وبلاگ

خواص سنگ ریولیت

ریولیت؛ سنگ زمینی

اگر فکر کردن به گذشته، باعث می شود لحظه حال تان را نادیده بگیرید از ریولیت استفاده کنید تا ذن درونی تان فعال شود و از فکر به گذشته دست بردارید. انرژی سنگ ریولیت عزت نفس را افزایش می دهد و کمک می کند تا پذیرش و رهایی عاطفی پرورش یابد. با بینشی عمیق، می توانید گذشته را از لنزی جدید نگاه کنید و درس های لازم را برای ایجاد تغییرات مثبت در آینده بگیرید. ملایمت ریولیت شما را با عشق به خود، لذت و امید سرشار می کند. همه چیز درست خواهد شد.

معرفی سنگ ریولیت

خلاقیت، زبان روح شماست و اگر می توانست حرف بزند، احتمالاً به شما می گفت که با خودتان مهربان تر باشید. با اینکه سنگ های صورتی رنگ مثل رودوکروزیت و کوارتز صورتی به جذب عشق در زندگی کمک می کنند ولی مفهوم سنگ ریولیت بخاطر عشق به خود شهرت دارد. انرژی درخشان آن که به روح شما سرخوشی می دهد و مثل قرص ضدافسردگی بدون عوارض جانبی است.

سنگ های چندرنگ ارتعاشات گرمی از خودشان می تابانند که با عشق، امید و سرخوشی ارتباط دارد. پس کافی ست این سنگ را بگیرید و شمع هایی روشن کنید، همه چیز درست خواهد شد.

خواص سنگ ریولیت

مفهوم سنگ ریولیت

همه ما نوری درون خودمان داریم. این نور اشتیاق حقیقی درون اعماق قلب ما را جرقه می اندازد و این همان چیزی ست که صبح ها شما را از رختخواب بلند می کند. پیام سنگ ریولیت شناسایی بالاترین پتانسیل شما و دنبال کردن رؤیاهای تان با انرژی های جدید است. با ارتعاشات نشاط آور، این سنگ تردید به خود را در شما از بین می برد و آن را با اطمینان و نگرش “من این را حل می کنم.” جانشین می کند.

ریولیت سنگی ترکیبی است که طرح های چرخشی و ذره ای منحصربفردی ایجاد می کند. وقتی موضوع ابراز خودِ خلاق تان مطرح باشد، خواص شفابخش این سنگ تمام تلاش خود را می کند تا منفی نگری را از روح درونی شما دور سازد.

خصوصیات شفابخش سنگ ریولیت

خوشبختی ساده است. انسان ها هستند که آن را پیچیده می کنند. از ریولیت برای از بین بردن موانع عاطفی مسیر قلب تان استفاده کنید. بدون مزاحمت احساسات مسموم این سنگ  کمک می کند تا تمرکزتان را به سمت چیزی که واقعاً اهمیت دارد -تحت هر شرایطی- هدف گیری کنید. هر وقت که ناامیدی به شما غلبه کرده بود یا از سرخوشی زیاد لذت می بردید به سراغ این سنگ آرام بروید تا با ارتعاشات زمینی خود کاری کند که از نظر عاطفی به تعادل برسید.

سنگ ریولیت به شما یادآوری می کند که احساس خوشبختی کردن فقط به چشم انداز شما بستگی دارد. مهم نیست بدبین ها چقدر سعی می کنند آن را نادیده بگیرند، حقیقت همان جمله کلیشه است: شما همان چیزی هستید که می اندیشید. در واقع دانشمندان بالاخره توانستند ثابت کنند دانش بودا و قدرت افکار مثبت را به اثبات برسانند. در شفابخشی فیزیکی و عاطفی، مفهوم سنگ ریولیت ذهن شما را مجدداً راه اندازی کرده و کمک می کند تا منفی ها را به مثبت تبدیل کنید. از همه مهم تر، زیباترین و شگفت انگیزترین چیزها از آشفتگی و تخریب پدید آمده اند، از جمله خودِ گیتی!

مدیتیشن یک راه عالی برای نزدیک تر شدن به این سنگ شفابخش است. اگر زندگی شما را در شرایط سخت قرار داد، به آرامی با سنگ ریولیت به مدت 20 دقیقه بنشینید و از او بپرسید که چطور می توانید از این شرایط سخت به نفع خودتان استفاده کنید. در طول این جلسه درمانی به الگوهای فکری منفی که ایجاد می شوند دقت کنید و اجازه دهید این سنگ به شما بینشی اعطا کند که بتوانید مثبت های بیش تری را ببینید و منفی ها را از بین ببرید.

ریولیت یادمان می اندازد که خوشبختی واقعی به چشم انداز مربوط است، چون وقتی ذهن تان را به سمت فرصت های جدید باز کنید ایجاد تغییر مثبت آسان تر بدست می آید.

خصوصیات سنگ ریولیت

وقتی وضعیت ذهنی شما از توقعات جامعه و نقش های جنسیتی آزاد باشد، می توانید از دست موانع بازدارنده راحت تر خلاص شوید و خودِ خلاق تان را تجلی نمایید.

از خواص ریولیت استفاده کنید تا قفل های مسیرتان را باز کنند و شما را به اوج پتانسیل خود برسانند. خصوصیات شفابخش این سنگ وقتی با سنگ های دیگری مثل کلسیت سبز یا عقیق درختی همراه شود قدرتمندتر هم می شود. اگر ریولیت به زندگی شما راه یافت بدین معنی است که شما به انرژی آن نیاز داشتید، این سنگ را در دستان خود نگه دارید و اجازه دهید تا روح شما را با خوشی و انگیزه و حس هایی تازه پر کند.

وقتی انرژی ریولیت را مهار کنید، خوشبختی راحت تر می شود چون می فهمید همه چیزی که نیاز دارید عشق است.

 

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار + 6 =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

آدرس فروشگاه

یوسف آباد، میدان فاطمی، مرکز خرید پرنیان، طبقه منفی 2، واحد 5، فروشگاه مانا جم

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه