لابرادوریت؛ کریستال شعبده باز

حواص سنگ لابرادوریت

با انرژی مرموز لابرادوریت، جرقه های نئون، مسیر سرنوشت شما را روشن خواهد کرد. این سنگِ جادو و کنجکاوی ست. پوشیدن یا نگه داشتن این سنگ به شما کمک می کند تا به سطح بالاتری از هشیاری دست یابید. این سنگ محافظ هم هست، برای همین انرژی جسم شما را متعادل نگه می دارد. با ارتباط همه چاکراهای شفابخش، قدرت ذهنی و معنوی تان را ارتقا می دهد. لابرادوریت شما را گشاده تر می کند و باعث می شود به قدری خودآگاه شوید که بدانید دقیقاً چه می خواهید.

چرا به لابرادوریت نیاز دارید؟

اگر احساس می کنید زندگی کسل تان کرده یا گیر افتاده اید، اشعه های نور درون این کریستال بهترین انرژی موردنیازتان را تأمین می کند تا جادو دوباره به زندگی تان برگردد و امکانات جدیدی فراهم می کند.

معرفی خواص شفابخش کریستال لابرادوریت

خواص کریستال لابرادوریت ما و دنیای معنوی را با هم ارتباط می دهد. در دنیای معنوی همه چیز شدنی است و یادمان می اندازد که جادوها رخ می دهند. دیگر سنگ ها به ما کمک می کنند تا پاهای مان روی زمین قرار بگیرد و واقع بین باشیم ولی این کریستال ما را به روی ابرها می برد. این سنگ باعث می شود تا برای دستیابی به هشیاری بالاتر، به ستاره ها برسیم. شکاف بین بهشت و واقعیت فیزیکی را پر می کند و باعث می شود رؤیاهای ما آنچنان غیرقابل دسترسی به نظر نرسند.لابرادوریت تامبل شده

لابرادوریت بخاطر لابرادورسنس که پدیده نوری خیره کننده ای را -از سبزآبی گرفته تا آبی تیره- تشکیل می دهد، یکی از سنگ های تزئینی محبوب است. نه تنها این وضعیت ظاهری اش جذاب است، بلکه انرژی شفابخش این سنگ را بطور کامل نشان می دهد. شما را برای خروج از تاریکی راهنمایی کرده و در روشنی راه را به شما نشان می دهد و چشم های تان را به جادو باز می کند.

تاریخ و افسانه

کریستال لابرادوریت نام خود را از شهر لابرادور کانادا گرفته است. این شهر، همان جایی ست که این سنگ کشف شده است. فقط کافی ست یک بار به زیبایی چشم نواز این سنگ نگاه کنید تا بفهمید که بیش تر افسانه های بومی راجع به این سنگ از کجا آمده اند

براساس افسانه بومی کانادا، لابرادوریت نورهای شمال را در خود دارد که به شفق های قطبی/ شفق شمالی مشهور است. در اسطوره، این باور هست که این نورها توسط یکی از اجدادشان که با نیزه اش صخره ها را شکسته، آزاد شده اند. نور باقی مانده به سنگ تبدیل شده و این کریستال ایجاد شده است.

مبدأ و منطقه

لابرادوریت در کانادا، ماداگاسکار، مکزیک، روسیه، امریکا و بسیاری جاهای دیگر در سراسر دنیا یافت می شود.

مفهوم شفابخشی کریستال لابرادوریت

خواص شفابخشی کریستال لابرادوریت به چاکرای تاجی، مرکز انرژی که سطح بالای ذهن و روح را ایجاد می کند، ارتباط دارد. اگر به دنبال این هستید که ذهن تان را بسط بدهید و رشد معنوی داشته باشید این کریستال می تواند شما را به سطح بالاتری از هشیاری برساند. اگر این سنگ را وارد زندگی تان کنید به شما یادآوری می کند که هر روز جادوی جدیدی برای تان به همراه می آورد. این سنگ به شما کمک می کند تا در زندگی چشم انداز خاصی را کسب کنید. حتی در زمان های سختی که پیدا کردن روشنی مشکل می شود این سنگ به شما یادآوری می کند که روشنی همیشه هست، شاید مخفی شده باشد ولی وجود دارد.

پتانسیل نامحدود خود را پیدا کنید

فقط با یک نگاه ساده به سنگ کریستال لابرادوریت می توانید انرژی قدرتمند آن را حس کنید. مفهوماین  کریستال به شما کمک می کند تا به دنبال رؤیاهای تان بروید، مسیرتان را از هر گونه تاریکی و ناهمواری پاک می کند، بنابراین شما می توانید با روشنی درون تان بدرخشید و پتانسیل بالقوه ی خود را کشف کنید.

لابرادوریت یکی از قدرتمندترین سنگ هایی است که می توانید کار با آن را انتخاب کنید چون شما را در ارتباط با قدرت درون تان قرار می دهد.

خواب عمیق

با اینکه بهترین سنگ برای خواب عمیق به حساب نمی آید، ولی کریستال لابرادوریت کمک می کند تا به خواب عمیق فرو روید و پتانسیل نامحدودتان را در وضعیت رؤیا ببینید. برای اینکه خوابِ راحتی را تجربه کنید باید به خواب عمیق بدون هیچ گونه مزاحمت فرو بروید.

لابرادوریت پولیش خورده

نحوه استفاده از کریستال لابرادوریت

چطور از کریستال لابرادوریت برای فعالسازی پتانسیل نامحدود استفاده کنیم؟

بهترین راه برای استفاده از این کریستال برای دستیابی به پتانسیل نامحدود این است که برنامه کریستال برای خود تدارک ببینید. با پوشیدن جواهرات، حمل کردن سنگ و آوردن آن به محیط می توانید با انرژی جادویی آن ارتباط برقرار کنید.

جمله تأکیدی برای فعالسازی پتانسیل نامحدود با استفاده از کریستال لابرادوریت: من نامحدود هستم.

چطور از کریستال لابرادوریت برای تجربه خواب عمیق استفاده کنیم؟

برای بهبود خواب، برنامه کریستال خودتان را تهیه کنید که شامل پوشیدن جواهرات، حمل کردن و آوردن آن به محیط باشد.
جمله تأکیدی برای تجربه خواب بهتر با استفاده از کریستال لابرادوریت: من عمیق می خوابم.

مشاهده محصولات

0 فکر در مورد “ خواص سنگ لابرادوریت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


× پنج = 15

هفت روز ضمانت تعویض

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

امکان تحویل اکسپرس

ضمانت اصل بودن کالا

سبد خرید فروشگاه

بستن
Scroll To Top