وبلاگ

لابرادوریت؛ کریستال شعبده باز

با انرژی مرموز سنگ لابرادوریت، جرقه های نئون، مسیر سرنوشت شما را روشن خواهد کرد. این سنگِ جادو و کنجکاوی ست. پوشیدن یا نگه داشتن این سنگ به شما کمک می کند تا به سطح بالاتری از هشیاری دست یابید. این سنگ محافظ هم هست، برای همین انرژی جسم شما را متعادل نگه می دارد. با ارتباط همه چاکراهای شفابخش، قدرت ذهنی و معنوی تان را ارتقا می دهد. این سنگ شما را گشاده تر می کند و باعث می شود به قدری خودآگاه شوید که بدانید دقیقاً چه می خواهید.

چرا به سنگ لابرادوریت نیاز دارید؟

اگر احساس می کنید زندگی کسل تان کرده یا گیر افتاده اید، اشعه های نور درون سنگ لابرادوریت بهترین انرژی موردنیازتان را تأمین می کند تا جادو دوباره به زندگی تان برگردد و امکانات جدیدی فراهم می کند.

معرفی خواص شفابخش سنگ لابرادوریت

خواص سنگ لابرادوریت ما و دنیای معنوی را با هم ارتباط می دهد. در دنیای معنوی همه چیز شدنی است و یادمان می اندازد که جادوها رخ می دهند. دیگر سنگ ها به ما کمک می کنند تا پاهای مان روی زمین قرار بگیرد و واقع بین باشیم ولی این کریستال ما را به روی ابرها می برد. این سنگ باعث می شود تا برای دستیابی به هشیاری بالاتر، به ستاره ها برسیم. شکاف بین بهشت و واقعیت فیزیکی را پر می کند و باعث می شود رؤیاهای ما آنچنان غیرقابل دسترسی به نظر نرسند.لابرادوریت تامبل شده

این سنگ بخاطر لابرادورسنس که پدیده نوری خیره کننده ای را -از سبزآبی گرفته تا آبی تیره- تشکیل می دهد، یکی از سنگ های تزئینی محبوب است. نه تنها این وضعیت ظاهری اش جذاب است، بلکه انرژی شفابخش این سنگ را بطور کامل نشان می دهد. شما را برای خروج از تاریکی راهنمایی کرده و در روشنی راه را به شما نشان می دهد و چشم های تان را به جادو باز می کند.

تاریخ و افسانه سنگ لابرادوریت

کریستال لابرادوریت نام خود را از شهر لابرادور کانادا گرفته است. این شهر، همان جایی ست که این سنگ کشف شده است. فقط کافی ست یک بار به زیبایی چشم نواز این سنگ نگاه کنید تا بفهمید که بیش تر افسانه های بومی راجع به این سنگ از کجا آمده اند

براساس افسانه بومی کانادا، لابرادوریت نورهای شمال را در خود دارد که به شفق های قطبی/ شفق شمالی مشهور است. در اسطوره، این باور هست که این نورها توسط یکی از اجدادشان که با نیزه اش صخره ها را شکسته، آزاد شده اند. نور باقی مانده به سنگ تبدیل شده و این کریستال ایجاد شده است.

مبدأ و منطقه سنگ لابرادوریت

سنگ لابرادوریت در کانادا، ماداگاسکار، مکزیک، روسیه، امریکا و بسیاری جاهای دیگر در سراسر دنیا یافت می شود.

مفهوم شفابخشی سنگ لابرادوریت

خواص شفابخشی کریستال لابرادوریت به چاکرای تاجی، مرکز انرژی که سطح بالای ذهن و روح را ایجاد می کند، ارتباط دارد. اگر به دنبال این هستید که ذهن تان را بسط بدهید و رشد معنوی داشته باشید این کریستال می تواند شما را به سطح بالاتری از هشیاری برساند. اگر این سنگ را وارد زندگی تان کنید به شما یادآوری می کند که هر روز جادوی جدیدی برای تان به همراه می آورد. این سنگ به شما کمک می کند تا در زندگی چشم انداز خاصی را کسب کنید. حتی در زمان های سختی که پیدا کردن روشنی مشکل می شود این سنگ به شما یادآوری می کند که روشنی همیشه هست، شاید مخفی شده باشد ولی وجود دارد.

پتانسیل نامحدود خود را پیدا کنید

فقط با یک نگاه ساده به سنگ کریستال لابرادوریت می توانید انرژی قدرتمند آن را حس کنید. مفهوماین  کریستال به شما کمک می کند تا به دنبال رؤیاهای تان بروید، مسیرتان را از هر گونه تاریکی و ناهمواری پاک می کند، بنابراین شما می توانید با روشنی درون تان بدرخشید و پتانسیل بالقوه ی خود را کشف کنید.این سنگ یکی از قدرتمندترین سنگ هایی است که می توانید کار با آن را انتخاب کنید چون شما را در ارتباط با قدرت درون تان قرار می دهد.

خواب عمیق

با اینکه بهترین سنگ برای خواب عمیق به حساب نمی آید، ولی کریستال لابرادوریت کمک می کند تا به خواب عمیق فرو روید و پتانسیل نامحدودتان را در وضعیت رؤیا ببینید. برای اینکه خوابِ راحتی را تجربه کنید باید به خواب عمیق بدون هیچ گونه مزاحمت فرو بروید.

لابرادوریت پولیش خورده

نحوه استفاده از سنگ لابرادوریت

چطور از سنگ لابرادوریت برای فعالسازی پتانسیل نامحدود استفاده کنیم؟

بهترین راه برای استفاده از این کریستال برای دستیابی به پتانسیل نامحدود این است که برنامه کریستال برای خود تدارک ببینید. با پوشیدن جواهرات، حمل کردن سنگ و آوردن آن به محیط می توانید با انرژی جادویی آن ارتباط برقرار کنید.

جمله تأکیدی برای فعالسازی پتانسیل نامحدود با استفاده از کریستال لابرادوریت: من نامحدود هستم.

چطور از سنگ لابرادوریت برای تجربه خواب عمیق استفاده کنیم؟

برای بهبود خواب، برنامه کریستال خودتان را تهیه کنید که شامل پوشیدن جواهرات، حمل کردن و آوردن آن به محیط باشد.
جمله تأکیدی برای تجربه خواب بهتر با استفاده از کریستال لابرادوریت: من عمیق می خوابم.

 


محصولات مرتبط 
(روی عکس کلیک کنید)

 

لابرادوریت پولیش خورده

برای خرید بقیه محصولات مرتبط میتوانید نام سنگ را در قسمت سرچ جستجو کنید 

امیدواریم که همیشه زندگیتان پر از عشق باشد

5 نظر در “خواص سنگ لابرادوریت | مرجع جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ هشت = 16

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

درباره ما
مانا جم تولید کننده انواع سنگ ها و جواهرات دست ساز شفابخش با ترکیبی از خواص سنگ ها و کریستال های قیمتی و نیمه قیمتی با هدف کمک به رسیدن به نتایج دلخواه شما می باشد.

جواهرات و سنگ های شفابخش
“ طبيعت ” يک سفره ی گشوده ولی ناشناخته است و تلاش هاي انسان هنوز نتوانسته به اعماق اين مائده ی گسترده پي ببرد. برای حفظ سلامتی و کسب نيروی حيات در بدن، بهترين و ایمن ترین روش استفاده از عناصر و اجزاء موجود در طبيعت مي باشد؛ زيرا اين عناصر طبيعي و خدادادی منبع حيات و زندگی براي بشر محسوب می شوند. در “ شفابخشی با سنگ ها ” از خواص و اثرات شفابخش سنگ ها و کریستال ها، برای شفابخشی و حفظ سلامتی استفاده می شود.

کریستال شاپ مانا جم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید

تخفیف دستبند های مانا جم را از دست ندهید!!

خانه
فروشگاه