وبلاگ

خواص سنگ لپیدولیت

لپیدولیت؛ خواب عمیق

با کمک سنگ لپیدولیت وارد فاز بعدی زندگی تان شوید. با انرژی تحول آفرین این کریستال، می فهمید که می خواهید در این زندگی به کجا برسید و چه تغییراتی نیاز هست تا به آنجا برسید. این سنگ در مراحل آشفته زندگی شما را هدایت می کند و در جهت مسیری مثبت و مداوم قرار می دهد. تغییرات مشکل هستند ولی با کمک این سنگ می توانید راحت تر به تعادل و نشاط و سرزندگی برسید.

چرا به سنگ لپیدولیت نیاز دارید؟

اغلب احساس نگرانی و عصبی بودن می کنید؟ ضربان قلب تان سریع تر می تپد یا نفس های تان کوتاه تر شده است؟ در تمرکز کردن مشکل دارید؟ همه اینها می تواند نماد اضطراب باشد. بجای اینکه اجازه دهید اضطراب در زندگی تان دخالت کند، با این کریستال کار کنید تا اضطراب شما را کنترل کند و مانع از تشدید آن شود.

معرفی خواص شفابخشی سنگ لپیدولیت

یکی از بهترین تثبیت کننده های خلق و خو در بین کریستال ها، سنگ لپیدولیت است که مقدار زیادی لیتیوم دارد و داروی ضداضطراب به حساب می آید. برای تهیه آن نیازی به نسخه ندارید و عوارض جانبی آن هم احساس آرامش و نشاط در مواقع آشفته و استرس زاست. با کمک خواص شفابخشی این کریستال به خصوص در زمان هایی که اثرات منفی استرس آزارتان می دهد می توانید روح و ذهن خود را به تعادل برسانید.لپیدولیت پولیش خورده

خواص این سنگ هشیاری بیش تری را به وضعیت فعلی شما می افزاید. با تمرکز بر احساسی که در حال حاضر دارید می توانید از نگرانی هایی که در رابطه با آینده دارید، یک قدم به عقب برگردید و فقط به همین نفس فعلی خود دقت کنید.

آرامش و آسودگی خاطری که این کریستال فراهم می کند به شما کمک می کند تا نفس های عمیق تری بکشید و روی راهکارها تمرکز کنید، بنابراین بجای اینکه کاری کنید اضطراب کل وجودتان را دربربگیرد، می توانید منشأ اضطراب تان را پیدا کنید.

تاریخ و افسانه سنگ لپیدولیت

اسم لپیدولیت از ترجمه یونانی فلس می آید که به ظاهر فلس دار آن اشاره می کند. در سال 1861 این کریستال کشف شد و آن زمان ها بخاطر رنگ اسطوخودوس آن، لیلالیت نام داشت. نسبت به هر ماده معدنی دیگر، لیتیوم بیش تری را دارا بود. از آنجایی که لیتیوم عناصر ارزشمندی را در خود جای داده، همیشه تقاضای زیادی دارد.

مبدأ و منطقه سنگ لپیدولیت

لپیدولیت در استرالیا، برزیل، کانادا، جمهوری چک، ژاپن، روسیه، سوئد و امریکا یافت می شود.

مفهوم سنگ لپیدولیت

مفهوم شفابخشی این کریستال به رنگ اسطوخودوسی این سنگ ارتباط داشته و به چاکرای چشم سوم و چاکرای تاجی مربوط است. به همین دلیل است که کریستال لپیدولیت قابلیت خوبی در آرام کردن ذهن و آزاد کردن روح تان دارد.

همین خصوصیاتی که باعث می شود این سنگ برای رهایی از اضطراب عالی عمل کند، باعث شده که برای دستیابی به خواب عمیق هم سنگ بسیار خوبی باشد.
یکی دیگر از راه های مناسب برای ارتباط با این سنگ، این است که با آن تمرین مدیتیشن انجام دهید. به آرامی با سنگ بنشینید و در انرژی شفابخش آن تنفس کنید.

کنترل اضطراب

وقتی استرس به سراغ تان می آید، احتمالاً کار سختی است که به حالت آرامش خود برگردید. در چنین مواقعی از کریستال لپیدولیت خود استفاده کنید. ویژگی های شفابخش این سنگ به یادتان می آورد که یک قدم به عقب بردارید و به تنفس معمول تان برسید. این کریستال نه تنها سنگ قوی برای هشیاری است بلکه بخاطر لیتیوم موجود، به متعادل شدن احساسات تان هم کمک می کند.

خواب عمیق

آیا افکار، اضطراب ها و برنامه کاری هایی که باید انجام دهید شب ها شما را بیدار نگه می دارد؟ اگر ذهن همیشه بیدارتان، باعث می شود که شب ها خواب راحتی را تجربه نکنید، زمان آن رسیده که این سنگ  را وارد اتاق خواب تان کنید. این سنگ کریستال به شما کمک می کند تا ذهن تان را آرام کرده، افکارتان را خاموش کنید و کمی استراحت نمایید.

لپیدولیت

 

نحوه استفاده از سنگ لپیدولیت

چطور از لپیدولیت برای کنترل اضطراب استفاده کنیم؟

روش موردعلاقه ما با استفاده از خواص سنگ لپیدولیت برای کنترل اضطراب، پوشیدن جواهرات آن، حمل کردن آن و قرار دادن در فضا است. با انجام اینکارها می توانید به کلی از اضطراب دوری کنید.

جمله تأکیدی هنگام استفاده از این سنگ برای کنترل اضطراب این است: من از دست اضطراب رها می شوم.

چطور از سنگ لپیدولیت برای دستیابی به خواب عمیق استفاده کنیم؟

برای اینکه به خواب عمیق و راحتی دست پیدا کنید، برنامه ی سنگی لپیدولیت تدارک ببینید که شامل پوشیدن جواهرات آن، حمل کردن آن در کیف یا جیب تان باشد و یا آن را در محیطی که بیش تر قرار می گیرید بگذارید.

جمله تأکیدی هنگام استفاده از کریستال لپیدولیت برای دستیابی به خواب عمیق، این است: من خواب راحتی دارم.

 

 


محصولات مرتبط 
(روی عکس کلیک کنید)

 

لپیدولیت

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

3 نظر در “خواص سنگ لپیدولیت | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 × چهار =

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه