کوارتز صورتی همچنین با قدرت عشق بی قید و شرط قوه ی ادراک شما را هم بیش تر می‌کند. فرکانس بالای آن به شما کمک می‌کند با دید مثبت تری اشتباهات دیگران را ببخشید.

کوارتز صورتی درک و بخشندگی را نیز تقویت می‌کند و به روابط عاشقانه ‌تان عمق بیشتری می‌بخشد. این سنگ با باز کردن چاکرای قلبتان کمک می‌کند میزان احساسات تان را بدانید. کوارتز صورتی افکار و احساسات منفی حبس شده‌ در درونتان را آزاد می‌کند به همین دلیل اثرات احساسی آن تا این حد زیاد است.

خصوصیات کوارتز صورتی به دلیل ارتباط آن با عنصر آب به راحتی قابل تغییر است. این کریستال با ارتعاشات ملایم خود مانند آبِ روان، آلودگی‌ها و افکار منفی را پاک کرده و با خود می‌برد. کوارتز صورتی سنگی برای چاکرای قلب است که دریچه قلب را باز می‌کند و باعث اطمینان و آرامش قلب می‌شود که این ویژگی یک قدم مهم برای حرکت به سوی آینده است.

آن حس بدی که مدت ها در دلتان محبوس است را با عشق و محبت جایگزین می‌کند. به شما کمک می‌کند با واقعیت های زندگیتان روبرو شوید و زخم های روحتان را التیام می‌دهد یعنی روحتان را سبک میکند.

 

کوارتز صورتی تامبل شده

 

کوارتز صورتی با متعادل کردن چاکرای قلب ناراحتی‌ها را تسکین می‌دهد. انرژی لطیف و زنانه آن عواطف را تقویت می‌کند. درسی که از کوارتز صورتی می شود گرفت این است که عشق را وارد همه بخش های زندگیتان کنید و نسبت به همه اتفاقات با عشق و عطوفت برخورد کنید.روش دیگر استفاده از اثرات کوارتز صورتی، دادن انرژی آن به آب و استفاده از آن به شکل اسپری است.

برای این کار بعد از متمرکز کردن اهداف تان مثل افزایش اعتماد به نفس یا درک بهتر، سنگ را داخل ظرف آب معدنی بیندازید و به مدت چهار تا هشت ساعت زیر نور آفتاب یا ماه بگذارید تا انرژی آن به آرامی جذب آب شود. همچنین برای اثرگذاری بیشتر می‌توانید اسانس های گیاهی مانند گیاه یلانگ یلانگ، اسطوخودوس، یاسمن یا گلبرگ های گل رز به آب اضافه کنید. سپس آب انرژی دار شده را داخل بطری اسپری بریزید و از آن به عنوان اسپری روی صورت و بدنتان استفاده کنید. بعلاوه برای اینکه انرژی آن بیش تر در آب نفوذ کند می‌توانید جملات تاکیدی مربوط به آن را تکرار کنید که اثرات آب را تقویت می‌کند.

در طول استحمام می‌توانید با گذاشتن چند تکه کوارتز صورتی درون وان خاصیت درمانی آب را بیشتر کنید. در حالی که داخل وان دراز کشیده‌اید با اهدافی که به سنگ ها داده‌اید می‌توانید بیشتر آرام شوید و ریلکس کنید. برای استفاده بهتر از آب درمانی می‌توانید حتی چند تکه نمک هیمالیایی را هم داخل آب وان بریزید. نمک هیمالیایی با داشتن منیزیوم و خاصیت سم زدایی دردهای عضلانی را تسکین می‌دهد. علاوه بر این ها می‌توانید با غلتک رز کوارتز پوست صورت خود را ماساژ دهید و جوانی، شادابی و شفابخشی را برای صورت خود به ارمغان بیاورید.

 

حمام با کوارتز صورتی

 

کوارتز صورتی که به عنوان سنگ عشق شناخته می‌شود ظرفیت عاطفه، دلسوزی و فهم را افزایش می‌دهد. قلب ما قدرتِ گرفتن و دادن عشق را دارد ورز کوارتز ارتباط ما با این بخش از وجودمان را بیشتر می‌کند. وقتی مشکلات و سختی‌ها تعادل زندگی ما را بهم بزنند، اینرز کوارتز است که دوباره ما را به قلب مان وصل می‌کند و شما وقتی به این بخش از وجودتان وصل شوید قدرت انجام هر کاری را دارید.

عبارت تاکیدی سنگ کوارتز صورتی

با استفاده از جملات تاکیدی می‌توانید اثرات مدیتیشن با کوارتز صورتی را بیشتر کنید. بگذارید هر فکر یا احساس منفی که نسبت به خودتان یا دیگران دارید تبدیل به عشق و علاقه شود. برای ارتباط عمیق با رز کوارتز ذهنتان را خالی کنید و بگذارید احساسات خوب و بد در درونتان جریان پیدا کند. روی تنفستان تمرکز کنید، عشق را با دم وارد بدنتان کنید و تنفر و احساسات منفی را با بازدم بیرون بفرستید.

نور صورتی عشق را تصور کنید که وارد بدنتان می‌شود و ذهن و قلب خسته‌ تان را سرشار از عشق می‌کند. این کار را تا وقتی که احساس میکنید روحتان سبک شده ادامه دهید هر وقت احساس کردید آماده‌اید، جمله تاکیدی ” من عشق هستم ” را تکرار کنید. این جمله تاکیدی به شما کمک می‌کند دوست داشته باشید و به خودتان و عزیزانتان عشق بورزید.

 

 

 

 

.


محصولات مرتبط 
(روی عکس کلیک کنید)

 

گوی کوارتز صورتی

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

6 نظر در “خواص سنگ کوارتز صورتی | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× نُه = 18

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه