وبلاگ

شفابخشی چاکرای تاجی با کریستال ها

شفابخشی چاکرای تاجی با کریستال ها

شفابخشی چاکرای تاجی با کریستال ها

چاکرای تاجی معروف به چاکرای هفتم یا چاکرای ساهاسرارا ارتباط بین شما و خرد برتر را حفظ می کند. استفاده از سنگ های چاکرای تاجی ما را در مسیر باز کردن ذهن مان یاری می دهد تا از ارتعاشات بالا راهنمایی بگیریم. چاکرای هفتم در بالای سر واقع شده است و با رنگ ارغوانی جریان می گیرد. ارتباط ما را با طبیعت معنوی و ظرفیت ما برای زندگی معنوی را تقویت می کند.

وقتی چاکرای تاجی تعادل داشته باشد، حس می کنید که ارتباطی قوی با آفریدگار برقرار کرده اید، می دانید که برای شما برنامه دارد و در این زندگی از شما محافظت می کند. بعلاوه، با همه کس و با هر چیزی که در اطراف تان قرار دارد هم احساس ارتباط می کنید، چون می دانید که همه ما به هم مرتبط هستیم و در زندگی از مسیر مشترک عبور می کنیم. چاکرای تاجی متعادل، به شما کمک می کند تا از بینش خرد برتر استفاده کرده و آن را در زندگی روزمره بکار ببرید. چاکرای هفتم مثل پلی بین آفریدگار و زندگی انسانی عمل می کند.

چاکرای تاجی که از تعادل خارج شده باشد، ممکن است به شکل کم فعالی یا بیش فعالی ظاهر شود. شاید احساسی مثل ارتباط با قلمروهای برتر به شما دست بدهد که در آن قادر نیستید روی زمین بایستید و گویی از دیگران خیلی فاصله گرفته اید.

شاید هم بخاطر این توانایی ارتباط با آفریدگار، خودتان را بهتر از دیگران درنظر بگیرید. اگر انسدادی در چاکرای تاجی وجود داشته باشد، احتمالاً در زندگی احساس بی هدفی می کنید و یادتان می رود که آفریدگار برای همه ما برنامه هایی دارد. شاید هم بخاطر چالش ها و موانعی که بر سر راه تان قرار می گیرند از آفریدگار رنجش به دل بگیرید، بجای اینکه اعتراف کنید آنها برای پیشرفت و توسعه معنوی شما قدم هایی ضروری هستند. همچنین، هیچ اشتیاقی برای کشف جنبه عرفانی خودتان نخواهید داشت!

این باور هست که چاکرای تاجی از نظر فیزیکی، با افسردگی، خستگی (که علل فیزیکی ندارد!)، اضطراب و بیماری های عضلانی ارتباط دارند.

 

مشاهده کریستال های چاکرای تاجی

 

استفاده از سنگ های چاکرای تاجی برای شفابخشیکریستال های چاکرای تاجی

سنگ های چاکرای تاجی و کریستال های چاکرای تاجی که برای این بخش انتخاب کردیم، لپیدولیت، هرم و منشور کوارتز شفاف هستند. هر سنگ یا کریستال شفاف یا ارغوانی برای چاکرای تاجی کارآیی خوبی خواهد داشت.

4 سنگ لپیدولیت: انرژی های آرام بخش، آسودگی خاطر و ملایم را در جسم، ذهن و روح تان تقویت می کند.

1 هرم کوارتز شفاف: این یکی از قدرتمندترین ابزار برای آشکارسازی هدف و مدیتیشن تان است. بخاطر این شکل هندسی مقدس، این قابلیت را دارند که بر انرژی تقویت شده تمرکز کنند.

3 منشور کوارتز بزرگ: منشور کریستال کوارتز کریستال قدرتی است که نور سفید خالص را به فضا ارتعاش می دهد تا انرژی اطراف تان را تصفیه کرده و تقویت کند.

کریستال های چاکرای تاجی را در ساختار شبکه ای روی پیشانی خود قرار دهید. اگر کسی اطراف تان نیست که این سنگ ها را برای تان جاگذاری کند، راحت تر است که اول سنگ ها را کنار خود بچینید و بعد به همان ترتیب، روی بدن خود منتقل کنید. وقتی جاگذاری تمام شد، چشم های تان را ببندید و نفس عمیق بکشید تا وارد وضعیت مدیتیشن شوید.

هر وقت حس کردید که درک بهتری از علت مسدود شدن چاکرای تاجی بدست آوردید، کریستال های چاکرای تاجی را کنار بزنید و آنچه از مدیتیشن بدست آوردید را یادداشت کنید. این تمرین را بطور طبیعی تا 21 روز در مقدار زمان مشخص تکرار کنید. نکته ی مهم تعهد و تداوم شما در انجام اینکار است.

 


محصولات مرتبط

(روی متن کلیک کنید)

هفت چاکرا

سنگ های هفت چاکرا

چاکرای گلو

چاکرای قلب

چاکرای شبکه خورشیدی

چاکرای ریشه

چاکرای خاجی

چاکرای چشم سوم

چاکرای تاجی

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

10 نظر در “شفابخشی چاکرای تاجی با کریستال ها | بهترین راهنما استفاده از سنگ ها و کریستال ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ پنج = 9

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

آدرس فروشگاه

یوسف آباد، میدان فاطمی، مرکز خرید پرنیان، طبقه منفی 2، واحد 5، فروشگاه مانا جم

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه