خواص سنگ کلسیت

کلسیت؛ کریستال تحول

مثل ویتامین های انرژی زا، کلسیت کمک می کند تا با حذف موانع و انرژی منفی ها انرژی تان را بالا ببرید. جنب و جوش شما را افزایش می دهد و روح تان را تعالی می بخشد به همین جهت عضوی ضروری در کالکشن می باشد. نه تنها انرژی خودتان را پاکسازی و تصفیه می کند، بلکه برای محیط تان هم همینکار را انجام می دهد. با تنوع رنگی که دارد، کلسیت یکی از چندکاره ترین سنگ ها در بین کریستال هاست.

 

چرا شما به کلسیت نیاز دارید؟

فکر می کنید احساسات منفی و سمی شما را از پای درمی آورند و همیشه به بم بست می خورید؟ می خواهید لذت و خوش بینی بیشتری به زندگی تان وارد شود؟ پروژه جدیدی را شروع کرده اید و برای اینکه از عهده چالش ها بربیایید به حمایت نیاز دارید؟ اگر پاسخ تان به این سوال ها مثبت بود، شما به سنگ کلسیت نیاز دارید.

انواع کلسیت

معرفی کلسیت

با کریستال کلسیت چاکرا های تان را باز کرده و آن را مجدداً شارژ کنید. این مولتی ویتامینِ روح، از کلسیم کربنات ساخته شده و به تقویت کردن انرژی شهرت دارد. هر نوع از آن ویژگی های خاص خودش را دارد که تغذیه غنی روحی ضروری برای خلاقیت و شکوفا شدن را تأمین می کند. هر روز با مصرف روزانه از ویتامین روح تان با نگاه به نیمه پر لیوان روزتان را شروع می کنید.

تاریخ و افسانه

مفهوم سنگ کلسیت به یونان باستان و ریشه کلمه به زبان لاتین کالک به معنی سنگ آهک برمی گردد. این ماده تشکیل دهنده اصلی در صدف مخلوقات دریایی، سنگ آهک های کریستالی شده با رنگ های متنوعی را به کریستال کلسیت می بخشد. کریستال کلسیت و قدرت جذب آن، آن را به اسفنج قدرتمندی که احساسات منفی و مسموم را جذب می کند تبدیل کرده است. در طبیعت کلسیت در انواع رنگ های نارنجی، سبز، صورتی، سفید، عسلی،  آبی و … موجود است.

مفهوم کلسیت

وقتی کلسیت نارنجی را با خودتان حمل کنید، همیشه نور خورشید کوچکی را همراه تان خواهید داشت. نگه داشتن این کریستال در دستان تان، ویتامین D روح شما را تأمین می کند. کریستال کلسیت نارنجی، ماده معنوی عالی است چون از چاکرای خاجی (مرکز انرژی که خلاقیت و جنسیت به آن مربوط است) حمایت می کند. کلسیت نارنجی به عنوان تصفیه کننده انرژی قدرتمند هم شهرت دارد چون در کل بدن حرکت می کند و آن را برای اقدامی جدید آماده می کند.

 

خواص شفابخشی کلسیت

دو نوع خیلی محبوب کلسیت ها، سبز و نارنجی هستند که وقتی با هم ترکیب می شوند واقعاً انرژی سنگ های اطرافشان را هم تقویت می کنند. کریستال کلسیت را در محیط تان قرار دهید تا فضا را پاکسازی کرده و انرژی مثبت را در آنجا توزیع کند. رنگ های مختلف کلسیت را مثل صورتی، سبز و نارنجی را می توانید در اتاق تان قرار دهید تا جلوه شاد و زیبایی به دکوراسیون منزل تان بدهد.

 

کلسیت زبرا

 

خواص کلسیت

مفهوم کلسیت برای  رفع موانع خلاقیت -یعنی مواقعی که موانع احساسی جریان خلاقیت و الهام گرفتن شما را مسدود کرده اند- بسیار عالی است. به همراه کلسیت سبز یا نارنجی به آرامی بنشینید و از آن بخواهید که چاکرای قلب تان را به حالت تعادل برساند. مفهوم کلسیت به ما بینشی را می دهد تا فراتر را ببینیم و شاهد معجزات و احتمالات نامحدودی باشیم که به زندگی مان وارد می شود. کلسیت و تنوع آن، همیشه برای ایجاد آرامش و شفافیت در زندگی تان تلاش می کنند.

 

نحوه استفاده از خواص شفابخشی کلسیت

در رابطه با کریستال های شفابخش، مؤثرترین راه برای استفاده از آنها این است که برنامه کریستالی ایجاد کنید تا از نیت و هدف شما حمایت کرده و احساسات مسموم را حذف کند. وقتی کلسیت را به عنوان جواهرات استفاده می کنید، تکه ای از آن را همراه خود حمل می کنید یا در فضای اتاق تان قرار می دهید، یعنی انرژی مفید آن را به زندگی تان می آورید.
برای اینکه کریستال کلسیت قلب تان را شفا دهد و شفافیت را به زندگی تان بیاورد، این جمله تأکیدی را استفاده کنید: من همه منفی ها را رها می کنم و قلبم را به سوی عشق و مسیرهای جدید باز می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


− 6 = سه

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top