وبلاگ

شفابخشی چاکرای چشم سوم با کریستال ها

شفابخشی چاکرای چشم سوم با کریستال ها

شفابخشی چاکرای چشم سوم با کریستال ها

چاکرای ششم یا چاکرای چشم سوم که به  آنجا معروف است محل قوه بصیرت شماست. استفاده از سنگ های چاکرای چشم سوم به ما کمک می کند تا به خرد شخصی مان پی ببریم و قدرت درون مان را فعال کنیم. چشم سوم در مرکز استخوان پیشانی واقع شده است. با رنگ بنفش ارتباط دارد و به هوش عاطفی، بصیرت و صداقت ما مربوط می شود. ما را به درون خودمان هدایت می کند تا معرفت درونی که بطور ذاتی برخورداریم را کشف کنیم و با وجودیت برترمان ارتباط بگیریم.

وقتی چاکرای چشم سوم به تعادل رسیده باشد، می توانید از حس درونی خود برای تصمیم گیری راهنمایی بخواهید. درخواست از چشم سوم، بجای نفس و قوه ادراک، روح و خودِ معنوی تان را در فرآیند تصمیم گیری شامل می شود. هر وقت به طرز ظریفی احساس ناراحتی یا خرسندی کردید، این قوه بصیرت شماست که هدایت تان می کند. فعال کردن چشم سوم کاری می کند که موقع تصمیم گیری یا تغییرات مهم زندگی تان، با اطمینان پیش بروید.

مسدود شدن چاکرای چشم سوم بیش تر به ترس تمرکز دارد. شاید این حس را داشته باشید که ندانید حالا باید در زندگی تان چکار کنید، ولی در واقعیت می دانید که باید چکار کرد، اما ترس بیش از حد وجودتان را فرا گرفته و اجازه نمی دهد کاری کنید. برای بسیاری از افراد، متعادل نبودن چاکرای چشم سوم بحران زندگی را به وجود می آورد که خارج از کنترل شخصی ماست.

سوالاتی مثل: چه اتفاقی می افتد؟ هدف من چیست؟ برای مان ایجاد می شود. از اولین نشانه های مسدود بودن چاکرای چشم سوم، باور نداشتن خودمان است. اگر بتوانیم از این نشانه عبور کنیم، خودمان را در مسیری می بینیم که تا پیش از آن قرار نگرفتیم. مثل این می ماند که بعد از تعادل چاکرای چشم سوم، ببینید زندگی تان در جهتی پیش می رود که اصلاً فکرش را هم نمی کردید، چون شما این هدایت را از بصیرت و قوه شهودتان دریافت می کنید.

چاکرای چشم سوم غیرفعال از نظر فیزیکی با تومورهای مغزی، مشکلات تیروئید، مشکلات چشم و گوش، سردردها، سکته، مشکلات ستون فقرات، اختلالات یادگیری و حملات ناگهانی ارتباط دارد.

ماهیت شفای چاکرای چشم سوم، از بین بردن ترس هاست تا زندگی پربرکتی را تجربه کنید. اگر چاکرای چشم سوم شما شفا پیدا کند و با بصیرت تان ارتباط برقرار کنید نه تنها در تصمیم گیری کمک تان می کند، بلکه شما را به اقدام کردن و جلو رفتن هدایت می کند.

 

مشاهده کریستال های چاکرای چشم سوم

 

استفاده از سنگ های چاکرای چشم سوم برای شفابخشی

کریستال های چاکرای چشم سومسنگ های چاکرای چشم سوم که در این جا برای شما انتخاب کردیم شانگیت، آمتیست، فلوریت، لاجورد و کوارتز شفاف را شامل می شود. کریستال ها و سنگ های به رنگ بنفش هم به اندازه سنگ های ویژه این چاکرا، به دردتان می خورند.

2 سنگ فلوریت: فلوریت انرژی شما را پاک کرده انرژی مثبت را به فضای تان دعوت می کند.

2 سنگ شانگیت: شانگیت انرژی هایی را که در طی جلسه شفابخشی، رها شده اند را خنثی می کند. کمک می کند محل امنی برای شفابخشی ایجاد شده و احساسات پنهان آشکار شوند.

1 سنگ لاجورد: این سنگ شما را با حقیقت برتر ارتباط می دهد و توجه شما را به چشم سوم جلب می کند.

1 سنگ آمتیست: بصیرت شما را افزایش داده و نقاط قوت و معنویت درونی تان را تشویق می کند.

1 کوارتز شفاف: کوارتز شفافیت کرده و نوک تیز آن انرژی شما را به بالا هدایت می کند.

کریستال های چشم سوم خود را در ساختار شبکه ای روی پیشانی و فضای دور سرتان قرار دهید. اگر کسی کنارتان نیست که سنگ ها را برای تان بچیند، بهترین راه این است که آنها را کنار خود بسازید، بعد روی پیشانی تان منتقل کنید. وقتی چیدمان شبکه ای تمام شد چشمان تان را ببندید و نفس عمیق بکشید تا به وضعیت مدیتیشن ورود کنید.
وقتی حس کردید که درک بهتری دارید از اینکه چرا چاکرای چشم سوم تان مسدود شده، کریستال ها را از روی پیشانی خود بردارید و چیزهایی که یاد گرفتید را یادداشت کنید. این تمرین را برای حدوداً 21 روز مدت زمان مشخصی تکرار کنید. مهم ترین نکته آن تعهد و تداوم است.

 


محصولات مرتبط

(روی متن کلیک کنید)

هفت چاکرا

سنگ های هفت چاکرا

چاکرای گلو

چاکرای قلب

چاکرای شبکه خورشیدی

چاکرای ریشه

چاکرای خاجی

چاکرای چشم سوم

چاکرای تاجی

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

 

11 نظر در “شفابخشی چاکرای چشم سوم با کریستال ها | بهترین راهنما استفاده از سنگ ها و کریستال ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− سه = 5

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه